Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

kā būt pašpietiekamai?

 
Reitings 138
Reģ: 10.05.2018
Man ir ļoti liela problēma, ka nemāku būt pašpietiekama sieviete.
Nekad nav trūcis vīriešu uzmanības, patīk to arī saņemt, varētu pat teikt, ka tā jau nu ir atkarība un nevaru būt pašpietiekama. Visu laiku galvā domāju, ka man vajag vīrieti blakus, strādaju un studēju tur, kur ir visur vīrieši. Gribas satikt vīriešus, iepazities ar jauniem vīriešiem, protams, ka nekas ilgstošs neizveidojas, jo iespringstu un galvā jau esmu izdomājusi daudz uz priekšu.
Drīzāk jau viss ir apnicis un zinu, ka īstais vīrietis atnāks negaidot un vēlos kļūt pašpietiekama, vairāk veltīt laiku sev un nedomāt tik daudz par vīriešu kārtas pārstāvjiem.
Kā, lai kļūstu pašpietiekama? Kas , jūsuprāt, ir pašpietiekamība?
16.09.2018 16:28 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
Jā, TheLaw, Tu ar savu attieksmi aizvaino citādo. Kad iemācīsies par no Tava skatupunkta atšķirīgo runāt cieņpilni un ar vienlīdzīgu attieksmi, tad arī varēsi plātīties, ka cilā tabu tēmas.
21.09.2018 17:40 |
 
Reitings 286
Reģ: 15.12.2016
RedJasper,
Sieviete, māte, ģimene - tā ir maza daļa no visas mācības, kas nav attiecināma tikai uz sievieti, bet gan uz abiem. Tie ir kopējie vadmotīvi uz kā balstās sabiedrība. Ja runājam par sieviešu apspiešanu, tad piemērs neiederās.

Ok, mācībstundas, kurās meitenēm tiek mācīts, ka sievietēm ētiski pareizi ir veltīt dzīvi ģimenei, nav saistītas ar sieviešu apspiešanu. Mani katrā ziņā nepārsteidz, ka tu raksti, ka Latvijā nav nekādu problēmu.
Detalizētāk šeti nav ko spriest, jo tā ir pavisam cita tēma, ne feminisms.

Jautājumi par ģimenes un laulības definīciju nav feminisma tēma, skaidrs.
Nedomāju, ka tā ir feminisma tēma.

Jautājumi par sievietes reproduktīvo veselību un tiesībām nav feminisma tēma, ok.
Te jau no mušas ziloni uzpūta un tam arī nav sakara ar feministēm.

Arī jautājumiem par tradicionālām dzimumu lomām un vardarbību ģimenē nav saistības ar feminismu. Rezumējot - nekam nav saistības ar feminismu, feminisms ir nevajadzīgs.
Katrā ziņā lielākais cepiens bija par to, ka konvencijā nebija skaidri definēts, kas ir ģimene, tādejādi to parakstos, mēs piekrītam, ka ģimene ir jebkura savienība starp divām personām, neatkarīgi no to dzimuma.

Būtu jau pēdējais laiks to izdarīt.
TheLaw, tas ir ļoti neizsmeļošs skaidrojums. Kā saprotu, pamatos runa ir par to, ka vīrieši grib laulību un ģimeni, bet vienlaicīgi grib to radīšanā veikt 0 ieguldījuma. Tādēļ sievietes jau no bērna kājas jādresē, ka svarīgākais viņas dzīvē ir vīrs un bērns, jāizvēlas karjera, kas vīram un bērnam netraucēs, visu dzīvi jāpakārto vīram un bērnam. Un kādēļ? Jo tikai šādā ceļā, caur sievietēm, kam galvenais ir apprecēties - praktiski vienalga, ar ko - daudzi vīrieši vairs var tikt pie ģimenes. Jo viņiem pašiem nav nekā, ko viņi sievietei varētu piedāvāt, kas attiecības padarītu par veidošanas vērtām. Tava ideja ir iekāpt atpakaļ pagātnē, kur ir ''sieviešu'' profesijas - vienkāršas, laiku neaizņemošas, attiecīgi zemu atalgotas. Jā, tā sievietēm būs motivācija meklēt finanses caur laulību, kā tas ir bijis lielākajā daļā pasaules vēstures. Otrs potenciāls variants, kurš šajā vīriešu žēlabu pilnajā diskusijā ir palicis nepieminēts, ir tāds, ka arī vīriešiem pienācis laiks mainīties. Varbūt tad masas sieviešu pārtrauks domāt, ka sēdēt ofisā 24/7 līdz 40 gadu vecumam ir vērtīgāk nekā pavadīt laiku vīrieša sabiedrībā.
21.09.2018 18:01 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
TheLaw, runa bija par to, ka par kopumu sakām, ne jau es zinu vienu gadījumu. ;)
21.09.2018 19:39 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Vai arī atkāpies no savas vairākuma teorijas par to, "kā notiek". :D
21.09.2018 19:43 |
 
Reitings 1244
Reģ: 09.11.2012
bāc man atkal pretēji- atgrūžu visus vīriešus.... priecājies ka tev tāda griba iedalīta :-D:-D:-D
21.09.2018 19:55 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits