Vai principiāli?

 
Reitings 613
Reģ: 31.03.2013
Labs vakars, dāmas :-)
Jautājums varbūt nedaudz muļķīgs, bet tomēr :-D
Ja Jums ir vīrietis, kuram ir mašīna, vai jums tajā mašīnā ir principiāli sēdēt priekšā blakus šoferim?
Piemēram, situācija - vīrietis pa ceļam uz un no darba dažreiz paķer līdz kolēģi, kura dzīvo viņam tieši blakus mājā. Dažas reizes ir sanācis ar to kolēģi saskrieties, viss ok, labs neitrāls kontakts no sērijas, kad var par laikapstākļiem parunāt. Un vienu vakaru, braucot no darba mājās vīrietis iebrauc pakaļ paķert arī jūs no darba. Kolēģe sēž priekšā blakus šoferim, jums jāsēžās aizmugurē. Vai tas vispār izraisītu kaut kādu reakciju vai pilnīgi vienalga? Ja izraisītu, vai jūs kaut ko teiktu uzreiz - palūgtu samainīties vietām ar viņu, norādītu ka tā ir jūsu vieta? :-D:-D Vai teiktu kaut ko vīrietim pēc tam mājās, kurš noteikti tad pateiktu kolēģei - klau, nākamreiz sēdies aizmugurē? :-D
Man kaut ka ir gadījies, ka puiši šādās situācijās visu saprot - līdz šim visi paši ir pārcēlušies uz aizmugurējo sēdekli :-D
24.10.2018 18:51 |
 
Reitings 340
Reģ: 24.07.2018
Ja negrib atklāti teikt, lai kolēģe pārsēžas, tad var, piemēram, ierosināt iebraukt pa ceļam veikalā. Visi ieietu, sapirktos, un tad vienkārši var iesēsties priekšā, bet kolēģe aizmugurē. :-D Tad tā kā būtu kolēģei jāsaprot :-D
24.10.2018 21:50 |
 
Reitings 2288
Reģ: 10.02.2013
Man būtu kauns prasīt kolēģei naudu par to, ka paķeru viņu līdzi uz darbu.

Protams, ja tā ir reize/divas mēnesī vai vēl retāk, bet ja tā ir tāda patstāvīga un sistemātiska darbība (kad tas jau ir pašsaprotami "paķert" uz vai no darba kolēģi), tad tā jau ir cūcība no kolēģes puses nepiedāvāt samaksāt par to cik in nobraukusi. Jo, piemēram, man būtu kauns tik ilgi braukt uz vai no darba uz citu cilvēku rēķina, kas nav pat mans draugs. Protams, ja šī kolēģe jau ir "draudzene" autores vīram, tad te jau būtu jāuztraucas par ko citu, nevis "vietu mašīnas sēdeklī".
24.10.2018 22:15 |
 
Reitings 2520
Reģ: 30.01.2017
Tā kapeiku kasīšana gan man liekas stulba. It kā kāds bagātāks varētu palikt no tā vien, ka kolēģi nevedīs vairs, vai šī sāks mest pa 70 centiem par braucienu (t)
Vai arī ieviesīs braucienu uzskaites tabulu, lai reizi mēnesī var piestādīt rēķinu 8-)
24.10.2018 22:16 |
 
Reitings 2288
Reģ: 10.02.2013
Ja negrib atklāti teikt, lai kolēģe pārsēžas, tad var, piemēram, ierosināt iebraukt pa ceļam veikalā. Visi ieietu, sapirktos, un tad vienkārši var iesēsties priekšā, bet kolēģe aizmugurē.

Tas sekmīgi rezultētos tikai tad, ja kolēģe būtu ar mieru iet iepirkties, nevis pagaidīt, kamēr citi iepērkas. :D Bet citādi ļoti laba doma, lai tā pieklājīgi ar žestiem parādītītu kolēģes vietu mašīnā. :D :D Ja nu vienīgi - kolēģe var arī nesaprast tādu žestu! :D
24.10.2018 22:19 |
 
10 gadi
Reitings 251
Reģ: 17.04.2009
haha, jā! Man jau likās, ka es vienīgā esmu tāda ķerta :-D Man ir bijušas šādas situācijas, pēc kurām mājās vīrietim norādu, ka tajā vietā pēc attiecību hierarhijas ir jāsēž MAN, nevis kolēģei. :-D
Ļoti patīk, kā stellaglmr uzrakstīja - būt pirmajai, par kuras labsajūtu rūpēties. Tieši tā! Man šādi sīkumi ir svarīgi. :-)
24.10.2018 22:23 |
 
Reitings 340
Reģ: 24.07.2018
Tas sekmīgi rezultētos tikai tad, ja kolēģe būtu ar mieru iet iepirkties, nevis pagaidīt, kamēr citi iepērkas. Bet citādi ļoti laba doma, lai tā pieklājīgi ar žestiem parādītītu kolēģes vietu mašīnā. Ja nu vienīgi - kolēģe var arī nesaprast tādu žestu!

Par to tieši iedomājos, kad rakstīju :D
Bet tā loģiski - daudzi pēc darba laika iepērkas, un kolēģei, iespējams, tas varētu būt pat bonuss, jo nebūtu jādomā vairāk par iepirkšanos pēc darba :D
Vienīgi, autore, kad iekāpj mašīnā, varētu vēl skaļi pateikt "ehh, cik labi atkal sēdēt savā vietā!" :D :D :D
24.10.2018 22:23 |
 
10 gadi
Reitings 251
Reģ: 17.04.2009
Tas sekmīgi rezultētos tikai tad, ja kolēģe būtu ar mieru iet iepirkties, nevis pagaidīt, kamēr citi iepērkas. Bet citādi ļoti laba doma, lai tā pieklājīgi ar žestiem parādītītu kolēģes vietu mašīnā. Ja nu vienīgi - kolēģe var arī nesaprast tādu žestu!

haha, es pilnīgi iztēlojos divu sieviešu "neuzkrītošo" sprintu no veikala durvīm līdz pasažiera beņķim! :-D
24.10.2018 22:24 |
 
Reitings 340
Reģ: 24.07.2018
haha, es pilnīgi iztēlojos divu sieviešu "neuzkrītošo" sprintu no veikala durvīm līdz pasažiera beņķim!

Vispār, atliek vien iztēloties, kādiem tarakāniem galvā jābūt kolēģei, lai vēl "sprintotu" un tēmētu uz priekšējo sēdekli, kad ir draudzene :D
24.10.2018 22:28 |
 
Reitings 4298
Reģ: 29.01.2009
Es nevaru pateikt, kā justos tādā situācijā, jo tāda situācijavisdrīzāk negadītos - mums katram savs auto un katram darbs citā virzienā no mājām. Bet tās sievietes vietā es pati nekavējoties pārsēstos aizmugurē, ja vīrietis pa ceļam paņemtu sievu. Ja zinātu to jau pirms kāpšanas auto, uzreiz sēstos aizmugurē.
24.10.2018 22:28 |
 
Reitings 2288
Reģ: 10.02.2013
Zinas tante - es tavu domu pilnīgi saprotu, bet iedomājies situāciju - gan kolēģe, gan autores vīrs pelna , piemēram, 600 EUR mēnesī, bet mašīnas uzturēšanai, remontiem, benzīnam utt. no vira kabata tiek iztērēti kādi 100 EUR mēnesī, tikmēr kolēģei par transportu nav jāmaksā neko. Līdz ar to, autores vīra mēneša budžets (tīrie ienākumi) sanāk krietni mazāki kā kolēģei, kurai ir bemzmaksas transports :D Bet manā gadījumā tas vairāk būtu princips, jo es kolēģes vietā vismaz pieklājības pēc piedāvātu to darīt.
24.10.2018 22:28 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Man kaut kā būtu zem pašcieņas prasīt, lai kolēģe, kuru retu reizi paved, pārsēžas. Jā, man patīk sēdēt blakus šoferim, bet nu, tā ka es nez vai pati iedomātos pārsēsties, ja būtu kolēģes vietā, es arī neprasītu, lai kolēģe manis dēļ pārsēžas. Tas taču ir tāds sīkums.
24.10.2018 22:36 |
 
10 gadi
Reitings 2910
Reģ: 27.08.2009
Man nav gadījies tā ar kādu citu sievieti, bet vīriešus vienmēr laižu sēdēt priekšā, lai vārās savā starpā.
Ja kolēģe apsēstos priekšā, padomātu, ka nezināja, ka es arī braukšu. Ja zinātu, ka zināja, nu, būtu jau jocīgi, bet pārsēsties noteikti neprasītu. Ja man tā gadītos un kāda man prasītu pārsēsties ceļmalā/pieturā, es laikam nevarētu noturēties un sāktu balsī smieties, kā arī padomātu, ka te nu vienam nabadziņam mājās ir fūrija. :D
25.10.2018 00:09 |
 
10 gadi
Reitings 3177
Reģ: 29.01.2009
Nu nopietni?
Ja jūs abas iesēstos vienā brīdī, tad, protams, loģiski būtu, ka tu sēdētu priekšā.
Bet, ja tevi savāc pa ceļam.. Vispār neredzu problēmu.. (es vēl iedomājos, ja tevi jāpaķer tiešām pa ceļam- ceļa malā- un tad jūs abas mainītos un visas pārējās mašīnas aizmugurē stāvētu, kamēr princese iekārtojas priekšējā krēslā :D )
Man pašai nepatīk, ka pasažieri sēžas aizmugurējā kreslā, jūtos kā taksometrs tad. Attiecīgi, vispār neredzu problēmu aprakstītajā situācijā. Liekas pat stulbi, ja kolēģe pārsēstos un pati kā šoferis nekad nejautātu, lai pārsēžas, jo, redz, man draugs tūlīt nāks un tas krēsls tomēr ir privatizēts...
25.10.2018 00:16 |
 
Reitings 1912
Reģ: 13.05.2016
Nu te ar var labi redzēt cik cilvēki ir jocīgi :D
Dažai labai speciāli jāiebrauc veikalā lai pēc tam demonstratīvi varētu priekšā apsēsties, blakus savam vīrietim, jo ak dievs neviena cita taču nedrīkst viņam tik tuvu atrasties, vai vēl labāk, kolēģei par braucienu jāpiestāda rēķins :D:-D:-D
Dažām smagas pašapziņas problēmas.
25.10.2018 00:24 |
 
Reitings 648
Reģ: 18.01.2010
Jautaajums - kolège brìva vai precèta?
Interesanta situàcija.
Es prieksà laizu sèdèt radiniekus, tuvus draugus, ja auto kàpju pa celam, pèc viniem vai dazreiz pat kopà esot. Bet visadi citadi.. kaut kàda darba kolège prieksà un es aizmugurè? ne mùzam:-D Vìrs par tàdu gàjienu nekad vairs kolègus màjàs nevestu :-D
25.10.2018 01:50 |
 
Reitings 1542
Reģ: 14.07.2011
Tā ir tikai sēdvieta :)
25.10.2018 03:30 |
 
Reitings 340
Reģ: 24.07.2018
Pekaaboo1 ja, nu, nesaprati, tad par to veikalu bija ieteikts kā neuzkrītošs risinājums situācijā, ja tiešām kādai ir nepatīkami, ka viņas vīrietim blakus sēž cita dāma.:-P Un uz to var skatīties arī citādāk - var būt tieši ir pietiekams pašvērtējums, lai zinātu, ka Tava vieta nav kaut kur aizmugurē :-P:-D
Bet, nu, jā... Tas ir dzīves sīkums :-)
25.10.2018 06:55 |
 
Reitings 3922
Reģ: 06.03.2011
Man liekas savādi teikt "ja jau sievu savāc kaut kur pa ceļam". Sievu nesavāc, vīru nesavāc - viņi viens otram nav veca zeķe, kuru savākt. Viņiem ir dzīves ritms un sava kārtība. Savāc kolēģus un draugus, kuri iejaucas šajā kārtībā. Un pieklājībai ir jābūt. Liekajam ir jāizrāda iniciatīva pārsēsties.
Tam pat nav nekāda sakara ar "vīram neviena nedrīkst tuvoties". Ja es brauktu ar patēvu un mašīnā tiktu uzņemta viņa meita, es arī ramšātos aizmugurē sēdēt. Ja brauktu ar mammu un tiktu uzņemta patēva meita es sēdētu priekšā. Tā tas vienkārši ir un viss. Jo man ērtāk ir sēdēt priekšā un manas ērtības man ir svarīgākas par kaut kādas trešās persona ērtībām. Pie sevis uzņemot ciemiņus es viņiem neatdotu savu gultu, jo viņi tur aizmiga pirmie. Es viņiem iekārtoju matraci vai otru gultu un guļu, kur man ir ērti.
25.10.2018 07:07 |
 
Reitings 6299
Reģ: 15.11.2012
Mani šitie principi uzjautrina. Laikam tādēļ drauga kolēģis apstulba, kad liku viņam sēdēt priekšā, lai rādītu ceļu :-D jo priekšējais sēdeklis ir augšējais hierarhijā :-D
Un par vieglāku iekāpšanu - ir tādi mašīnu modeļi, kur aizmugurē ir grūti iekāpt - zemās sporta mašīnas, bet parastajās četrdurvju mašīnās nav ne vainas aizmugurējam sēdeklim, bieži vien pat ērtāk.
25.10.2018 07:45 |
 
Autorizēts lietotājs10 gadiPatīkModerators
Reitings 10497
Reģ: 29.01.2009
O!
Jā, man ir svarīgi, lai es sēžu blakus šoferim. Jāatzīst, ka līdz šim arī meitenes sēž aizmugurē (nezinu vai pie mana darba pārsēžas vai jau sākumā nosēžas aizmugurē). Ja tā nebūtu, pateiktu draugam un gan jau kaut ko izdomātu.
Man vispār nepatīk, ka kāda ir sēdējusi manā vietā.. Jā, esmu ļoti privātīpašnieciska, ņurdētu pēc tam, bet
Es nekad neprasītu, lai cilvēks, kurš tur jau apsēdies, pārsēstos uz aizmuguri.
Ja vien tie nav mazliet citi apstākļi un kašķītis ir ar kādu no ģimenes locekļiem vai tuvu draudzeni.
Vispārīgi arī tā Man būtu svarīgi sēdēt priekšā un ne tikai tāpēc ka mana vieta, bet gan tāpēc ka aizmugurē sēžot paliek slikta dūša. Un vienalga cik lielu gabalu braucot. Man ir jāredz ceļš un jāsēž taisni.
25.10.2018 07:55 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits