kā būt pašpietiekamai?

 
Reitings 138
Reģ: 10.05.2018
Man ir ļoti liela problēma, ka nemāku būt pašpietiekama sieviete.
Nekad nav trūcis vīriešu uzmanības, patīk to arī saņemt, varētu pat teikt, ka tā jau nu ir atkarība un nevaru būt pašpietiekama. Visu laiku galvā domāju, ka man vajag vīrieti blakus, strādaju un studēju tur, kur ir visur vīrieši. Gribas satikt vīriešus, iepazities ar jauniem vīriešiem, protams, ka nekas ilgstošs neizveidojas, jo iespringstu un galvā jau esmu izdomājusi daudz uz priekšu.
Drīzāk jau viss ir apnicis un zinu, ka īstais vīrietis atnāks negaidot un vēlos kļūt pašpietiekama, vairāk veltīt laiku sev un nedomāt tik daudz par vīriešu kārtas pārstāvjiem.
Kā, lai kļūstu pašpietiekama? Kas , jūsuprāt, ir pašpietiekamība?
16.09.2018 16:28 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
ellles jaunskung, a kas ierobežo Tavu galējo brīvību ieslīKt sieviešu zivju ceha jūriņā, m?:D
16.09.2018 22:44 |
 
Reitings 745
Reģ: 22.07.2018
Mjā, kārtējā diskusija kurā no daža laba personāža birst kārtējās pērles.
Eh, esmu pašpietiekama sieviete, kura pati pelna naudu, kura pati var apmaksāt visus savus izdevumus, kura itin labi var iztikt bez vīrieša pie sāniem. Ceļoju apkārt, baudu dzīvi, baudu brīvību. Un, ak jā, piedevām vēl esmu notetovējusies. Ak, šausmas! Tātad beigu beigās sanāk, ka esmu nevienam nevajadzīga, nekam nederīga vecmeita, kura apkārtējiem par sevi rada padzīvojušas ielasmeitas iespaidu. Wow! Beigu beigās varu izdarīt secinājumu, ka kaut kas nav kārtībā ar tiem vīriešiem, kuri man pievērš uzmanību. Ā, nu jā. Viņi, acīmredzot, nav gana kvalitatīvi, jo kvalitatīvi vīrieši tādām kā es uzmanību nepievērš.
Vispār rodas sajūta, ka otrpus ekrānam sēž aprobežots cilvēciņš ar tik šauru skatījumu uz dzīvi un tik mazu pieredzi attiecībās ar reāliem cilvēkiem, ka visus savus spriedumus atliek izdarīt, balstoties uz kaut kādiem paša iedomātiem ideāliem, pie tam vēl domājot, ka ir tik varens un kaut kādā ziņā pat pārāks par citiem, ka var nolikt atsevišķas cilvēku grupas, tikai tāpēc, ka pats savā prātā nespēj sagremot faktu, ka sievietei dzīvē var interesēt kas vairāk par staigājošu bikšu pāri blakus. No malas grib izklausīties pēc pārākā guru un attiecību speciālista, bet patiesībā neapjauš, ka tā šaurpierība tā vien cērtas acīs, lasot viņa komentārus. Viedokli izteicu, tālākā diskusijā vairs neisaistīšos, jo vienreiz jau to darīju un bez rezultātiem.
16.09.2018 23:47 |
 
Reitings 656
Reģ: 06.10.2014
Kaya
Neviens neteica, ka pašpietiekamas sievietes nevar būt. Var un ir, bet bērni Tev nav un nekas nopietns ar Tev nav. Ar ko pārgulēt jau vienmēr var atrast, jo ir dažāda ranga vīrieši(ar un bez sts). Vienmēr arī var iedzert vai uzpīpēt zāli un kaut uz brīdi sajusties laimīgi, bet tad Tu paliec krunkaina un izplūdusi ar tetovējumiem, nosļukušu pēcpusi, ļenganām krūtīm. Tik nebaudāma, ka jasamierinās ar zemas klases vīrieti. Un dzīvo nožēlojami līdz mūža galam. Aizskrien uz Martas centru pasūdzēties par to, ka Tevi kāds sit.
.
Jā, jā. Tu esi perfekts piemērs mūsdienu rietumu sievietei, kad vīrieši mēdz šķērsot kontinetus, lai atrastu ko normālāku kaut no citas rases.
Kā ar padusēm? Tās ir neskūtas un nokrāsotas zilā krāsā? :-D
Esi atbrīvojusi savu iekšējo būtību?
Pirmajā randiņā nedod, bet ņem tik aiz vaiga? :-D
Vīriešu šabiedrībā tādas sauc par sabojātajiem labumiem - jādelē tik apkārt no viena uz nākamo (ceļo).
.
Sievietēm interesē kas vairāk par vīriešiem un tiem vajadzētu būt bērniem, ja ir savādāk un Tev jau ir 25+, tad esi apmaldījusies dzīves pieņēmumos. Sievietes skaistums novīst ātri un no tā nekur neizbēgsi. Vari mēģināt aiztetovēt krunkas un taukus, bet diezvai tur kas labs sanāks.
17.09.2018 00:24 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
Eu, TheLaw, Tu, sasodītais Burta Kalps, Tavuprāt, vēl joprojām izskatās kā 'ļoti sakarīgi uzrakstīja un neko jau nepatiesu nepateica', m?
:D:D:D
----------
Manuprāt, vīrietim nemaz nevajadzētu būt pašpietiekamam, bet tas, ka esot starp sievietēm neko nevari izveidot ir jocīgi. Iespējams, ka vaina galvā, bet var būt par maz seko savam izskatam, varbūt par daudz un radi iespaidu par vieglu uzvedību. Hvz.
Var būt, ka sievietes ir mazgadīgas un tādēļ arī šobrīd neviena diži tālejoši neskatās. 
Mūsdienās visi satiekās mājās caur telefonu turpat arī nosexo un miers. Pa lēto.
.
Kad būsi pašpietiekams, tad arī neviena Tevi diži negribēs un pats varēsi iztikt bez. Takā vajag uzmanīties no tā ko gribi.
.
Mūsdienās, puikas cenšas iejusties visādos sieviešu ampluā un pēc tam brīnās, ka sievietēm tas neiet pie sirds. Tas tāda lieta no varenā patriarhāta, kur kapitālismā vēlas, lai ir pēc iespējas vairāk strādnieku un var maksāt pēc iespējas mazākas algas un "spalvainā velna kāja" tajā visā, ka tādos apstākļos bieži neveidojas ne attiecības, ne ģimenes un daudzi Cosmo ņaudētājveči paliek vecpuišos .
Pašpietikamas ir sievietes, kas var vienas dzīvot mājās, strādāt un noalgot sev meistarus, ja Tu to vari, tad apsveicu, bet šādā gadījumā sievietēm tas nav simpātiski.
Jo vīrišķīgāks, vārīgāks būsi (LV daudz lieli lamzeņi ), jo lielāka būs sieviešu vēlme palīdzēt un uzkavēties.
----------
:-P:-P:-P
Man apgriezt arī pārējos komentārus, TheLaw, dārgumiņ, vai pietiks ar šiem, ko, a?:-P
:D:D:D:D
A moš Tu pats pietiekami gudrs, lai ellles jaunskunga šīstēmas komentus apgrieztu, jeb tas Tavai mazmazītiņajai galviņai starp kājām būs traki par grūtu, m? :-P:-P:-P
17.09.2018 00:47 |
 
Reitings 656
Reģ: 06.10.2014
Sievietes un brīvība tas ir tāds lielisks savienojums. Sava veida bērnišķīga uzmanības pievēršana kā tas ir sievietēm, kas krāso matus dažādās nedabīgās krāsās. Galu galā nav tā, ka sievietēm nav brīvības. Un par ko vispār ir cepiens. Ejiet un leciet no kraujas, brīvības vārdā jūs tak neviens neierobežo un par jums neviens neuztraucas :-D
Un tur jau arī ir tā problēma...Feminisms ir izdevīgs kapitālistiem un traumētām sievietēm, kas izmanto publisku platformu savu problēmu risināšanai un uzmanības pievēršanai. Sievietes ir "atention whores''.
17.09.2018 00:52 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
Oi, cik smuki, pats daiļuma iemiesojums, nu, vnk nevaru atturēties.:-P:D:D:D
-------------------------------------
ellle
Neviena neteica, ka pašpietiekami vīrieši nevar būt. Var un ir, bet bērni Tev nav un nekas nopietns ar Tev nav. Ar ko pārgulēt jau vienmēr var atrast, jo ir dažāda ranga sievietes(ar un bez sts). Vienmēr arī var iedzert vai uzpīpēt zāli un kaut uz brīdi sajusties laimīgi, bet tad Tu paliec krunkains un izplūdis bez tetovējumiem, nosļukušu pēcpusi, lielu alusvēderu. Tik nebaudāms, ka jasamierinās ar zemas klases sievieti. Un dzīvo nožēlojami līdz mūža galam. Aizskrien uz cosmolilit forumu pasūdzēties par to, ka Tevi neviena negrib.
.
Jā, jā. Tu esi perfekts piemērs mūsdienu rietumu vīrietim, kad sievietes mēdz šķērsot kontinetus, lai atrastu ko normālāku kaut no citas rases. 
Kā ar padusēm? Tās ir izskūtas un nokrāsotas zilā krāsā?
Esi atbrīvojis savu iekšējo būtību?
Pirmajā randiņā necieni, bet ņem tik un vārtrūmē izvālē?
Sieviešu šabiedrībā tādus sauc par sabojātajiem labumiem - jādelē tik apkārt no vienas uz nākamo (ceļo). 
.
Vīriešiem interesē kas vairāk par sievietēm un tiem vajadzētu būt bērniem, ja ir savādāk un Tev jau ir 25+, tad esi apmaldījies dzīves pieņēmumos. Vīrieša staltums saliecas ātri un no tā nekur neizbēgsi. Vari mēģināt aiztetovēt krunkas un taukus, bet diezvai tur kas labs sanāks.
.
Vīrieši un brīvība tas ir tāds lielisks savienojums. Sava veida bērnišķīga uzmanības pievēršana kā tas ir vīriešiem, kas krāso matus dažādās nedabīgās krāsās. Galu galā nav tā, ka vīriešiem nav brīvības. Un par ko vispār ir cepiens. Ejiet un leciet no kraujas, brīvības vārdā jūs tak neviena neierobežo un par jums neviena neuztraucas
Un tur jau arī ir tā problēma... Patriarhāts ir izdevīgs kapitālistiem un traumētiem vīriešiem, kas izmanto publisku platformu savu problēmu risināšanai un uzmanības pievēršanai. Vīrieši ir "atention whores''.
---
:-P:-P:-P
Ah, nu, tik burvīgi izskatās.(l):D Vai Tev arī šos adresēt, TheLaw, dārgumiņ? :-P
:D:D:D
17.09.2018 01:39 |
 
Reitings 689
Reģ: 05.08.2017
Neviens neteica, ka pašpietiekamas sievietes nevar būt. Var un ir, bet bērni Tev nav un nekas nopietns ar Tev nav. Ar ko pārgulēt jau vienmēr var atrast, jo ir dažāda ranga vīrieši(ar un bez sts). Vienmēr arī var iedzert vai uzpīpēt zāli un kaut uz brīdi sajusties laimīgi, bet tad Tu paliec krunkaina un izplūdusi ar tetovējumiem, nosļukušu pēcpusi, ļenganām krūtīm. Tik nebaudāma, ka jasamierinās ar zemas klases vīrieti. Un dzīvo nožēlojami līdz mūža galam. Aizskrien uz Martas centru pasūdzēties par to, ka Tevi kāds sit.
.
Jā, jā. Tu esi perfekts piemērs mūsdienu rietumu sievietei, kad vīrieši mēdz šķērsot kontinetus, lai atrastu ko normālāku kaut no citas rases.
Kā ar padusēm? Tās ir neskūtas un nokrāsotas zilā krāsā?
Esi atbrīvojusi savu iekšējo būtību?
Pirmajā randiņā nedod, bet ņem tik aiz vaiga?
Vīriešu šabiedrībā tādas sauc par sabojātajiem labumiem - jādelē tik apkārt no viena uz nākamo (ceļo).

Pretīgi. Idiotismam un prastumam, inteliģences trūkumam laikam vairs nav robežu.
17.09.2018 02:05 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
Ellle būtu tas “kvalitatīvais vīrietis”?
17.09.2018 09:12 |
 
Reitings 340
Reģ: 24.07.2018
Lūdzu, neatbildiet ellei (ellem?).

Interesanti, kāpēc gan nē? Nu taču nelasi, ja kaut kas nepatīk8-)
17.09.2018 09:41 |
 
Reitings 3551
Reģ: 23.11.2012
Pašpietiekams vai nepašpietiekam ir tikai apziņas stāvoklīs. Apziņu var noskaņot vai iegrozīt kā vajag, ja labi grib.
Tāds pats jautājums - kā kļūt laimīgam. Dodiet receptes, kas jāizdara lai kļūtu laimīgs.
Un var sarakstīt palagus ar priekšlikumiem un teorijām.
17.09.2018 09:59 |
 
Reitings 470
Reģ: 04.08.2017
Izskatās, ka vakarnakt kāda kārtējos reizi būs plosijusies ar grādīgo, ar domām par savu vīru, oi, atvainojos, es gribēju teikt - iedomu vīru.
Tā arī nesapratu, ko tu ar to gribēji pateikt, jo pārnesot tekstu otrādāk, pat dažās vietas neloģiski skan, un tas nemaz neatbilst dzīves realitātei. Varbūt nākošreiz pārbaudi pirms liec savas "asprātības", kuras, starpcitu, palikušas ir ļoti garlaicīgas.
Laikam tas kliedzies pēc uzmanības ir tik liels, ka nespēj pat racionāli domāt, tāpēc katrā diskusijā iemet pa "palagam", kurš beigās izvēršas par kaut kādu domu lidojumu, tā arī beigās nepasakot neko.
17.09.2018 10:23 |
 
Reitings 74
Reģ: 11.07.2016
Arī pašpietiekamai sievietei var būt vīrietis/vīrieši, sekss, bērni un viss tas pats, kas jebkurai citai. Taču atšķirība ir prioritātēs, kur vīrietis nav pirmā vietā, nav fiziskas un emocionālas atkarības no kāda, lēmumus pieņem pati, var būt arī viena, ir interesanti būt pašai ar sevi, ir savi hobiji, mērķi. Vajadzības gadījumā arī būt lokanai, taču tikai savās interesēs.
17.09.2018 10:26 |
 
Reitings 340
Reģ: 24.07.2018
TheLaw
Ļoti +
17.09.2018 10:39 |
 
10 gadi
Reitings 3532
Reģ: 13.03.2013
Odonella, pārvari sevi un nelec nākamajam virsū.:-D Pamēģini pabūt viena , uzmanību velti studijām un darbam, nezin , bet tu man atgādini vienu paziņu, kas šādi centās aizbēgt no savas ģimenes jau agrā jaunībā lecot visās attiecībās un dzīvojās pie puišiem no 15 gadu vecuma.:-D Teikšu, ka pie laba gala tas viņu patreiz nav novedis.
17.09.2018 10:58 |
 
10 gadi
Reitings 3532
Reģ: 13.03.2013
Elle, tu esi vecs onkulītis vai kas? Reāli lasu dažus tavus komentus un tāda sajūta, ka tev ir nedaudz pirms septiņdesmit.:-D Lai gan mans krustēvs , kuram pāri astoņdesmit, ir ar kudos modernāku domāšanu.:-D
17.09.2018 11:05 |
 
Reitings 813
Reģ: 16.04.2018
Varbūt nākošreiz pārbaudi pirms liec savas "asprātības", kuras, starpcitu, palikušas ir ļoti garlaicīgas.
Laikam tas kliedzies pēc uzmanības ir tik liels, ka nespēj pat racionāli domāt, tāpēc katrā diskusijā iemet pa "palagam", kurš beigās izvēršas par kaut kādu domu lidojumu, tā arī beigās nepasakot neko.
+
17.09.2018 12:06 |
 
Reitings 745
Reģ: 22.07.2018
ellle, Tu esi reāli slims cilvēks un ar slimiem es nemaz nediskutēju.
17.09.2018 12:12 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
Neloģiski skan un neatbilst dzīves realitātei arī ellle oriģinālversijā, TheLaw - aizspriedumi mājo tikai cilvēku iedomu pasaulē, bet cilvēks un viņa pasaule ir tas, ko un kā viņš domā.
TheLaw, Tu domā stereotipiski, ellle domā, cik manīts, vēl stereotipiskāk, jūsu abu uzskati vismaz šajā tēmā plus/mīnus sakrīt, nu, un līdz ar to Tev viņa dzimumaizspriedumu pilnais domu lidojums izskatās ārkārtīgi simpātisks. Nu, un mans brīvais domu un uzskatu lidojums Tavās acīs nav ne interesants, ne saprotams, ne racionāls - jo domāju daudz citādāk.
Piebildīšu, ka jūsu abu aizspriedumainos uzskatus man personīgi ir arī ļoti interesanti palasīt to pašu domāšanas atšķirību dēļ un, ja ir laiks un luste, vēl interesantāk ir visu šo absurda sviestu ar dažādiem paņēmieniem - i jauniem, i veciem, arī vēl lāga neapgūtiem - apspēlēt. Ak, un gan jau jūs abi man neliksiet vilties un slīkt garlaicībā, tāpēc arī turpmāk piegādāsiet izejmateriālu maniem (ne)darbiem, vai ne?
17.09.2018 12:14 |
 
Reitings 813
Reģ: 16.04.2018
Tu domā stereotipiski, ellle domā, cik manīts, vēl stereotipiskāk, jūsu abu uzskati vismaz šajā tēmā plus/mīnus sakrīt, nu, un līdz ar to Tev viņa dzimumaizspriedumu pilnais domu lidojums izskatās ārkārtīgi simpātisks. Nu, un mans brīvais domu un uzskatu lidojums Tavās acīs nav ne interesants, ne saprotams, ne racionāls - jo domāju daudz citādāk.
Piebildīšu, ka jūsu abu aizspriedumainos uzskatus man personīgi ir arī ļoti interesanti palasīt to pašu domāšanas atšķirību dēļ un, ja ir laiks un luste, vēl interesantāk ir visu šo absurda sviestu ar dažādiem paņēmieniem - i jauniem, i veciem, arī vēl lāga neapgūtiem - apspēlēt. Ak, un gan jau jūs abi man neliksiet vilties un slīkt garlaicībā, tāpēc arī turpmāk piegādāsiet izejmateriālu maniem (ne)darbiem, vai ne?

šis ir vēl baisāk par viņu tekstiem. :D
17.09.2018 12:17 |
 
Reitings 656
Reģ: 06.10.2014
Elle, tu esi vecs onkulītis vai kas?

Esmu jauns un seksīgi klasisks. ;-)
Kas patīk Tavam vecajam krustēvam ir tā, lai vairāk krūtažiņu var redzēt un tad Tu viņš piekrīt visam. :-D
Bet tā mode nāk un iet tik klasika paliek ;-)
17.09.2018 12:38 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits