Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kāzu kleita. Boho stils

 
Reitings 243
Reģ: 10.01.2019
Labrīt. Ķeršos uzreiz pie lietas: boho kāzu kleitas. No visiem stiliem laikam šis man vislabāk patīk. Bet
- vai boho stils piestāv precoties baznīcā?
- ja precos pirmoreiz, plīvurs tomēr ir vēlams? Personīgi, man nedaudz kaitina šis aksesuārs, nevēlētos. Bet ja neuzlikšu, izskatīšos varbūt ne tik "svaiga"?. Daudz labāk patiktu matos puķes.
- Ar piedurknēm/bez? Esmu vidēja izmēra dāma (38.izmērs). Savas rokas nekad neesmu apjūsmojusi, bet nekas traģisks arī nav, ka vajadzētu slēpt.
29.01.2019 08:39 |
 
Reitings 243
Reģ: 10.01.2019
lionela, Tev PM!
18.04.2019 09:58 |
 
Reitings 7079
Reģ: 11.10.2013
SamSamantha, es arī visu laiku domāju, ka savās kāzās plīvuru nelikšu. Kad izvēlējos savu īsto kleitu, veikals uzdāvināja garo plīvuru. Paskatījos, kā izskatās piesprausts, uzreiz sapratu, ika būs man tas plīvurs! :D
27.02.2019 15:25 |
 
Reitings 243
Reģ: 10.01.2019
piemērīt dažādus stilus ar un bez plīvuriem?
Būs jau jāiet drīz tik un tā. Bet šeit neiet runa, vai plīvurs man piestāvēs. Stāstu par to, ka man šis aksesuārs pats par sevi nepatīk. Nenoliedzu, ka būtu kāda stila kleita, kas man izskatītos labi ar plīvuru, bet esmu nolēmusi, ka tai nevajadzētu būt elegantai un par katru cenu gribēšu matos ziedus:-D
Tev ir jaaaizmirst,ko grib mamma ,vecmaamina uttTaa bija cita paaudze,cits skatijums
Piekrītu, taču nedaudz mani pašu māc šaubas. Stereotipi. Diemžēl līdz šim, precoties bez plīvura, esmu redzējusi tikai padzīvojušas sievietes, kas precas 2.reiz un ar bērniem/grūtnieces. Ja jau tradīcija vēsta, ka plīvurs simbolizē šķīstību, domāju, ka esmu samērā šķīsta:-D lai to būtu jāliek. Nu kā 21 gados un ar savu vienīgo, pirmo vīrieti ies pie altāra ar, piemēram, to pašu vainadziņu. Tādēļ omīte un mamma arī uzskata tos par diezgan nozīmīgiem argumentiem plīvura likšanai.:-/
27.02.2019 15:23 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
Kāpēc gan neaiziet ar mammu un/vai draudzeni uz salonu, pat vairākiem, piemērīt dažādus stilus ar un bez plīvuriem? Tad izvēlēties to, kas Tevi visvairāk uzrunāja. Var gadīties kā man, kad domas mainījās diezgan kardināli, bet manai draudzenei atkal tas pasākums tikai nostiprināja pārliecību, ka neko citu viņa negrib.
26.02.2019 22:51 |
 
Reitings 3871
Reģ: 14.09.2015
Saprotu ,ka gribi kaut ko ar mezgiini-loti smukas kleitas,tiesaam boheemiskas,nav nesakariigi greznas,tas vainadzins bez pliivura buus loti labi!Tagad piedomaa,kaadi ziedini,kraasas tev patiktu.
Man tas buutu tikai balts un kremiigs,bet varbuut tu gribi spilgtaaku,lielaaku-tik uz prieksu!Galvenais tagad centreejies uz to,ko TU gribi pati,kas patiktu tavam liigavainim un viss izdosies!Tev ir jaaaizmirst,ko grib mamma ,vecmaamina uttTaa bija cita paaudze,cits skatijums!Tev ir sava galva,savs skatijums...
26.02.2019 20:15 |
 
Reitings 511
Reģ: 13.06.2015
Nu bet ja tev riebjas plīvurs, tad kāpēc viņu vilkt? Tāpēc ka svešas sievietes forumā tā teica? Tāpēc ka mamma grib? Ja negribi plīvuru, neliec, plīvurs nav vienīgais veids kā justies tajā dienā īpašai. Manuprāt galvenais ir pašai justies labi, patikt sev, un darīt kā Tu gribi. Jo tās ir TAVAS kāzas, nevis forumiešu un nevis tavas mammas, un dari kā Tu gribi. Abi tavi ieliktie varianti skaisti;-)
26.02.2019 20:11 |
 
Reitings 243
Reģ: 10.01.2019
Paldies, Odetta, par ideju!
Varu parādīt, kāds ir tas stils, kas mani uzrunā. Nez kāpēc man nesanāk attēlu ielikt :-/ links https://pin.it/voefprgqn267gm
Bet vēl vairāk patīk šāds: https://pin.it/bma3wk557p6tou
26.02.2019 19:47 |
 
Reitings 3871
Reģ: 14.09.2015
Ieliec varbuut to savu stilu,kaads tev patiik un tad vieglaak buutu komenteet.Man loti nepatika pliivurs un tiesi taa iemesla deel sadedzinaaju gludinot un mammai pateicu-kaadas sausmas,sadega!!!!:-D
26.02.2019 19:15 |
 
Reitings 243
Reģ: 10.01.2019
Pret plīvuru man nebūtu iebildumu, ja vēlētos citādāku kleitas stilu, dienas tematiku. Pie princešu kleitas vēl plīvuru varētu uzlikt, taču kāda jēga no princešu kleitas, ja svinētu ssvās mājās, laukos? Ir taču jābūt saderīgam visam - sākot no krāsu gammas un beidzot ar tematikas saderību ar jaunlaulāto apģērbu.
Manuprāt, izskatās diezgan komiski, kad princešu kleitā, plīvurā sēdi pie "rosola bļodām".:-/ Tāds apģērbs pēc manām domām iederas tikai tad, ja svinības arī notiek pilī/muižā.
P.S. nesapņoju par princeses tērpu, neiegrožoju sevi racionālu iemeslu dēļ
26.02.2019 18:54 |
 
Reitings 243
Reģ: 10.01.2019
Vairs nezinu, kam klausīt. No vienas puses, vēlos likt tikai vainadziņu, tādā veidā tajā dienā jūtoties pavisam dabiski, ierasti, viegli. No otras puses, kā jau te daudzas teica un arī mana mamma, ka "kad tad vēl citreiz uzliks to plīvuru" un jutīsies neikdienišķi, īpaši, kā līgava. Patiesībā plīvurs jau ir vienīgais, kas atšķir līgavu no, piemēram, vedējmātes kāzu dienā.
Nezinu kādēļ, bet šis aksesuārs man patiesi derdzas un šķiet, ka neiederas arī tematikā.
Nevaru izvēlēties, vai vienkārši ģērbties tā, kā sapņoju sevi redzēt kāzās, būt apmierinātai ar savu izskatu un stilu,
Vai
Tradīciju dēļ žmiegties un pieciest tādu aksesuāru, līdz galam nepieņemot, ka izskatos tik nedabiski un sev kaitinoši(t)
26.02.2019 18:49 |
 
Reitings 3871
Reģ: 14.09.2015
Man boheemiskais stils asocieejaas ar taadu vieglumu,vareetu teikt loti vienkaarsu stilu .Tavas ieliktaas kurpes ir noteikti par smagu sim stilam.Es arii vainadzinu taisiitu daudz vieglaaku kaa raadi bildee.Ziedu puskis rokaas buutu divas reizes mazaaks.Ja gribi pliivuru pie vaiandzina,tad man liekaas vainadzins vareetu buut pavisam miniatuurisks.
25.02.2019 17:40 |
 
Reitings 243
Reģ: 10.01.2019
up
25.02.2019 16:47 |
 
Reitings 243
Reģ: 10.01.2019
Un vēl - vai šādam (bohēmiskam) stilam piestāv tik klasiskas kurpes kā šīs?
25.02.2019 12:30 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
Nu vienīgais, ko es tiešām varbūt nevēlētos laist garām ir tieši dekorācijas.

Izliec radošumu atrakcijās. Tur arī vajadzēs atribūtus, bet viesiem par to būs lielāks prieks nekā printeresīgs fons garlaicīgam pasākumam.
15.02.2019 22:36 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
20 cilvēku izklaidei var noīrēt restorānu ar greznām, printerestīgām telpām. Nebūs jādekorē. Smalkos restorānos jau viss ir- viesmīļi, galda klājums, skaistas telpas. Jāmaksā tikai par ēdienu, rezervācija nereti ir bez maksas vai par simbolisku naudu. Nebūs ne rosoli, ne karbonādes- var kaut ko smalkāku. Greznu Keitu var īrēt (ja tas pieņemami). 20 cilvēkiem var nebūt vakara vadītājs, ja patīk un ir vēlme sirsnīgu pasākumu, tad pašizdomātas spēles būs interesantākas. Ja cilvēki ļoti tuvi, var uzticēt katram viesim izdomāt kādu atrakciju/spēli vai uzdevumu. Dzīvo mūziku izvēlas tad, ja plānota balle ar dejošanu. Ja tie 20 grib dejot, tad ir vērts, ja nav dejotāji, tad dzīvā mūzika ir lieka. Restorānos gan jau var tāpat sarunāt sev vēlamu mūziku, skaņas iekārtas taču tur jau ir. Ja grib ietaupīt, var rīkot darbdienā, ja visi 20 tiek. Mazs viesu skaits paver daudz iespējas.
Vēl alternatīva ir svinēt kāzas uz kāda neliela kuģīša.
15.02.2019 22:34 |
 
Reitings 2357
Reģ: 17.02.2016
Tātad no šī argumenta izriet jautājums - vai 20 viesu izklaidēšanai un komfortam būtu nepieciešams tas vakara vdītājs, viesmīļi, dzīvā mūzika utml.? Ceru uz to, ka, ja visi savā starpā būtu pazīstamie, komunikācija būtu vieglāka un jautrība veidotos pašiem savā starpā, kā arī 20 viesiem nav vajadzīga pils/muižas īre un ēdienus var sagatavot kāda saimniece, galdu paši uzklāt.
Vakara vadītājs noteikti nav vajadzīgs 20 viesiem, bet dzīvā mūzika ar atraktīvu mūziķi gan šķiet laba doma. Muiža ar noskaņu/ dekorācijām Boho stilā šķiet ļoti laba doma un viesmīlis par skādi nenāks.:-)
15.02.2019 12:20 |
 
Reitings 243
Reģ: 10.01.2019
Nu vienīgais, ko es tiešām varbūt nevēlētos laist garām ir tieši dekorācijas. Tādēļ uzdevu to jautājumu par galda klājumu.
Pati esmu radoša, patīk rokdarbi un nemaz nevēlētos, lai kāds cits manā vietā to darītu.:-D Patiktu kāzu sagatavošanā maksimāli pašai daudz ko saveidot, jo, manuprāt, vairāk spēju izbaudīt tuvojošos notikumu, ja tajā iesaistos pati. Salīdzinājumam - kā gatavojoties Ziemassvētkiem. Ja negatavojos, trūkst šīs "gaidīšanas sajūtas" un arī svētki ir tādi mēreni.
15.02.2019 12:14 |
 
Reitings 243
Reģ: 10.01.2019
Bet autore minēja, ka viņai vēlas skaistas kāzas un tad nu gan nevajag sevī apspiest vēlmi ar racionāliem argumentiem.
Nu jā. Tā ir, ka būtu burvelīgi izbaudīt kaut ko no neikdienišķuma. Kripatiņu glances un pprincesīguma. :-D Bet varu minēt ne tikai racionālus, praktiskus argumentus. Respektīvi, viesu skaitu mēs lai vai kā nevēlētos lielāku par 20 cilvēkiem, neatkarīgi vai rīkotu pinterestīgas, dārgas kāzas vai šādas - neliela budžeta, jo mūsu nesabiedriskums, kautrīgums un šaurais draugu loks attur no lielas burzmas. Manuprāt, jo vairāk cilvēku būtu, jo pasākumā mazāk intimitātes. Nezinu, bet liekas, ka tādas kāzas liktos vēsas.
Tātad no šī argumenta izriet jautājums - vai 20 viesu izklaidēšanai un komfortam būtu nepieciešams tas vakara vdītājs, viesmīļi, dzīvā mūzika utml.? Ceru uz to, ka, ja visi savā starpā būtu pazīstamie, komunikācija būtu vieglāka un jautrība veidotos pašiem savā starpā, kā arī 20 viesiem nav vajadzīga pils/muižas īre un ēdienus var sagatavot kāda saimniece, galdu paši uzklāt.
15.02.2019 12:10 |
 
Reitings 1912
Reģ: 13.05.2016
Nu tas ka ir dārgākas kāzas, nemaz nenozīmē ka tās ir lielas, kā mega liels pasākums, ar 100 viesiem un 7pakāpes masicam. Tagad pati esmu visas plānošanas procesā, zinu perfekti var teikt visu, kā gribu, arī izmaksas apmēram ir skaidras un lēti tas nebūs, pirmkārt jau tāpēc ka uz konkrētām lietām nemaz nevēlos taupīt. Nebūs tas arī kkāds liels pasākums kā ziemassvētku balle pilī, būs vispār paši tuvākie cilvēki tik, bet tāpat gribas kvalitatīvu dzīvo mūziku, jo tas tomēr rada citu noskaņu, labu fotogrāfu, kas bildes uztaisīs tieši ka es vēlos, arī lētāko galdu negribas ar rosola bļodām un pusadzisušām karbonādēm utt tā var turpināt...bet viss ir laikam tajā ka negribu taupīt uz šo pasākumu, jo vienkārši esmu jau izsapņojusi visus sīkumus kā ko vēlos.
15.02.2019 00:05 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
Es personīgi sev neredzu pilnīgi nekādu prieku tērēt ntos tūkstošus, lai izklaidētu 7 pakāpes māsīcas, puķes un rotājumi man liekas bezjēdzīgi, un man vispār nepatīk saviesīgi pasākumi, kur nu vēl tādu dienu "izciest" un gaidīt beigas, jo kādam citam tā būtu sapņu diena. Paldies man sapņu diena ir divatā sarakstīties un laist ceļojumā un būt tikai divatā, neviens cits tajā dienā nav vajadzīgs.

Ja nav tuvu, mīļu cilvēku (radu, draugu), bet ir tikai 7 pakāpes māsīcas, tad šāda vēlme par kāzām divatā ir saprotama. Vai ja publiski pasākumi rada lieku stresu.
Bet autore minēja, ka viņai vēlas skaistas kāzas un tad nu gan nevajag sevī apspiest vēlmi ar racionāliem argumentiem.
Ne gluži par tēmu, bet pamazām individuālisms iet savu uzvaras gājienu- iesākumā radās trends nesvinēt vai svinēt dzimšanas dienas šaurā lokā, tagad arvien vairāk kāzu vietā ir ceļojumi divatā vai četratā ar lieciniekiem. Ar nepacietību gaidu, kad individuālisms skars bēres- kad lepnā divvientulībā ar kapraci glabās tuviniekus, jo neredzu pilnīgi nekādu prieku tērēt ntos tūkstošus, lai barot 7 pakāpes māsīcas, bērzi un rotājumi man liekas bezjēdzīgi, un man vispār nepatīk saviesīgi pasākumi, kur nu vēl tādu dienu "izciest" un gaidīt beigas, jo kādam citam tā būtu pareiza rīcība.
:-D
14.02.2019 23:21 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (3)