plus size slavināšana

 
Reitings 558
Reģ: 22.08.2012
Nezinu kādu nosaukumu, lai labāk raksta. :D
Ko domājat,ka tagad bez maz vai ir modē atbalstīt, slavināt resnuma un citu nepilnību kultu? Tjipa, pienem mani kāda esmu. ''Sveru 100kg un mīlu savu ķermeni. '
Kādas ir jūsu domas?
11.09.2018 16:32 |
 
Reitings 1164
Reģ: 16.09.2015
Daudzas uzsver, ka nenosoda, ja apaļīgums saistīts ar veselības problēmām. A kā jūs zināt kam ir tās veselības problēmas un kam nav? Normāls cilvēks nekladzinās apkārt, ka ir resns, jo ir veselības problēmas (labi, draudzenēm pateiks par veselības problēmām, bet ne jau kolēģiem un svešiniekiem). Varbūt tai sievietei uz vāka arī ir veselības problēmas? Un viņa uz vāka ir tāpēc, lai parādītu, ka par spīti veselības problēmām un apaļīgumam, cilvēks var dzīvot normālu dzīvi.
12.09.2018 16:23 |
 
Reitings 1164
Reģ: 16.09.2015
Katrā ziņā, jā, pati nevēlos būt apaļa, bet man nav nekas pretī, ja citas tādas ir un cenšos cilvēkus nenosodīt. Mēs nekad nevaram zināt kam viņi ir gājuši cauri.
12.09.2018 16:25 |
 
Reitings 1761
Reģ: 29.01.2009
Mischa, ir vietas, kur katra otra vai tresa sieviete ir chubby vai resna. Ko, 70% sieviesu ir veselibas problemas? Mulkibas! Vienkarsa nolaidiba.
12.09.2018 16:31 |
 
Reitings 951
Reģ: 16.12.2014
Sliecos piekrist šim viedoklim
Mani kaitina, ja liekais svars tiek tisi izradits t.s. "es bez kompleksiem, milu sevi kada esmu" forma: riepa velas pari un resnas ciskas tiek iespiletas skinny jeans varianta...
Nekad nevienam publiski neesmu aizradijusi un nedomaju, bet pie sevis nosausminos.

Turklāt, tas attiecas uz jebkuru no galējībām. Var būt ārprātā resns vai tievs, bet ar apģērbu un savu izturēšanos šo savu īpašību (uzsveru - ĪPAŠĪBU, nevis trūkumu, nepilnību, pārākumu u.t.t.) apspēlēt tā, lai tā kļūtu par vienkārši šī cilvēka koptēla daļu, nevis šis te pārliekais resnums/tievums ir tas, kas tiek bezmas uzspiests apkārtējiem ar varu, jo acīmredzami ir uzvilkts kapitāli nepiemērots apģērbs.
12.09.2018 16:31 |
 
Reitings 2185
Reģ: 22.01.2018
ē, labprāt uzzinātu par tām milzīgi izplatītajām slimībām, kas rada 'resnumu'. jā, ir dažas loti retas slimības, kas rada tūsku utml. bet tas ir ļoti reti. kaloriju pārmērīga uzņemšana gan nereti var būt saistīta ar psiholoģiskām problēmām, piemēram.
12.09.2018 17:03 |
 
Reitings 2185
Reģ: 22.01.2018
reāli tādas slimības ir hipertireoidisms un Kušinga sindroms. pajautājiet 'foršajām apalītēm', kad viņas štapē krēmkūkas, vai jaukajam apaļajam tēvocim, kas lok 6 alus kausu un uzkož desas, cik viņi ilgi, nabadziņi, jau cīnās ar Kušinga sindromu....
12.09.2018 17:11 |
 
10 gadi
Reitings 1647
Reģ: 29.01.2009
Daudzām baigi kremt, ka laiki mainās un uzmanība tiek vērsta citā virzienā.

Man personīgi šķiet, ka laiki mainās kādu citu spēku ietekmē, piemēram, pārtikas industrijas ietekmē, kas šobrīd plašam tirgum ražo tādus draņķus, ko pat mutē likt bail - lielākā daļa produktu ir pārsaldināti, t.sk., ar kaitīgo glikozes sīrupu, palmu eļļām, transtaukskābēm, modificētajiem produktiem, garšas pastiprinātājiem u.c. kaitīgām vielām. Ja cilvēks pats nedomā līdzi, ko bāž mutē un lieto plaši reklamēto fast-food, colu, snikerus utml.pārtiku, tad gribot negribot ķermenis mainās uz plus size pusi. Un tas ir neizbēgami. Un pārtikas ražotājiem ir svarīgi pārliecināt sabiedrību, ka tas jau nekas un var dzīvot arī lielsvarā.
Otra ieinteresētā fronte ir farmakoloģijas industrija - veselības problēmu gadījumā būs lielāks zāļu noiets. Arī hormonālās kontracepcijas un antidepresantu ražošana ir ienesīga lieta, tikai jāpārliecina sabiedrība, ka zāļu blakusparādība - svara pieaugums taču ir skaists!
12.09.2018 17:13 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Sasmejios
Tadas ka esckas zales vispar nekieto gadu desmitiem cosmo gandriz nav. Savikart 90% te ayzonad ka so.inas cienmer lidzi i zales un ir aptieku atlaizu kartes. Ko izmanto tiesi zalem. Iesnas maxliet uzrwiz kimijuvjarinj pwc tan te deklare ka sporto veseligi tipa ed bet nez kapec vislaik slimo.
:-D:-D:-D
12.09.2018 17:19 |
 
10 gadi
Reitings 2488
Reģ: 29.01.2009
Normāls plus size, ja ir kādi 10-15 virs normas, ja ir smukas, sievišķīgas formas, un redzams, ka sieviete rūpējas par savu ķermeni, manuprāt, ir ok un pilnīgi pieņemami, ka šādas sievietes parādās uz žurnālu vākiem, modes skatēs, tv un visur citur, un ir līdzvērtīgas un ne sliktākas par slaidākām sievietēm.
Bet, ja tiek popularizēts un padarīts par normu jau tiešām resnums, kā, piemēram, uz tā cosmopolitan vāka, nu tad gan gluži pareizi man tas nešķiet. Tas nenozīmē, ka tādi cilvēki vispār jāizolē un viņiem jāsēž mājās, bet teikt, ka tas ir forši, ka cilvēkam ir 50 lieki kg un lepojies, ka esi tik resns un viss ir forši, nu nē. Tikpat labi alkoholiķim tā var pateikt - tu esi kruts, tā tik turpini.
12.09.2018 18:14 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Kā tieši šo resnumu padara par normu? |-) Un kāpēc šķiet, ka resnie uzreiz lepojas?
12.09.2018 18:17 |
 
Reitings 2185
Reģ: 22.01.2018
nu, taisnība. nelepojas, bet attaisnojas drīzāk... kā jau visi atkarīgie.
12.09.2018 19:18 |
 
Reitings 500
Reģ: 03.03.2014
Piekrītu laila2.
Manuprāt, slavina, kad liek šādu modeli uz žurnāla vākiem. Man norma ir veselīgs vai kas nekaitē veikt normālas darbības un pēc kāpšanas pa pirmā stāva trepēm neveic aizdusu.
Mīlestība ir rūpes un cieņa. Tas ir mans viedoklis, nevienam, ja man nejautā, to neesmu gājusi klāstīt. Tikai dzīvoju pati pēc noteikumiem, lai labi jūtos un savas robežas zinu, tas ir mans "mīlu sevi".
12.09.2018 20:38 |
 
Reitings 352
Reģ: 23.07.2016
Man vienalga par resnajiem, vnk pati negibētu būt tik resna, jo man tas traucētu dzīvot , piemēram, aizņemt divas sēdvietas, lielu naudu notērēt ēšanai, nevarēt nopirkt sava izmēra drēbes veikalos, nespēt uzskriet uz dzīvokļa 8 stāvu bez lifta, nespēt izspraukties cauri gaitenim/liftam bez otra malā nogrūšanas utt. Vnk ir pārāk daudz mīnusu būt resnam, tas nav man, vnk būt tievam ir vairāk priekšrocību un nav stulbu neērtību ko resnums var sagādāt.
12.09.2018 21:36 |
 
Reitings 2185
Reģ: 22.01.2018
pag. ne tievam. normālam. tievs nav nekāds īpašs stāvoklis.
12.09.2018 21:54 |
 
Reitings 512
Reģ: 04.03.2016
A jūs padomājat par to, ka ne vienmēr cilvēks pats ir vainīgs un ne no ēšanas cilvēkiem ir liekais svars? Šādiem cilvēkiem šis atbalsts ir maksimāli vajadzīgs, man prieks, ka cilvēki sāk pieņemt visus tādi, kādi viņi ir. Es vismaz pieņemu. Visi nevar būt ideāli un kā no photoshopa izlīduši, kaut ar lūpu filleriem, bet viņi tā jūtas labāk. Es vienkārši ieteiktu vairāk domāt par sevi, nevis koncentrēties uz to kā otrs izskatās.
Lai dzīvo viņi savu un jūs savu dzīvi.
14.09.2018 11:15 |
 
Reitings 2746
Reģ: 03.02.2015
Man nepatīk šī mode kas tagad ir - atrādīt visus defektus kas ir un apakšā tekstini es sevi mīlu kāda esmu. Es saprotu, ka cilvēki ir dažādi - gan ar superskaistu augumu, lumīgu, strijainu, rētainu. Izgērbties uz žurnāla vāka tomēr vajadzētu laba auguma īpašniecei.
Mums taču nepatiktu lumīgs onkulis uz žurnāla. Nē, nu varbūt kādam patīk :-D
14.09.2018 16:32 |
 
Reitings 210
Reģ: 07.07.2016
Domāju, ka tas ir kas tāds, par ko nevajadzētu iet ar lozungu. Kā arī nav jāslavē tievuma kults, lai apaļīgās vai pat tievās meitenes nesaslimtu ar anoreksiju, bulīmiju, cenšoties sekot ideālam.
Pietiktu ar to, ka popularizētu treniņprogrammas un veselīgu dzīvesveidu, necildinot nevienu no ķermeņa aprisēm.
14.09.2018 16:44 |
 
Reitings 174
Reģ: 15.08.2018
Es esmu vidēja tipa - slaida, ar formām, bet - ļoti ātri pieņemos svarā, ja ēdu treknu ēdienu/daudz ogļhidrātu. Tādēļ vienmēr sevi piebremzēju un sekoju līdzi svaram un apkārtmēriem. Ja ļoti gribas - apēdu kādu kūkas gabalu vai šerbetu vai kaut ko tikpat saldu.
Un saviesīgos brīžos bieži vien tiek celti galdā dažādi labumi - atsakos. Atbildu, ka - šoreiz nē. Ēdu pamatēdienu samērīgi ("taču uzliec vēl kaut ko uz šķīvja"- šādas replikas no resnajām bieži dzirdu"). Un ziniet, slaidas meitenes man piebalso un saka, ka - "ļoti labs gribasspēks, jā - problēmzonas nedrīkst palaist vaļīgāk". Bet resnās - "oi, tu tāda tieviņa, tāpat jau neko neēd, nu ko šī ēdienreize tev nodarīs, tāpat esi smuka, vēl gabaliņu uzlilkšu.." Mhmm.
Es nezinu savā paziņu lokā nevienu, kura būtu ar veselības problēmām - bet daļa no viņām ir ar - "man tādi gēni; kauli plati; vīrieši uz kauliem nekrīt", kuras visu dienu gremo saldumus. Lai jau - kas tad man.
Protams, uz ielas nevienu neskenēju un nemētājos ar nievājošām piezīmēm, vien nodomāju - ja reiz grib būt resna, lai jau. Traucēt mani tas sāk tad, ja lidmašīnā vai sabiedriskajā transportā mani iemīca bortā.
Ja tieva meitene ir no dabas un nespēj uzbaroties, tad man tas liekas pilnīgi normāli, salīdzinot ar resnajām, kuras var palikt tievākas (ja vien to pietiekami gribētu) - un slinkumam ir 50 pelēkās nokrāsas.. Jeb modernais - esmu laimīga :-D (vien nelaimīga, ja citas ir slaidas :-D).
Skarbi? Sarkastiski?
Patiesi!
15.09.2018 00:35 |
 
Reitings 381
Reģ: 20.04.2016
Tik bieži tiek piesauktas veselības problēmas, kad runā par cilvēkiem ar lieko svaru, taču jāsaprot, ka nopietnas diagnozes, kuras izraisa svara pieaugumu, ir ārkārtīgi retas.
Te viena lietotāja jau nosauca abus nosaukumus. Tā labi pagooglēju, lai uzzinātu vairāk (jo tā veselības problēmu džokera izvilkšana, lai attaisnotu, man vienmēr šķitusi lieka) un lasu, ka viena no slimībām ir
Cushing’s syndrome - šai slimībai aptaukošanās vizuāli ir ļoti labi atšķirama, jo veidojas ļoti neproporcionāls svara sadalījums pa ķermeņa zonām. Rokas un kājas ir tievas muskuļu atrofijas dēļ un svars krājas uz vēdera, sejas un skausta. Šīs slimības biežums - mazāk kā viens gadījums uz miljonu cilvēku gadā.
Tātad, ja paņemam barā visus apaļos, iespēja, ka kādam ir šī slimība, ir mikroskopiska un tas tāpat uzreiz būtu redzams nedabīgo proporciju dēļ.
.
Otra veselības problēma, kas izraisa pārmērīgu svara pieaugumu, ir hipothyroidism. Šī ir nedaudz izplatītāka slimība, ar to mūsu platuma grādos slimo drusciņ mazāk par 0,5% iedzīvotāju. Lielākoties tās ir sievietes pēc 50 gadu vecuma. Izpaužas kā vairogdziedzera hormonu deficīts. Pārbaudīt var skatot vairogdziedzera veicinošā hormona un tiroksīna līmeni asins analīzēs. Un arī slimības gadījumā tiek piemērota diēta un svara kategorijai atbilstoši kardio treniņi, lai turētu/atgrieztu svaru veselīgā robežā.
.
TĀTAD - aptaukošanās, kuru varētu attaisnot ar nopietnu diagnozi, praktiski neeksistē. Tie cilvēki, kuri jums mēģina iestāstīt, ka, arī ēdot salātlapas, nevar nomest svaru, ir pekstiņu stāstītāji. Tas, ka 2-3 dienas dzīvo uz gurķiem un nenometi 10kg (jo zarnās visdrīzāk joprojām stāv aizvakardienas frī kartupeļi), nenozīmē, ka esi veselības problēmu mākts un veselīgam svaram bezcerīgs gadījums.
Bieži svaru izskaidro arī ar sirds un asinsvadu slimībām, bet tās ir sekas liekajam svaram, nevis cēlonis. Tāpat kā gūzma citu slimību ir sekas. Tā, kas atbild par enerģijas patēriņu vai uzkrāšanu organismā, ir vielmaiņa, kura mums katram ir citāda un pilnīgi visiem - paātrināma un stimulējama. Tas, ka, ēdot saldumus un fastfoodu, uzkrājas liekie kg (un, nedod dievs, vairāk kā kolēģei), nenozīmē, ka ir mistiskas, nepārvaramas veselības problēmas, bet normāla likumsakarība. Hormonu izmaiņu vai kā cita rezultātā nedaudz palēnināta vielmaiņa nozīmē, ka mazāk jāēd, jo formula, lai svars nemainītos, ir tikai viena -
CIK APĒD - TIK PATĒRĒ.
Ja apēd mazāk, kā patērē, tad svars kritīsies. Ja apēd vairāk, svars augs.
Ja Tavs organisms lēni patērē, tad tas nozīmē, ka jāēd mazāk. Viss pārējais ir nolaidība.
15.09.2018 06:42 |
 
Reitings 381
Reģ: 20.04.2016
Es pati esmu bijusi ar kādu 15kg lieko svaru un mans svars svārstījies šajā robežā vēlreiz arī pēc dzemdībām. Mana vielmaiņa ir tāda, ka, ja nedomātu līdzi tam, ko lieku mutē, bez īpašas piepūles dažu mēnešu laikā varētu iedzīvoties kādos 20+ liekajos kg.
Bet es domāju līdzi un sportoju. Ja nesportoju intensīvi, tad vienkārši kustos vairāk. Tā arī organisms jūtas visenerģiskāk, svaigāk un labāk.
Bet, ja sanāk uz kādu periodu atrauties un parādās liekie kg, tad ļoti lieliski saprotu no kā tas ir un piedomāju vairāk. Katrs pats pazīst un atbild par savu organismu. Nav ko lūrēt ar besi uz draudzeni, kas ēd kūkas, bet ir tieva. Viņa varbūt zina, ka nākošajā dienā ēdīs salātus un izies paskriet, lai kompensētu. Ja nē, tik un tā - kāda daļa gar viņu. Tu esi Tu.
Praktiski man netraucē resnie cilvēki. Es tikai neticu īsti tiem apgalvojumiem “esmu resna - mīlu sevi”.
Neveselīgs nav skaists.
Protams, ka mūsdienās, kad ir tik daudz overweight cilvēku, šāda skaistuma attaisnošana kļūs populāra. Tas pats Cosmopolitan noteikti uzlika viņu uz vāka, jo sajuta, ka resnas ir liels procents sieviešu (īpaši UK un ASV) un ir jāuzrunā iespējami plaša mērķauditorija, kura visdrīzāk jau ir nogurusi no smukajām modelēm uz žurnālu vākiem.
Tagad, kamēr jaunas, var sist plaukstiņas un priecāties un kaut vai skūpstīt savu spoguļattēlu. Kad sāks mirt, tad varbūt pārstās mīlēt savus resnuma izraisītām slimībām pateicīgos ķermeņus.
15.09.2018 07:24 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!