Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

nezinu ko darit

 
Reitings 66
Reģ: 25.06.2016
Sveikas, nezinu īsti ko lai iesāku.
Pirms kāda laika man ar manu puisi bija kašķis un mēs izšķīrāmies (bet viņš turpināja man teikt ka mani mīl, un vēlas ar mani būt kopā), taču es nepielaidos. Pēc kāda laika satikāmies un pavadijām laiku kopā, nolēmu dot iespēju, bet pēkšņi uzzināju no Viņa, ka ir pārgulējis ar citu meiteni, tajā periodā kad bijām pašķīrušies un teica ka vēlas ar mani un mīl mani. Tagad to visu nožēlojot un vēlas pierādīt, ka viss būs savādāk un būs daudz labāk attiecībās, katru dienu lūdzas iespēju. Un kad saku nē, Viņš tāpat saka - būsim tāpatās kopā, es zinu ka būsim, pat ja bildināšu Tevi, es zinu ka Tu teiksi 'jā'neskatoties uz to ka pārgulēju ar citu meiteni. Kā jums šķiet? Vai man apdomāt dot iespēju viņam? Un vai vispār spēšu no sirds piedot nodevību? Man to uzzinot nebija ne bēdīgi, neraudāju pat. Tikai ļoti nepatīkami, ka cilvēks, ar kuru 4 gadus bija attiecības un kuru mīlēju varēja tā rīkoties! UN svarīgs punkts - viņš zināja, ka nekad negulētu vairs ar viņu, ja būtu pārgulējis ar citu, tāpēc noklusēja to faktu. Sanāk dēļ viņa pārkāpu pāri saviem standartiem. Kā man rīkoties?
19.10.2018 13:01 |
 
Reitings 274
Reģ: 15.08.2018
xanax
Rick ko lūdzu? Kādu vēl kniebienu? Es tik tālu vēl neesmu degradējis.

xanax ņemts no cita posta par bildēm:
Ja kādam/-ai sagribēsies uz mani paskatīties, tad to var izdarīt dzīvajā bez visādiem Instagram'iem, Facebook'iem un t.t.

ēm.... ok.... :-D Nez ar cik meičām no šejienes esi ticies jau ko? :-D
20.10.2018 04:51 |
 
Reitings 3897
Reģ: 01.01.2017
RedJasper un xanax piedāvā kniebiena pasākumus šajā portālā. Droši pārguli ar kādu no viņiem un puisim saki, ka esi gatava atkal mēģināt, būsiet kviti.

Rick ko lūdzu? Kādu vēl kniebienu? :-O Es tik tālu vēl neesmu degradējis. 8-)
19.10.2018 22:59 |
 
Reitings 3922
Reģ: 06.03.2011
Tīņu prātā, tīņu problēmas.
Tu apvaino viņu greizsirdībā, bet pati šķirto attiecību periodā piekoptu sakaru uzskati par krāpšanu. Tas aizvaino Tavas Vienīgās Statusu. Pati nezini ko gribi, bet atdot citai pašlepnums neļauj, jo - kur tad palieku es, ko ne? Mani mīl ir Tavu attiecību moto un atkarība ar kuru Tev jāstrādā.
__
Tu neesi gatava nopietnai dzīvei, bet par attiecībām - Tev jāeksperimentē. Šobrīd man izlasās, ka Tu nezini neko - ne ko gribi, ne ko vajag, ne kas patīk, ne pēc kā ilgojies - būtiskākais - Tu NEZINI sevi. Ne ko vari dot, ne veidus kā iedvesmot, ne māki saglabāt, nemāki piedot, nemāki risināt, nemāki saprast lietu kārtību sevī. Viss sākas un beidzas ar Tevi. Pat tad, ja attiecībās ir divi, būtiski, lai attiecības ar sevi pašu nav vecu lūžņu čupa.
___
Ejot tālāk - atvadies no sava EGO un puiša. Atmetot visu, izklausās, ka arī viņam ir druciņ čukčuk prātiņš.
Secinājums: ļaudis, jūs abi neesat veselīgi!
19.10.2018 22:30 |
 
Reitings 1937
Reģ: 18.05.2016
Nu man butu nepatikami, jaa, baigi prieciga nebutu, ja lugtos un zveretu muzigu milestibu, bet tikmer gul ar citu kamer lidz galam nav pielikts punkts
19.10.2018 22:10 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
Ja abi būtu teikuši - šķiramies, tad to pārgulēšanu neuzskatītu par kaut kādu nodevību (atvaino, bet tā nodevības vairākkārtējā pieminēśana man izklausās mazliet pēc pār-dramatizēšanas). Bet citādi - neizklausās pēc daudzsološām attiecībām.
19.10.2018 22:00 |
 
Reitings 304
Reģ: 09.01.2018
Priekš kam Tev dzīvē vajag tādas dubļos izvārtītas lietas... Dzīvojam vienreiz, izvēlies priekš sevis ko labu!
19.10.2018 20:00 |
 
Reitings 274
Reģ: 15.08.2018
RedJasper un xanax piedāvā kniebiena pasākumus šajā portālā. Droši pārguli ar kādu no viņiem un puisim saki, ka esi gatava atkal mēģināt, būsiet kviti. :-D
19.10.2018 19:55 |
 
Reitings 22
Reģ: 19.10.2018
Es zinu pēc pieredzes nav vērts nekad gaidīt kautko..
Īpaši kad otrā galā kāds ar sevīm nevar tik galā, vai nezin ko darīt .. kā uzvesties, ko domāt.
Šie cilvēki bojā un tērē savu dzīvi un tad tevi vēl velk lejā.
19.10.2018 19:00 |
 
Reitings 10509
Reģ: 13.12.2009
Nu laikam jau jāpiekrīt vairumam - nav vērts.
Arī pēc savas pieredzes varu teikt - nav vērts.
Bet katram jau sava dzīve jādzīvo un savas kļūdas jāpieļauj.
Var protams jums tur viss izvērsties arī labi, ne velti ir pāri kuri 10x šķirās un saiet atkal kopā.
19.10.2018 14:47 |
 
Reitings 1164
Reģ: 16.09.2015
Nav vērts! Vairāk skaties uz darbiem nekā vārdiem. Viens ir teikt "es gribu ar tevi būt kopā" un tiešām redzēt, ka puisis dara visu, lai tevi dabūtu sev blakus. Vai pateikt "es gribu būt ar tevi kopā" un iet paņemt priekšā citu :-)
Tu esi jauna, būs citi puiši, kuri cerams problēmas risinās citādākā veidā.
19.10.2018 14:21 |
 
Reitings 23
Reģ: 05.10.2018
izklausās kā no "Friends" seriāla, gandrīz precīza situācija.. :D
ja tavā dzīvē notiek seriāla cienīgi notikumi, tad laikam tiešām jāapdomā - vai tev to cilvēku vajag?
19.10.2018 14:20 |
 
Reitings 1912
Reģ: 13.05.2016
Tev ir tikai 20!! Pietam pirmas nopietnās attiecības un puisis gan jau. Tak izbeidz to sviestu un nepazaudē savu jaunību ar kaut kādu nenobriedušu puišeli kurš domā ka viņam vissa pasaule pie kājām (t)
Jā jā...nu tik viņam liela mīla, precēs, būs uz mūžu kopa kā pasakā :D
Ieteiktu vairs netikties un nobloķēt kontaktus. Gan jau ātri vien aizskries pie piegulētājas, tās vai citas :)
19.10.2018 14:17 |
 
Reitings 806
Reģ: 18.01.2018
Pirmkārt, tas GRIBU ir tikai uz laiku. Ja saiesiet kopā, viss aizes vecajās sliedēs jebkurā gadījumā.
Bet neskatoties uz to, svarīgi ir vai tikāt pāri tai problēmai, par kuru mēnesi bijāt uz nažiem. Un pilnīgi vienalga, vai pārgulēja ar kādu vai nē. Tas bija tikai sekss. Puisis jauns un nepieredzējis. Tāpat kā Tu. Ja seksa faktu diviem šķirteņiem uzskata par nākotnes iespēju katalizatoru, tad nafig Jums kopā būt. Dzīvojat, audziet un priecājaties par dzīvi, nevis risiniet pieaugušo cilvēku problēmas.
19.10.2018 14:13 |
 
Reitings 66
Reģ: 25.06.2016
Man šķiet ka jūtu pieradumu, jo vairs nav tā sajūta kāda bija kad mīlēju, vai likās ka mīlu, bet nezinu kā pārliecināties vai mīlu viņu....
19.10.2018 14:03 |
 
Reitings 340
Reģ: 24.07.2018
Ko Tu pati pret viņu jūti? Vai Tavas jūtas vispār ir pietiekami spēcīgas, lai pēc visiem šiem notikumiem būtu kopā?
19.10.2018 13:59 |
 
Reitings 66
Reģ: 25.06.2016
Viņš mani atgūt grib tikai tagad, kad tikko uzzināju, tad teica ka varbūt varam mēģināt vēlreiz. To ka tiešām mīl mani un grib atgūt saprata vēlāk.
Esmu samierinājusies ar to, ka nēesam kopā, un saprotu ka nekad vairs nebūs tā kā agrāk, tikai es nezinu vai nebūs kļūda ja es pat nemēģināšu atjaunot attiecības....
19.10.2018 13:57 |
 
Reitings 340
Reģ: 24.07.2018
Es domāju - kāpēc nebija izdzēsis pirms Tu uzzināji? Gribēja Tevi atgūt, bet katram gadījumam saglabāja bezmaksas seksa kontaktus? :D
__
Varbūt ne jau jūtu Tev nav pret viņu, bet ir riebums, aizvainojums? + Šobrīd viņš skrien Tev pakaļ. Gan jau īstās emocijas parādīsies tad, kad sapratīsi, ka vairāk tiešām neesat kopā (ja tā notiks).
19.10.2018 13:51 |
 
Reitings 66
Reģ: 25.06.2016
Viņš izdzēsa, pēctam kad es atradu sarakstni. Bet varbūt tas, ka man ir tikai nepatīkami un ka es ne raudāju neko to uzzinot, liecina ka vairs pret viņu īsti neko nejūtu, kā tikai pieradumu?
Jo diemžēl gulēt paspēju ar viņu pēc nodevības, pašai par to nezinot....
19.10.2018 13:45 |
 
Reitings 340
Reģ: 24.07.2018
Viņš citiem stāsta, ka būs tāpat ar mani kopā, ka zin ka es piedošu un ka darīs visu, lai es piedotu.

Nesaprotu, kas tas par vīrieti, kurš visiem kladzina par savām attiecību problēmām(t) Turklāt, ja viņam ir nopietni plāni Tevi atgūt, kāpēc joprojām nav izdzēsis kkādas iepriekšējās sms, kur rakstās ar citu?
19.10.2018 13:42 |
 
Reitings 66
Reģ: 25.06.2016
Viņš citiem stāsta, ka būs tāpat ar mani kopā, ka zin ka es piedošu un ka darīs visu, lai es piedotu.
Bet pirmo reizi man ir šāda situācija, tādēļ nezinu kā rīkoties, saprotu arī, ka viņš bija noguris no maniem kašķiem nepārtrauktajiem, ierobežošanām un vēl tas ka biju vienīgā meitene viņam dzīves laikā. Tikai nesaprotu, kāpēc viņš noklusēja to, ja lieliski zināja ka nekad ar viņu nesatiktos ja būtu gulējis ar citu. Varbūt tiešām nožēlo to. aijj
19.10.2018 13:39 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits