Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

nokrāpa.

 
Reitings 15
Reģ: 19.01.2014
Sveikas, meitenes.
Izmantošu pirmoreiz šo forumu, jo ar draudzenēm dalīties negribas, bet ir sajūta, ka gribas izrunāties. Centīšos maksīmāli īsi.
Es nezinu, ko iesākt...
Esmu kopā ar puisi jau 3 gadus. Pirmā mīlestība.
Zinu, ka mani mīl, bet tā nu ir sanācis, ka ļaujoties savai intuīcijai - paokšķerēju telefonā un atklāju, ka ir bijis sekss esot ceļojumā ar citu meiteni.
Nenormāli sāp sirds, bet kopumā saprotu, ka tā ir bijusi garāmejoša meitene, un vīrieši kā tādi - ir poligāmi radījumi. Sāpīgi.... pēc sarakstes varēja spriest, ka nogrēkojis , bet nākamjās dienās man sūtījis, pircis dāvaniņas un mīelstības vārdos arī neskopojas. Tā nav mana iedoma, ka mani mīl. es to jūtu un zinu, bet sāpina fakts, ka tā varēja atļauties izdarīt.
Nezinu, ko darīt, jo puisi mīlu un zinu, ka mīl mani, bet nezinu vai spēšu sadzīvot.
Man 24, viņam 28.
30.11.2018 18:02 |
 
Reitings 1937
Reģ: 18.05.2016
Izskatas, ka tu loti labprat samierinasies ar “exotisko” drazienu, ka tik puisis TEVI nepamet. Vins nodrazas ar citu, tu uzzinaji, vins tev neprasa piedosanu, bet raksta par “tehniskiem jautajumiem”. Kaut ka realak butu, ka vins ludzas un izklajas tava prieksa, ka tik tu piedod
04.12.2018 12:09 |
 
Reitings 312
Reģ: 24.09.2015
Tad jau viņam tā piedošana arī nav vajadzīga. Ar to arī viss izteikts.
04.12.2018 12:01 |
 
Reitings 15
Reģ: 19.01.2014
Mēs dzīvojām kopā 3 gadus, bija kopdzīve, viss bija. ;) nezinu, kur izrāvāt informāciju, ka nav kopdzīve.
Piedošanu nav vēl joprojām paprasījis, bet rakstīja gan vakar, gan aizvakar par tehniskiem jautājumiem.
04.12.2018 11:55 |
 
Reitings 3551
Reģ: 23.11.2012
Esmu piedevusi, jo arī pati esmu krāpusi. Abi viens otram atzināmies. Kopš tās reizes neesam bijuši negodīgi viens pret otru, arī attiecības ir mainījušās uz labo pusi. Tāpēc neuzskatu, ka visas situācijas ir - šausmas, nokrāpa, kāds nelietis, jāpamet sročno! - bet, ka ir reizes, kad tā bijusi kļūda, bet pēc tās, tu esi sapratis, ka tev nevienu citu nevajag! Un nevajadzēs. Tikai savu cilvēku. Protams, ja atkal krāpj, nu tad tas ir pirmais variants.

Jā, nu dzīvē viss neiet pēc jaunības scenārija. Tā tikai sākumā šķiet, es nekad, es nemūžam utt
Cits variants kad viss notiek un paliek nezināmajā pagātnē. Arī savā pieredze un mācība.
Nav teikts, ka vienreiz, nozīmē vēlreiz. Tik pat labi var būt vienreiz un nekad vairs.
03.12.2018 14:46 |
 
Reitings 1469
Reģ: 01.02.2014
A vinjam vispaar kaut kaadu piedoshanu vajag, ja jau vairs zinju nedod, kopsh atklaajaas, ka autore zina? Vai veel nebuus taa, ka shim taa piedoshana dizhi nav vajadziiga. Plus paaris pat kopaa nedziivo, ja te buutu lielaa miila no viiriesha puses, jau sen buutu uzstaajis uz kopdziivi, nav tachu vidusskolnieki. I vispaar kaads naakotnes plaans, 28 gados shim taadam buutu jaabuut...
Te veel kaut ko vareetu diskuteet, ja dzeerums plus veel kaada viela kaadaa tusinjaa, piemeeram, pazustu bremzes, blakus taads pats sadzeeries izskatiigs skukjis, tad k.ko vareetu fantazeet pat vienreizeeju kaajas pasliideeshanu. Tachu, atvainojiet, nigere celjojumaa pie skaidra sapraatu. Nu nevajag, te kraapeejs peec dabas, naakamreiz buus kjiiniete, aiznaakamreiz 200kilogramiigaa kaiminju masha, eksotika tak.
Bet, ja jau tas jaaklis tik daargs, tad nu vismaz prezervatiivus izmanto, plus tagad un peec 3 meen veelreiz paarbaudies. Jau Latvijaa HIV izplatiiba iet uz urraa, nerunaasim nemaz par nigeru karaljvalsti, ja nav praata, ta nav.
03.12.2018 11:47 |
 
Reitings 2746
Reģ: 03.02.2015
Esmu nedaudz pārsteigta no komentāriem, ka vīrieša vienīgā klūda, ka neizdezēsa zinas, wtf vnk :-O.
02.12.2018 19:23 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
vīrieši kā tādi - ir poligāmi radījumi.

Seksisma propaganda vīriešu interesēs. Poligāmi ir visi cilvēki! Neatkarīgi no dzimuma.
02.12.2018 15:54 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
Piedot, nepiedot? Pietiek ar faktu, ka ir iespējamība, ka pielaista kāda no STS. To var piedot? Tas jau robežojas ar slepkavību netiešā veidā (jo tā var dabūt nāvējošas slimības). Un tas ir tikai no medicīniskā viedokļa! Tālāk nāk emocionālais aspekts, bet jūs jau to iztirzājat. Vārdusakot, ja pāris nav vienojies, ka ir brīvās attiecībās, tad krāpšana ir krāpšana neatkarīgi no apstākļiem, rases utt.
02.12.2018 15:52 |
 
Reitings 242
Reģ: 15.07.2018
Protams, ir skaisti dzīvot ilūzijās, ka manējais jau nav tāds, bet vairums vīriešu krāpj. It īpaši, ja "inteliģents, bagāts, ļoti izskatīgs", jo iespējas rodas pa labi un pa kreisi. Tev vienkārši nepaveicās, ka tavējais pamuļķis nemāk iznīcināt pierādījumus.
.
Ideālu vīriešu nav. Skaties un domā pati.
01.12.2018 22:18 |
 
Reitings 304
Reģ: 09.01.2018
Kad dosies pārbaudīties uz HIV, to labāk darīt 3 mēnešus pēc notikuma, pirms tam var arī analīzēs neuzrādīties.
01.12.2018 22:14 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Es gribēdama nevarētu piedod, jo katrreiz liekoties gultā, man acu priekšā būtu bildīte, kā šis ņēmies ar citu. Katrreiz, kad viņš kaut kur brauktu prom - man nebūtu pārliecības, ka kaut kas tāds atkal neatkārotsies. Es dzīvotu visu laiku ar paranojas sajūtu un šaubām. Vai man to vajag? Nē. Protams, to visu var pārdzīvot, var tam pārkāpt pāri, ar laiku - aizmirst, bet nez kurš vīrietis būs gatavs pacietīgi gaidīt, kamēr no manas galvas "izvēdināsies" visas bildītes, šaubas un neuzticība. Tas var aizņemt gadus (protams, bez intības tuvības, jo es sev klāt vnk nespētu tādu pielaist, kamēr nebūšu nomierinājusies). Nav jēgas vnk... Labāk izšķirties (vēl jo sevišķi, ja nav ne laulības, ne bērnu).
01.12.2018 21:28 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
ja abi iet pa kreisi, kur problēma bet tad vis ok ! Var vel svingeru klubā iestāties
01.12.2018 21:17 |
 
Reitings 1164
Reģ: 29.01.2009
Esmu piedevusi, jo arī pati esmu krāpusi. Abi viens otram atzināmies. Kopš tās reizes neesam bijuši negodīgi viens pret otru, arī attiecības ir mainījušās uz labo pusi. Tāpēc neuzskatu, ka visas situācijas ir - šausmas, nokrāpa, kāds nelietis, jāpamet sročno! - bet, ka ir reizes, kad tā bijusi kļūda, bet pēc tās, tu esi sapratis, ka tev nevienu citu nevajag! Un nevajadzēs. Tikai savu cilvēku. Protams, ja atkal krāpj, nu tad tas ir pirmais variants.
01.12.2018 21:09 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
tavējais tev krāpšanu piedotu?
01.12.2018 19:45 |
 
Reitings 4041
Reģ: 20.07.2014
bet man pēc 14 gadu kopdzīves nemaz tā nešķiet ,jo mūs saista daudz ,kas vairāk par seksu, līdz ar to arī uz yo visu skatos savādāk

Tad man ar vīru laikam vēl daži gadi jānodzīvo kopā, lai spētu uz to visu paskatīties savādāk, citādi mūs nekas vairāk par seksu nesaista vēl. :-/
Brīžiem šķiet, ka Wee ir trollis. Es saprotu, ka katram ir savi uzskati un galvenais jau, lai tie sakrīt ar otru pusi, pārējais pie pakaļas ko citi domā, bet tāpēc jau nevajag savu tik pareizo skatījumu uzsvērt kā dzīves gudrību.
---
Es nezinu kā es rīkotos, bet uzticību pilnībā atgūt vairs nebūtu iespējams. Šobrīd domāju, ka noteikti šķirtos, bet pieredze rāda, ka domas no darbiem bieži vien mēdz atšķirties.
Rīkotos pēc izjūtām, bet pagaidām ceru, ka nekad nekas tāds nebūs jāpiedzīvo.
01.12.2018 18:30 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
Ā, un apakšgala (un ne tikai) zarazu inkubācijas periods ir dažāds, tāpēc autorei derētu ārsta kabinetā teikt kaut ko līdzīgu šim 'mans puisis mani nokrāpa datumā x, es ar viņu bez preža svētlaimīgi seksoju datumā y, par šļūkšanu pa kreisi uzzināju datumā z', lai kopīgi ar dakteri atrastu piemērotāko visu zarazu pārbaužu datumu, ne vnk mēmi nodot analīzes, kuras, iespējams, būs ok, jo zaraza vēl nebūs aktivizējusies, a pēc kāda laika autore raustīs plecus un brīnīsies - kas tā par riebeklību un no kurienes man piemetusies.
01.12.2018 18:28 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
Un no kurienes avoti šiem zinātniski noteikti ļoti pamatotajiem uzskatiem par sieviešu monogāmiju un vīriešu nepārvaramo poligāmiju? Te es gaidu kādu Nerātnās komentāru, viņa, iespējams, ļoti trāpīgi varētu par šo izteikties.
Zinas tante, man arī ir interese, no kurienes aug kājas autores fatālistiskajam spriedumam par vīriešu dzimuma ragu licēja privilēģijām, jo autore raksta, ka 'kopumā saprotu, ka tā ir bijusi garāmejoša meitene, un vīrieši kā tādi - ir poligāmi radījumi', ko turklāt vēl ievietojusi viducī savas dvēseles asarām 'Nenormāli sāp sirds, bet (..) Sāpīgi'.
Njāaa, riktīgs iekšējais konflikts, bet, nu, ņemot vērā, ka puisis autorei nodrošina i mīlīgas sms, i augstu statusu sabiedrībā, jo, redz, esot 'inteliģents, bagāts, ļoti izskatīgs un pret mani izturās ļoti labi', Bismila gatava pieciest arī nepatīkamus (jo svarīgāk par visu, lai būtu 'ekstosika', pardon, eksotika) suvenīrus apakšgala zarazu paskatā i no Āfrikas, i gan jau no citiem ģeogrāfijas punktiem ar'.
.
Un autores puisis Bismila mīl tāpēc, ka citādi nebūs, ko krāpt.
01.12.2018 18:12 |
 
Reitings 613
Reģ: 20.11.2017
Nu par to, ka paspietiekams piedod krapsanu, bet neparliecinatas nepiedod, tam nu gaaaaligi es nepiekritu. Es uzskatu, ka ir otradi

Nepiefiksēju, kurā vietā tika izteikts viedoklis, ka sievietes, kuras piedod krāpšanu ir pašpietiekamas, bet sievietes, kuras nepiedod tādas nav.
Mans komentārs bija attiecināts tikai uz vienu konkrētu lietotāju, nevis vispārināts, ka tas attiecas uz visām sievietēm.
Tas ko, teicu es, bija par to, ka dzīvē notiek visādi. Nešaubos, ka daļa nepiedotu, tāpat nav šaubu, ka daļa piedotu. Bet katrai savi apsvērumi, kāpēc tiek darīts viens vai otrs variants.
01.12.2018 17:53 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
No kurienes tāds uzskats, ka tikai vīrieši krāpj? Man apkārt tās pārvarā ir sievietes. Reāli gan jau savi 50/50 ir.
sieviete ir otrā šķira un ko tādu atļauties nedrīkst,kungs izmetīs ārā:-D
01.12.2018 17:29 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Domāju, ka nevarētu piedot. Jo, zinot savu emocionalitāti un principus, nekāda tuvība starp mums vairs nebūtu iespējama.
01.12.2018 17:26 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits