Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

kā būt pašpietiekamai?

 
Reitings 138
Reģ: 10.05.2018
Man ir ļoti liela problēma, ka nemāku būt pašpietiekama sieviete.
Nekad nav trūcis vīriešu uzmanības, patīk to arī saņemt, varētu pat teikt, ka tā jau nu ir atkarība un nevaru būt pašpietiekama. Visu laiku galvā domāju, ka man vajag vīrieti blakus, strādaju un studēju tur, kur ir visur vīrieši. Gribas satikt vīriešus, iepazities ar jauniem vīriešiem, protams, ka nekas ilgstošs neizveidojas, jo iespringstu un galvā jau esmu izdomājusi daudz uz priekšu.
Drīzāk jau viss ir apnicis un zinu, ka īstais vīrietis atnāks negaidot un vēlos kļūt pašpietiekama, vairāk veltīt laiku sev un nedomāt tik daudz par vīriešu kārtas pārstāvjiem.
Kā, lai kļūstu pašpietiekama? Kas , jūsuprāt, ir pašpietiekamība?
16.09.2018 16:28 |
 
Reitings 491
Reģ: 15.04.2017
Centies samazināt seksa biežumu gan dzīvē, gan domās galvā, kas nebūt nav viegli izdarāms, bet kad izdosies, redzēsi, kā dzīve mainās. Nopietni saku.
16.09.2018 17:07 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
Kas , jūsuprāt, ir pašpietiekamība?
Es to uztveru kā spēju dzīvot un spēju izbaudīt dzīvi arī bez obligātas otra cilvēka (vai vairāku cilvēku) klātesamības. Nedomāju šeit ‘standarta sēru’ periodu, kuram normāli ir iziet cauri, zaudējot kādu nozīmīgu kontaktu. To sakot, tas nenozīmē nespèju novērtèt otru, bet drīzāk nav tāda emocionālā, sadzīviskā un finansiālā atkarība no otra... Būšana vienai nav pasaules gals vai traģèdija- laikam īsumā tā sanāks.
16.09.2018 17:14 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
Tie ir hormoni, kas vada tavu dzīvi. Vairošanās instinkts. Citam tas ir stiprāk izteikts, citam- vājāk.
Dzīves pakārtošana vīriešiem un tai pašā laikā nespēja izveidot attiecības, ir traucējums. Vismaz vienu psihologa vizīti es tev ieteiktu.
16.09.2018 17:52 |
 
Reitings 656
Reģ: 06.10.2014
Manuprāt, sievietei nemaz nevajadzētu būt pašpietiekamai, bet tas, ka esot starp vīriešiem neko nevari izveidot ir jocīgi. Iespējams, ka vaina galvā, bet var būt par maz seko savam izskatam, varbūt par daudz un radi iespaidu par vieglu uzvedību. Hvz.
Var būt, ka vīrieši ir mazgadīgi un tādēļ arī šobrīd neviens diži tālejoši neskatās.
Mūsdienās visi satiekās mājās caur telefonu turpat arī nosexo un miers. Pa lēto. :-D
16.09.2018 18:46 |
 
Reitings 656
Reģ: 06.10.2014
Kad būsi pašpietiekama, tad arī neviens Tevi diži negribēs un pati varēsi iztikt bez. Takā vajag uzmanīties no tā ko gribi.
16.09.2018 18:47 |
 
Reitings 656
Reģ: 06.10.2014
Mūsdienās, meitenes cenšas iejusties visādos vīriešu ampluā un pēc tam brīnās, ka vīriešiem tas neiet pie sirds. Tas tāda lieta no varenā feminisma, kur kapitālismā vēlas, lai ir pēc iespējas vairāk strādnieku un var maksāt pēc iespējas mazākas algas un "spalvainā velna kāja" tajā visā, ka tādos apstākļos bieži neveidojas ne attiecības, ne ģimenes un daudzas Cosmo vecenes paliek vecmeitās.
Pašpietikami ir vīrieši, kas var vieni dzīvot mežā, nomedīt zvēru un uzcelt sev mitekli, ja Tu to vari, tad apsveicu, bet šādā gadījumā vīriešiem tas nav simpātiski.
Jo sievišķīgāka, vārīgāka būsi (LV daudz lielas lamzenes), jo lielāka būs vīriešu vēlme palīdzēt un uzkavēties.
16.09.2018 19:03 |
 
Reitings 90
Reģ: 27.05.2013
Lūdzu, neatbildiet ellei (ellem?). Tāda veida diskusijas (manuprāt, bezjēdzīgas), kuras izvēršas vairākās lappusēs, esmu redzējusi pārāk bieži. Un tad pēkšņi autores jautājums paliek otrajā plānā.
16.09.2018 19:58 |
 
Reitings 207
Reģ: 04.01.2018
Ja pati sevi vari nodrošināt, vīriešiem nebūsi interesanta? :D
Nu nu. Es, manuprāt, esmu diezgan pašpietiekama, bet man ir draugs jau vairākus gadus. Būt pašpietiekamai nenozīmē, ka man nevienu nevajag, būt pašpietiekamai, manuprāt, nozīmē, ka tādā gadījumā, ja kas notiek (šķiršanās, nāve, finansiāls krahs vīram vai sazin kas vēl), es ar to varēšu tikt galā.
16.09.2018 20:04 |
 
Reitings 470
Reģ: 04.08.2017
Lūdzu, neatbildiet ellei (ellem?)

Kāpēc gan nē? Manuprāt, ļoti sakarīgi uzrakstīja un neko jau nepatiesu nepateica ;-)
16.09.2018 20:11 |
 
Reitings 11
Reģ: 13.09.2018
Mēğini noskaidrot vai nepieciešamība pēc vīriešiem ir saistīta ar tavu pašnovērtējumu. Varbūt tev ir pārliecība, ka vīriešu uzmanība un fakts, ka tev ir vīrietis paaugstina tavu vērtību. Jo bieži, mūsu sabiedrībā tiek uzskaitīts, ka ja tev ir vīrietis, tad ar tevi viss ir kārtībā, ja nē, tad laikam ir kādas problēmas. Mēģini arī padomāt vai tev ir svarīgi, kā citi cilvēki novērtē tevi.
16.09.2018 20:16 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
TheLaw, ja jau esi tāds pašpietiekams burta kalps, pastāsti vēl arī to, kādu sakarīgu patiesību ellles jaunskungs noklusēja.
16.09.2018 21:02 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
http://lv.housepsych.com/samodostatochnost_default.htm
Pašpietiekamība ir cilvēka spējas spēja patstāvīgi pārvaldīt, nebaidoties no vientulības un bez nepieciešamības pēc atbalsta, lai nodrošinātu labu darbību.
16.09.2018 21:09 |
 
Reitings 656
Reģ: 06.10.2014
Sapņotāja
Lūdzu, neatbildiet ellei (ellem?). Tāda veida diskusijas (manuprāt, bezjēdzīgas), kuras izvēršas vairākās lappusēs, esmu redzējusi pārāk bieži. Un tad pēkšņi autores jautājums paliek otrajā plānā.

Īsti nesapratu Tavu (pret) argumentāciju par tematu. Vai ir slikti, ja ir garas diskusijas un tajās var izkristalizēt kādu patiesību?
Vai patiesība ir tikai vienam?
Tevi varētu saukt par "lietderīgo idiotu" (no KGB terminoloģijas). Pati zin, ka pārstāv kādu ideoloģiju un nespēj pat argumentēt, bet vajag blēt takā aitai, ja paska pretēju viedokli.
Anna.Anna
Mēğini noskaidrot vai nepieciešamība pēc vīriešiem ir saistīta ar tavu pašnovērtējumu. Varbūt tev ir pārliecība, ka vīriešu uzmanība un fakts, ka tev ir vīrietis paaugstina tavu vērtību. Jo bieži, mūsu sabiedrībā tiek uzskaitīts, ka ja tev ir vīrietis, tad ar tevi viss ir kārtībā, ja nē, tad laikam ir kādas problēmas. Mēģini arī padomāt vai tev ir svarīgi, kā citi cilvēki novērtē tevi.

To sauc par sabiedrības pašsaglabāšanos un tas nav slikts uzskats, pēc būtības. Jo sievieti laimīgu dara ģimene un bērni, nevis darbs zivju cehā :-D
16.09.2018 21:11 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
ellles jaunskung, a Tevi laimīgu dara būt par galveno zuti sieviešu zivju cehā. :-P
16.09.2018 21:16 |
 
Reitings 656
Reģ: 06.10.2014
Kaut vai par zuti, bet galvenais, ka visi laimīgi. :-D
16.09.2018 21:23 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
ellle, a tās Tava harēma, pardon, zivju ceha sievietes laimīgas būtu, ko?:-P
Ko šamās teiktu, ja uzzinātu, kādas vēl labākas iespējas ir Tur Ārā, kur nav jāapkalpo Galvenais Zutis ellles jaunskunga bikšu priekšā, m?:D
16.09.2018 21:29 |
 
Reitings 3897
Reģ: 01.01.2017
Es Tev ieteiktu no sākuma pamēģināt nemeklēt sev kārtējo džeku, bet vienkārši nolikt uz pauzes savu iekšējo sievieti. Vienkārši, kaut vai intereses pēc, pamēģini padzīvot tā, lai Tev blakus nav neviena džeka, tad varēsi mierīgi apdomāt savu dzīvi, padomāt ko Tev vajag un vai vispār vajag tagad to vīrieti.
16.09.2018 21:34 |
 
Reitings 138
Reģ: 10.05.2018
Dzīvojot bez vīriešu uzmanības/vīriešiem jūtos vientuļa (t):-D
16.09.2018 21:43 |
 
Reitings 3897
Reģ: 01.01.2017
Dzīvojot bez vīriešu uzmanības/vīriešiem jūtos vientuļa

Odonella a tur jau tas prikols, pamēģini sevi pārvarēt un padzīvot bez bikšainā pie sāniem, vismaz uzzināsi kā tas ir, kad esi brīva un vari darīt ko gribi. ;-)
16.09.2018 22:19 |
 
Reitings 656
Reģ: 06.10.2014
Jo cilvēks ļauj sev vairāk brīvības, jo vairāk tas izkrīt no sabiedrības un vīriešu simpātijām.
Pamēģinot ēst šokolādes/zemesriekstu krēmu kad un cik gribi kļūsi resna un nepatīkama. Pamēģinot notetovēties radīsi iespaidu par padzīvojušu ielasmeitu.
gulēsi apkārt ar visiem, notrulināsies un kļūsi nepievilcīga kvalitatīvam vīrietim(to var sajust). brīvība...jopt :-P
Dzīvē nevajag ieslīkt galējībās. Par daudz strikti vai par daudz brīvi un baudīt dzīvi tikai pilnu krūti. Tas rada pārāk lielu smadzeņu šūmēšanos un pēc tam ir dziļa bedre - depresija. ;-)
16.09.2018 22:30 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits