Šoks par darba intervijām

 
Reitings 28
Reģ: 07.06.2016
Oi,pat nezinu ar ko lai sāku.Tāda vilšanās par darba tirgu...
Esmu vnk uz pauzes,par ko uzņēmeji vispār domā...
Agrāk darbs mani pašu uzrunāja,bet tagad esmu nolēmusi meklēt darbu caur sludinājumiem,tas ir kaut kāds ārprāts(t).Meklējot jaunu darbu izvērtēju,kam sūtīt,spēju prognozēt,kā būs izvēlētajā vakancē,bet izrādās,ar to nepietiek,tāpat atrodās uzņēmumi,kuri spēj čakarēt(e).
2 nedēļu laikā saņemu "itkā" pievilcīgu darba piedāvājumu uzaicinājumus uz darba interviju.
Īsumā par katru: 1.darba piedāvājums strādāt birojā,viegli administratīvi pienākumi,vienvārdsakot, haljava.Intervija ok,bet alga 400Eiro uz rokas-tas ir biroja vadītājam(t),vēl virstundas jāstrādā,bez bonusiem-wtf(e).
2.intervija- sludinājumā-darbs itkā ok,liels starptautisks uzņēmums, daudz bonusi(piemēram, apdrošināšana,sporta zāle,saīsināts darba laiks vēl kaut kas),atnākot uz interviju,jautājot par algu,ļoti izvairīgi mēģina pāriet uz citu tēmu,liels noslēpums:-D,vēlāk izrādās,darbs uz pusslodzi,vairākas interviju kārtas,attieksme tāda,itkā man būtu uz ceļiem vēl jāprasa viņiem darbs(e).
3.intervija-neliels uzņēmums,sludinājumā daudz pienākumi,kas jau liek domāt,ka nav vērts tur iet,bet nē,jāiet,jo šķiet,ir iespējamas izaugsmes iespējas.Uzņēmums piedāvā stabilu,konkurētspējīgu atalgojumu,profesionālus kolēģus,o jee,bonusi iesparda:-D.Ok,aizeju uz interviju-izrādās,pienākumu ir vēl vairāk,nekā norādīts sludinājumā,+ir labi,kā man ir auto,varēs vēl papildus braukt uzņēmuma vajadzībām paredzētos braucienos,+ir labi,kā man ir papildus prasmes,tās atkal noderēs uzņēmumam:-D.Un kāds man no tā labums-nekādu bonusu,algu vairās nosaukt,atkal inerviju vairākas kārtas(e)(e).
Velti iztērēts mans laiks,tāds iespaids,ka man vēl ir labs darbs ar labu algu un mainīt to nevajag...Kas tiem uzņēmumiem kaiš?Vai tas ir normāli,ja jau Latvija,tad darba devēji var tā cūkāties?Vēl sūdzas,ka labu darbinieku nevar atrast...Tie darba sludinājumi vienkārši konfektes,algu nenorāda,visu informāciju nenorāda,piedāvāt īsti arī neko nevar:-D. Iepriekš neesmu saskārusies ar ko tādu.
13.10.2018 20:49 |
 
10 gadi
Reitings 361
Reģ: 23.03.2013
aaa un vasarā arī biju uz interviju. Nu tā mani vajag, BET alga caur telefonu ''konfidenciāls noslēpums'' :D:D:D. Ļoti gribēju tur strādāt, bet piedodiet par 560Eur uz papīra par pilnu slodzi, ņemot vērā,ka var nākties strādāt virsstundas par kurām Tev nemaksā-bet kādu dienu var palaist ātrāk mājās, likās vairāk kā smieklīgi.:-D:-D
17.10.2018 16:59 |
 
Reitings 3897
Reģ: 01.01.2017
So.so, Tu strādā HR? Ja jā, vai, ja kāda cita meitene strādā, tad kāpēc uzņēmums nevar norādīt algas diapazonu, piem., "no - līdz, atkarībā no pieredzes"?

alga skaitās konfidenciāla informācija. Citi darbinieki uzņēmumā arī nedrīkstētu zināt, kāds atalgojums (vai tā līmenis) ir kādā citā amatā.

so.so tas vienalga neizskaidro kāpēc Eiropas valstīs publicēt vakances un minēt tur algas apmēru ir normāli un netiek uzskatīts par kādu konfidenciālu informāciju vai likumu parkāpšanu.
Nu sacepās te.. René pateica, kā ir! Uzreiz redzams, ka meitene ir speciāliste savā jomā un ļoti labi redz, kas notiek darba tirgū/vidē.
Visi grib lielo naudu, bet neizvērtē, cik labi speciālisti ir..

Scandinavian to cepienu var saprast, tipiska HR uzvedība. Te iet runa par algas norādīšanu vakancē, bete René speciāli nogāja nost no tēmas un aizsāka runāt par kandidātu pieredzi, spējām, talantiem un t.t. Un atkal nepateica, kur ir problēma norādīt konkrēto algas ciparu konkrētam amatam.
19.10.2018 23:31 |
 
Reitings 1164
Reģ: 16.09.2015
Kurās Eiropas valstīs sludinājumos min algas apmēru? Šobrīd dzīvoju Zviedrijā kā arī esmu dzīvojusi un strādājusi arī citās EU valstīs, bet nekad neesmu sludinājumos redzējusi norādītu algu. Jā, intervijās to neslēpj, bet tā, ka tas ir jau izreklamēts sludinājumos vēl nekad nav gadījies redzēt.
19.10.2018 23:37 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
Mischa, UK, piemēram. Ne visiem darbiem, bet lielākoties tiks minēts. Tas gan nenozīmē, ka DD intervijā nevar piedāvāt lielāku algu kā solīts :-).
Piekrītu Xanax, nav īsti izskaidrots tas konfidencialitātes iemesls. Atbildēt ar "konfidenciāla informācija" ir līdzīgi kā atbildēt "tas ir noslēpums". Oki, tika minēts viens iemesls - potenciāli iekšējie ķīviņi, bet mani kaut kā nepārliecina, ka tas būtu vienīgais iemesls, jo konkrētas algas tā pat kolēģi neuzzinātu, ja kāds neizstāstïtu pats, ja tiek sludinājumā minēts no - līdz atalgojums, nevis konkrēts viens cipars.
P.S. Mani vienkārši interesē iemesli, es nemēģinu apgalvot, ka tādu nav.
20.10.2018 00:03 |
 
Reitings 381
Reģ: 20.04.2016
Pasadena,
Tāpēc, lai konkurējošiem uzņēmumiem nebūtu kārdinājums ar lielākas algas piedāvājumiem pārvilināt vērtīgākos un būtiskus kontaktus vai info pārzinošus/pārvaldošus darbiniekus pie sevis.
.
Tāpēc, lai kolektīva iekšienē starp kolēģiem nebūtu nevajadzīgu kašķu un salīdzināšanos no sērijas ‘es izdaru to un šito, bet saņemu tik, bet mans kolēģis nedara kko, bet alga šitik’. Jo neatkarīgi no dd apsvērumiem un pamatojuma vienmēr būs kāds, kuram kaut kas nepatiks un tas neveicina auglīgu darba vidi un veicina to, ka katrs kuram nav slinkums, ar un bez pamatojuma tur kkādu aizvainojumu un sagaida/pieprasa paaugstinājumus.
.
Arī nodokļu samaksu kontrolējošu instanču dēļ, ja uzņēmuma interesēs nav caurspīdīgums.
20.10.2018 09:49 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
Jēga, paldies. Kā jau minēju - otrais īsti mani nepārliecina, bet trešais - loģiku noteikti redzu. Iespējams, ka ir vēl daļa, kura vienkārši neuzskata to par vajadzīgu, ja vispārējā darba tirgus kultūra to nepieprasa.
20.10.2018 11:11 |
 
Reitings 1093
Reģ: 05.09.2018
jēga, sapņot ir kaitīgi.
Ielieku prof profilu, man paši uzraksta, cik piedāvā. Tik vienkārši.
Daudziem jau tos darbiniekus nemaz nevajag. Sludinājumus liek arī darba tirgus izpētei, reklāmas nolūkos un HR nodarbināšanai. Brēkšanai ka neesot darba spēka.
Vajag firmai lēto darbinieku zem kādi 800 netto/mēn? Patiešām vajag, tad 1- 1,25 mēn laikā pieņem.
Nav nekādi direktores vai galv grāmatvedes, galv inženieres meklējumi. Tur tiešām var pusgadu meklēt.
Daudz firmu nabadziņu, bieži līdz pēdējam slēpj faktu, ka pieprasīs pašnodarbināties. Viena firma vispār vāks; sludinājumos liek, ka meklē darbiniekus. Faktiski meklē pašnodarbinātos, kam maksāt dolāros. Uzkraut cilvēkiem, kas mokās vēl konvertācijas aprēķinus priekš nodokļiem?
Nabagmāju firmu arī netrūkst.
Prasības pirksti vēdeklī, mutes lielas, maksātspēšana maza, maksātgribēšana nekāda. Pilnas malas skopuļu šarašku firmeļu sīkaļu. :-P
20.10.2018 15:05 |
 
Autorizēts lietotājs10 gadiPatīkModerators
Reitings 10495
Reģ: 29.01.2009
Pasadena,
Tāpēc, lai konkurējošiem uzņēmumiem nebūtu kārdinājums ar lielākas algas piedāvājumiem pārvilināt vērtīgākos un būtiskus kontaktus vai info pārzinošus/pārvaldošus darbiniekus pie sevis.

Nedomāju, ka algas neuzrādīšana sludinājumos dēļ tā, jo arī tāpat var sazināties ar kādu konkrētu darbinieku un nosaukt ciparu, ja darbinieks nepiekrīt pārnākt, tad var uzjautāt, lai sauc savu ciparu.
20.10.2018 16:01 |
 
Reitings 1093
Reģ: 05.09.2018
Algas neuzrādīšana norāda uz mazāksolīšanas konkrsu.
Daudziem vajag reklāmu, svaigu info par darba tirgu. Darbības imitācija, informācijas vākšana biznesam, studiju darbiem:-D.
Daudziem vismaz tik daudz prāta pietiek, saprast, ka norādot visus pienākumus un smieklīgu algu, CV nesaņems.
Varde uz pannas jāsilda lēnām; sākumā palēnām ceļ galdā pienākumus. Daudzi visu izstāsta tikai 3 - 5 vizīšu firmā laikā. Tad skopuļi pagodina ar smieklīgas summas piedāvājumu.
Kas zina, blatņicai jau pirms konkursa vieta sarunāta vai tiešām superskopa nabagmāja tā firma.
Algas daudzmaz normālās vietās katrā nozarē apm zināmas. Vērtīgie darbinieki tāpat. Uzrunā un piedāvā labākus bonusus, lielāku algu. :-)
Muļķus cer atrast vai slēpj viltus konkursu, firmas skopumu vai nabadzību.
20.10.2018 16:25 |
 
Reitings 3897
Reģ: 01.01.2017
Kurās Eiropas valstīs sludinājumos min algas apmēru?

Cik redzēts, tad ne Lielbritānija, ne Vācija neviens neredz problēmu norādīt algas apmēru.
Pasadena es reiz dzirdēju interviju ar vienu no personāla atlases kompānijas pārstāvjiem(vai ar kādu HR no kādas lielas kompānijas) un viņš atklāti arī pateica ka ja sākt norādīt algas apmēru sludinājumos tad pastāv liels risks ka sāksies "dvižuha" un darbinieki sāks masveidā meklēt citas(labāk apmaksātas) darba vietas, faktiski atzina ka kompānijas Latvijā nav gatavas un negrib konkurēt par darbiniekiem, kuri varētu aizčāpot pie konkurentiem.
Tāpat algas tiek norādītas darba sludinājumos NVA mājas lapā vai piemēram valsts sektora strādājošiem izmaksāto algu apmērs ir publiski pieejams, tāpēc arī šie fakti liek domāt ka kaut kas nav "tīrs" tajā formulējumā "konfidenciālā informācija".
21.10.2018 00:11 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
Xanax, būtu bijis interesanti to interviju dzirdēt. Par to, ko tas HR speciālists teica - masveida staigāšanu- liekas, ka par to būtu jāuztraucas kompānijām, kuras maksā izteikti zem vidējā atalgojuma (vidējā atalgojuma attiecībā uz konkrētu amatu/specialitāti/ pieredzes līmeni/ uzņēmuma lielumu u.c. salīdzināmiem faktoriem). Tiem , kas +/- adekvāti atalgo nedomāju, ka īpaši būtu jāuztraucas par masveida staigāšanu. Oki, neesmu speciālists, tikai manas pārdomas...varbūt atkarīgs no jomas, kurā darbojas. Pats domā, ka masveida staigāšana būtu reāla?
21.10.2018 00:38 |
 
Reitings 3897
Reģ: 01.01.2017
Pats domā, ka masveida staigāšana būtu reāla?

Pasadena jā uzskatu ka šāda iespēja pastāv.
Še Tev interesanta informācija, līdzīga tai, ko biju minējis:
http://www.delfi.lv/bizness/biznesa_vide/ltrk-neatbalsta-algu-noradisanu-darba-sludinajumos.d?id=50436899
Bet nu cik sapratu, tad Saeimā pirms neilga laika tika pieņemti grozījumi darba likumā un turpmāk darba dēvējiem būs jānorāda brutto alga darba sludinājumos:
https://www.plz.lv/personala-vaditaji-iebilst-izmainam-darba-likuma-par-algas-noradisanu-sludinajumos/
21.10.2018 01:15 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
Xanax, paldies par linkiem :-).
21.10.2018 01:18 |
 
Reitings 1093
Reģ: 05.09.2018
Protams, ka iebilst pret labu likumu.
1. Nevarēs visādi skopuļi mocīt lielu baru cilvēku! Tagad daudzi saka, nostaigā 4 - 5 reizes uz firmu, tērē daudz laika. Nonāk pie algas apmēra; bāc, kapeikas sola. Trakākais variants, sāk klārēt lai pašnodarbinās, taisa mazo SIA utml.
2. Darba sludinājumus lasa arī VID.
Nevar taču rakstīt par aploksnēm! Par tām skopuļi tagad rūdīti, TV sižetu izmācīti, atzīsies tikai pēdējā konkursa kārtā!
Obligāta darba algu norādīšana palīdzētu VID labāk monitorēt uzņēmumus, ietaupītu darba meklētāju laiku un nervu sistēmu.
Kā palīdzētu monitorēt? Nesen 2 firmas ar nodokļu parādiem meklēja darbiniekus, 1 firma kontraktorus : tur 'strādā' tikai 2 džeki ofisā, visi pārējie 'darbinieki' ir self employed vai tamlīdzīgi cietēji!
Nevarētu vairs visādi skopuļi rakstīt, ka meklē darbinieku, vēlāk atzīties, ka meklē kontraktoru. :-)
21.10.2018 03:04 |
 
Reitings 1093
Reģ: 05.09.2018
Tāpat arī nevarētu vainot valdību pie darba ( vergu ) spēka trūkuma.
Kļūtu acīmredzams, ka skaļākie kliedzēji ir paši skopākie nozarē. Statistika par atalgojumiem profesiju grupās un reğionos ir pieejama, varētu salīdzināt ar skopuļu solīto. Konkurētspējīgo :-( atalgojumu, nekonkurētspējīgām kapeikām.
21.10.2018 03:19 |
 
Reitings 512
Reģ: 04.03.2016
Arī esmu gājusi uz ļoti daudz intervijām, vienmēr problēmas pateikt algu, vienmēr kaut kas tiek noslēpts, vienmēr ir bijis tā it kā, viņiem nevajag darbinieku, bet man toč vajag viņu piedāvāto darbu. Saka jau - Latvijā ir tik daudz darba iespēju, brīvu vakanču, sry, bet tik daudzi intervētāji ir kaut kādi čakarētāji. Gandrīz visiem darbiem ir pilnībā neatbilstošas algas.
Piemērs : ir likumi, kas paredz, cik ir pilnai slodzei tur stundas vai ne, un cik nevar pārstrādāt piemēram konkrētajā mēnesī, BET daudzi māk šos likumus apiet, tā, ka citi nepamana un liek darbiniekiem strādāt pa 14 h dienā, maksā par 11 h ķip 3h pauze, bet ja apsēdies un gribi paēst kādas 20 - 30 min, bļauj virsū ko var visu laiku sēdēt.. 5 dienas nedēļā un beigās skaties - minimālā alga, par tavām 270h+ nostrādātajām stundām. A darba intervijā stāsta, ka algu saņemsi sākot 700 e. Neviens nav redzējis tādā uzņēmumā tādu algu..
Tagad nostrādāšu vēl 2-3 mēnešus tagadējā darbā, kur to vien daru, kā čakarēju sev nervus un dzīvoju patstāvīgā stresā - iešu uz bezdarbniekiem un iešu frizieru kursus, lai varētu pati sev veidot visu ko esmu vēlējusies, lai nebūtu nekādu problēmu.
22.10.2018 11:10 |
 
Reitings 1093
Reģ: 05.09.2018
Daudzi te izturas it kā būtu pasaules nabas.
It kā meklētu ğenerāldirektores ar 10000 mēnesī plus daudz bonusu, nevis random ofisa personālu par algu ne lielāku kā nozares vidējā likme. Parasti zemāku.
Neskaitāmas vizītes, trakāk nekā atlase pasaules mēroga gigantos par normālu algu.
Patiešām trakāk.
Atlase, viens paraugs gigantā.
1. Pildi testus online. Izpildi, tad dod otro uzdevumu-testu. Ir laika limits.
Labākajiem atlasi turpina.
2. Intervija online vai pa telefonu līdz 1h.
3. Var iedot vēl pildīt testu-uzdevumu.
Kas tiek cauri, labākajiem zvana atkal.
4. Pirmā intervija un testēšana uz vietas. Jāieplāno visa diena brīva.
Atbildes 5 - 14 dienu laikā.
5. Otrā intervija uz vietas.
Tad par algu arī parunā, kas patīk, tiem sagatavo piedāvājumu.
Tā ir atlase vidēja līmeņa speciālistiem vienā no gigantiem.
22.10.2018 12:17 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
https://skaties.lv/beztabu/nejedzibas/es-nesaprotu-par-ko-si-valsts-mani-soda-izmisigs-skolotajas-sirds-kliedziens-pirms-valsts-svetkiem/?utm_source=facebook&utm_medium=autopost&utm_campaign=social&utm_content=beztabutv3&fbclid=IwAR1JtgkP5es_ys2gk2qbTecNasvIhnVk9SZyfqD7NRUs27NpT35STKJ4EWE
2. martā sakarā ar skolas likvidēšanu pedagoģe Daina zaudējusi darbu. Līdz ar to sākušies aktīvi darba meklējumi. Vēlējusies strādāt savā jomā, taču darba meklējumi nevedušies panākumiem. Jāpiebilst, ka sieviete ir pamatizglītības pedagoģe angļu valodā, tāpat sākumskolas skolotāja. Ieguvusi sertifikātu arī kā latviešu valodas skolotāja.
Lai arī zināšanu ir daudz, darbu ieguvusi citā jomā, šobrīd strādā kādreizējā Skrundas novada Oskara Kalpaka Rudbāržu sākumskolā par pavāri ar minimālo algu. Alga “uz papīra” ir 430 eiro.
“Darbs ir darbs, bet vislielākais pārsteigums bija, saņemot savu oktobra algu,” turpina Daina, kura par mēneša darbu saņēmusi 293 eiro.
Pēc saņemtās algas aizbraukusi uz Valsts ieņēmumu dienestu Saldū, jo bijusi pilnīgi pārliecināta, ka elektroniskās deklarēšanas sistēmā pieļāvusi kādu nejaušu kļūdu.
Taču tā nebūt nav – Valsts ieņēmumu dienestā ilggadējai skolotājai paziņo, ka kļūdu nav. Taču nāk klajā vēl kāds pārsteigums – neapliekamais minimums līdz 1. janvārim viņai nemaz nepienākoties. Tātad – tā vietā, lai saņemtu 346 eiro, viņa saņem 293 eiro. VID pārstāve mierinājusi, ka 1. martā varēšot iesniegt jaunu deklarāciju.
15.11.2018 19:48 |
 
Reitings 2520
Reģ: 30.01.2017
Un kādi ir neapliekamā minimuma nesaņemšanas iemesli? Ja darbiniece nav reģistrējusi savu darba "grāmatiņu" tad tur nu nekādi nevar vainot darba devēju.
16.11.2018 00:04 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
https://www.vid.gov.lv/lv/parrekinats-vid-prognozetais-menesa-neapliekamais-minimums
Atsevišķos gadījumos, kad ienākumi bijuši mainīgi, iespējama situācija, ka VID prognozētais neapliekamais minimums ir noteikts lielāks, proti, nodokļos maksāts mazāk kā nepieciešams. Tādā gadījumā, gadam noslēdzoties, var nākties piemaksāt trūkstošo iedzīvotāju ienākuma nodokli. Tas var notikt, piemēram, šādos gadījumos:
- ja gada laikā ir ievērojami palielinājušies Tavi ieņēmumi;
- ja esi atgriezies no bērna kopšanas atvaļinājuma;
- ja darba gaitas esi uzsācis nesen.
Tā kā VID prognozētā mēneša neapliekamā minimuma aprēķinā periodam no 1.augusta līdz 31.decembrim tiek ņemta vērā informācija par personas ienākumiem no 2017.gada 1.decembra līdz 2018.gada 31.maijam, kā arī iepriekš VID saprognozētais neapliekamais minimums, tad ir iespējamas situācijas, ka VID prognozētais mēneša neapliekamais minimums var pārsniegt 200 euro un sasniegt pat 480 euro slieksni. Tas saistīts ar to, ka laika periodam no 1.janvāra līdz 31.jūlijam neapliekamais minimums ir bijis prognozēts mazāks vai nav bijis noteikts vispār.
VID aicina darba ņēmējus sekot līdzi saviem ienākumiem. Lai neveidotos nodokļu starpība, joprojām ir iespēja lūgt darba devēju nepiem
16.11.2018 00:20 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits