Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Ko domājat

 
Reitings 8
Reģ: 17.09.2018
Sveikas meitenes šajā vakarā! :-)
Ko jūs domājat par vīriešiem,kas ir ļoti pareizi, vienmēr grib būt labākie, klausa vecākiem? Vai ar tādiem sieviete var justies labi,vai gluži otrādi- no tādiem jāuzmanās, ja grib ilgtermiņa attiecibas? :-O
Un vai jums piesaista vairāk pareizie vīrieši vai tomēr sliktie ?;-)
16.01.2019 22:36 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Klausās mammas viedokli un ļoti to novērtē un cenšas visu izdarīt maximāli pareizi.

Mēs ar 2.pusīti arī uzklausām un jautājam pēc padoma vecākiem. Viņi ir dzīves pieredzējuši cilvēki, kas vēl tikai labu.
Tevis aprakstītais puisis izklausās sakarīgs. Protams, mīlēt piespiest nevar :)
Sliktie puiši ir interesanti izklaidei.. nederēs gadījumos, ja gribas harmonisku ģimenes dzīvi :)
17.01.2019 21:45 |
 
Reitings 1937
Reģ: 18.05.2016
Nē, man nebūtu pa celam. Jo es neesmu tāda,man nepatiktu, ka aizrāda par katru lamuvārdu, vai visam jābūt perfekti, bez nobīdēm. Es mēdzu būt nesavākta.
Un par mammu runājot, noteikti nē, protams , daudz atkarīgs kāda ir pati mamma, bet tāpat nē, nabassaits ir jāpārgriež, nespētu veidot ko nopietnu zinot, ka vina lēmumi tiek pienemti vadoties pēc mātes viedokla. Tātad arī viss tiek atstāstīts.
17.01.2019 12:53 |
 
Reitings 10509
Reģ: 13.12.2009
Piekrītu : kad par daudz tad par skādi, bet cilvēks sevi no malas gandrīz nekad neredz - kāds viņ ir un ko viņš dara.
Es uzskatu, ka mamma, tētis , dēls vai meita ir viena ģimene kamēr kāda no atvasēm neizveido savu ģimeni. Tad jaunā ģimene ir svarīgāka par vecāku ģimeni.
Protams ir labi ja visas ģimenes ir spējīgas labi dadzīvot un nejaukties citu ģimenē ( protams ja viss ok) un uzturēt veselīgas attiecības.
Protams dzīvē reti ir ideāli un veselīgi attiecību modeļi.
Tomēr tad laikam nav par šo sityāciju.
17.01.2019 11:47 |
 
Reitings 576
Reģ: 02.07.2018
Un vai jums piesaista vairāk pareizie vīrieši vai tomēr sliktie

es īsti nedalu vīriešus tādās kategorijās. labie ir tie, kas klausa mammai uz vārda 30/40 gadu vecumā un sliktie ir tie, kas negribīgi sazvanās ar ģimeni reizi gadā vai kā tas domāts?
ļoti augsti vērtēju ģimeniskumu un gribētu, lai draugam būtu labākas attiecības ar ģimeni. jo tas ietekmēs arī mūsu ģimeni, mūsu rituālus, to, kā svinam svētkus, kādas attiecības mūsu bērniem būs ar vecvecākiem. bet nu ir te pat lilit lasītas problēmas, kad vīra mamma jaucās un kontrolē brīvdienas, ēdienkarti un vēl sazin ko :D kas par daudz, tas par skādi :D
17.01.2019 11:33 |
 
Reitings 230
Reģ: 02.10.2018
Meitenēm taču patīk sliktie puiši :-P(l)
Es neteiktu ka puši kuri cenšas būt labākie un pakalausa vecākiem ir nekam nederīgi memes dēliņi :-/ (Uzreiz iedomājos par Robertu no "Viņas Melo Labāk")
Ir dāmas, kuras tieši vēlas šada tipa vīriešus un ir meitenes, kurām ar tādu būtu garlaicīgi, katram sava izvēle :-D
17.01.2019 11:32 |
 
Reitings 284
Reģ: 25.07.2012
Mani vienmēr ir piesaistījuši pareizie.
Tā kā es cilvēkos augstu vērtēju ģimenes mīlestību un cieņu, un pati ar saviem vecākiem sazinos vairākas reizes nedēļā, ar cilvēku, kurš, dzīvodams tepat Latvijā, ar saviem Latvijā dzīvojošajiem vecākiem kontaktētos pāris reizes gadā (no sērijas "tiekamies tikai svētkos"), attiecības veidot negribētu. Runājot par ģimeni, kur ir normāli vecāki un normāli bērni. Pieaugušu vīrieti-memmīti nevienu personīgi nepazīstu, bet ar tādu attiecības arī neveidotu. Kas par daudz, tas par skādi.
17.01.2019 11:27 |
 
Reitings 10509
Reģ: 13.12.2009
Nu tā uzreiz nevar pateikt. Jāskatā cik līdzsvarotas ir attiecības ar mammu un visu pārējo. Es neko slikti neredzu, ja vīrietis pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas pakonsultējos ar mammu vai citu ģimenes locekli, vai draugiem un draudzeni . Vienmēr skats no malas palīdz.
Arī ja ir izpalīdzīgs, mērķtiecīgs un iet uzsacu mērķi. Itsevišķi ja ir jauns un biznesa pieredze nav. Un tā mammas klausīšana jau arī jāizvērtē - jāizvērtē katra situācijā atsevišķi. Tā par arī jāņem vērā konkrētās ģimenes pareizās audzināšanas uzskati vērā.
Bet visā visumā draudzenei ir jāuzvērtēvai viņa ir spējīga sadzīvot ar šādu vīrieti un viņa raksturu, jo mainīt cilvēku kuram nav problēmu ar viņa uzskatiem par dzīvi ir psiha draudzene.
Protams ja abiem nav nekādu pienākumu, stbildības sajūtas un darba, un ir naudas,tad iemīlēšanàs periodu var vārtīties pa gultu un pavadīt laiku 24/7.
17.01.2019 11:17 |
 
Reitings 2196
Reģ: 19.10.2012
Nēe, ar tādiem memmesdēliņiem, kas nejēdz pārgriezt to nabassaiti, man nemūžam nebūs pa ceļam. Tāpat arī nevarētu būt kopā ar kādu, kurš ir ārkārtīgi pareizs un nekad nav spējīgs ne uz kādu trakulību.

++
17.01.2019 09:05 |
 
Reitings 656
Reģ: 06.10.2014
Ja vien autore nav vīrieša māsa, tad varētu būt, ka viņa nemaz nezin kas tiek apspriests pa telefonu un ar ko notiek saruna. Tāpat, jau fakts, ka viņš dzīvo savā dzīvoklī un ir savs bizness parāda, ka ir spriestspējīgs un visai pieaudzis ( vīrieši nobriest pavisam tikai pēc 30). Ļoti daudzi 27 gados tikai knapi uzsāk domāt par personīgo mitekli. Tādēļ tam , kuram tas jau ir prasa visai lielus pūliņus vienam maksājot rēķinus un hipotēkas.
Tāpat vīrieši bieži ir daudz vientuļāki kā sievietes un nevar, par sīkumiem, zvanīties draugiem kā to dara sievietes. Mēs to tā nedaram. Tādēļ, kamēr nav sieviete ienākusi dzīvē māte var būt viņa atbalsts un ja viņa pati arī piezvana, tad tā tas sanāk. :-)
17.01.2019 08:25 |
 
Reitings 6
Reģ: 10.02.2014
Protams ir jau ļoti labi, ka vecāki atbalsta un iesaka visu to labāko. Bet ne vienmēr visās jomās, ir kādreiz jāpastāv arī par savu viedokli. Jo tikai viņš pats zinās ko viņš grib sasniegt savā dzīvē un kā to dzīvot.
Protams ja pats nav pārliecināts vienmēr jau būs iespēja pajautāt vecāku viedokli un kā vislabāk rīkoties.
Bet pirmajā vietā noteikti būtu jāliek savas domas par visu to, kā rīkoties, ko gribi, kas ir nepieciešams utt.
17.01.2019 01:39 |
 
10 gadi
Reitings 3532
Reģ: 13.03.2013
klausa vecākiem

Bet nekad atkāpes nepieļaus , pakonsultēsies ar mammu pirms pieņem svarīgu lēmumu utt. 

Tas šķiet mazliet daudz par daudz.:-D Okei, es saprotu pakonsultēties ar māti tajos jautājumos, kas skar arī māti tiešā veidā, nezinu, piemēram jauna telefona iegāde mātei or smth, bet nu ne jau pie KATRA svarīga lēmuma. Kaut kā norāda, ka viņam nav pārliecības pieņemt savus lēmumus pašam, kas vispār ir slikta zīme gan sievietei, gan vīrietim, jebkuram pieaugušam indivīdam. Jo es neticu ,ka viņa māte ir specs visās nozarēs.
17.01.2019 00:28 |
 
Reitings 656
Reģ: 06.10.2014
Man atkal, no malas skatoties, tas ir normāls puisis. Viņš ir sagādājis sev stabilitāti(maja, karjera) pateicoties savai natlaidībai un pareizumam. Nedomāju, ka arī ir tā, ka tāds nespēj tusēties, taču loģiski, ja cilvēks ir prātā nobriedis, tad tas nav primāri. Citi cilvēki daudzas brīvdienu izbraucienos vai apmeklē restorānus un izbauda dzīvi tādā veidā. Nevajag vienmēr piedzerties un ālēties. Tas lai paliek tīņiem. Kad meitenēm būs bērni, tad viņas varēs patiesi novērtēt tādu veci sev blakus, nevis alkaholiķi, kas mūždien būs aizlējis acis. :-P
17.01.2019 00:21 |
 
Reitings 120
Reģ: 15.01.2018
Tādiem nevar un nevajag uzticēties, vajag ņemt tos kas dzer un lieto narkotikas ar tiem nekad nebūs garlaicīgi
17.01.2019 00:20 |
 
Reitings 8
Reģ: 17.09.2018
[Un jo jūs domājat par vīriešiem, kas apspriež savas attiecības, sliktās lietas tajās un strīdus ar mammu?

No tādiem labāk mukt. Bija man vien reiz tāds! Ja ar mammu visu apspriež un ja nav labs kontakts sievietei ar vīrieša māti,tad var beigās brīnumlietas uzzināt par sevi un rasties konflikti. Gan jau vīrietis tikai no sava skatu punkta visu stāsta mammai. Nu atkarīgs kāda mamma,ja loģiski domājoša, tad vinai nevajadzētu jaukties pa vidu.
16.01.2019 23:30 |
 
Reitings 478
Reģ: 01.03.2016
Un jo jūs domājat par vīriešiem, kas apspriež savas attiecības, sliktās lietas tajās un strīdus ar mammu? :D
16.01.2019 23:19 |
 
Reitings 8
Reģ: 17.09.2018
Konkrētais vīrietis ir diez gan aktīvs, darbojas savā biznesā, svaru zale! Beeeet pat ja aizies uz svaru zāli nekad neatļausies nolamāties

Oh nepabeidzu.
Bet nekad atkāpes nepieļaus , pakonsultēsies ar mammu pirms pieņem svarīgu lēmumu utt.
Nez, varbūt kompleksi?
16.01.2019 23:19 |
 
Reitings 8
Reģ: 17.09.2018
Konkrētais vīrietis ir diez gan aktīvs, darbojas savā biznesā, svaru zale! Beeeet pat ja aizies uz svaru zāli nekad neatļausies nolamāties
16.01.2019 23:15 |
 
Reitings 2478
Reģ: 03.11.2016
Perfekcionisms ir kaut kas cits, tā jau kā personības iezīme jebkurā vecumā. Novērtēt otra viedokli, arī ok. Bet novērtēt un klausīt ir dažādas lietas. Ja man pusaudžu gados nepietika ar mammas teikto, tikai tāpēc, ka viņa tā teica, bet vajadzēja normālu pamatojumu, tad 27 gadīgu vīrieti, kuram mammas teiktais būtu zelta vietā un vienīgais pareizas viedoklis uz kuru tiekties, tad vienkārši mums nebūtu pa ceļam.
16.01.2019 23:13 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
Atkarīgs no tā, kāda tā mamma ir :-D.
16.01.2019 23:06 |
 
Reitings 1912
Reģ: 13.05.2016
dara pareizi ,cenšas nekļūdties nekur un nekad. Perfekts līdz matu galiņiem

Man izklausās pēc slēpta psihopāta :D
16.01.2019 23:03 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!