Otra laika necienīšana

 
Reitings 803
Reģ: 21.09.2015
Nesen bija sarunāts satikties ar draudzeni vakarā, dodoties ciemos pie viņas. Dzīvojam gandrīz 10 minūšu gājiena attālumā. Saņēmu aicinājumu ciemos tās pašas dienas pusdienlaikā, un norunājām laiku vakarā uz plkst.19:30. Teicu, ka vēl pirms iziešu no mājām, došu ziņu. Biju jau saplānojusi, ka darbu beigšu ap plkst.16:00, pēc tam ieplānoju savas lietas, ko nepieciešams izdarīt pirms tikšanās. Kad laiks jau bija praktiski 19:20, uzrakstīju ziņu, ka tūlīt taisos iziet. Uz ko saņemu atbildi "zini kā, man te neliels ČP, nāc pēc stundas". Protams, ka sanāca dusmas, ka to nevarēja pateikt ātrāk, jo viņas dēļ atcēlu lietas ko būtu paspējusi izdarīt. Beigās mani uztaisīja vēl par vainīgu, jo vēl ātrāk nerakstīju, kaut gan viņa man varēja uzrakstīt, ka kaut kas ir atgadījies. Tā arī neaizgāju, jo vēlāk netiku. Otrs gadījums - cita draudzene kā dāvanu dzimšanas dienā teica, ka vēlas mani aizvest uz SPA, uz ko teicu, ka nevajag tērēties, labāk aiziesim vienkārši kur ir baseins, pirtiņa un džakuzi un papļāpāsim. Uz ko viņa piekrita. Sakarā ar to, ka mums nesakrita brīvdienas, nolēmām, ka dosimies tuvākajā 6dienā. Viņai vēl pa dienu (tajā 6dienā) bija mācības universitātē. Un pati noteica, ka pados ziņu. Tā arī pienāca 6diena, es viņai pirms pusdienlaika uzrakstīju un pajautāju vai ir skolā, uz ko viņa atbildēja apstiprinoši. Pēc kā gaidīju viņas ziņu par gatavību doties :-) protams, ka es to ziņu nesagaidīju ne 6dien, ne 7dien. Ne arī paskaidrojumu, kāpēc tā notika. Tā vietā viņa man 7dienā pašā vakarā uzraksta ko es daru un kā man iet. Es viņai jautāju kāpēc nepiezvanīji un nepabrīdināji? Uz ko saņēmu atbildi "Ā, es jau domāju, ka negaidi un pavadi laiku lietderīgāk!" (e) Vai tiešām norunāts laiks nevienam neko nenozīmē? Pie tam mūsdienu aizņemtajā pieaugušo pasaulē?Vai Jums arī ir tādi draugi, vai Jūs pašas tādas esiet, kas nerēķinās ar otra cilvēka laiku?:-/
14.11.2018 13:26 |
 
Reitings 13
Reģ: 13.06.2016
Katrā ziņā, nevajag arī gaidīt no otra, jo bieži tā var sanākt, ka viens gaida no otra un beigās nekas nesakāk. Ja ir vēlme, drošāk piezvanīt un pārliecināties, vai viss ir spēkā, ir laiks u.t..t
19.11.2018 13:35 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits