Vīrieši, kuri ienīst sievietes

 
Reitings 586
Reģ: 03.04.2018
26.09.2018 21:30 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
TheLaw, a Tu te paslepšus bļauj, cik upuri neapdomīgi, ka ne tā ģērbjas, ne tajā mašīnā kāpj un ko tik vēl ne tā dara.
Liec mierā upurus, pastāsti par tiem, kuru mašīnā upuri kāpj un kuriem nepatīk upuru apģērba izvēle, ka jāvaro, jāsit un jānogalina.
Jo ir taču prātīgi ļautiņi, kas puspazīstamus cilvēkus savā mašīnā pa mājām izvadā un apspriež ar tiem jaunākās modes vēsmas bez idiotiskiem slepenajiem nodomiem.
.
Dārta, un mani savukārt izbrīna Tava cietsirdīgā attieksme un šaurpierainā domāšana. Interesanti, no kurienes Tev tāda bezsirdība un aprobežotība piemetusies?
30.09.2018 17:54 |
 
Reitings 470
Reģ: 04.08.2017
TheLaw, a Tu te paslepšus bļauj, cik upuri neapdomīgi, ka ne tā ģērbjas, ne tajā mašīnā kāpj un ko tik vēl ne tā dara.
Liec mierā upurus, pastāsti par tiem, kuru mašīnā upuri kāpj un kuriem nepatīk upuru apģērba izvēle, ka jāvaro, jāsit un jānogalina.
Jo ir taču prātīgi ļautiņi, kas puspazīstamus cilvēkus savā mašīnā pa mājām izvadā un apspriež ar tiem jaunākās modes vēsmas bez idiotiskiem slepenajiem nodomiem.

Es tev vēreiz atkārtoju, kā es to varu zināt? Un nevajag atkal, kārtējo reizi, sagrozīt manus, vardus, es neteicu, ka tās sievietes tiek izvarotas, es teicu, ka iespejamība palielinās, ka tā varētu noteikt.
Vēl gribu piemetināt klāt Dārtas komentāram par bērnu auklēm, lai pēc tam nesaka, ka nav argumentu. Es tagad iedomājos situāciju, kur, ja man būtu sīkais un viņai/viņam būtu aukle virietis, tad atstājot viņu un izejot no mājas, man visa diena paietu lielā stresā, es nevarētu koncentrēties ne uz darbu, savām dienas gaidām, par neko citu vispār nevarētu padomat, kā tikai par to, kas notiek mājās. Priekškam man tas ir vajadzīgs? Visa diena mūžīgā stresā un bojāt sev garstāvokli. Man perosnīgi, ir pilnīgi vienalga, ko citi saka, domā utt Tur vienmēr pastāvēs iespēja, ka bērns var tikt seksuāli izmantots un, kaut vai, pašu niecīgāko risku, es uzņemties netaisos. Ja kāda, vēl jo projām uzsakta, ka tas nav pietiekami labs arguments, tad man tiešām nav ko teikt, priekš manis tas ir pats galvenais arguments, kāpēc man nekad nebūs vīrietis auklis.
30.09.2018 18:09 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
TheLaw, ok, pastāsti, kas tie par cilvēkiem, kuru sabiedrībā palielinās iespējamība tikt izvarotai, sistai, nogalinātai.
30.09.2018 18:14 |
 
Reitings 2461
Reģ: 02.01.2010
Izrādās, vīrieši, kuri grib strādāt ar bērniem, ir pedofili vai homoseksuāļi. Varbūt varētu palūgt kādu zinātnisku pētījumu par šo tēmu?
Pie vīrieša-pediatra arī nevestu bērnu, jo profesijas izvēlei varētu būt pamatā kāda perversija? Pagaidām izskatās, ka te darbojas katra personīgās samaitātības līmenis, nevis racionāla faktu izvērtēšana.
Apgalvojums, ka sieviete aukle ir droša izvēle, liek atcerēties visus tos tīmeklī klejojošos slēpto kameru video ar no skata itin mīlīgām tantēm, kuras savu auklējamo sit, lamā, rausta un mētā pa dīvāniem.
Un šī te vispār ir pērle no 50to gadu amerikāņu mājsaimnieču repertuāra :
Tad nāk viss pārējais - zems atalgojums, nav vēlme kāpt pa karjeras kāpnēm utt, ko minēja te diskusijas vīriešu dzimtes dalībnieki. Sievietei tas viss ir saprotams, jo es pieturos pie tā, ka sieviete var pelnīt saviem izdevumiem, bet vīrietis nes lielo mamutu.

Mans tētis ir jurists, bet mamma - skaista:-D
30.09.2018 18:19 |
 
Reitings 368
Reģ: 31.12.2017
Nevajag jau visu pārspīlēt, bet taisnība jau ir par tām auklītēm. Cik vīrieši strādā bērnu dārzos? Pirmkārt jau tas liekas pretdabiski, līdz ar to, visi skatītos ar aizdomām.
30.09.2018 18:22 |
 
Reitings 2461
Reģ: 02.01.2010
Pretdabiski, jo....?
30.09.2018 18:23 |
 
Reitings 3871
Reģ: 14.09.2015
delusion-nu tiesi taa.
Tas buutu tas pats kaa apgalvot,ka visi maakslinieki ,baletdejotaaji ir geji.
30.09.2018 18:24 |
 
Reitings 1180
Reģ: 21.02.2018
Man nevajag zinātniskos pētījumus, lai nevēlētos SAVU bērnu uzticēt vīrietim auklei. Tāpat kā man nevajag pētījumus par maniakiem, lai būtu izpratne, kas MAN ir jādara, lai ar mani negadās sliktas situācijas. Es pieturos pie tā, ka domāju par sevi un, ja man kaut kas šķiet bīstams, tad to nedaru - un nekādi pētījumi par to, ka, piemēram, sēsties svešu vīriešu mašīnā ir droši, man neliks to darīt. Es domāju ar savu galvu, lai mana dzīve ir labāka. Un, ziniet, tas strādā - neesmu nekad bijusi upuris, ja ir bijušas situācijas uz robežas, tad no tām gūstu mācības, kā arī neizjūtu pret sevi vērstu diskrimināciju. Manuprāt, katram ir jādzīvo tā, lai VIŅAM personīgi ir labi un droši un pēc tam nāk teorijas un statistikas.
30.09.2018 18:27 |
 
Reitings 368
Reģ: 31.12.2017
Pretdabiski tāpēc, ka tā dabā nav. Cik vīriešus auklītes vai bērnudārzos Tu zini? Nu vo.
Mākslinieku salīdzinājums ir nevietā. Jebkurš zin, ka mākslinieki ir arī vīrieši, un ne jau viens.
30.09.2018 18:30 |
 
Reitings 470
Reģ: 04.08.2017
Mans tētis ir jurists, bet mamma - skaista

Nesaprotu, kas tur tik smieklīgs? :D Labāk tā, nekā, man tētis ir jurists, bet mamma +size, vīrišķiga būvinžinieru vadītāja :D
Vot jūs sievietes, es tiešām gribu redzēt, kas notiks, kad vīrietis aukle kļūs populārāka profesija un ierasta prakse, es pilnīgi varu garantēt, kad varēsiet lasīt par gadījumiem, kur kāds ir uzdevies par svētko govi, un vēlāk atklājies, ka dara visādas netiklības ar bērniem, tā tieši būs tad visādiem slimajiem un pedofīliem "zelta bedre", tādu gadījumu vnk nav pagaidām, jo uz vīrieti aukli, vairums skatās noraidoši, tā kā, uzmanieties, no tā, ko vēlaties, vienlīdzības cīnītājas.
30.09.2018 18:31 |
 
Reitings 1180
Reģ: 21.02.2018
"Mans tētis ir jurists, bet mamma - skaista"
Tieši tā es uzaugu (tikai tēta profesija ir cita) un es to uzskatu par vienu no pareizajiem modeļiem, kas nav aprēcama. Pareizi ir arī tas, ja sieviete velk visu uz saviem pleciem, ja viņai ir tādas vēlmes, bet man nav vēlme būt vīrietim svārkos. Es ļauju vīrietim būt vīrietim un sev - būt sievietei. Katram dzimumam ir sava loma un savi uzdevumi. Es zinu, ka kādam var šķist citādāk, bet man ir tā un es izsaku savu viedokli.
30.09.2018 18:31 |
 
Reitings 1180
Reģ: 21.02.2018
Starp citu, gribēju izteikt atzinīgus vārdus Thelaw par viņa uzskatiem. Ļoti patīkami, ka ne visi vēl ir paspējuši pieņemt feministu uzskatus par to, ka sieviete ir vīrietis. Patīkami, ka pat šajā forumā atrodas vīrietis, kas uzņemas vīrieša lomu.
30.09.2018 18:37 |
 
Reitings 3871
Reģ: 14.09.2015
Man arii patiik lasiit The Law domas.
30.09.2018 18:44 |
 
Reitings 2461
Reģ: 02.01.2010
Pretdabiski tāpēc, ka tā dabā nav. Cik vīriešus auklītes vai bērnudārzos Tu zini? Nu vo.

Kāpēc vīrieši auklītes ir tik reta parādība? Jo jau no bērnības viņiem tādas Dārtas un TheLaw stāsta, ka tas nav normāli. Nu vo.
Vot jūs sievietes, es tiešām gribu redzēt, kas notiks, kad vīrietis aukle kļūs populārāka profesija un ierasta prakse, es pilnīgi varu garantēt, kad varēsiet lasīt par gadījumiem, kur kāds ir uzdevies par svētko govi, un vēlāk atklājies, ka dara visādas netiklības ar bērniem

Um...tā kā tagad jebkura sieviete-aukle var uzdoties par svēto govi un klusībā ieklapēt savu auklējamo? Tev tiešām nepielec, ka nepieskaitāmie var būt abu dzimumu vidū?
Labāk tā, nekā, man tētis ir jurists, bet mamma +size, vīrišķiga būvinžinieru vadītāja

Jā, jo būvdarbu vadītāja sieviete noteikti var būt tikai un vienīgi ar lieko svaru, ūsiņām un rupju balsi. Nopietni?(t)
Tieši tā es uzaugu (tikai tēta profesija ir cita) un es to uzskatu par vienu no pareizajiem modeļiem, kas nav aprēcama. Pareizi ir arī tas, ja sieviete velk visu uz saviem pleciem, ja viņai ir tādas vēlmes, bet man nav vēlme būt vīrietim svārkos. Es ļauju vīrietim būt vīrietim un sev - būt sievietei. Katram dzimumam ir sava loma un savi uzdevumi.

Tad jau skaidrs, no kurienes Taviem viedokļiem kājas aug - ja bērns ir audzis stereotipu piesātinātā vidē, tad loģiski, ka pieaugušā vecumā pietrūkst domāšanas elastības. Un nevajag aprobežotus uzskatus censties maskēt ar viltotu toleranci. Tas par to "pareizi ir sievietei vilkt visu uz saviem pleciem", piebilstot, ka tad tomēr sanāk vīrietis svārkos.
Feminisms un dzimumu līdztiesība nenozīmē, ka sieviete pārvēršas par vīrieti. Jau šāda tipa apgalvojums vien pierāda, ka feminisma nīdējiem nav ne mazākās sajēgas, par ko feminisma kustība vispār ir.
30.09.2018 18:45 |
 
Reitings 1180
Reģ: 21.02.2018
Es neuzaugu stereotipu vidē. Es uzaugu vidē, kur vīrietis (mans tētis) savas sievietes (savu sievu, meitas) uzskata par princesēm, pašu dārgāko, kas viņam ir, un viņš nelika ne savai sievai pārpūlēties (mana mamma strādā, bet nepelna tik daudz, cik tētis) un nogurt līdz nemaņai, ne arī meitas izdzina uzreiz pēc 18 sasniegšanas, lai tikai ātrāk bērni prom kā slogs no kakla. Es uzaugu vidē, kur vīrietis ir īsts vīrietis un uzņemas atbildību par savu ģimeni. :) Tāds dzīvesveids man arī šķiet kā ideāls, jo, kas var būt labāk, ja tu jūti sava vīrieša mīlestības un rūpes.
30.09.2018 18:56 |
 
Reitings 2461
Reģ: 02.01.2010
Un, ko Tu ar to gribēji pierādīt?:-) Vai tas, ka vīrietis atbalsta sieviešu līdztiesību, kaut kā izslēdz atbildības uzņemšanos un mīlestības, rūpju izrādīšanu? Ko Tu īsti saproti ar jēdzieniem "īsts vīrietis" un "īsta sieviete"? Vai ir arī "neīsti"?
Mans vīrs ir par dzimumu līdztiesību, bet vienlaikus mani vēlas lutināt un rūpēties par mani. Jo fiziski viņš tiešām ir stiprāks un izturīgāks, feminisms šo faktu nenoliedz.
Jūtu, ka jāiekopē definīcija : Feminisms ir pārliecība, ka abiem dzimumiem pienākas vienādas politiskās, sociālās, seksuālās, intelektuālās un ekonomiskās tiesības.
30.09.2018 19:04 |
 
Reitings 586
Reģ: 03.04.2018
Feminisms nerunā par to, ka sieviete visu velk, sieviete ir biksēs, sievietes padzen no mājas un sievietes jau nu nevar izvarot vai jebkā citādāk aizskart mazus bērnus. Vispār tā šķērmi lasot, cik labas idejas un lietas tiek pagrieztas pavisam citādi un izplatītas tālāk. Tad nu pēc tam domā, kur tā neiecietība pret skolas izvēli, studiju izvēli, profesiju, apģērbu, brīvā laika pavadīšanas veidiem un visu citu rodas, ja daļa joprojām dzīvo būrī.
30.09.2018 19:09 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
daža kundze kā vienmēr
:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
30.09.2018 19:20 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits