Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Nesaprotu ko man darīt?

 
Reitings 222
Reģ: 10.08.2012
Sveikas!Mīļus un gaišus jums šos svētkus!
Sasāpējies jautājums...
Sagāju kopā ar bērna tēvu...pārvācāmies pie viņa(tā bija viņa iniciatīva).
Kad bijām šķirti,tad viņam bija uzradusies kkāda piegulētāja.Protams arī man izrādija,ka vēlas būt kopā ar mani un bērnu...Tgd esmu kā uzvilkta.Atklājās,ka viņš uzturēja komunikāciju ar to piegulētāju.Pateica,ka vairs neuzturēs.Pastāstija pat detaļas...Nu ok...labi.Ja esam nolēmuši sākt kopīgi veidot nākotni,tad es pieņēmu šo faktu un dzīvoju tālāk,cenšoties būt gādīga,laba un visādā citā ziņā piekāpīgāka.Attiecībās neesmu zāģētāja.
Un tgd atklājās(man jau bija aizdomas),ka tomēr viņš salaiž ar darba kolēģi...Es zinu,ka arī tgd sarakstās.Īsāk sakot,no tā ko zinu(un fakti ir neapgāžami),ka ir teicis,ka precēšot viņu...Bāc!Man ir tik smagi ap sirdi...
Šķirties?Vai pieņemt faktu?Ko darīt?Esam kopā ļoti ilgi!Kapēc tad mani uzaicināja dzīvot kopā?Ko tas viss nozimē?Zinu viņas nr. Tā vien gribas viņai uzrakstīt...bet ko?Ko tas dos?...Vairs nevēlos šķirties.Nav spēka...
24.12.2018 10:19 |
 
Reitings 20
Reģ: 26.08.2014
Uzaicināja dzīvot pie tevis, jo iespējams, ka domāja tā būs labāk un viss nokārtosies. Uzsākot kopdzīvi saprata, ka tā bija kļūda. Mana versija. Cilvēki vispār bieži nesaprot, ko paši grib, lai saprastu, kas viņiem der un vajadzīgs, tiek pieņemti nepareizi lēmumi un milzīgas kļūdas. Esi atklāta, mierīga un izrunājaties. Tev nav jāsamierinās ar esošo situāciju un tas jāpieņem, tā tu neko neatrisināsi. Jo ātrāk sāksi runāt, jo labāk. Veiksmi:)
27.12.2018 18:11 |
 
Reitings 1022
Reģ: 04.11.2017
Tak sūti viņu ellē ratā :-D
24.12.2018 16:35 |
 
Reitings 3871
Reģ: 14.09.2015
Saprotu vienu peec rakstiitaa-sim viirietim vienmeer buus kaut kur citur kaada sieviete bez tevis.
Ja tu esi ar mieru sadziivot ar to,tad dziivo.
Es tavaa vietaa nerakstiitu tai sievietei neko,es "izstaatos no speeles".
24.12.2018 16:03 |
 
Reitings 352
Reģ: 23.07.2016
Kamer jus tur visas plesaties del vina un vairs seksu nedabu no savam milakajam/sievas, gan jau sen citos palagos nonem spriedzi. Tik daudz sansolu/nodevibas, ko tur vairs piedot un glabt? Kaut kads jaklis, kas nelaiz nevienus svarkus garam, vai maz tur iespejams vel tadam uzticeties, lai iet un jarejas, atpakal nepienemtu nodedzinatu tiltus no tada. Ka var but ar tadu kopa, kad tik daudz nojajies ar citam, kamer bijat skirti, nav pretigi ar tadu gulet pectam?
24.12.2018 15:53 |
 
Reitings 500
Reģ: 03.03.2014
Nezinu vai iegūsi kaut ko tai sievietei rakstot. Bet saprotu, ka bija gan piegulētāja, gan kolēğe, kurai viņš sola nez ko? Vai tur jau aizgāja līdz attiecībām?
Kāpēc neliec pierādījumus uz galda un nemet tam mieru? Kāds tev ir labums no attiecībām, vai vispār ir tāds?
Izklausās ļoti smagi, kur nu vēl, ja bērns ir iesaistīts. (t)
24.12.2018 14:40 |
 
Reitings 1469
Reģ: 01.02.2014
Ja shim papildus zelta loceklim ir arii bezlimita zelta krediitkarte, kas nodota Tavaa lietoshanaa, tad es veel to cirku vareetu saprast :-D
Visos paareejos gadiijumos Tu esi kaarteejaa sieviete - paklaajinjsh, kura izklaajas jaaklja priekshaa un gatava pleest matus taadiem pashiem paklaajinjiem kaa Tu, lai tik blakus buutu bikshainis ar eksistences funkciju :-D
24.12.2018 14:14 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
57days,viņš bija iniciators pirmajam bērnam.Iniciators laulībām ar mani.Toreiz raustījos,jo biju piedevusi sānsoļus...

Tev ir visas iespējas piedot viņam vēlreiz. Un vēlreiz. Un vēlreiz. Cik saprotu, šobrīd viņš dzīvo ar tevi un bērnu, viss viņu apmierina un projām iet viņš netaisās. Jautājums ir, vai plusi esot kopā ar viņu atsver mīnusus (mīļāko un melus). Lēmums ir tavs.
24.12.2018 13:21 |
 
Reitings 368
Reģ: 31.12.2017
Ir aitas ir cirpēji. Domāju gan, ka kolēģe nemaz nezin par Tavu eksistenci. vismaz ne ''kopā būšanu''. Viņš čakarē jūs abas.
24.12.2018 13:00 |
 
Reitings 222
Reģ: 10.08.2012
Vilhelmīne...nu protams,bet es laicīgi apstopēju visu.Jo sapratu,ka tas nav priekš manis...un viņš ik pa laikam uzraksta,bet es ignorēju.
57days,viņš bija iniciators pirmajam bērnam.Iniciators laulībām ar mani.Toreiz raustījos,jo biju piedevusi sānsoļus...
24.12.2018 12:56 |
 
Reitings 1937
Reģ: 18.05.2016
Lielais precinieks, ne vins precet kadu grasas ne ko :-D Nesaprotu ka meitenes tik atri uzkeras uz visam sitam precet blenam un pec tam neko vairs neredz.
Drizak ja jautajums, kapec tu gribi but ar vinju kopa? Del ka? Ja jau bijat skirti, tad mierigi vareji izdzivot bez vina, te uzzini, ka paraleli ir cita “draudzene”, bet dusmojies uz to “smaru”, lai gan “smara” ir tavs vecis.
24.12.2018 12:43 |
 
10 gadi
Reitings 3532
Reģ: 13.03.2013
Ak die, tu vēl vēlies būt ar viņu kopā? Sīkais ir liels ,viņai tā pat būs labāk, ja vecāki varēs saglabāt labas un draudzīgas attiecības, es pati esmu no šādas ģimenes kur vecāki bija co-parenting modelī, jo tīiik ļoti divi dažādi cilvēki, viņi zem viena jumta nespēja sadzīvot ilgi ,bet tā bija tiešām ļoti labi draugi. Šādi tu bērnu reāli traumēsi, jo mani vecāki arī sākumā centās spēlēt laimīgu ģimeni, bet tas bija baigi traki, bērns jau nav tik neuztverošs tajā vecumā, viņa visu ļoti labi saprot, bet visticamāk tev neko nesaka.
24.12.2018 12:27 |
 
Reitings 1912
Reģ: 13.05.2016
LOOOOOOOOOOOL, Bet piegulētājas un šmaras ir visas citas

Tāda ir tā sieviešu loģika :D
Ja to dara kāda cita un vēl ar tavu vīrieti, viņa ir mauka, piegulētāja un kas tik vēl ne, kad tā dara pati, tad ir lepna smalka mīļākā :D
24.12.2018 12:26 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
Ja tīri par “kā pavadīt svētkus, lai tos nebojātu”, atkarīgs daudz no tā kā Tu pati jūties un cik labi spēj izlikties. Varbūt kamēr pati neesi pārliecināta par to, kā tieši vēlies rīkoties, vari sarunu pietaupīt parītam? Šis gan ir tāds ieteikums, kas noteikti nederētu visiem, bet tas Tev dotu laiku apdomāt.
24.12.2018 12:21 |
 
Reitings 649
Reģ: 14.07.2014
http://lilit.lv/forums/topic/212982-padoms/
Sākās intīma rakstura sarakstes utt. Un protams tas aizgāja līdz “gultai”.Nu lūk,pēc tam uzzināju,ka viñš ir attiecībās. Esmu liela,sapratu,ka esmu sexam,bet neapstājos.

LOOOOOOOOOOOL, Bet piegulētājas un šmaras ir visas citas :D :D
24.12.2018 12:18 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Vietējā, viņš melo jums abām. Ne viņš viņu grib precēt, ne tevi. Bet ir novērojis, ka "es tevi tik ļoti mīlu, ka gribu precēt" ir pasaciņa, kam meitenes labprāt notic. Pareizi tu saki - būtu gribējis viņu apprecēt, būtu apprecējis. No otras puses, ja gribētu apprecēt tevi - arī jau būtu apprecējis. Bērnam, galu galā, jau 7 gadi.
.
Met mieru šīm attiecībām! Nav vērts.
24.12.2018 12:17 |
 
Reitings 649
Reģ: 14.07.2014
Meiteni saukt par šmaru, kaut gan īstais jāklis un lohs ir tas tavs bērna tēvs, bet lielākā muļķe - tu.
24.12.2018 12:14 |
 
Reitings 222
Reģ: 10.08.2012
Pasedana,jā,meitu viņš ļoti mīl.Vēlējies no manis vēl bērnus...
57days,tgd,kad sagājām un es nezināju par sānsoļiem(un tie acīmredzot bija arī tad,kad dzīvojām kopā pirms tam),tad ieminējos vai vēlas vēl bērnus,atbildēja,ka jā...
Tad kapēc vēlas ar mani un bērnu dzīvot,ja bija brīvs un varēja precēt to...
24.12.2018 12:13 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Kamēr jūs bijāt šķirti, viņš bija attiecībās ar citu sievieti. Kamēr viņš bija šajās attiecībās, viņš tev stāstīja, ka grib būt kopā ar TEVI, iespējams, ka tieši taja posmā arī teica TEV, ka grib salaulāties.
.
No tās otras meitenes ("piegulētājas") skata punkta "šmara" tajā brīdī biji tu.
.
Tieši tāpat, kā TU tobrīd ticēji, ka viņš, lai gan ir attiecībās, tomēr īstenībā grib būt ar tevi, tāpat arī tā meitene tagad tic, ka viņš, lai gan dzīvo ar tevi, tomēr īstenībā grib būt kopā un precēt viņu.
.
Nesauc to otro meiteni ne par "šmaru" ne "piegulētāju". Nevajag. Tu pati esi bijusi viņas lomā. Jums abām vienkārši sakrīt gaume uz grābekļiem - abas kāpjat virsū vienam un tam pašam.
24.12.2018 12:04 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
Ai, jā, tad ir tā nekā. Bērnam ar tēvu ir tuvas attiecības? Vai tāda neitrāla līdzāspastāvēšana?
24.12.2018 11:59 |
 
Reitings 222
Reģ: 10.08.2012
Paldies par atbalstu un spērienu...jā,kad biju jaunāka,tad domāju,ka tādu vīrieti necienītu.Noiets kopā ir tik garš ceļš...skumīgi...
24.12.2018 11:58 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits