Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Nedienas ar apakšveļu H&M

 
10 gadi
Reitings 505
Reģ: 29.01.2009
Tāds besis. Vakar nopirku braleti un klāt paņēmu biksītes tās,kas nav saspraustas kopā,bet ir pa vienai. Atnāku mājās un skatos ka staklē balts traips,izskatās,ka kāds tās ir mērījis un vēl uz plikas pakaļas. Nu wdf kā tā var?tik pretīgi,izmetu ārā,bet nu jautājums- tās,kas ir strādajušas veikalos tiešām ļauj kāds mērīt apenes?nu kā tas var ienàkt prātā?!sabojàts garīgais riktīgi un tik pretīga sajūta,fui. Ne velti apakšveļu neņem atpakaļ higiēnas normu dēļ,a te kādam ļauj nest hn mērīt?!
23.09.2018 13:05 |
 
Reitings 1469
Reģ: 01.02.2014
Nu cik var cepties par taam apeneem? Ja tik miiljas taas kjiinieshu apenes, vareeji izmazgaat un neesaat vesela :-D Smalkaas daamaa, ibio :-D Juusu humpalaas (bij te humpalu diskusija, kuraa sita plaukstinjas) pirkto kazhoku varbuut prostituuta neesaajusi un piedurknee spermainu muti slauciijusi, pirms humpalniekaa atdevusi :-D Uz solinja, uz kura vasaraa ar stringos teerptu pakalju apseezhaties, varbuut kashkjains bomzis pirms jums seedeejis, plus veel drochiijis :-D Jauku dienu :-D:-D:-D, maigaas, juutiigaas dveeseles.
P.S.Nevienam taadaa H&M nav ne laika katram klientam pakalj izskraidiit, nedz iespeejas noliigt tik darbinieku, lai katru apgjerba gabalu ar lupu nopeetiitu. Gribi servisu, ej uz kaadu “gold labels” bodi, buus Tev personiigais paardeeveejs, kursh tipinaas uz pirkstgalinjiem, plus kaadu traipu vai skrambinju, ja kur pamaniisi, vareesi preci triekt pret leti un breekt peec menedzera, kompensaacijas un sirdsdrapeem :-D
08.10.2018 11:40 |
 
10 gadi
Reitings 1516
Reģ: 29.01.2009
Nelasīju daudzos komentārus, bet tikko pasūtīju no H&M šo to, tai skaitā apakšbiksītes, un man katrai iekšā bija ielīmēta tā aisarguzlīme! Bet jebkurā gadījumā es ar nevaru iedomāties, kur prāts mērīt apakšbikses uz plikas miesas...
03.10.2018 10:02 |
 
Reitings 209
Reģ: 15.07.2018
Sensitīvās vāveres!
02.10.2018 15:00 |
 
Reitings 638
Reģ: 29.01.2009
Kkā nav sanācis iegrābties līdz šim, un iedomājusies, ka kāds us plikas miesas mēra arī nebiju ..
Es esmu no tām, kas arī ies un uzmērīs netipiskāku un dārgāku modeli, VIRS savām drēbēm, protams. Krūšturi bez mērīšanas uz kailas miesas iegādāties nevaru, jo liela bļodiņa un mazs apkārtmērs. Visi,kas pirkti bez mērīšanas neder/nav ērti / nepatīk forma, ko veido.
Visu, ko pērku pārbaudu un veļu, protams, ka pirms lietošanas jāskalo pat ja no i - veikala. Ar visu to pārbaudi sanācis nopirkt bojātu preci, bet nav bijušas problēmas samainīt.
Īsti nesaskatu, kādēļ būtu tik briesmīgi uzmērīt apakšveļu virs sava apģērba. Turpināšu to darīt, esmu estēts un man būtiski, lai pakaļgals konkrētajā modelī pašai patiktu un šķistu maksimāli glīts :D
26.09.2018 11:29 |
 
10 gadi
Reitings 212
Reģ: 14.05.2011
Nekad uz kailas miesas neēsmu mērijusi biksītes. Vienu reizi mūžā es uzmēriju pa virsu savām biksītēm + zeķubiksēm, jo nebiju 100% pārliecināta vai būs ok un tad arī mēriju to izmēru kurš bija ticamākais un beigās arī nopirku.
Ir gan bijusi apsurdi muļķīga situācija, ka nopirku pilnīgi parastas ikdienas biksītes savā izmērā un tad smagi ieberzos (burtiski), jo konkrētajam modelim bija ļoti nepatīkama maliņa kas pamatīki ieberza ādā. Pēc tās reizes man vienmēr ir bijusi drusku baile pirkt tās firmas biksītes, lai gan iepriekš viņas regulāri pirku, vienkārši ne tieši konkrēto medeli/dizainu.
Pašreizējā situācija ir tāda ka dēļ svara svārstībām esmu burtiski starp diviem izmēriem un tad nu ir tā ka uztraucos nopirkt par lielu/par mazu izmēru, bet nav ienācis prātā iet un mērīt, vienkārši tad paskatos uz izmēriem, varbūt pielieku pie ķermeņa priekšā un uz laimi pērku cerot ka būs īstais izmērs.
Godīgi sakot, līdz nesāku lasīt šo diskusiju un arī pagātnē līdzīga tipa diskusijas, nebija pat ienācis prātā ka tiešām kāda mēra biksītes uz kailas miesas.
25.09.2018 23:14 |
 
10 gadi
Reitings 505
Reģ: 29.01.2009
Mēnestinj,vairākas reizes jau teicu,ka neienāca prātā,ka jāpēta biksišu stakle,jo redz kādai ienāk prātā uzmērīt uz pkikas miesas,man šķita,ka vispār neviena nemēra biksītes,kur nu vēl uz plikas miesas,tāpēc arī neapskatījos. Ja pati tā darītu,kā viena te izteicās,tad tieši zinātu,ka tā mēdz būt un piecēratu uzmanību pastiprinātu,un vēl iedomājies veikala apgaismojums un tas jau nav tā ka uz baltām apenēm milzu sarkans traips ko var uzreiz redzēt,labi ka vispār pamanīju to mazo pleķīti
25.09.2018 23:04 |
 
Reitings 2532
Reģ: 29.01.2009
Man ir sanacis noprikt apenes, kas neder un butiba nav velkamas - gumija stingra un spiez vai piegriezums loti zems u.c. pat ja ir 'mans' izmers. Ara izmesta nauda. Ja ir iespeja un vajadziba fiksi uzmerit, to darisu (pienemot, ka neesmu tadu stilu un/vai brendu pirkusi ieprieks), plika gan neizmetos. Lielakoties gan perku 'uz aci'.
25.09.2018 22:57 |
 
Reitings 257
Reģ: 11.09.2018
Viena par otru labāka. Viena uz pliku ķermeni mēra apakšveļu, bet otra neskatās, ko pērk. Abas vainīgas. Viss. :-D
25.09.2018 22:46 |
 
Reitings 92
Reģ: 08.09.2018
Kaut kas šeit lasīju, ka H&M apgrozās meitenes no dabas nākušas, tomēr, arī tie hig. apģērbi, kas ir iepakojumā, arī tiek izvilkti ārā un mierīgi pēc tam salitki atpakaļ, ar to gan vajag rēķināties, tā nu tas ir, ko darīs. Esam jau tikai cilvēki jeb visas tak ir savējās un neredzu šeit problēmu - meitenes.
25.09.2018 22:30 |
 
Reitings 1724
Reģ: 01.02.2013
Tāpēc ir svarīgi veļu pirkt vienā veikalā, kur zini izmērus un materiālus un ir papildus norādes, piem., ar zemo/vidējo/augsto jostas vietu.
25.09.2018 21:26 |
 
Reitings 668
Reģ: 04.05.2009
Būtu tā biksītēs di*sēja zinājusi kādu ažiotāžu izraisīs:-D:-D:-D
25.09.2018 20:09 |
 
Reitings 2442
Reģ: 20.04.2014
Nekad mūžā nav ienācis prātā mērīt biksītes un nekad mūžā nav sanācis nopirkt tādas, kas nederētu, nepiestāvētu (šo faktoru vispār līdz galam neizprotu, jo īpaši ja ir runa par parastajām ikdienas biksītēm) vai kā citādi neapmierinātu. Laikam baigā veiksme.
Krūšturus gan mēru vienmēr, bet nu tas arī nav tik nehigiēniski +lielāks ieguldījums (teiksim biksītes pērku relatīvi bieži un tās man ir daudz, krūšturi ir pārdomātāki un mazākā daudzumā)
25.09.2018 19:42 |
 
Reitings 1714
Reģ: 15.08.2012
Es varu sevi iedomāties uzmērot (uz savas apakšveļas) pērkamās apenes, bet reāli to laikam nekad neesmu darījusi?!

Tāpat. Vairāk gan bažas nevis par to, vai piestāv, bet par to - cik ērti valkāt Nezinu, cik standarta dibens ta katrai ir, bet man bieži bijis - nopirkts pareizais izmērs, taču nav ērtas, par katru cenu grib kļūt par stringiem :P.
Stringi šķiet nehigiēniski pēc būtības, tā kā tos pat nav nācis prātā pielaikot.
25.09.2018 19:22 |
 
Reitings 232
Reģ: 08.04.2018
Rīdziniec, es arī neslimoju bet mazgājos 1x dienā.
#
Apakšbikšu mērīšana ir jocīgs temats. Es varu sevi iedomāties uzmērot (uz savas apakšveļas) pērkamās apenes, bet reāli to laikam nekad neesmu darījusi?! Laikam, bet īsti neatceros. Bet neredzu nekādu problēmu un neko pretīgu, ja dārgākas apenes ātri uzvelk pa virsu savām drēbēm lai saprastu vai nespiežas tauciņi gar sāniem vai nepatīk konkrētais piegriezums. Nekad iepriekš par to nebiju pat aizdomājusies.
Nu jā, pretīgi nopirkt uz plikas miesas mērītu apakšveļu, bet to pašai vajadzēja apskatīties. Un, protams, ka es neatbalstu mērīšanu uz plikumiem, bet tikai pa virsu savām drēbēm
25.09.2018 17:48 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Nemēru noteikti. Apakšbikses pērku tikai Lindex veikalā, zinu savu izmēru.
--
Un, jā, esmu tāda mietpilsone, kura nesaprot, kas tur var piestāvēt vai nepiestāvēt. Ja der, tātad viss kārtībā.
25.09.2018 14:39 |
 
Reitings 1912
Reģ: 13.05.2016
Es labāk paņemšu tīru nonievāto HM 3 daļās sakniedēto komplektu,

Vane....vismaz zini ka neviens nav vilcis :D bet 30€ vērtās apenes veļas veikala gan jau 10x mērītas, ja reiz te apgalvo ka bezmazvai pašas pārdevejas bāžas virsū lai uzmēra, kurš var zināt vai visas 10 mērītājas ir bijušas godprātīgas un tīrīgas.
25.09.2018 14:32 |
 
Reitings 1724
Reģ: 01.02.2013
Cilvēki mēra apakšbikses veikalos??
25.09.2018 14:02 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
Nu nav tā ,ka ļauj , bet neviens arī uz pirkstiem neskatās. Bet principā jau ja apskata preci pirms pirkšanas, tad var izvairīties no vsselas čupas ar problēmām.
25.09.2018 11:01 |
 
Reitings 1830
Reģ: 02.06.2009
Apakšbikses nekad nelaikoju. Man ir standarta dibens un pat ja veikalā paņemšu vienu izmēru lielākas bikšeles viņas tā pat man derēs, tikai būs drusku brīvākas.
25.09.2018 10:04 |
 
Reitings 4298
Reģ: 29.01.2009
Uz ādas ir dabiskais aizsargslānis, kurš palīdz ādai saglabāt mitrumu. Pārāk bieži mazgājoties ar dušas želeju u.c. līdzekļiem, šis aizsargslānis tiek nomazgāts, tiek izjaukta ādas dabiskā mikroflora un radīsies vairāk problēmu kā ieguvumu. Noskalošanā ar tīru ūdeni ķermeņa atsvaidzināšanai ir ok, taču ķermeņa kopšanas līdzekļus nemaz tā neiesaka lietot ikdienā.
25.09.2018 09:09 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits