Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kuram jamaksaa pirmajaa randinjaa

 
Reitings 489
Reģ: 17.04.2015
Sveikas.
Nesen biju tikusies ar vienu puisi. Puisim nebija ne vainas, likaas pat paaraak atveerts un taa.. Bijaam pasutijusi edienu, gatavojaamies iet prom. Vairakas reizes es luukojos peec oficiantes lai paprasitu reekjinu. Pateicu puisim ka aiziesu uz wc domaadama ka iespejams puisis jau buus paluudzis reekjinu bet nee atgriezhoties vel neko nebija jautajis. Man kljuva neerti jo vakars tiesam bija labs, tad pati pajautaju: Nu kaa mees maksasim uz pusem vai kaa, vinhs teica ka vinjam vienalga lai maksajam uz pusem.. Es sajutos taa jociigi.. Domaaju kaapeec man kaa sievietei jaajautaa peec reekjina un kaapeec vinhs nevareja pateikt ka var samaksat pats nevis ljaut maksat ari man.. Peec tam katrs devamies uz savam majam vihs mani vel meklee.
13.02.2019 18:52 |
 
Reitings 4655
Reģ: 23.11.2014
*Izlasīju tikai pirmās lapas komentārus*
Protams, ir patīkami, ja puisis izmaksā, taču ir arī pilnīgi normāli, ja tiek maksāts uz pusēm. Protams, puisis varēja būt ieinteresētāks un "dot norādi" par to, kā maksāt.
Patiesībā, situācijā, kad puisis ļoti gribējis tikties un vairākas reizes aicinājis šķiet būtu bijis tikai pieklājīgi, ja viņš arī izmaksātu.
Tika pieminēta ziedu dāvināšana 1.randiņā - jā ziedus ir patīkami saņemt, taču tad mēdz būt problēma, ka nezini, kur īsti tos nogrūzt uz randiņa laiku. :D
11.03.2019 18:17 |
 
Reitings 1093
Reģ: 05.09.2018
Students arī, manuprāt tomēr ir vīrietis, bet daudz mazāk pašnodrošināts nekā 40 + vīrieši.
Turklāt jāarceras, ka lai cik gribētos, piedzerties par svešu naudu tā kā nevajadzētu. Iedzert var un tā, bet ne piedzerties līdz totālai kondīcijai. Konkrēti līdz tādai kondīcijai, ka jāizkrāmē no takša un jāuzstiepj līdz miteklim, saņemot tur vēl pārmetumus " tu viņu piedzirdīji, mēsls tāds. " Konkrēti studenta gadu piedzīvojums ar cilvēku.
Vissirslikti elvē. Visiviņivienmērirslikti un vienmērpievisavainīgitiekrāni , LOL.
Jā, es pārāk pamatīgu piedzeršanos netaisos sponsorēt tieši nepamatotu vienmērviņivisiirslikti vienmērvainīgi dēļ.
11.03.2019 13:51 |
 
Reitings 1093
Reģ: 05.09.2018
Vispār Tev taisnība, tomēr ar dažiem izņēmumiem.
Man ir bijis tā, ka izmaksāt dārgā restorānā ļoti bagāta biznesmeņa meitai vienreiz bija daudz lētāk nekā 1, 5 h viduvējā ēstuvē plus 1 h klubā ar citu it kā vienkāršāku studenti.
Biznesmeņa meita pasūtīja ļoti maz alko un ne to dārgāko, ko tur varēja dabūt, gluži otrādi.
Ir tomēr atšķirība, ikdienišks deserta vīns glāzīte vai vidējas klases šampanieša glāze dārgā restorānā pret lielāku daudzumu visdārgākā konjaka, kādu vien it kā lētākās iestādēs varēja pasūtīt.
11.03.2019 13:40 |
 
Reitings 470
Reģ: 04.08.2017
Viss ir ļoti atkarīgs par kāda vecumu grupu iet runa. Ja abi ir studenti, tad kā jau te iepriekš minēja, būtu pilnīgi muļķīgi randiņu pavadīt restorānā, kur jaatstāj par vakariņām 50+ eiro. Ja runājam jau pieaugušu vecumu, tad tomēr uzskatu, ka randiņā ir jāmaksā vīrietim. Ja par studentiem, tad vnk ir jāizvēlas attiecīgās randiņu vietas, kur nevajag ļoti tērēties un es domāju, lai arī students, saldējumu izmaksāt nekādu šausmīgu robu makā neiesitīs. Ja tomēr ir tik traki, ka pat saldējumu ir žēl/nevar atļauties izmaksāt, tad tomēr būtu rūpīgāk jāpārskata savas prioritātes un tā vietā, lai randiņotu, vajadzētu šo laiku izmantot daudz liederīgāk, tas ir - atrast kaut kādu veidu kā nedaudz piepelnīties, kaut vai "gadījuma" darbu.
11.03.2019 13:28 |
 
Reitings 75
Reģ: 25.04.2016
Ja viņš uzaicina, tad maksā, tikai jauniešiem naudas parasti ir maz. Ar to rēķinās pasūtot, lai nesanāk 300 plus rēķins.
Nevajag būt tādam mudakam, lai pirmajā randiņā meiteni saukt uz dārgu restorānu, notērēt 300+ eiro. Ja pats esi turīgs uzņēmējs vai/un sauc uz randiņu biznesmeņa meitu, tad, protams, cita lieta. Bet ja esi parasts džeks un uz randiņu sauc parastu meiteni... kāpēc jāsāk ar dārgu restorānu? Pusotra stunda parastā kafenē - tas, kas vajadzīgs, lai saprastu - gribēsi tu ar šo cilvēku otru cilvēku. Varbūt seja, figūra, mmm, konfekte, ne meitene. Kā atver muti - ak Dievs, labāk tu to nedarītu, kaut ātrāk randiņš beigtos...
Ja meitene iepatikas un līdzekļi atļauj - protams, uz nākamo randiņu var meiteni pasaukt arī uz krutāku vietu.
11.03.2019 13:13 |
 
Reitings 75
Reģ: 25.04.2016
Teorētiski katrs par sevi. Divi strādājošie vai vismaz darbaspējīgi cilvēki satikušies, lai tuvāk iepazītos... Pirmajā randiņā noteikti uzstātu, lai katrs par sevi. Varbūt mēs viens otram nemaz nepatiksim, varbūt abi blenzīsim pulkstenī, lai ietu mājās... Neesmu ubags, varu samaksāt par sevi, nevis pieņemtu no džeka, kuram varbūt neiepatikšos. Ir dzirdēts, ka džeks izmaksā, tagad viņš ir varonis - var grābstīties gar pēcpusi, u.t.t. Kam to vajag? Man ērtāk pašai samaksāt.
Lūk, kad meitene džekam patīk, viņš pats ir ieinteresēts attiecībās ar viņu - viņš viņai izmaksā randiņā, varbūt arī kādu dāvaniņu pasniedz...
11.03.2019 13:08 |
 
Reitings 291
Reģ: 10.04.2018
Fat woman swipes left on Tinder
https://www.dailymotion.com/video/x6i8qmh
07.03.2019 18:38 |
 
Reitings 291
Reģ: 10.04.2018
@Tul
Vecim ir jābūt skaistam, esmu princese, mani neinteresē tas, ka vairāk pelna vīrieši pēc 30 it, es, princese, gribu skaistu kā 25 gadīgs students, kurš pelna kā pieredzējis 40 gadnieks.

https://i.imgur.com/sEo5uwT.jpg
07.03.2019 18:36 |
 
Reitings 1093
Reģ: 05.09.2018
Ja viņš uzaicina, tad maksā, tikai jauniešiem naudas parasti ir maz. Ar to rēķinās pasūtot, lai nesanāk 300 plus rēķins.
24.02.2019 18:42 |
 
Reitings 1071
Reģ: 22.07.2014
Protams, jauki, ja vīrietis izvēlas samaksāt par abiem, bet man liekas, ka ir pilnīgi normāli pirmajā randiņā maksāt katram par sevi. :)
24.02.2019 18:39 |
 
Reitings 28
Reģ: 20.02.2019
Manuprāt, maksāt katram par savu pasūtījumu mūsdienās ir pilnīgi normāli.
24.02.2019 18:29 |
 
Reitings 1093
Reģ: 05.09.2018
Par alfonsiem.
Parasti par alfonsiem uzskata vīriešus, kuriem izmaksā izklaides pati dāma utml.
Kas ir rafinēts alfonss?
Rafinēts alfonss dāsni izmaksās vairākas reizes pats, skaisti runās un būs burvīgs.
Kad sieviete notic un uzticas, alfonsam pēkšņi rodas īstermiņa problēmas, sieviete izlīdz alfonsam biznesa ķibelē vai citā nelaimē.
Rafinētais alfonss savāc nevis apmaksātas izklaides un uzturēšanu, bet reālas summiņas ar nnnnn vai nnnnnn cipariem.
22.02.2019 23:31 |
 
Reitings 1093
Reģ: 05.09.2018
Nez vai pašai vecis ir.
Izmaksā tas kurš uzaicina.
Tomēr jāsaprot, ka sākotnēji jaunietis 20 - 26 gados nepelna daudz un inteliğentie kapātāji tai posmā ir diezgan noslogoti ar cīņu par karjeru, izglītību, papildus izglītību.
Kas nākamo veiksminieku nocopē tajā laika posmā, vēlāk bauda viņa lielo algu kad viņam ir 33 - 36 un vairāk gadu.
Ja tādu neviena pavisam nepievāc sev, tad kad viņam ir 33 + un lielā alga, viņš vēl ir savācams, bez zem tupeles tādu vairs nepabāzt. Par vēlu.
Otrs variants ir bagātnieku bērns, bet bagātnieki uzmana lai viņu atvases neapprecētu nabadzes.
Trešais variants jaunie mantinieki, LOL, golddigerēm pats ērtākais variants.
22.02.2019 23:22 |
 
Reitings 1469
Reģ: 01.02.2014
Ak, jaa, es ne tikai uzskatu, ka viirietim viss man jaadod, bet arii dzemdeet netaisos, reprodukcija neietilpst manaas interesees.
P.S. Neraugoties uz maniem kjeceriigajiem un paraziitiskajiem dziives uzskatiem, kaa redzat, man forumos nav jaagaudo par alfonsiem, luuzeriem, karaashanos bikshu staraa un miilas mokaam :-D Cik paradoksaali :-D:-D:-D
P.P.S. To laiku, ko te viens IT darbonis iznieko klachu forumos, tieshaam vareetu veltiit savai sievietei (protams, ja taada ir).
22.02.2019 23:05 |
 
Reitings 1093
Reģ: 05.09.2018
Runājot ne par randiņu izmaksāšanu, tā vispārīgi par attieksmi.
Es esmu princese, skaista kā pasaules skaistumkonkursa laureāte, gudra kā izcilniece, kura absolvējusi Kembridžā doktora studiju programmu. Tie veči, viņu uzdevums ir būt mājās tad, kad es to gribu un nebūt mājās, kad man tas nav izdevīgi.
¡Daudz strādāt nedrīkst, citādi aizdomīgi, par daudz kaut kur blandās apkārt vai tup kompī ( kompī visi veči tusē ar citām beibēm nevis pelna naudu )!
Nauda vecim tomēr ir jāpelna daudz! Kā daudz nopelnīt, strādājot maz ir tikai veča problēma.
Vecim ir jābūt skaistam, esmu princese, mani neinteresē tas, ka vairāk pelna vīrieši pēc 30 it, es, princese, gribu skaistu kā 25 gadīgs students, kurš pelna kā pieredzējis 40 gadnieks.
Vecim ir jābūt gudram, bet ienīstu laiku, kuru vecis velta kautkādiem izdomātiem niekiem, kurus viņš nosauc par kaut kādu kvalifikācijas celšanu! Vecis man melo, kompī lūrot zog manu laiku, vazājas pa kat kādiem semināriem, tur noteikti pišās ar citām! Atrunas visa tā kvalifikācijas celšana. Meli!
Vecim vēlams būt ne tikai smukam un daudz pelnošam!
Vecim vēlams būt ar smuku augumu, alusvēdera vietā vismaz normāla sešpaka, muguriņa muskuļota, es kā princese gribu veci, ar kuru lepni iet pa pludmali!
Tas vecis man melo ka smukam augumam jātērē 1,5 - 2 - 2,5h dienā. Nejaukais egoists man melo, zog manu laiku, labāk būtu kaut strādājis tai laikā!
20.02.2019 01:17 |
 
10 gadi
Reitings 747
Reģ: 29.01.2009
Ar šādu vīrieti, pirmais randiņš arī būtu pēdējais. Manuprāt, vīrietim tas jāuztver pašsaprotami un jādara dabiski. Protams, ja minstinātos, maksātu par sevi un visu gaišu. Maksā tas, kurš aicina. Sievietei nekas nav jāizcīna finansiālā veidā, nedz jārāda patstāvība, nedz mantiskais stāvoklis. Nemaz nerunājot, ka vīrietis piem. aicinot pats izvēlas vietu, kur doties. Un kas, ja man tas nav pa kabatai? Respektīvi, ja aicina tur, kur nevaru atļauties komfortabli par sevi norēķināties, tad atsaku tikšanos? Protams, tas ir retorisks jautājums, un attiecīgā līmeņa vīrietis maksāšanu katram par sevi nepieļaus.
Nevajag sarežģīt lietas. Katram ir sava loma un pietiek, ja sieviete ir interesants un patīkams sarunu biedrs.
19.02.2019 22:50 |
 
Reitings 335
Reģ: 05.01.2014
Zinu daudzas foršas, smukas, brīvas meitenes. Bet nu jā, kompleksainas viņas arī nav, sevi novērtē. Mēs jau visas esam un gribam būt Anglijas kroņprinceses savam vīrietim. Izklausās, ka vēl nekad neesi pa īstam iemīlējies.

Jauki, ka tādas vēl ir. Runāju par uzspēlētu augstprātību, ne veselīgu pašapziņu, kas ir laba lieta.
Nu, tas jau saprotams, kad attiecības jau ir izveidojušās un pilnbriedā.
Būt jau esmu, bet brītiņu esot brīva cilvēka statusā un apdomājot visu, tad grūti teikt vai "pa īstam", katrā ziņā nesavtīgi noteikti.
Tas ka sievietei ir uzskats, ka pirmajā randiņā maksā vīrietis uzreiz nozīmē ka viņa pilnīgi visu sagaida no veča?

Domāju, ka diezgan nepārprotami un tieši iepriekšējos komentāros es uzrakstīju, lai nesāktu tēmu no gala. Nē, vienkārši pārlasi manu komentāru, tad iepriekšējos. Esmu vēl vecā kaluma un vienmēr izmaksāju bez vaicāšanas, tas man nesagādā grūtības.
Sievietēm nav jācīnās. Arī dabā par mātītēm cīnās tēviņi. Sievietes ieguldījums attiecībās ir sava ķermeņa ziedošana pēcnācējiem (grūtniecība, dzemdības, pēcdzemdību periods)- tā nekāda medusmaize nav.

Tātad pēc apaugļošanas tēviņš var pazust, ja jau tik primitīvi uz to skatāmies.
Un nezināju, ka iepazīšanās periodā jau metās uzreiz pie bērna taisīšanas. Laikam daudz kas mainījies kamēr biju attiecībās.
Protams, ka veidojot ģimeni vīrieti jābūt galvenajam balstam un jāspēj nodrošināt elementāras lietas kā dzīvošanas izmaksu segšana, lai gan mūsdienās parasti ir kopīgs budžets vairumam.
Runa ir tikai par pašu sākumu, nevis uzreiz par kaut kādām dzemdībām, prezervatīviem un ķermeņa ziedošanām.

Tieši tā! Paldies, ka centies apgaismot! :D
19.02.2019 21:40 |
 
Reitings 689
Reģ: 05.08.2017
Es runāju par tiešām princesīgu attieksmi, kad sieviete uzskata, ka viņai viss pienākas un pretī pašai nekas nav jādod, jo taču kaut kad varbūt viņa tam vīrietim dzemdēs bērnu

Jā, tas nu gan nav forši. Personīgi tādas nepazīstu, bet ticu, ka tādas eksistē.
19.02.2019 12:25 |
 
Reitings 554
Reģ: 17.12.2018
Londa9
Tu minēji lietas, kas ir normālas randiņos, arī pašā pirmajā. :-)
Tomēr nevajag visu jaukt kopā. Es runāju par tiešām princesīgu attieksmi, kad sieviete uzskata, ka viņai viss pienākas un pretī pašai nekas nav jādod, jo taču kaut kad varbūt viņa tam vīrietim dzemdēs bērnu. Man arī pirmais randiņš ar vīru bija pat ļoti līdzīgs tam, ko Tu uzrakstīji. Viss bija jauki, mīļi, gādīgi, u.t.t., bet nevienā brīdī nebija tās augstprātīgās attieksmes, piemēram, no manas puses, jo esmu sieviete (bla, bla), vai kaut kādas necieņas no vīra puses, piemēram. Man nebūtu nekas pret to, ja arī es samaksātu par kaut ko vai tml., kaut arī man to nebija jādara. Runa ir par attieksmi.
19.02.2019 12:04 |
 
Reitings 689
Reģ: 05.08.2017
Runa jau ir par sākumu, ja pareizi saprotu. Sākumā tas vīrietis nav tavs vīrietis. Sievietēm arī kaut kā ir jāizcīna vīrietis, un pēc varētu pretendēt uz viņa karalienes statusu

Paliksim tikai pie paša sākuma, nedramatizējot un nesarežģījot. Pašā sākumā viens otram ir svešinieki un nav nekādu pienākumu vienam pret otru.

Es tomēr vērtēju vīrieti pēc tā, cik rūpīgi un gādīgi viņš izturas pirmajā randiņā, jo tas, manuprāt, liecina par to, kāds vīrietis ir pēc rakstura un būtības, kāds viņš vispār ir attieksmē pret citiem cilvēkiem, sievietēm un kāds viņš būs attiecībās. Tad, kad man bija 1. randiņš ar savējo, viņš izmaksāja vakariņas, pavaicāja, vai man garšoja, vai varbūt vēl ko nevēlos, bija uzmanīgs un ieinteresēts, pēc tam aizbraucām pastaigāties gar jūru, viņš painteresējās, vai man nav auksti, man pēkšņi pazuda rokas ķēdīte, viņš palīdzēja to atrast, viņš aizveda mani mājās, pēc laiciņa uzrakstīja sms, vai man viss kārtībā un novēlēja arlabunakti. It kā jau svešs cilvēks varēja arī to visu nedarīt, bet ja viņš izturētos kā svešinieks,neizrādītu rūpes un gādību, tad otrā randiņa noteikti nebūtu. Man patīk dzentlemeniski vīrieši, kas izrāda cieņu sievietei, kaut tā būtu pirmā randiņa partnere, attāla radiniece, kaimiņiene, kolēģe, veca tante uz ielas utml.
19.02.2019 11:53 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!