Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Sniegoti ceļi/Jūsu vīrieši?!

 
Reitings 583
Reģ: 04.03.2015
Sveikas.
Tās, kuras precējušās vai ir nopietnās attiecībās - kā ir Jums?
Mēs ar vīru dzīvojam ārpus Rīgas, katram ir savs auto, taču sniegotajās dienās es tomēr labprātāk izvēlos nesēsties pie stūres, jo neesmu pārliecināta ne par sevi uz ceļu, ne arī apkārtējajiem, tādēļ labprātāk izvēlos, ka vīrs mani "aizved uz darbu".
TAČU, patiesībā ir tā, ka viņam ir brīvais darba laiks - ej un nāc kad gribi (maksā par stundām), savukārt, man ir stingrs grafiks, nedrīkstu kavēt.
Tad, nu, sāpe man ir tajā, ka viņš mani labāk aizved līdz sabiedriskā transporta pieturai, kur man pēc tam līdz darbam jāiet 15min (nav jau baigā bēda, man patīk staigāt), bet viņš tāpat pats priekš sevis izbrauks uz darbu (kur iznāk mana darba vieta pa ceļam) jau pēc apm. 20min..... (Bišku arī žēl tomēr to naudu - man jāmaksā pāris eiro par sabiedrisko, + viņam degviela aiziet, lai aizvestu mani līdz pieturai un pēc tam vēl aizbraukt mājās, lai pasēdētu internetā).. Diemžēl, ar kājām līdz sabiedriskajam tikt ir pagrūti, pāris km.
Kā ir Jūsu attiecībās? Jūs aizvestu līdz darbam vai pieturai?
Un vai vispār mans cepiens ir vietā?
04.02.2019 08:32 |
 
Reitings 3
Reģ: 15.02.2019
Ja baidies braukt pa slidenu ceļu, tad Tev vispār nav ko pie auto stūres darīt. Ja reiz Tev ir savs auto, tad priecājies, ka vīrs vismaz līdz sabiedriskajam aizved.
16.02.2019 19:41 |
 
Reitings 12990
Reģ: 29.11.2014
Man arī vairāk liekas, ka normāla sieviete neprasītu tagad vīram vest visur, jo negrib ar sabiedrisko braukt vai nav tiesību.. īpaši, ja darbs ir uz otru pusi, tas būtu pilnīgs murgs, neloģiski un nezinu, ar cik lielu milestību tam sakars.. man pat būtu kauns prasīt vest, ja tas nav pa ceļam. :D
Es iepriekš dzīvoju Ziepniekkalnā, draugam darbs lidostas teritorijā (ļoti tuvu bija no dzīvokļa), man ir pie Mežaparka.. tad tagad sanāk, ka man jāprasa, lai draugs dzenas uz Mežaparku un pēc tam vēl uz lidostu, lai viņš it kā būtu sakarīgs? :D
16.02.2019 18:43 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Man likās, ka ir sieviešu tipi, bet ko es ma... zinu
:D :D :D
16.02.2019 17:31 |
 
Reitings 6299
Reģ: 15.11.2012
Atceros pirms vairākiem gadiem gribēju sev "mazu" mašīnu, vīrs iebilda, ka realitātei tā nederēs - nepaklausīju un līdz jaunas a/m iegādei smuki uz sabiedrisko staigāju

Atradusi, ar ko lepoties :-D
16.02.2019 16:07 |
 
Reitings 1937
Reģ: 18.05.2016
Precēto sieviešu fiška, piedod, bet kas par na... ? Pēkšņi apprecas un viss mainas? Ok. Man likās, ka ir sieviešu tipi, bet ko es ma... zinu :-D
12.02.2019 15:58 |
 
10 gadi
Reitings 552
Reģ: 30.08.2010
Katrā ziņā es pieņemu cilvēkus, kuri tiešām baidās braukt ziemā. Tāda ir mana brāļa sieva. Viņa principiāli nebrauc, jo nejūtas līdz galam droši ziemā uz ceļa, un es pilnībā viņu atbalstu. Kāpēc gan būtu jāriskē un kādam kaut kas mistiski jāpierāda?

Tā ir tāda precētu sieviešu fiška. Kaut kas man negribās un es to nedaru. Tas, par ko viņas tajā brīdī nedomā, ir, ka no tā jau tas pienākums kā tāds nepazudīs, bet vienkārši tiek pārlikts uz vīra pleciem.
12.02.2019 14:37 |
 
Reitings 1445
Reģ: 26.09.2017
Tas komentārs par šķiršanos,jo neved uz darbu ir ārptātīgi smieklīgs
10.02.2019 12:48 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
No Use for a Name, Tev vienkārši ir sakarīgs vīrs.. lai jau skauģi mierina sevi, saukādami par lupatu :)
10.02.2019 12:06 |
 
Reitings 1170
Reģ: 28.03.2013
No Use for a Name, ja vīrs izpilda pilnīgi visas sievas iegribas bez neviena pamatota protesta - TAD VIŅŠ IR LUPATA!!! Normāla sieva nemaz nePIEprasītu vīram visu pakārtot viņas dēļ, tikai tāpēc, ka pati ir par slinku, lai iegādātos dzīvesvietai atbilstošu auto, lai iegūtu praksi braukšanai sliktos apstākļos.. u.tml.
P.S. Ak laimīgais vīrs - burtiski vienmēr kāds pēc pieprasījuma "sviestmaizi uzsmērēs", jo atsakot taču parādīsi, ka otra puse nav laba, nemīl tevi, nerūpējas par tevi, nav pienācīgs utt. :-D
07.02.2019 23:18 |
 
Reitings 648
Reģ: 18.01.2010
Darla, katram savs, un tam ar mugurkaulu nav sakara. Vienkarsi savadaka uztvere te. Kapec virs uzreiz lupata,ja mil savu sievu un rup vinas labklajiba? Mulkibas kaut kadas. Mans virs nekad man neliktu iet ar kàjàm un tapec vins nav lupata, bet gan labs un pienàcigs vìrs.:-)
07.02.2019 22:57 |
 
Reitings 1170
Reģ: 28.03.2013
Mans virs manis dèl dara visu un vairàk, pasapno par to

Nu ja nav "sava mugurkaula", tad jau nekas cits neatliek. Veiksmi turpināt priecāties par iespēju lupatu izlocīt pēc savām vēlmēm! :-D
Atceros pirms vairākiem gadiem gribēju sev "mazu" mašīnu, vīrs iebilda, ka realitātei tā nederēs - nepaklausīju un līdz jaunas a/m iegādei smuki uz sabiedrisko staigāju :-D:-D
P.S. Bet nu katram jau savs - es precoties vēlējos pie vīra tikt, nevis taksista vai kalpa, kurš visas iegribas izpildīs ;-)
07.02.2019 22:48 |
 
Reitings 648
Reģ: 18.01.2010
wow, DieKleine laikam bez vìriesa/vira. Un tà tev ari vajag. :-D Un ja tev jebkad ari bus virs, vins bus tavs dèls, memluks un punkutapa :-D Kartiga sieviete apprec virieti, kurs bus gatavs vest sievu kaut lidz pasaules malai, jo tam tà ir jàbùt. A visu varosàm vecenem ar pautiem kà tev.. tà jau vairs nav milota un sieva. Mans virs manis dèl dara visu un vairàk, pasapno par to :-O:-D
07.02.2019 22:33 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
Mani vestu un es vestu. Ja mums abiem darbs būtu uz vienu pusi braucot un darba laiki atļautu, visticamāk brauktu kopā ne tikai sniegotajās dienās, bet regulāri. Tiešām nesaskatu nekādu problēmu - tieši otrādi, liekas lielāka ķēpa vest uz pieturu, braukt atpakaļ uz mājām, lai pēc tik īsa laika atkal tās pamestu un brauktu uz to pašu pusi.
07.02.2019 21:50 |
 
Reitings 1093
Reģ: 05.09.2018
Tā arī ir, labi, es varu savākties max 50 min laikā un patiekt; varu es lietot to paaugstinātas bīstamības transportlīdzekli vai nē, ja nē; kaimiņi/čomi vai taxi vai atslēgas uz galda.
Vēl ķerpilu vajag? Tad pārvākšanas serviss un ardievu. :-)Dzīve vienīgā nav sapņotāju forumi, nāve noguruma dēļ ir īsta, lai kā daži dohoğagas nedristu par krānu un brunčiem.
07.02.2019 19:29 |
 
Reitings 2520
Reģ: 30.01.2017
Nenāk ne prātā mainīt viņa rītu, vai arī viņam manu. Ja ārā draņķīgs laiks un braukt negrib, ieplānoju pati savu laiku tā, lai laicīgi būtu sabiedriskā pieturā. Tā kā tā ir mana problēma, lieku vīram mieru. (Viņam arī brīvs darba grafiks) Ja sanāk reizē celties, forši, aizvedīs mani kur vajag

Tieši tā!
Un nevajag atrunāties ar to, ka "viņš taču jau ir pamodies". Es, piemēram vienmēr ceļos 2h, pirms man kaut kur jādodas. Tas ir man svarīgais laiks, kuru neviens nedrīkst traucēt vai raut ārā no ierastās rutīnas (ja esmu savās mājās). Kādam tā var likties vesela mūžība, pa kuru var 200 darbus apdarīt, bet citiem ir savs ritms.
Lai gan autore laikam nevienu no interpretācijām neapgāzīs un to, kas ir kā, mēs tā arī neuzzināsim.
07.02.2019 19:03 |
 
Reitings 158
Reģ: 25.10.2013
1) Kāds ir attālums no mājas līdz pieturai uz kuru tevi ved?
2) Mums katram sava mašīna un rīta ieradumi. Nenāk ne prātā mainīt viņa rītu, vai arī viņam manu. Ja ārā draņķīgs laiks un braukt negrib, ieplānoju pati savu laiku tā, lai laicīgi būtu sabiedriskā pieturā. Tā kā tā ir mana problēma, lieku vīram mieru. (Viņam arī brīvs darba grafiks) Ja sanāk reizē celties, forši, aizvedīs mani kur vajag, ja nesanāk reizē celties (nu grib cilvēks pagulēt) man vienalga, ar to rēķinos un viss. Neredzu iemeslu čīkstēšanai.
07.02.2019 17:52 |
 
Reitings 689
Reģ: 05.08.2017
Mēs dzīvojam Rīgā, dzīvoklī. Domājam pēc dažiem gadiem pārvākties uz māju ne pārāk tālu ārpus Rīgas. Man noteikti būtu svarīgi jau no sākuma izrunāt infrastruktūras jautājumus. Katrā ziņā es pieņemu cilvēkus, kuri tiešām baidās braukt ziemā. Tāda ir mana brāļa sieva. Viņa principiāli nebrauc, jo nejūtas līdz galam droši ziemā uz ceļa, un es pilnībā viņu atbalstu. Kāpēc gan būtu jāriskē un kādam kaut kas mistiski jāpierāda? Tāpēc šis komentārs vienkārši ir preteklīgs un ļauns.
mans nekas cits kaa - "ZOSS, BLJE" praataa nenaak. Tev ir auto un autovadiitaaja aplieciiba, ko veel Tev nah vajag? Privaato shoferi, jo sniedzinjsh uzsniga vai celjsh apledojis? Labs auto un labas riepas vajadziigas, viss, ak, jaa, braukt jaaprot, bet, ja esi tik duma, ka neejeedz braukt tad, kad ir sniedzinjsh vai ledutinjsh, vispaar esi pelniijusi iet uz darbu un no darba kaajaam vai skriet pakalj auto, kuraa brauc viirs. Savaadaak taadas zosis braukt neiemaacaas. Veel taadas zosis dereetu aizdziit

Vīra vietā, iespējams, vestu, iespējams nevestu. Tad, kad man vēl nebija auto tiesību, un kādu laiku strādāju klasisku biroja darbu laiku, arī radās situācijas, kad mīļotais negrasījās katru rītu vest no viena Rīgas gala lidz otram, jo viņam riebjas sastrēgumi un pašam nebija katru dienu jābūt darbā, turklāt viņš mīl vēlu iet gulēt, vēlu celties. Es neapvainojos, piecietu diskomfortu, taču mēs diskusijas rezultātā nonācām pie secinājuma, ka, lai mēs abi varētu ikdienā justies forši un komfortabli, man ir jānoliek tiesības, jābrauc uz darbu ar auto, vai jāpiecieš sabiedriskais. Man nav bail ziemā braukt, es to daru. Bet ja būtu bail, tomēr pati brauktu ar sabiedrisko, un zinātu, ka tomēr dažreiz mīļotais aizvedīs mani uz darbu. Ir bijis tā, ka esmu nogurusi, apslimusi, vai iepriekšējā dienā kāds koncerts, pasākums (vēlāk būts mājās),tad viņš noteikti aizveda. Bet tā, lai pats dzīvotu diskomfortā, katru dienu laužot savu ikdienas režīmu un piestrādājot par manu personisko taxistu - nē, tā nebija, un es arī to nepieprasīju. Tomēr, ja kādai ir tā, ka katru dienu izvadā - arī forši, kas gan tur slikts.
07.02.2019 17:24 |
 
10 gadi
Reitings 3532
Reģ: 13.03.2013
Bet ar tēmu tam ir absolūta 0 procentu atbilstība.:-D
06.02.2019 19:44 |
 
10 gadi
Reitings 3532
Reģ: 13.03.2013
IK vai pašnodarbināto, to neregulē darba likums,jo tas tam nav paredzēts.(t) Darba likums reglamentē tikai darbieka/darba devēja attiecības.(t) JO tās NAV darba attiecības, visticamāk ,noslēgts kāds autoratlīdzības/honorāra/uzņēmuma līgums,ko reglamentē CL + speciālie norm.akti.
06.02.2019 19:43 |
 
Reitings 347
Reģ: 27.12.2018
Mūsdienās verdzība ir katra cilvēka brīva izvēle.
06.02.2019 18:25 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits