Kāzas bez fotogrāfa

 
Reitings 243
Reģ: 10.01.2019
Vai jums ir nācies būt kāzās, kurās nefotografē profesionālis?
Ja ir, kāds izskatījās rezultāts?
Vai pietiek ar to, ja cilvēks māk normāli fotografēt un ir laba kamera, vai tomēr profesionāls fotogrāfs ir neatsverams?
02.02.2019 14:26 |
 
Reitings 243
Reģ: 10.01.2019
Tā kā viss kāzu budžets 90% ir atkarīgs no vīra, izskatās ka man būs jāsamierinās. (t)
06.03.2019 15:45 |
 
Reitings 243
Reģ: 10.01.2019
Mani jau daži cilvēki ir iebiedējuši apmēram, ka nu tik gaida vilšanās, ja neņems fotogrāfu.
Jā, es varbūt vēlētos fotogrāfu, varbūt ne profiņu, bet nedaudz jau ar pieredzīti... Bet topošais vīrs ir kategoriski pret, jo: viņš necieš bildēties; viņš uzskata, ka samaksāt fotogrāfam ir bezjēdzīgākais ko var izdarīt. Viņš būtu ar mieru, ka kāds, kurš pat nemāk fočēt, safočētu tikai ar savu telefonu(t)
06.03.2019 15:44 |
 
Reitings 243
Reģ: 10.01.2019
Kāpēc gan, piemēram, uz kāzām nepalūgt jaunās paaudzes radiniekam pafočēt kāzās, ja tam ir sanākušas tīri labas bildes dzimšanas dienās, saulgriežos utt.utjp. :-D Daudzi sak' : "Kāzas jau nav nekāda parasta dzimšanas dienas ballīte", bet... kāpēc tieši uz kāzām jābūt obligāti fotogrāfam? Jā, zinu, zinu - vienreiz mūžā (vēlams) tas notiek:-D Bet kas reāli tur var sanākt tik nepieņemams, ja, piemēram, dzimšanas dienā bija pieņemams.
06.03.2019 15:40 |
 
Reitings 511
Reģ: 13.06.2015
Man nav gadījies būt kāzās kurās ir arī filmētājs. Domāju ka atkarīgs no preferencēm, bet ja tu jau skaiti kapeikas fotogrāfam, tad domāju, ka vari neiespringt uz filmēšanu. Plus tev vairāk pašai būtu jāskatās ko TU gribi nevis kā parasti dara, man ļoti kaitina, kad cilvēki kāzas rīko pēc principa "jo visi tā dara" nevis izvērtē, ko pašiem gribētos un pēc tam, protams samenedžēt to atbilstoši savām finansiālajām iespējām. Un tā meģināšana atdarināt amerikāņu filmās redzēto dažreiz padara cilvēkus smieklīgus, jo viņi bieži vien reāli nevelk finansiāli un ņem kredītus padsmit tūkstošu apmērā. Ar nepacietību gaidu, kad Latvijā ienāks rehearsal dinner, ja jau visu tik uzcītīgi kopējam no amerikāņiem.
25.02.2019 12:19 |
 
Reitings 6299
Reģ: 15.11.2012
Vai, pēc jūsu pieredzes, profesionāls filmētājs tiek ņemts tik pat bieži cik fotogrāfs? Vai tā tiešām tik tāda ekstra?

Pēc manas pieredzes visi mani draugi, kuri ņēmuši fotogrāfu, ņēma arī filmētāju. Tiesa, es nezinu, kādā veidā tev šī pieredze palīdz pieņemt lēmumu, jo izmaksas bija vairākkārt lielākas par 200 eur.
25.02.2019 12:03 |
 
Reitings 7079
Reģ: 11.10.2013
Es pati filmēju kāzas, tādēļ par šo jautājumu noteikti varu pakomentēt. :)
Nu, tas būtu tiešām pēdējais uz ko gribētos tērēties.

Kas kuram ir svarīgs, katram savas vajadzības un vēlmes. Viens grib tiešām profesionālas bildes, otram pietiek ar to, ka onkulis, kuram ir kamera, sabildē. Vienam svarīgi, lai ir restorāna tipa apkalpošana bez lieka ēdiena uz galda, otram pilnīgi vienalga. Šo sarakstu ar piemēriem varētu turpināt un turpināt.
Par video runājot - tas ir vēl viens skaists veids, kā iemūžināt dienu un pēc tam atskatīties uz notikušo. Nekas nav obligāts. :)
Vai, pēc jūsu pieredzes, profesionāls filmētājs tiek ņemts tik pat bieži cik fotogrāfs? Vai tā tiešām tik tāda ekstra?

Fotogrāfs, protams, tiek ņemts krietni biežāk. Video varētu uzskatīt pie ekstrām/ kāzu elementiem, kas nav pirmās nepieciešamības.
Tiesa, esmu saskārusies ar cilvēkiem, kas saka, ka viņiem tieši video ir svarīgāks par foto. Atkal, katram savs.
25.02.2019 11:37 |
 
Reitings 243
Reģ: 10.01.2019
Par fotogrāfiem padiskutējām, bet tagad tikai atjēdzos - vēl jau ir tāda kāzu filmēšana!! Nu, tas būtu tiešām pēdējais uz ko gribētos tērēties. :-D Ja vēl fotogrāfiju dēļ atļautos atlicināt vairāk, tad par video liekas pavisam vienalga.
Vai, pēc jūsu pieredzes, profesionāls filmētājs tiek ņemts tik pat bieži cik fotogrāfs? Vai tā tiešām tik tāda ekstra?
Cik bijušas diskusijas šeit, precos.lv u.c.forumos, par filmētāju nav tik daudz atrunāts, vispār ne tuvu tik daudz pieminēts kā par fotogrāfiem. ;-)
25.02.2019 11:07 |
 
Reitings 2520
Reģ: 30.01.2017
bet kāpēc tu domā, ka dzimtsarakstu nodaļu fotogrāfi taisa neskaistas bildes?

Maz jau kur tās dzimtsarakstu nodaļas ir diži skaistas. Rīgā man tāda nāk prātā tikai viena. A fotogrāfam pēc 15 min. jau nākamās kāzas un šis uz skaistāku vietu nebrauc :-D:-D
19.02.2019 18:35 |
 
Reitings 1912
Reģ: 13.05.2016
Ari iespējams, bet tādā gadijuma var taču dzīvē satikties un visu izrunāt un tad jau jutīsi, ir vai tomēr īsti ne...
19.02.2019 14:10 |
 
Reitings 2357
Reģ: 17.02.2016
Man jau liekas ar fotogrāfu var iegrābties tikai tad, ja neesi pārskatījis portfolio. Nu ņemt fotogrāfu pat neapskatot kādas bildes viņam??
Nu tikpat ļoti var iegrābties, ja neizveidojas kontakts ar fotogrāfu. Portfolio var būt izcils, aparatūra pati jaunākā un labākā, bet ja nebūs savstarpējs kontakts, uzticēšanās, tad arī bildēs to varēs labi redzēt.
19.02.2019 14:02 |
 
Reitings 7079
Reģ: 11.10.2013
domāju, ka nebūs tā ka īpaši manas būs uztaisītas sliktas un briesmīgas, lai gan visas citas ir skaistas tam fotogrāfam...

++
Man jau liekas ar fotogrāfu var iegrābties tikai tad, ja neesi pārskatījis portfolio. Nu ņemt fotogrāfu pat neapskatot kādas bildes viņam??

Diemžēl, ir, kas tā dara. Un tad mani māc divējādas sajūtas - ir vai nav viņus žēl pēc tam. Tīri cilvēcīgi ir, bet no profesionālās puses raugoties - nemaz nav žēl. Tu nopirkti pakalpojumu, un tā ir tava problēma, ka neiepazinies ar "preci".
19.02.2019 13:20 |
 
Reitings 1912
Reģ: 13.05.2016
Man jau liekas ar fotogrāfu var iegrābties tikai tad, ja neesi pārskatījis portfolio. Nu ņemt fotogrāfu pat neapskatot kādas bildes viņam?? Tad nav arī ko pēc tam šokēties par drausmīgu iznākumu, kā pirkt kaķi maisā.
Es izskatīju kādus 100 variantus, atradu 3 pagaidām, kuriem ir bildes tādā stilā kādā es vēlos redzēt arī savas un domāju, ka nebūs tā ka īpaši manas būs uztaisītas sliktas un briesmīgas, lai gan visas citas ir skaistas tam fotogrāfam... :D
19.02.2019 13:09 |
 
Reitings 139
Reģ: 08.08.2018
bet arī māju lietošanai gribas, lai ir skaistas bildes

bet kāpēc tu domā, ka dzimtsarakstu nodaļu fotogrāfi taisa neskaistas bildes?
Profesionāla tehnika un profesionāls fotogrāfs, kurš zin kā un ko bildēt. Arī mini fotosesiju taisa pēc tam.
19.02.2019 12:29 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
fotogrāfēšanās salonos, ķip ieskriet uz pāris bildēm studijā no maniem novērojumiem ir vairāk raksturīgi krieviem un gados vecākiem cilvēkiem

Ujujuj.. draudzenes kāzās fotosesija salonā izvērtās tik jautra, ka no visa pasākuma tās ir vienas no foršākajām un spilgtākajām atmiņām! Abi jauni, pēc tautības latvieši.. ja kas :-D
19.02.2019 08:48 |
 
Reitings 7079
Reģ: 11.10.2013
Vai tiešām galvenokārt tos fotogrāfus ņem tādēļ, lai skaistās bildes ieliktu soc.tīklos?

Nē. Man vienkārši ir savi standarti, kurus vēlos redzēt. Arī tad, ja bildes skatīšos tikai es pati.
Un man vienkārši ir žēl tos cilvēkus, kas meklē pēc iespējas zemāku cenu, tā vietā, lai piemaksātu kādu simtu klāt un tiktu pie tiešām labām bildēm. Jā, arī iesācēju vidū ir daudz cilvēku, kas labi fotogrāfē, vienkārši ir jāskatās portfolio. Nedrīkst vadīties tikai pēc cenas. Darbi ir galvenais!
19.02.2019 08:16 |
 
Reitings 142
Reģ: 25.02.2017
Vai tiešām galvenokārt tos fotogrāfus ņem tādēļ, lai skaistās bildes ieliktu soc.tīklos?

Protams, ka ne tikai soc. tīklos... tā ir tikai neliela daļa no visa :)
Var taču izveidot pēc kāzām gan fotogrāmatu, gan kanvas, gan vienkārši smukos rāmjos ielikt :-) Galvenokārt tās ir skaistas ATMIŅAS! (l)
Uzreiz uzmetot aci kāzu bildei rodas neviltots smaids un siltas sajūtas (l)
18.02.2019 19:03 |
 
Reitings 119
Reģ: 24.01.2019
Nav jau runa tikai par soc tīkliem, bet arī māju lietošanai gribas, lai ir skaistas bildes. Vai esi tik fotogēniska, ka izskaties labi visādos random kadros ar sliktu apgaismojumu utt?
18.02.2019 18:29 |
 
Reitings 5637
Reģ: 06.11.2013
Tad gandrīz vai labāk izplūdušas bildes, bet kuras ir "dzīvas" (gredzenu apmaiņa, skūpsts, pirmais valsis utml)

Tas ko tu aprakstīji skaitās video
18.02.2019 17:43 |
 
Reitings 243
Reģ: 10.01.2019
Vai tiešām galvenokārt tos fotogrāfus ņem tādēļ, lai skaistās bildes ieliktu soc.tīklos? Labi, skaistas bildes man patiktu, bet arī tikai priekš sevis. Publicēties es nevēlos, drīzāk pat slēpties no ne pārāk labvēlīgām acīm. :-D Un tad liekas, priekš kam tad to fotogrāfu, ja bildes paliek tikai pašiem!
dīvainās stīvās bildes fotosalonos.
Nu vismaz par šādu soli esmu vairāk kā droša, ka neko tādu nevēlētos. Tad gandrīz vai labāk izplūdušas bildes, bet kuras ir "dzīvas":-D (gredzenu apmaiņa, skūpsts, pirmais valsis utml)
18.02.2019 17:42 |
 
Reitings 5637
Reģ: 06.11.2013
Starp citu, ja kādai vajag dodiet ziņu, pa 100 Euro + izdevumi būs jums neaizmirstams video :P
18.02.2019 17:37 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits