Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Attiecības trijatā

 
Reitings 23
Reģ: 30.09.2013
Sveiki!
Sen neesmu šeit ciemojusies, bet šovakar man iedvesma... Atradu kādu 5 gadus vecu forumu par seksu trijatā un pašai sanāca smiekli par maniem uzskatiem "Jā var, bet nekad vairāk neko tādu." :-D
Šovakar vēlējos lūgt Jūsu viedokļus jautājumā- attiecības trijatā. Kādu būtu Jūsu reakcija šāda veida attiecības redzēt publiskajā telpā? Tīri intereses pēc.
Lai būtu skaidrs par ko īsti lūdzu izpausties, šeit būs mans stāsts...
Nesen mums palika 1 gads kopš esam kopā. Mums ir nestandarta attiecības. Esmu es, viņa un vīrietis, kuru mēs abas mīlam. Es ar šo vīrieti biju kopā jau krietnu laiku un kādā burvīgā dienā viņš man paziņoja, ka tobrīd jau gadu bija kopā ar citu sievieti. Es viņam nelūdzu pamest viņu, pati neaizgāju. Visu sagremoju. Iepazinos ar to otru... Tagad jau vairāk kā pus gadu dzīvojam un guļam kopā. Un katru dienu es dzīvoju ar apziņu, ka šis vīrietis nepieder tikai man, man ir jādalās. Zinu, ka viņš mīl mūs abas, katru mazliet atšķirīgi, bet vienlīdz stipri. Interesants, garš un plašs stāsts...:-D
Zinu, ka šis viss ir ārpus jebkādiem reliģiskajiem un ētiskajiem principiem, bet...
26.01.2019 23:37 |
 
Reitings 406
Reģ: 29.06.2017
zelta pauti

:-D
No sākuma sapratu, ka attiecības ir 2 vīrieši + sieviete. Bet kopumā neatbalstu šādas attiecības, esmu pārāk privātīpašnieciska. Jā, jā, katrs var darīt savā guļamistabā, ko vēlas, savā ziņā piekrītu, bet noteikti skatītos greizi, ja tādās attiecībās būtu bērni. Var jau runāt, ka princips ir līdzīgs kā šķirtās ģimenēs, bet tomēr tas nav tas pats, jo šķirtas ģimenes ir "ierastāks" modelis nekā šādas "attiecības". Noteikti negribētu redzēt, kā manu tēvu dala divas sievietes.
Un ja abas sievietes vēlētos precēties, ko tad? Jo juridiski atļauts slēgt laulību tikai pāra starpā.
31.01.2019 21:08 |
 
Reitings 1126
Reģ: 09.04.2016
Neiebilstu, varētu būt tādās attiecībās, man netraucētu. :-D
Par sabiedrības viedokli būtu vienalga, kāda citiem daļa, ko daru mājās un savā guļamistabā. :D
30.01.2019 20:23 |
 
Reitings 352
Reģ: 23.07.2016
Smieklīgi ko tādu lasot, man liekas ka tādas ir sugardaddy meitenu attiecibas, kur sex ir pret labumiem, bet te jau vnk sex bez labumiem no veca un jasadzivo ar otru sievieti. Kam mocities sexa del, tad jau izdevigak ka hetero sievietei ir atrast otru virieti sexam. Es varetu dzivot ar 2 viriesiem, bet otru sievieti ne, jo nav homo vai bi noslieces un sex 3jata for fun ar otru sievieti galigi nesaista. Un vel kopa dzivot, tad jau labak viena. Vecim jau tikai no ta labums, kad var abas dr##t bez krapsanas, kapec vel 4 neiesaistit virieti, lai tev ari labums tiek, simt punkti vecis negribetu otru virieti, kas atnems galvena tevina lomu bara.
30.01.2019 20:19 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Mēs te kritizējam, bet vecim varbūt ir krāniņš no zelta :D
Man šķiet.. būtu vēl kaut cik neliela jēga no šī attiecību modeļa, ja Tu mīlētu arī to sievieti. Pēc apraksta tā neizklausās. Sabiedrība arī šādu savienību visticamāk neatbalstīs.
Eksotiskajās zemēs sievām.. ja ne māja katrai sava, tad vismaz mājas stāvs ar atsevišķām virtuvēm/wc tiek piešķirts.
Kādu būtu Jūsu reakcija šāda veida attiecības redzēt publiskajā telpā?
Man jau vienalga, ar ko un kā citi guļ.. be dziļi sirdī būtu žēl to sieviešu.
30.01.2019 20:10 |
 
Reitings 15
Reģ: 13.07.2015
Izklausās, ka raksta autore pāris dienas atpakaļ kanālā tv6 skatījusies filmu "Mežoņi" jeb "Savages", no kuras iedvesmojusies rakstam.
Man personīgi arī skatoties filmu ienāca prātā, ka varētu uzcept kādu stāstiņu ar saviem efektiem. Tiesa gan, nevis kādā forumā, bet piezīmju kladē.
Bet nu ja nav izdomājums, tad.. kāda starpība, katrs cilvēks dzīvo kā grib, kā pašam patīk un kā ir labi. Par pārējiem nospļauties.:-D
30.01.2019 19:28 |
 
Reitings 3734
Reģ: 09.02.2014
Autorei laikam būs mācība, ka šādas tēmas labāk šajā forumā neievietot, ja negrib dzirdēt visādas "diždomas".
30.01.2019 14:22 |
 
Reitings 1937
Reģ: 18.05.2016
Nu kā, dzīvos tik ilgi, kāmēr zelta pauti atradīs kādu trešo, kuru apprecēt un uztaisīt sīko, pacels cepuri un aizies :-D
30.01.2019 14:15 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Un ko tālāk jūs visi 3 darīsiet?
29.01.2019 22:26 |
 
Reitings 277
Reģ: 27.07.2014
29.01.2019 10:51 |
 
Reitings 1093
Reģ: 05.09.2018
ASV gluži tā vis nav, ka testaments rullē 100% ; nepilngadīgie bērni vismaz Kalifornijā un Nevadā ir neatraidāmie mantinieki, tiesa, proporcijas var būt ne tik smukas kā LV, bet tomēr.
Atraidījuma opcijas lielākas ir U.K un britu sadraudzības valstīs, nevis ASV.
Tur ļoti komplicēti, ir speciāla jurisprudences niša par manrojuma tiesībām un laulību lietām. Tur speciālisti vēl specializējas jau pēc mağistra grāda ieguves.
Pie kam, Nevadā, ja ir kopīga mājsaimniecība, var attiesāt daļu tiešo un netiešo ieguldījumu mājsaimniecībā, pat ja dzīvo 5 sievas vai 5 vīri vienā īpašumā un nekāda seksa nekad tur nav bijis.
28.01.2019 11:14 |
 
Reitings 17211
Reģ: 27.11.2018
Attiecības jau starp diviem cilvekiem darbs. Divu cilvēku emociju, viltību, ieradumu utt Savstarpejā uzticība, sapratne utt
Man der tikai monogāmija un standarta attiecības, man tā šķiet pilnīgi neganti doma par vēl viena cilvēka pievienošanu attiecībam.
Kā arī es ticu ka patiesi mīlēt var vienu vienlaicīgi.
Ja kādam šādas attiecības darbojas un kas atbilst visu iesaistīto cilvēku vajadzībām, tad manis pēc.
Tikai jāsaprot, ka nebūs likumīgas laulības, bērnu nodrosināšanas, kā arī piemēra, emocionāli un seksuāli monogamām attiecībam.
28.01.2019 11:05 |
 
Reitings 2684
Reģ: 13.01.2016
Kā var sevi tik ļoti nemīlēt un necienīt.. ? (t)
28.01.2019 10:38 |
 
Reitings 5261
Reģ: 27.03.2009
Nav priekš manis tāds variants, bet notikumi svešā ģimenē un guļamistabā mani neuztrauc un netraucē. Ir labi, ja visiem iesaistītajiem ir labi. Šajā situācijā autorei JAU ir sāpe. Vai tā augs, vai pazudīs- kas to lai zina, bet viņa tagad ir. Jautājums- vai otrai sievietei arī nav uzradusies šāda sāpe... ja ir, tad nu... vēl bišku un visa sapņu pils sašķīdīs smalkās lauskās.
28.01.2019 01:02 |
 
Reitings 311
Reģ: 21.06.2018
Ko es tikko izlasīju? :-O:-O:-O:-O:-O:-O:-O:-O:-O
Man šādas attiecības nav pieņemamas. No vienas puses, var jau teikt, ka "katrs dara kā grib", bet tad atcerieties šo frāzi brīžos, kad tuvs radinieks lieto narkotikas vai kādā ģimenē tiek sisti bērni.
Kāpēc es neatbalstu. Ir 21.gadsimts, mēs dzīvojam Latvijā un šeit ir noteikta likumdošana. Daudzsievība Latvijā nav atļauta. Tas nozīmē, ka juridiski apprecēt vīrietis var tikai vienu sievieti. Mūsdienās kāzas un precēšanās vairs nav "sava vainadziņa dāvāšana" vai "lai mans bērns nepiedzimst par bastardu", mūsdienās tā vairs nav nekāda vērtība vai kauns, ja ir sekss vai bērns ārpus laulībām vai kā. Tomēr mūsdienu likumdošanā joprojām darbojas tāda lieta kā mantas dalīšana šķiroties, kā arī mantojuma tiesības. Atšķirībā no ASV, kur rullē testaments, Eiropā ir neatraidāmie mantinieki. Tas nozīmē, ka tīri juridiski šis vīrietis tikai vienai no mīļotajām var sniegt šīs Civillikumā paredzētās garantijas. Un tieši tādēļ cilvēki preca. Nu ja vēl neskaita iemeslus "vecmāmiņa raud un ļoti vēlas" un "gribu smukas bildes no baznīcas". Es personīgi nekad nespētu dzīvot kopā ar vīrieti, kuram nav tālākejošu plānu ar mani attiecības nokārtot juridiski, par bērniem vispār nemaz nerunājot. Un, ja sieviešu arguments ir tāds, ka viņām jau tas nemaz tā nav svarīgi, gribas jautāt, kāpēc viņām tas nav svarīgi? Kas tie par mazvērtības kompleksiem? Vai totāls pofigisms uz nākotni. Savukārt, ja iemesls "nesvarīgumam" ir tāds, ka vīrietim tāpat nav ne plika graša pie dvēseles, ne auto, ne savas dzīvesvietas, nekā nekā vispār, tad es par visiem 100% piekrītu DieKleineHexe :-D:-D:-D Zelta krāns. Mīlestība. Nekas, iemīlēji šo, iemīlēsi arī kādu citu, labāku.
27.01.2019 22:13 |
 
Reitings 576
Reģ: 02.07.2018
tās īsti nav polyamorous attiecības ... kā būtu, ja Funnycat vai drauga otra sieviete kādu dienu paziņotu, ka jau gadiem tiekas ar vēl vienu vīrieti. vai līdzšinējais dzīvesdraugs to pieņemtu un cienītu vai arī pasūtītu ratā un paliktu ar savu otru sievieti?
27.01.2019 21:21 |
 
Reitings 420
Reģ: 06.03.2016
Katrs dara kā grib, līdz ar to man ir gluži vienalga. Tomēr domāju, ka ir atšķirība starp seksu trijatā un dzīvošanu trijstūrī, un mīļākās esību.
Fundamentālākas pārdomas no mana skata punkta - cik ļoti sievietei ir jābūt pašlepnuma iztrūkumam, lai piekristu "savu" dalīt. Ja nav mans un ekskluzīvi mans, man šāds vīrietis nebūtu vajadzīgs, neskatoties uz to, cik ļoti mīlētu un viņš būtu dārgs.
Varu iedomāties, ka esi ar šo modeli samierinājusies, jo baidies, ka sāpēs būt bez viņa, baidies, ka šis vīrietis ir Tavs liktenīgais... Ja tā, cik ilgi var cilvēks dzīvot ar bailēm, un kad ir tas brīdis, kad pietiek? Ja tās nav bailes, kas ir tas spēks, kas liek iet pret dabā iekārtoto?- būtu interesanti zināt.
Ja bailes ir apakšā... varētu būt aktuāls jautājums, vai un pēc cik ilga laika var samierināties, ka neesi kopā ar cilvēku, ko patiesi mīlēji.. vai tas ir maz iespējams.
27.01.2019 20:58 |
 
Reitings 333
Reģ: 09.09.2015
Man patīk seks 7...es un 6 dzeki
27.01.2019 20:40 |
 
Reitings 312
Reģ: 24.09.2015
Ja autore jūtas laimīga tādā attiecību modelī, lai tik dzīvo nost! Taču pēc rakstītā liekas, ka tomēr kaut kāda sāpīte sirsniņā ir. Personīgi man nekas tāds galīgi nebūtu pa prātam, man patīk būt vienīgajai, ko mīl, dievina un lutina. Un man galīgi negribas ar kādu dalīties sava vīrieša uzmanībā un mīlestībā. Kādēļ man būtu jāpietiek ar 50%, ja varu dabūt visus 100%? Tādā ziņā laikam esmu maksimāliste :-D
27.01.2019 19:56 |
 
Reitings 1330
Reģ: 29.10.2014
man pašai kas tāds nebūtu pieņemams, liekas reāli fui, nepaciestu nekādu otru sievieti nemūžam. bet ja kādam tā patīk, lai jau dzīvo kā grib..
27.01.2019 19:19 |
 
Reitings 3871
Reģ: 14.09.2015
Salome-dzirdeeju interviju ar Aubrey Marcus-loti patika!
27.01.2019 18:35 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits