Kuram jamaksaa pirmajaa randinjaa

 
Reitings 489
Reģ: 17.04.2015
Sveikas.
Nesen biju tikusies ar vienu puisi. Puisim nebija ne vainas, likaas pat paaraak atveerts un taa.. Bijaam pasutijusi edienu, gatavojaamies iet prom. Vairakas reizes es luukojos peec oficiantes lai paprasitu reekjinu. Pateicu puisim ka aiziesu uz wc domaadama ka iespejams puisis jau buus paluudzis reekjinu bet nee atgriezhoties vel neko nebija jautajis. Man kljuva neerti jo vakars tiesam bija labs, tad pati pajautaju: Nu kaa mees maksasim uz pusem vai kaa, vinhs teica ka vinjam vienalga lai maksajam uz pusem.. Es sajutos taa jociigi.. Domaaju kaapeec man kaa sievietei jaajautaa peec reekjina un kaapeec vinhs nevareja pateikt ka var samaksat pats nevis ljaut maksat ari man.. Peec tam katrs devamies uz savam majam vihs mani vel meklee.
13.02.2019 18:52 |
 
Reitings 222
Reģ: 13.01.2017
kamer meitene seksu nedod 1 centu vinjai pat nevajg dot,savadak vinja var tevi izmantot tavu naudu,kad meitene tava dod kaut miljonu,bet sveshaam meiteneem naudu dot tas nav labi
15.02.2019 14:11 |
 
Reitings 222
Reģ: 13.01.2017
kada jega tur vsp sedet kkada kafe tmldz runat ar meiteni iesledz televizoru tur meitenes ari runa,ja meitene tad meiteni vjg gulta,gultas randinju,kada jega ar meiteni vispar tikties arpus gultas,ja tev vjg ar meiteni but gultaa
15.02.2019 14:17 |
 
Reitings 222
Reģ: 13.01.2017
Meitene dod tev itka solijumu ka ja vinju eest vadasi tmlldz vinja dos tev seksu leetaak kaa zem tirgus cenas,nu pirkt seksu dargak tapec letak tak patstaviga meitene,nu luk bet seksu jau meitene nedod uzreiz tikai solijumu uz seksu,ka meitene dos seksu,prekshkam maksat par solijumiem,meitenem vajag teikt ta,kad tu busi mana meitene tad es par tevi rupeshos ka par savu meiteni,kamer tu esi svesha lai pati meklee eest nevis nak prasit eest
15.02.2019 14:20 |
 
Reitings 222
Reģ: 13.01.2017
es tuset reti eju man ne visai taas tusovkas,bet kad biju tur pienak kkada meitene saka noperc man sidru,nu es vinjai paskaidroju kaa ir=ka naudinja tachu ir janopelna,vinja saka ka ok ejam nopelniis,nu un aizgajam un nopelniija,iedeva seksu,sidrs maksaja 2 eiro un 50 centi tas ir normali,bet tas ko juus runaajat divainiibas kkadas ved pabarot juus daavanas sanest un tad itka juus seksu dosiet varbut
15.02.2019 14:29 |
 
Reitings 222
Reģ: 13.01.2017
ir meitenes kas seksu dos uzreiz un ir tadas kas pec gada varbut,ar tam kuras pec gada jau vecs paliksi gaidot kamer vinas iedos,labak ar tam kuras uzreiz atsauciigas
15.02.2019 14:30 |
 
Reitings 222
Reģ: 13.01.2017
ai vispar stulba teema visa diskusijaa juus nekur neminat cik atra laika seksu dosiet bet cik esat gatavas apeest vai davanaas panemt
15.02.2019 14:33 |
 
Reitings 21
Reģ: 10.03.2014
nekad pirmajā randiņā un arī vēlāk nemaksāju uz pusēm, parasti vīrietis samaksā, bet ja ir izņēmumi, tad vienojamies par dalīto rēķinu, katrs maksā par sevi, par to ko apēdis. Tas gan ir reti. Dalīt uz pusēm būtu neizdevīgi, jo vīrietis parasti apēd un zidzer vairāk
15.02.2019 14:41 |
 
Reitings 335
Reģ: 05.01.2014
bet kopumā, piekrītu, ka vīriesi ir diezgan izlutināti

Atvainojos, bet kur jums tik glupi pieņēmumi rodas? Ar memmīšiem esat tikai tikušās, kas nav spējīgi sev mašīnai riepu nomainīt un nezin kā cirvi, urbi izmantot? To pašu par mūsu sievietēm varētu pateikt, ka pašas no sevis tēlo baigās karalienes un no vīrieša sagaida visu, bet ko sniegt pretim nav, ieguldīt attiecībās arī nevēlas. Tā notiek, kad satiek nepareizos cilvēkus.
Man ir draugi, paziņas vecumā no 25-40 gadiem, rokas neaug no apakšas, gudri, mērķtiecīgi, bet jau apnikusi satikto sieviešu iedomība un pārlieku augstās prasības, augstprātība, lai gan pašām nav ko sniegt atpakaļ. Vajag nolaisties uz zemes! Nerunāju te par uzspēlētajiem "alfa" tēviņiem, kas arī no sevis tēlo baigo veci, lai gan tikai interesē nopelnīt sev aliņam un neredz krupju galus aiz savas lielās riepas.
Vīrietis ieguldīs arvien vairāk, kad redzēs, ka sievietei ir nopietni nolūki, ne tikai kārtējā izklaide, kad šai nav ko darīt.
Vienmēr esmu izmaksājis, man tas nesagādā grūtības, bet arī tikpat ātri pazudis, jo mūsdienās tās vērtības tik seklas palikušas, ka reti vēlies kaut vai 2.reizi tikties.
15.02.2019 15:23 |
 
Reitings 222
Reģ: 13.01.2017
meitenei nedrikst iepazistoties dot nevienu kapeiku!jo nopirkt var katru!taa nav maaksla!kaa tu zinasi cik vinja bus ilgi kopa ar tevi?vai nodos nenodos?ja esi tur meiteni ar davanam panemis?tada svilpaste riit buus prom dargaakaa mashiinaa par 200eiro! saki meitenei -uz solinja cepumus edisi? KO ?TIKAI CEPUMUS?UZ KKADA SOLINJA? vai pasaki ejam tur uz to tur restorani ok tulit bus pec 3 sekundem,smiekligi! taas kas nenaaks ar tevi cepumus est var miskastee iemest taadas meitenes,vinjas visas tevi nodos taas stulbaas seksa lellles!pienaaks jaanis spiidiigaakam kurpeem un vinjai paaries "milestiba" pret tevi,IR LOTI PRECIZI JASAPROT=CIK MEITENE NEGRIB NO TEVIS!jo meitene vairak no tevis negrib,jo tev bus dzive lielaks draugs uz ko paljauties!Jo vairak grib no tevis,jo atrak tev draugi prasiis=klau kur tava skaistaa meitene palika?tev tak bija skaista meitene baigi=ai iemileejaas citaa mashiinaa!:-D
15.02.2019 15:32 |
 
Reitings 222
Reģ: 13.01.2017
Ja es gribu seksu es izmaksaashu visu ko vien veelas meitene! Ja es gribu attieciibas un uzticamu meiteni=es 0 eiro un 0 centus doshu meitenei pie saakuma liidz seksam es meiteni dabushu par velti!,jo jaredz vai meitene var izturet ja vinjai nedod naudu!Varbut vinja izspljauj=nu ko tu nedavini?Vai ko netere uz manis naudu?Labak talak no shitam,jo attieciibaas ir 1 nozimiga lieta,ja tu veido attiecib tad ar cilveku,ja vajag seksu nem seksa lelli savam priekam.
15.02.2019 15:36 |
 
Reitings 119
Reģ: 24.01.2019

Jā, man tā ir bijis un uzskatu, ka tā arī jābūt. Neesmu pieradusi maksāt randiņos, parādā neko nejūtos. Un nē, tas nav free food dēļ, pati visu varu atļauties. Vienkārši gribas lai vīrietis ir vīrietis

+
Man šķiet, ka, jo vairāk būs sievietes ar tādu domāšanu un mazāk to sieviešu, kas gribēs visu uz pusēm, jo vairāk arī vīriešu būs, kas izmaksās, jo citu variantu nebūs viņiem. :D
15.02.2019 15:38 |
 
Reitings 222
Reģ: 13.01.2017
Jaa esmu gudrs un labaa zinja ir ka jums nav jamaksaa par to ka lasat manus komentarus
15.02.2019 15:38 |
 
Reitings 335
Reģ: 05.01.2014
meitenei nedrikst iepazistoties dot nevienu kapeiku!

Nezinu kā Tu, bet es sievietēm nemaksāju, lai ar mani tiktos. Esmu šādā ziņā vecmodīgi domājošs vīrietis, kas sievietei atvērs durvis un palaidīs pa priekšu, ja gadās ar sabiedrisko transportu braukt, tad palaidīs apsēsties un ja aicinu, tad vienmēr maksāju par abiem. Nebūs saskaņas un vēlmes tikties, tad pieklājīgi arī pateikšu, ka nav intereses lieki šķērdēt savu laiku.
15.02.2019 15:46 |
 
Reitings 222
Reģ: 13.01.2017
Meiteni vjg aicinat uz 0 eiro un 0 centu randinju,un dabut meiteni lidz seksam par 0 eiro 0 centiem,tas liecina ka meitenei ir kada interese par tevi,nevis vinja grib but kopa ar tavu mashinu un tavu naudu,jo tada seksa lelle notirgosies kadam pa dargaku,bet to kuru esi dabujis pa 0 eiro un 0 centiem,taa visu dzivi bus uzticama
15.02.2019 15:48 |
 
Reitings 222
Reģ: 13.01.2017
Chuusku tak savaadaak maaajaas var atvest kura ir kopaa ar mashinu,daavanaam tmldz:-D Re ku pilns visi tvneti un visi instagrami visus pametushas chuuskas,jo pie saakuma vinji nopirka meiteni un neredzeja ko pashi nozimee meitenei bez naudas,a chuska ieraudziis dargaku mashinu un prom buus uzreiz un ari ir prom
15.02.2019 15:56 |
 
Reitings 222
Reģ: 13.01.2017
Un esmu dzentelmenis! Es vnm pie latvijas universitates tam smagajam durvim sagaidiju kadu meiteni kura atver,tad gaju ar vinju pa atvertam jau un teicu meitenei vnm paldies,vinjas smaidija vnm,jo esmu dzentelmens es vnm paldies pateikshu,jo esmu labi audzinats
15.02.2019 15:58 |
 
Reitings 222
Reģ: 13.01.2017
meitenei jastasta ka tev nav naudas vispar sobrid un jaskataas kaa vinja reagjee=ko nav naudas?labi es tinos meitene saka ja?nu tinies,protams ka tu esi normals,bet naudas sobrid nav un taa kas paliks uz to ka tev nav naudas,tad taa arii nav taa chuuska un tada pec 15 gadiem bus uzticama,a paareejaas chuuskas,taas nekam neder,baigaa jau tur maaksla izteeree uz meiteni 100 eiro piesoli kko un vinja tava,tak vina bus prom kad kads vinai vairak piesoliis,maksla ir paskatities vai vinja vispar uz tavu pusi skataas ja tu uz vinju neteeree naudu/ar tu es neuzrunaju nevienu es ar sevi runaju monologaa/
15.02.2019 16:04 |
 
Reitings 335
Reģ: 05.01.2014
Meiteni vjg aicinat uz 0 eiro un 0 centu randinju,un dabut meiteni lidz seksam par 0 eiro 0 centiem

Tiekoties man nav galvenais ievilkt sievieti gultā, bet gan labi pavadīt laiku un iepazīt viņu, pārējais viss notiks dabiski un noteiks kāda "ķīmija" ir staro jums.
Es vnm pie latvijas universitates tam smagajam durvim sagaidiju kadu meiteni kura atver,tad gaju ar vinju pa atvertam jau un teicu meitenei vnm paldies,vinjas smaidija vnm,jo esmu dzentelmens es vnm paldies pateikshu,jo esmu labi audzinats

Manieres nenosaka audzinātības līmenis vai sabiedrībā kādā esi uzturējies, bet gan paša intelekta līmenis un elementāra pieklājība. Kaut vai jaunajai māmiņai palīdzot tikt galā ar bērnu ratiem. Jo diemžēl atliek tikai pāris minūtes pārvietoties pa centru ar kājām un pārliecināties, ka liela daļa vīriešu ir palikuši par tirliņiem (nemaz nerunājot par jauno paaudzi) un paiet garām vienaldzīgi, lai gan tā 1 minūte neko nemainītu.
15.02.2019 16:05 |
 
Reitings 1724
Reģ: 01.02.2013
bet jau apnikusi satikto sieviešu iedomība un pārlieku augstās prasības, augstprātība, lai gan pašām nav ko sniegt atpakaļ.

R.. - Vari pastāstīt sīkāk? Asking for a friend. :D
15.02.2019 18:24 |
 
Reitings 1724
Reģ: 01.02.2013
Bet tās LU galvenās mājas durvis ir briesmīgas. :D
15.02.2019 18:25 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits