Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Vīrieši pēc 30, IZSKATS.

 
Reitings 762
Reģ: 13.12.2017
Mums meitenēm/sievietēm ir pieņemts rūpēties par savu izskatu, šeit likšu akcentu tieši uz auguma formām. Visu dzīvi domāt un cīnīties ar liekajiem kilogramiem. Vismaz liekākajai daļai noteikti.
Tad kā paliek ar vīriešiem?
Vai Jums ir pieņemami, ka vīriešiem pēc un pat pirms 30 parādās alus vēderi?
Kā ir tieši ar Jūsu vīriešiem? Viņiem arī ir vēderiņi? Un atbildam godīgi, vai tas liekas pievilcīgi.
Es saprotu, ka sievietes mīlot piever acis, bet būsim reāli attiecībā uz vīriešiem. Ja arī viņi mācētu tik viegli pievērt acis, tad droši vien mēs tik ļoti “neiespringtu”.
Un jā, PROTAMS, izskats nav galvenais un šeit arī tas netiek pasniegts pirmajā vietā.
Tātad galvenokārt jautājums ir kāpēc sabiedrībā ir pieņemts, ka alus vēderi ir ok un, ka vīriešiem ar gadiem ir normāli izplūst.
(Kas saistās par mani, tad nevienam, ne otram nav riepu, viņam ir viss 30).
P.s. Jau laicīgi atvainojos, ja kāds kaut ko atkal pārpatīs, kā saka visiem neizpatiksi.:-)
15.01.2019 15:02 |
 
Reitings 4227
Reģ: 31.03.2017
Nerea piekrītu par kritizēšanu, draugs,kad bij' apaļīgs, ne vārda man pa izskatu neteica, kā nometa kg 30, un pēc tam es paliku stāvoklī un protams kg + un pēc dzemdībām ar vēl bij' lieki kg, tad gan ik pa brīdim mēdza mani kaitināt, norādot uz manu vēderu, svaru,bet nu mēs esam tagad mainītās lomās, es esmu visus liekos kilogramus nometusi,bet viņam+15klat,. Un neko man nesaka:-D! Bet es nekad Drauam par viņa kg neesmu ko teikusi,kas varētu aizskart:-)
18.01.2019 11:35 |
 
Reitings 391
Reģ: 30.07.2016
Jebkurā gadījumā ikvienai sievietei izšķirošais būs kupāta (locekļa) un kules (sēklinieku maisiņa) forma, dizains un estētiskais baudījums. Bet, protams, arī rumpim ir nozīme.
18.01.2019 00:10 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
Man nekad nevienā vecuma grupā nav bijis draugs ar vēderiņu vai vispār lieko svaru. Tai ziņā uzreiz atsijāju, bet neapzināti. Piekrītu, ka ir vīrieši, kas pēc 25 izplūst. Smieklīgākais, ka tie paši kritizē sievietes.
17.01.2019 22:49 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Neliels vēderiņš vīrietim ap 40 izskatās piemīlīgāk nekā 20 gadīgam, manuprāt. :)
2. pusītei kvadrātiņi gluži nav, bet nav arī nekāda dižā riepa. Viņš vairāk iespringst par šīm lietām nekā es :-D
17.01.2019 21:54 |
 
Reitings 4227
Reģ: 31.03.2017
Ar draugu kad iepazinos, viņš bij' ar vēderiņu, bet pēc tam nometa kg 30 un vēders palika mazāks,bet nu jau atkal + 15,kg no nomestā ir atpakaļ, neteiktu ka man tas traucē, bet nu nenoliedzami ar mazāku vēderu bij' smukāks, cenšos viņam gatavot veselīgus ēdienus, bet nekādi nevaru atrunāt no majonēzes, mērču, krējuma lietošanas, pagatavoju vistas fileju ar dažādiem dārzeņiem, un salātus , viņš pa virsu majonēzi gaļai , dārzeņiem un salātiem krējumu 30%:-D. Man šķiet ka viņš majonēzi liek visur kur vien iespējams:-D. Ar jauno gadu sāka veselīgi ēst, nedēļas 2 izturēja, un vakar no darba atbrauca ar cepumu paku un riekstiem šokolādē:-D, teica ka viņš sevi nespēj tā mocīt kā to daru es:-D:-D
16.01.2019 22:38 |
 
10 gadi
Reitings 4267
Reģ: 03.08.2009
Onkulismu veido attieksme pret dzīvi, enerģijas līmenis un stils.

OMG, yes! Man netraucē tas, ka vīram nav 6paka uz vēdera (protams, gan jau būtu jauki, bet kamēr pati neesmu perfekta, nevaru izvirzīt nekādas 6paku prasības :D), viss normāli. Pēc auguma plecīgs ne kalsns tāpēc viņa ~90kg nešķiet kaut kāds resnums.
16.01.2019 22:08 |
 
Reitings 1093
Reģ: 05.09.2018
Taisnība, bet ja nodarbojas ar datubāžu sistēmu projektēšanu, Baltijā/Skandināvijā tik lielu klientu nav lai man būtu pilna slodze pie arhitektēšanas darbiem. Vismaz vēl papildus projektu iedeva lai nevajadzētu papildus pamatdarbam pusslodzi tupēt pie softa supporta un ja vajag, tad konfigurēt serveru sistēmas Big Data projektiem uz prod serveriem ( tai procesā fīlings daudz stresaināks kā sesijā ).
Paldies priekšniecībai par sapratni un iejūtību.
Vienīgā izeja ir samierināties, turklāt ofisā neviens izskatam uzmanību nepievērš, tikai videokoferences un ja ir, tad klātienes tikšanās, tur tikai dresskods.
16.01.2019 21:25 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Kā, piemēram, darbā var konstatēt onkulismu?

Ne visiem ir darbs, kurā jātiekas ar klientiem diplomāta stila apģērbā.
16.01.2019 21:14 |
 
Reitings 27
Reģ: 30.11.2014
Cataleya vīrieša bilde būs? Ja nē, pieņemsim, ka tukša fantāzija, jo līdzšim esam redzējušas tikai cimdotu roku, kura tuvojas Cataley kājstarpei.
16.01.2019 20:05 |
 
Reitings 1093
Reģ: 05.09.2018
Kas ļoti nodarbojās ar sportu, pametot lielās slodzes nodarbības, tauki aug.
Viens no bosiem savulaik ļoti nodarbojās ar atlētisko vingrošanu un svarcelšanu. Locītavu dēļ tik daudz slodzes vairs netur kā agrāk, jā ir tagad diezgan trekns izskats. Tomēr izglītots un uzticams cilvēks, flegmatisks un ļoti pacietīgs.
Otrs salīdzināmais paraugs; kompaktu gabarītu čalis, yes, var apğērbties akurāti smuki un normāli uzvesties, var ņemt līdzi uz teātri, korporaķivņiku vai operu.
Fizisko potenciālu tur atspoguļo fakts, ka pēc tam, kad šis oponentam iesita 1 reizi un iespēra 1 reizi, tas pusgadu nespēja pastrādāt nekādu darbu. Sorry, dzīvesbiedru tādu es negribētu, savukārt, ja darbā uzvedās akurāti un korekti, lai strādā, man pretenziju nav. Kādas man var būt pretenzijas, ja firmai nav iebildumu par biogrāfiju?
16.01.2019 18:05 |
 
Reitings 470
Reģ: 04.08.2017
an patīk vīrieši ar alus vēderu tad vismaz var zināt ka viņiem ir naudas, tievie nevar pat sevi pabarot,kur nu vēl mani un manus bērnus

Šis gāž no kātiem :-D cik tomer daži cilvēki ir tupi un naizglītoti :-D Vispār jau vīrieši, kuri nodarbojas ar sportu un augumi ir trenēti bez visiem alus vēdariem, nauda iziet daudz vairāk uz kvalitatīvu pārtiku, treniņiem utt nekā tie, kuri ir noēdušies kā cūkas. ;-)
16.01.2019 17:35 |
 
Reitings 31
Reģ: 20.10.2018
Man patīk muskuļoti un nedaudz apaļi vīrieši. Patīk sportiskais augums. Nepatīk kaulainie.
16.01.2019 17:22 |
 
Reitings 31
Reģ: 20.10.2018
Alus vēderiņi ir normāli arī sievietēm.. neaizmirstiet
16.01.2019 17:17 |
 
Reitings 1093
Reģ: 05.09.2018
Kā, piemēram, darbā var konstatēt onkulismu? Ikdienā dresskods man nav noteikts, bet klātienē tiekoties ar klienta pārstāvjiem, videokonferencēs, tomēr ir dress code: diplomātu stils, respektīvi saskaņots un izmēriem atbilstošs apğērbs neizlecošos toņos, nekādu uzkrītošu firmas zīmju, nekādu nesakārtotību, frizūra piedienīga, par ko 80 gadīgie snobi un 20 gadīgi studenti iebilst nevarētu utml.
Dāmām tas pats kas kungiem, bet ofisā, ja tai dienā vk nebūs un neviens svešs nenāks, projvads var atnākt polo kreklā ( vasara karsta ) un šortos, mierīgi kaut drēbēs " uz diseni " visas un visi var sēdēt ofisā.
Tas mūsu izskats aka prof profilos iekšējās vērtības nenorāda precīzi.
16.01.2019 17:02 |
 
Reitings 3871
Reģ: 14.09.2015
Liga 151-tu laikam esi trollis,bet tomeer atbildeesu.
Cataleyai ir viirietis un loti simpaatiks.Tas tacu nav nekaads nosleepums,var redzeet arii FB kopaa.Loti smuks paaris-abi slaidi ,loti saskanoti.
16.01.2019 16:35 |
 
Reitings 624
Reģ: 29.01.2009
Man patiik ja viirietim ir lielas ciskas, nedaudz veederinsh . :-D
Nekad nav piesaistiijushi tie ''ritenjbrauceeja'' tipa viirieshi ar tievajaam kaajaam un rokaam no kuraam veenas spiezhaas aaraa. Kaa arii nekad nav patikushi paaraak sakachaajushies viirieshi.
Bet katram jau taa gaume ir savaadaaka. Ir viirieshi kuriem patiik mazinjas un smalcinjas meitenes, un ir taadi kuriem vajag curves.
16.01.2019 13:28 |
 
Reitings 1052
Reģ: 29.01.2009
Man nav nekas pret vīriešu punčiem. Savulaik ir bijis ilgus gadus puisis ar palielu vēderu. Man netraucēja. Mans vīrs ir vecumā virs 30, garumā virs 190 cm un slaids, ar izteiktu muskuļu reljefu. Bet viņam ir otra galējība, viņš ļoti gribētu uzaudzēt lielāku masu, bet, lai cik ēstu, lai cik sportotu un, lai cik proteīnu lietotu, nesanāk to masu uzdabūt. Bet sporto normāli, kādas 4-5 reizes nedēļā. Vot es gan pēc 30 un pēc bērna nesmuki izplūdu un nekādīgi nevaru sevi savākt atpakaļ vecajās miesās. Jaunie netikumi un ēšanas ieradumi visu sabojājuši. Kampaņveidā cīnos, bet nekas nav bijis pietiekoši efektīvs ilgtermiņā :-/
Draugu lokā nav vīrieši ar baigajiem vēderiem. Dažiem ir punči, bet tas vairāk dēļ tā, ka ļoti aizņemts dzīvesveids - darbs, daudz braukāšana ar auto, daudz bērnu par ko rūpēties. Tad neatliek laika pietiekami bieži sportiņam.
16.01.2019 13:20 |
 
Reitings 120
Reģ: 15.01.2018
Man patīk vīrieši ar alus vēderu tad vismaz var zināt ka viņiem ir naudas, tievie nevar pat sevi pabarot,kur nu vēl mani un manus bērnus, uz tādiem tāpēc neskatos,pati neesmu parastā resnule vai resnā cūka, esmu mazais mīļais lācītis gardēdis,nu i što ka 70kg/160cm ,pilnīgi normāls augums,visi tievie vīrieši gribētu mani,bet lai nesapņo ja nevar pabarot ģimeni!!!Labus vīrus jau izvēlas pēc vēdera jo lielāks vēders jo biezāks maks , un kaulainajiem vispār naudas nav,nabagi !!!
16.01.2019 12:42 |
 
Reitings 1093
Reģ: 05.09.2018
Izskats un apğērbs jau nenosaka iekšējo būtību. Ir neticība šim apgalvojumam?
16.01.2019 10:26 |
 
Reitings 1465
Reģ: 10.02.2016
Jo vīriešiem jau pa dzīvi ir atlaides, tāpēc, ka ir piedzimuši kā vīrieši. Vīriešiem atlaides dod gan vīrieši, gan sievietes, bet sievietēm atlaides dod tikai vīrieši. Tāpēc sievietes iespringst.

haha :D Taisnība. Es kad uzaudzēju liekus 2 kg , tad brēc - resnule, need vairs saldumus!!!! :-D:-D Nu bāc, es esmu tieva kā diegs!!! :-D Tētis mani vispār sauc par diegabiksi, kas var noslēpties aiz sērkociņa. :D
Bet manējais .. normāls vecis ar 100 kg. Tas esot normāli viņaprāt. :-D
Nekā - šodien ieriebu viņam, iedevu uz darbu līdzi lapu salātus, lai ēd un priecājās par dzīvi. :-D
16.01.2019 10:02 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits