Nedienas ar apakšveļu H&M

 
10 gadi
Reitings 505
Reģ: 29.01.2009
Tāds besis. Vakar nopirku braleti un klāt paņēmu biksītes tās,kas nav saspraustas kopā,bet ir pa vienai. Atnāku mājās un skatos ka staklē balts traips,izskatās,ka kāds tās ir mērījis un vēl uz plikas pakaļas. Nu wdf kā tā var?tik pretīgi,izmetu ārā,bet nu jautājums- tās,kas ir strādajušas veikalos tiešām ļauj kāds mērīt apenes?nu kā tas var ienàkt prātā?!sabojàts garīgais riktīgi un tik pretīga sajūta,fui. Ne velti apakšveļu neņem atpakaļ higiēnas normu dēļ,a te kādam ļauj nest hn mērīt?!
23.09.2018 13:05 |
 
Reitings 772
Reģ: 23.08.2016
H&m, lindex biksītes parasti ir saspraustas kopā, un lielākoties izmēri tiešām ir +/- vienādi. Attiecīgi nav vajadzība laikot. Ir gan gadījies nopirkt arī izmērus garām. Šī iemesla dēļ peldmostīmu apakšiņas laikoju, protams, virsū uz biksītēm. Starp citu, ir biksītes, kas izskatās super, un ir kas galīgi garām. Ok, zem biksēm neredz, bet pērkot peldkostīmu tas ir svarīgi. Varbūt tā nelaikošana ir iemesls tam, ka pludmalē vienai otrai dibena svītra redzama, vai ap biksīšu malām izspīlētas tauku krokas. To es nesaprotu - uzlaikot pretīgi, "nav jau žēl naudas, ja tomēr neder", bet kad tiešām neder, staigā tāpat. Smalki.
Kas mani tiešām pārsteidza dažos komentāros - meitenes, jūs tiešām arī krūšturus nelaikojat?
24.09.2018 11:35 |
 
Reitings 1912
Reģ: 13.05.2016
Peldkostīmiem ir uzlīmes iekšā, viņi ir paredzēti laikošanai.
Bet nu tas ka ir tādas kas apakšveļu laiko uz savām apenēm pa virsu nav nekāds mierinājums, mošk kāda nevīža tāpat, pastoties uz publiskajām sieviešu wc, ir skaidrs ka sievietes ari var būt cūkas, nebrīnos nemaz ka kāda ari ar netīrām apenēm staigā riņķī un vel iet piemērīt jaunas.
24.09.2018 11:45 |
 
Reitings 1912
Reģ: 13.05.2016
Nav saprašanas, ka eXistē dažādi iepirkšanās paradumi.

Tad beigās tas ir vnk tavs paradums un kkadi putni galvā :)
Atbildēt neko nespēji sakarīgi.....
24.09.2018 11:48 |
 
Reitings 2478
Reģ: 03.11.2016
Auskarus nelietoju, krājumus pa zemi arī nesvaidu, bet par veļu runājos, ir atšķirība, vai pērk vietā, kur jau savu izmēru un pieejamos modeļus zin, vai nē. Lielākoties neredzu nepieciešamību laikot. Arī internetā pasūtot kaut kā noorientējos, un ne reizi nav sanākusi nepieciešamība sūtīt atpakaļ. Dzīvajā pie tam var vēl pataustīt. Bet arī veļas veikalos, kuros jau iepriekš esmu iepirkusies un itkā savu izmēru zinu, esmu saņēmusi pamudinājumu no pārdevējas pielaikot, jo šis konkrētais modelis nedaudz atšķiroties, lai gan uz aci patiekt nevar. Un mudina piemērīt, lai saprastu vai patīk forma, un kurš no izmēriem derētu labāk, jo var gadīties, ka šoreiz iespējams jāņem izmēru lielākas.
Tā pat arī sasvīdušu vai ar kosmētiku nosmērētu apģērbu nemaz nelaikoju, kur nu vēl pirkt. Ja nu ļoti sirdī iekritis, tad pajautāju vai nav pieejams kādā citā veikalā. Un tas viss ar to, ka drēbes lielākoties pēc iegādos vienalga mazgāju.
24.09.2018 12:08 |
 
Reitings 6299
Reģ: 15.11.2012
Man ir putni galvā, jo es laikoju apakšveļu? :D ok, labi, ka neviens apakšveļas veikals tā neuzskata.
Ar tavu loģiku vispār neko laikot nedrīkst, jo visādas cūkas staigā apkārt, un kam te ir tie putni...
24.09.2018 12:09 |
 
Reitings 2264
Reģ: 21.01.2013
Šī diskusija man vēl vairāk stiprina pārliecību, ka arī turpmāk pirkšu drēbes pārsvarā internetā - tādā veidā krietni mazinās iespēja nopirkt laikojot sabojātu apģērbu.
24.09.2018 12:55 |
 
10 gadi
Reitings 505
Reģ: 29.01.2009
Donata un stringus arī laiko?jo saki ka ir dažādi apakšveļas modeļi...ok tev liekas,ka ir tizli nopirkt to,kas neder,bet kā pati justos ja atnestu mājās apenes ar citas sievietes vaveres izdalījumiem uz tiem?ja sviedrainu vai ar tonalo nosmērētu blūzi vēl var izmazgāt tad tīri psiholoģiski man negribas svešu šmeku vilkt sev virsū pat ja izmazgātas,visu laiku atcerētos to. Un man arī tie ir naudas zaudējumi,to vēl nav tik žēl kā psiholoģisko labsajūtu,un sabojāto garīgo vairāku dienu garumā. Un teikt ka normāli veikali dod mērīt ir debīli,tie nav normāli veikali,idiotu bars tas ir un necieņa pret citiem.Es jau teicu ka pat lētais Primark neļauj mērīt a te lindexā nopērc pa 15 eur un šmeka priekšā,super vnk. Un tiešām nav acumēra lai redzētu ka apenes der?
24.09.2018 12:59 |
 
Autorizēts lietotājs10 gadiPatīkModerators
Reitings 10493
Reģ: 29.01.2009
Ja tirgotājam ir arī stacionārie veikali, ne tikai interneta veikali, tad jārēķinās, ka pērkot internetā, preces var tikt izņemtas (nodotas tirdzniecībai internetā) arī no stacionārajiem veikaliem.
24.09.2018 12:59 |
 
Autorizēts lietotājs10 gadiPatīkModerators
Reitings 10493
Reģ: 29.01.2009
Un teikt ka normāli veikali dod mērīt ir debīli,tie nav normāli veikali,idiotu bars tas ir un necieņa pret citiem.

Nerunā muļķības. Ir, piemēram, tāds veikals apakšveļas veikals Oysho, kur katra apakšveļas daļa pēc uzlaikošanas jāiemet atsevišķā grozā un pirms atlikšanas atpakaļ uz pakaramā, tiek dezinficēta.
Oysho IR normāls veikals.
24.09.2018 13:05 |
 
Autorizēts lietotājs10 gadiPatīkModerators
Reitings 10493
Reģ: 29.01.2009
Arī tajā pašā Intimissimi (cenas salīdzinājumam, - krūšturis maksā 40eur) dod mērīt visu, ko vēlies.
24.09.2018 13:08 |
 
Reitings 139
Reģ: 08.08.2018
Apakšveļu nelaikoju katru reizi, tikai,ja ir šaubas, vai derēs. Jā, arī var nepiestāvēt dibena/gūžu formai.Man nav vienalga kā izskatās, ja nolēmu izmēģināt kaut ko jaunu. Arī stringus mēru, tikai, ne jau uz plikas miesas, bet savām, arī parastām apakšbiksēm, jo ar stringiem ir viltīgi. It kā ņemu savu izmēru,bet atnākot mājās, stakle karājas, tātad skaidrs, ka manam dibenam tādas neder, jāņem mazāku izmēru. (t)
24.09.2018 13:20 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Es arī esmu no tām, kas paņem iepakojumu rokās, pēta datumus un maina uz izdevīgāku. Nezināju, ka tas citos ievieš nepatiku.

+ :D
Pārdevējas tiešām vēl speciāli saka, ka lai iet droši mērīt. Man tā ir bijis vairākos veikalos, pat ja atsaku, ka esmu pie viņiem pirkusi. Tā kā mazgāt vajag un viss, nenomirsiet no tā, ka kāda uz savas apakšveļas ir uzlaikojusi, lai pat tad, apmēram saprastu. Un ja ir netīrs, tad to redz uzreiz, un pat no plaukta nav jāņem.
24.09.2018 13:49 |
 
10 gadi
Reitings 505
Reģ: 29.01.2009
Ak šausmas stringus mērīt,kas ir tik tuvu miesai...vāks,es vnk ierēcot pajautāju,bet nedomaju,ka tiešām kāda mēra. Tev pašai būtu patīkami nopirkt stringus kas pabijuši citu pēcpusē?
Un ko tur var dezinficēt,ja tie izdalījumu traipi paliek. Esmu šokā par dārgajiem veikaliem,nudien negribētu iegrābties 40 eur vērtās apenēs kas pabijušas pusrajonam kājās. To pašu cik augstas vai zemas var redzēt pieliekot klāt pie gurnu līnijas caur džinsiem.
Varbūt kāda nesaprot manu sašutumu,jo nav ar to saskārusies,bet diez vai izjūtas būtu labas parnesot mājās lietotas apnenes.kamēr pašas nosmērē tikmēr jau pofig,jo savs ir savs,bet iedomājies ja sveši izdalījumi,vienvardsakot pretīgi.
24.09.2018 13:52 |
 
Reitings 139
Reģ: 08.08.2018
Ak šausmas stringus mērīt,kas ir tik tuvu miesai...

tu lasīt māki ? laikam nē. (t)(t)(t)
nekur nerakstīju,ka mēru uz miesas.
24.09.2018 14:03 |
 
Reitings 1937
Reģ: 18.05.2016
Apaksbikses nemeru, perku apm vienos un tajos pasos veikalos, pec skata jau redzu kadas man der, peldkostima apaksu meru, protams ne uz plikas miesas. Krusturus vienmer meru, es nevaru pirkt nelaikojot.
24.09.2018 14:32 |
 
Reitings 4227
Reģ: 31.03.2017
Mazliet smieklīga pat šī diskusija:-D. Bet es krūšturus mēru, jo reizēm izskatās,ka būs pa mazu, bet beigās der ,un man vajag redzēt. Kā zem apģērba izskatās un apakšbikses es pielieku pie gurniem klāt un aptuveni saprotu der vai nē, ja nu galīgi nav pārliecības, par šausmām citām es uzvelku, protams uz savu veļu pa virsu!:-O
24.09.2018 14:38 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
, ja nu galīgi nav pārliecības, par šausmām citām es uzvelku, protams uz savu veļu pa virsu!
pretigi:-O:-O:-O:-O:-O:-O:-O:-O:-O:-O:-O:-O:-O:-O:-O
24.09.2018 14:41 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Bet nu tas ka ir tādas kas apakšveļu laiko uz savām apenēm pa virsu nav nekāds mierinājums, mošk kāda nevīža tāpat, pastoties uz publiskajām sieviešu wc, ir skaidrs ka sievietes ari var būt cūkas, nebrīnos nemaz ka kāda ari ar netīrām apenēm staigā riņķī un vel iet piemērīt jaunas.
24.09.2018 11:45
+++++++++ nemot vērā ka daudzasatzina ko reti mazgājas un drēbes arretl mazgā
24.09.2018 14:43 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Katrā normālā apakšveļas veikalā dod laikot biksītes, protams, laikoju pa virsu savai veļai.
KRŪŠTURUS TIKAI/...LABRIT:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
24.09.2018 14:47 |
 
Reitings 6299
Reģ: 15.11.2012
Nellija, ieelpo un izelpo 10 reizes. Ja tu nebūtu grābusi tās biksītes un uzreiz nesusi uz kasi, bet būtu ņēmusi uz ģērbšanās kabīni, būtu pamanījusi, ka notraipītas. Lindex nav apakšveļas veikals, tur pārdevējas nevar visu izkontrolēt.
Stringus principā nenēsāju, bet neredzu neko sliktu uzvilkt viņus pa virsu parastām apenēm, ja māc šaubas. Man tas nešķiet pretīgāk par, piemēram džinsu laikošanu, tāds pats kontakts ar miesu. Nopirkto veļu un apģērbu tāpat vienmēr mazgāju pirms valkāšanas.
Ir vēl kādi jautājumi? :-D
24.09.2018 15:02 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits