plus size slavināšana

 
Reitings 558
Reģ: 22.08.2012
Nezinu kādu nosaukumu, lai labāk raksta. :D
Ko domājat,ka tagad bez maz vai ir modē atbalstīt, slavināt resnuma un citu nepilnību kultu? Tjipa, pienem mani kāda esmu. ''Sveru 100kg un mīlu savu ķermeni. '
Kādas ir jūsu domas?
11.09.2018 16:32 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Ja kāds uzskata, ka aptaukošanās ir veselīga- ok, bet es tam nepiekrītu, tāpēc arī man traucē šī propaganda. Ok, labi, ja esat laimīgas, bet priekš kam tik ļoti uzsvērt tā saistību ar savu svaru? Man tas nav saprotams.

Kur kāds apgalvo, ka īpaši veselīga? Un ko tu traucē paust viņiem savu laimes izjūtu?
12.09.2018 11:39 |
 
Reitings 813
Reģ: 16.04.2018
Manuprāt, tiek jauktas būtiskas lietas. Viņas saka, ka jūtas labi. Nesaka to, ka uzēdieties līdz +100 un arī tikai tad jutīsieties labi. Viņas nepauž neko par to. Viņas parasti runā tikai un vienīgi par sevi.
12.09.2018 11:37 |
 
Reitings 2196
Reģ: 19.10.2012
"kaulu kambariem" nebūtu jāseko līdzi veselībai un nevarētu būt arī problēmas, kas pat resnākiem nav aktuālas.

Kur es to teicu? Nevajag sadzejot no sevis, es teicu, ka
Savai veselībai ir jāseko līdzi neatkarīgi no tā, cik tu laimīga vai nelaimīga esi

Ja kāds uzskata, ka aptaukošanās ir veselīga- ok, bet es tam nepiekrītu, tāpēc arī man traucē šī propaganda. Ok, labi, ja esat laimīgas, bet priekš kam tik ļoti uzsvērt tā saistību ar savu svaru? Man tas nav saprotams.
12.09.2018 11:36 |
 
Reitings 813
Reģ: 16.04.2018
Domāju, ka resnuma kultu tur var saskatīt tikai tie, kuri paši ir tendēti ēst neveselīgi vai kuri gribētu, bet kaulu komplektācija neļauj. Bet reāli, ticamāk tie, kuri badojas un ir pasisti uz saviem kilo, izskatu, komplekso un ir sērkociņu kulta upuri, jo tas jau sen ir 'tautās'.
12.09.2018 11:35 |
 
Reitings 4298
Reģ: 29.01.2009
es nekur neredzu resnuma slavināšanu. un neviena sieviete svērdama pāri 100kg necenšās mudināt jauno paaudzi uz dzīvesstilu, kas veicina aptaukošanos. nevis būt resnam ir moderni, bet būt sev ir moderni.

ļoti labi pateikts.
bet man ir par daudz tās resna=laimīga propagandas

Ja kādam tas traucē, tad drīzāk jājautā sev - kāpēc? Man netraucē ne resnās, ne tievās. Mani vispār netraucē tas, ja kāds apgalvo, ka ir laimīgs. Katram sava dzīve jādzīvo. Un citu - svešu cilvēku laime vai nelaime manu dzīves kvalitāti itin nekā neitekmē.
12.09.2018 11:29 |
 
Reitings 806
Reģ: 18.01.2018
Laikam par šo vāku iet runa.
12.09.2018 11:28 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Būt resnam ir moderni. :D Labs. Lūdzu, mēģinam speciāli palikt resni. Ko jūs ēdat, lai paliktu resnas, ko? :D
12.09.2018 11:27 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Un taisīt blogus, likt pilnu IG par to, ka urā, nometu vēl 600g, vēl vajag tik un tik, svīstu kā zirgs, graužu salātlapas tikai, lai būtu ZEM sev piemērotā, atbilstošā svara? Tas jau smadzenes mums iekalts gadu gadiem, ka ok, ne? Atsūkt 1kg, kas "pa daudz", arī baigi vajadzīgs.
Un kur var saskatīt to, ka resns, vienmēr ir nevesels, bet tievs jau nu būs baigi veselīgāks tas cilvēks. Viņam var būt paaudzēs nosliece uz slimību x, kā resnam, tā tievam. Un it kā "kaulu kambariem" nebūtu jāseko līdzi veselībai un nevarētu būt arī problēmas, kas pat resnākiem nav aktuālas. Tādi dubultie standarti.
12.09.2018 11:25 |
 
Reitings 15092
Reģ: 29.01.2009
Neatbalstu nevienu galējību, bet labāk, lai slavina #morethansize nekā anorektiķes. Manuprāt, svarīgākais - mīlēt un pieņemt sevi nevis dzīties pēc dajebkādiem iedomātiem standartiem.
12.09.2018 11:19 |
 
Reitings 2196
Reģ: 19.10.2012
Es neienīstu resnus cilvēkus, bet nu neuzskatu, ka viņus vajadzētu likt uz žurnālu vākiem un veidot blogus par to, kā būt laimīgai ar saviem kg, ja to ir acīmredzami par daudz. Es neuzbāžos resnajiem ar savu viedokli par viņu svaru, bet man ir par daudz tās resna=laimīga propagandas. Savai veselībai ir jāseko līdzi neatkarīgi no tā, cik tu laimīga vai nelaimīga esi, liekais svars nav veselīgs un punkts.
12.09.2018 11:17 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Kāds varētu arī konkrēti pateikt, tieši kā slavina? Tas, ka resnāki cilvēki atļaujas iziet uz ielas, arī ir varbūt slavināšana? :D
Un kur tagad mēs visi cenšamies palikt resni? Cilvēki cenšas sevi mīlēt, bet vienmēr kādam kaut kas nepatiks, tas arī nemainīsies. Sporta kults tagad ir populārs, ne jau resnuma. Dīvaina uztvere es drīzāk teiktu, ja to tā uztver.
12.09.2018 10:55 |
 
Reitings 576
Reģ: 02.07.2018
es nekur neredzu resnuma slavināšanu. un neviena sieviete svērdama pāri 100kg necenšās mudināt jauno paaudzi uz dzīvesstilu, kas veicina aptaukošanos. nevis būt resnam ir moderni, bet būt sev ir moderni. un ir cilvēki, kas ir resni. nu un?
tas, ka instagramā un uz žurnālu vākiem parādās resni cilvēki, nozīmē, ka viņi eksistē un dzīvo, priecājas par dzīvi, būvē karjeras un ģimenes, nevis 24/7 pavada domājot par savu svaru, sekojot diētām un vingrojot. neredzu, ka tās resnās popularizētu guļošu dzīvesveidu un liktu receptes ar 6000 kalorijām vienā maltītē. viņas popularizē, ka arī ir cilvēki, nevis, ka ir labākas un piemērs visiem.
ok, būt resnam ir neveselīgi, bet cik dzīves nav sabojātas ar dažnedažādākajām tievēšanas metodēm, varbūt labāk būt dzīvam un resnam, nekā kapā no ēšanas traucējumiem.
12.09.2018 10:19 |
 
Reitings 3647
Reģ: 26.12.2009
Tad, kad pārlieku resnie (te ir runa par patiešām resnie, kas pagaidām vairāk sastopami Amerikā un Lielbritānijā) cilvēki saņem pabalstus, jo vairs nevar pastrādāt dēļ liekā svara, vai jau jaunībā dzīvo pansionātā, jo vairs nevar par sevi parūpēties, tad tā ir jau visu problēma, par ko maksā no kopējā valsts budžeta.
12.09.2018 10:19 |
 
Reitings 470
Reģ: 04.08.2017
kuukas vai nee, bet 60kg nav resns. varbut vienigi loti isam cilvekam

Tur bija domāts lieki +60kg, ne tā būšu uzrakstījis, mana kļūda. Kaut gan pēc mana garā palaga, to varēja noprast.
Tā nav resnuma slavināšana, manuprāt. Tas ir mēģinājums pateikt, ka nav visām jābūt vienādām

Vēl viens tv un sociālo mediju upuris...Tā ir, ka neredz tālāk par savu deguna galu un tic visam to, ko saka tv un presē. Ir jasaprot, ka tas, kas pārvēršas par trednu un to, ko bieži populirizē visspasaules medijos, tam vienmēr ir divas nozīmes, 1. to, ko pasniedz visai populācijai, kas izklausās par tiešu vēstījumu, šinī gadījuma tavs minētais piemērs par "sevis pieņemšanu'' un 2. vienmēr ir slēpts nodoms, ko redz tikai tie, kuri nav galu smiltīs iebazuši un ir atvēruši acis un sāk saprast, kas vispār apkārt notiek. Ir vienreiz jābeidz pieņemt visu drazu ko sociālie mediji cilvēkiem rīklē sprauž un kādam ir arī japieceļas un japasaka, ka tas nav ok. Padomā loģiski, kuram ir izdevīgi, ka cilvēki paliek neveselīgi un ar ārprātīgu lieku svaru? Vai arī tu doma, ka sociālie mediji strādā cilvēces labā? Un šādi piemēri nav tālu jāmeklē, arī tā "gun control", tie kas ir pētijuši, saprot par ko ir runa ar visām fake shooting utt, bet ne par to šī tēma ir.
Nu pārmaiņus pēc uz žurnāla vāka ir apaļīga meitene, lai iedvesmotu citas pieņemt sevi, kāda esi.

Iedvesmo? ko tieši? mums laikam ir pilnīgi savādāka izpratne, par to ko nozīme iedvesmot, vot, ja tā sieviete būtu uz vāka un tur būtu detalizēts blogs vai raksts, kā ar gribas spēku un visu pārējo viņa nometa lieko kg, tad tas būtu iedvesmojoši, nevis parāda civlēkiem, ka ar tādu svaru dzīvot nemaz nav slikti un pat varētu teikt, ka labi.
Kāda ir atšķirība veselībā, ja tieva meitene sevī grūž 10 burgerus nedēļā un resna meitene? Neviens to tievo nenosodīs, bet resno gan

Es arī nesaprotu, ko tu ar to gribēji pateikt. Tievā droši vien tos burgerus vēlāk noskries, starpcitu, apaļajai arī ir tāda pati iespēja, bet 99% gadījumos, viņa izvēlas to nedarīt. Izskatas, ka tev pat nav elementāra izpratne par to kā kalorijas strādā un pie kuriem atstākļiem svars palielinās un pie kuriem samazinās.
bet man rokas nolaidās, ka pat tad, kad svēru 60kg, man teica, ka kājas vajadzētu tievākas, bet dibenu lielāku. Sorry, mans ķermenis ir mans. Šobrīd sveru 80

Laba loģika, svēru 60kg citiem nepatika, tāpēc uzēdos uz 80. Nekad nav ienācis prātā, ka eksistē tāda lieta kā spogulis, kurā tu varēji apskatīties vai ar tevi viss ir kārtībā, kad svēri tos 60? un ticēt SAVĀM acīm, nevis citu? varbūt psihoterapteitu kursi bija par maz.
Es nekad neesmu sapratusi, kāda citiem daļa, cik kurš sver?! Nu kam tas traucē, ka kāds tievāks vai resnāks.

Izskatās, ka daudzes te vēl joprojām nesaprot, par ko vispār ir tēma un tikai izlasa kaut ko par resnumu un tad sāk bliezt žēlabainus stāstus, kas vispār pat neatbilst tēmas pieteikumam.
Tev taisnība, citiem nav daļa gar to un ir pat vienalga. Bet ja sāk to visu slavināt un populirizēt, tad gan parādas cilvēki kuriem NAV vienalga, jo tas, kas tiek stāstīts ir klaji meli. Lielākā daļa cilvēku paļaujās uz to, ko vispār medijos stāsta un tam arī tic, tāpēc visa šitā "fat acceptance" tiešā veidā ietekmē šos cilvēkus, vēstījums jau pats par sevi ir nožēlojams "acceptance", tas ir samierināšanas, nolaist rokas, neko nedarīt utt.
Vispār būtu interesanti, ja varētu uztaisīt eksperimentu, visas tās, kas slavina visu šito idiotismu, varētu pielikt pie melu detektora un uzdot jautājumu - ja ar knipa piesitienu tu varētu būt tieva, vai tu to pieņemtu? Tad gan laikam "labās" un "veselīgas" sajūtas par savu ķermeni pazustu acu mirklī.
12.09.2018 10:05 |
 
Reitings 14
Reģ: 29.08.2018
Kā jau te meitenes minēja,jā, esmu pamanījusi,ka tagad ir “būt resnam ir moderni” laiki. Īsti tas netraucē,ja vien kāds no šiem modes piekritējiem nesāk izteikt komentārus manā virzienā no sērijas “tu vispār ēd?”. Tāpat nedaudz traucē sabiedriskajos transportos,kad kāds apsēžas arī uz mana krēsla un bezmazvai iestumj mani logā. :-D Bet nu es cenšos neko neteikt,jo nevaru zināt kam tas cilvēks ir gājis cauri.
12.09.2018 09:19 |
 
Reitings 2185
Reģ: 22.01.2018
runa nav tik daudz par resnumu, bet tā slavināšanu. pārmērīgs resnums ir slimība. faktiski atkarība. es nenosodu, es smēķēju, to arī neslavinu un to neslavina visās malās
12.09.2018 09:09 |
 
Reitings 354
Reģ: 29.12.2013
Es nekad neesmu sapratusi, kāda citiem daļa, cik kurš sver?! Nu kam tas traucē, ka kāds tievāks vai resnāks.
Jā, esmu resna. Ārpus mājām cenšos neēst, jo ir cilvēki, kas domā, ka man nevajadzētu ēst (lasīt snikera komentāru). Atzīstu, ka pietrūkst gribas spēka nomest svaru, bet ko tas citiem traucē? Sabiedriskajā transportā aizņemu tikai vienu vietu, nevienam ēdienu neatņemu. Vai tiešām tik ļoti kāds satraucas par resnāko cilvēku veselību?
12.09.2018 08:46 |
 
Reitings 802
Reģ: 15.12.2015
Es arī nesaprotu to resnuma kultu un - es mīlu sevi tādu kāda esmu. Nu wtf, resnums un +30kg un vairāk jau ir neveselīgi, tas nav normāli un visi tie teksti par sevis mīlēšanu ir atrunas lai neko nedarītu lietas labā. Šeit nav runa par cilvēkiem, kuriem ir kādas saslimšanas, bet par tādiem, kā te jau rakstīja - ar veselību viss ok, bet tāpat resna. Visas galejibas ir sliktas - gan resnums, gan pārlieku liels tievums. Atceros, sēdēju sabiedriskajā transportā tur kur 4 vietas un man pretī apsēdās ļoti apaļīga sieviete, nu kārtīgs full face makeup, košas lūpas, iespiedusies iespīlētos svārkos, aizņem 2 pasažieru vietas un vel stumj iekšā lielo snickeru.. Tas vispār likās kronis visam.. Drīzāk tur par veselīgu diētu vajadzētu domāt.
12.09.2018 08:31 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
Ak jā, un ja šādiem cilvēkiem piedāvā kūkas gabaliņu svētkos vai pieklājības pēc kolēģei kādu našķi, kas tiek notiesāts esot vienā kabinet, tas tiek uztverts kā apvainojums, aizskaršana- "es tāpat resna, man to nevajadzētu ēst". Tas nekas, ka tā pati resnā persona pati pērk un murca iekšā gan šokolādes tāfeles, gan cepumu pakas, gan kūkas, gan burgerus, utt. Dažkārt rodas asociācija ar grūtniecēm- resnie grib īpašu attieksmi sava stāvokļa dēļ. Pamēģiniet ierosināt kopīgu fizisku aktivitāti resnam un tievam cilvēkam- paskriet pa mežu, aiziet uz jaunatvērtu fitnesa klubu. Tievais to uztvers normāli, resnais- apvainosies uz mūžu. Pamēģiniet ierosināt resnajam un tievajam aiziet uz McDonalds. Resnais uz tievo aicinātāju apvainosies, bet ja aicinātājs būs resns cilvēks, tad pārlaimīgs aizies un apēdīs pāris burgerus.
Jāsaka, ka pirms tuvāk iepazinu vairākus rešņus, pret apaļiem cilvēkiem nebija aizspriedumu.
12.09.2018 08:27 |
 
Reitings 2442
Reģ: 20.04.2014
Njā, "sauszemes valis" ir ārprāts cik aizvainojoši, bet "kaulu kambaris/kaulu maiss" gan ir ok :D
12.09.2018 08:23 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits