plus size slavināšana

 
Reitings 558
Reģ: 22.08.2012
Nezinu kādu nosaukumu, lai labāk raksta. :D
Ko domājat,ka tagad bez maz vai ir modē atbalstīt, slavināt resnuma un citu nepilnību kultu? Tjipa, pienem mani kāda esmu. ''Sveru 100kg un mīlu savu ķermeni. '
Kādas ir jūsu domas?
11.09.2018 16:32 |
 
Reitings 813
Reģ: 16.04.2018
Manuprāt, tiek jauktas būtiskas lietas. Viņas saka, ka jūtas labi. Nesaka to, ka uzēdieties līdz +100 un arī tikai tad jutīsieties labi. Viņas nepauž neko par to. Viņas parasti runā tikai un vienīgi par sevi.
12.09.2018 11:37 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Ja kāds uzskata, ka aptaukošanās ir veselīga- ok, bet es tam nepiekrītu, tāpēc arī man traucē šī propaganda. Ok, labi, ja esat laimīgas, bet priekš kam tik ļoti uzsvērt tā saistību ar savu svaru? Man tas nav saprotams.

Kur kāds apgalvo, ka īpaši veselīga? Un ko tu traucē paust viņiem savu laimes izjūtu?
12.09.2018 11:39 |
 
Reitings 802
Reģ: 15.12.2015
es, piemēram, vispār nesaprotu kā var palaisties līdz tādam variantam kā tā sieviete uz žurnāla vāka. :D viņa nepamanīja, ka paliek resnāka un resnāka, vai arī tas vispār netraucē un tā arī turpina, neanalizējot kas ar viņu notiek un, ka varbūt kaut ko vajag mainīt? vai labāk neko nemainīt un mīlēt sevi un augt lielākai.
12.09.2018 11:43 |
 
Reitings 806
Reģ: 18.01.2018
Šeit šķiet nav resnuma kults. Izglīto cik gribi pasauli, vienmēr būs tievi un resni cilvēki dēļ sava dzīves veida. Šeit tiek norādīts, ka nekaunies sevi, nevis tev nav jāmainās. Pamatdoma ir tā, ka šie cilvēki, kam nav tik labi gēni, lai būtu tievi, un kam nav tik liela uzcītība svīst trenažieru zālē, bieži tiek izsmieti, kaunināti, aizmugurēji apčukstēti utt., kas rada iekšējo nepārliecinātību pār sevi. Modele uz vāka vienkārši iestājas pret šo attieksmi no tievo puses. Cilvēks nav jānorok vai jāapsmej, ja viņš negrib skriet, ja viņš negrib skaitīt kalorijas. Tas ir arī viss. Mēģina celt sev līdzīgu sieviešu pašapziņu.
Bet kārnās uzreiz streso - kults, aicina resnēt, slinķe, kas nevar notievēt....Pa lielam, tās, kas stipri par šo nervozē, arī ir tās, kas dzīvē ne vienu reizi vien par cūku nosaukušas kādu. Slikta īpašība, slikta.
12.09.2018 11:43 |
 
Reitings 470
Reģ: 04.08.2017
Kāds varētu arī konkrēti pateikt, tieši kā slavina? Tas, ka resnāki cilvēki atļaujas iziet uz ielas, arī ir varbūt slavināšana?

Duujaa kā vienmēr, ka tik ierakstīt kādu komentāru neko nezinot. Ja tev rodas šāds jautājums, tad varbūt pa piekšu painteresējies pa konkrēto tēmu un tad kaut ko drukā.
Skatos tu vēl joprojām neesi sapratusi, par ko vispār ir runa, neviens nenoliek resnus cilvēkus, izsaka tikai nepatiku pret konkrētu cilvēku grupu (un, manuprāt, pamatoti) darbībām, kuri iedrošina arī citus būt ar tādu ķermeni, un par to nemaz nekaunēties kā ir augstāk minētajā žurnālā. Bet, es protams, saprotu, ka tas tagad ir moderni, piedalīties diskusijā, nemaz neizlasot, pa ko vispār ir runa un sākt izdomāt pilnīgi citas lietas, piemērus, kas nemaz neatbilst diskusijas pieteikumam.
12.09.2018 11:57 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
Defektu mēģina pārvērst par efektu , šeit ieliktais cosmo vāks ir ,psc ... Pat fotošops, kura tur ir ļoti daudz, nespēj glābt situāciju.
12.09.2018 12:02 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
TheLaw, nu tad izlasi citus komentārus par to, ka tas aicina visus palikt tieši tādus, ka visiem jākaunas utt. Savas replikas vērs uz sevi.
12.09.2018 12:04 |
 
10 gadi
Reitings 2151
Reģ: 02.04.2011
Cepī, cepī! :-D
Viedā minka, Tavs komentārs (pavisam, pavisam pretēji ierastajam) šoreiz tāds viegli nepatīkams pārsteigums. Bet nuja, katram ir tiesības uz savu viedokli. :-)
Varbūt esmu vienaldzīga un nedomāju par "gaišo cilvēces nākotni", bet dzīvoju ar uzskatu, ka katra cilvēka svars un ēšanas paradumi ir viņa darīšana. Vai man šķiet, ka cilvēki ar lielu lieko svaru ir ļoti skaisti? Nē. Bet pavisam noteikti man šķiet, ka cilvēku attiecības ar ēdienu ir viņu darīšana, viņu cīņa vai necīņa, citi lai sēž savos slaidajos ķermeņos un priecăjas.
Plus size trends netraucē.
12.09.2018 12:56 |
 
Reitings 1937
Reģ: 18.05.2016
Man vispar skiet ka ir loooooti liela atskiriba starp resns un apaligs. Ja esmu pret to, ka tikko meitene nav super slaida, paradas riepina, apalakas ciskas vai mikstaka dupsis, tad tadas tiek sauktas par resnam utt, ja to es varu saprast, bet uz vaka ir konkreti RESNA, palaidusies sieviete... tiesi resnas kaut ko cepjas, ka tiek sauktas par resnam utt... tas apm ja isu cilveku nosauktu par isi un sis saktu cepties. Saprotu ja cepiens butu no +5kg meitenem, ka tiek sauktas par resnam del ta, bet resnam besities, ka sauc par resnu... psc. Vai par to, ka viriesiem patik tikai lellites, modeles etc, lai gan tas tuvu nav patiesibai, vienkarsi nepatik mega resnaas
12.09.2018 13:35 |
 
Reitings 6299
Reģ: 15.11.2012
Ķermeņa garumu paša spēkiem nevar izmainīt, bet apjomus gan var. Cilvēku, kuri ir resni, jo veselības problēmas, ir niecīgi maz, tādi medicīniski stāvokļi ir reti. Nesalīdzināmi vairāk ir tādu, kuriem ir veselības problēmas, jo viņi ir resni. Mācīt pieņemt sevi tādā stāvoklī? Man tā nešķiet laba ideja.
Bet jā, pa lielam man vienalga, ka kāds ir resns, tikai nevēlos skatīties aptaukošanās propagandu.
12.09.2018 13:53 |
 
10 gadi
Reitings 2326
Reģ: 14.07.2011
Man tikai nav saprotams, kāpēc kaulu kambariem ir tik šausmīgi uz viņu jārej. Un tikai nesakiet, ka tām zosīm ar plakanām puišu dirsām rūp viņas veselība. Daudzām baigi kremt, ka laiki mainās un uzmanība tiek vērsta citā virzienā.
12.09.2018 13:54 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
Pamatdoma ir tā, ka šie cilvēki, kam nav tik labi gēni, lai būtu tievi, un kam nav tik liela uzcītība svīst trenažieru zālē, bieži tiek izsmieti, kaunināti, aizmugurēji apčukstēti utt., kas rada iekšējo nepārliecinātību pār sevi. Modele uz vāka vienkārši iestājas pret šo attieksmi no tievo puses. Cilvēks nav jānorok vai jāapsmej, ja viņš negrib skriet, ja viņš negrib skaitīt kalorijas. Tas ir arī viss.

Te jau arī stereotips par tievajiem- noteikti skaita kalorijas, badojas, ievēro diētas, no rīta līdz vakaram svīst sporta zālē, katra kūkas gabaliņa kalorijas dedzina skrienot ap māju :D Un arī teorija par sliktiem gēniem neiztur kritiku. Iepazīstot resnos tuvāk,ja nav kāda diagnoze, atklājas visnotaļ interesanti ēšanas paradumi.
Jā, dabiski ir ļoti skinny cilvēki un ir tādi, kas dabiski ir curvy. Bet par curvy neviens neko nesaka- kāds kaulaināks, kāds formīgāks. Bet fakts, ka arvien vairāk bērnu ir resni, ir šausmīgi. Pirms gadiem 30-40 katrā klasē bija pa 1 vai diviem resniem bērniem- mūsdienās resno bērnu īpatsvars ir šokējošs! Kādi 30% stabili.
12.09.2018 14:01 |
 
Reitings 470
Reģ: 04.08.2017
Bet fakts, ka arvien vairāk bērnu ir resni, ir šausmīgi. Pirms gadiem 30-40 katrā klasē bija pa 1 vai diviem resniem bērniem- mūsdienās resno bērnu īpatsvars ir šokējošs! Kādi 30% stabili.

+++
Tā jau arī ir, atceros, kad gāju pamatskolā mazajās klasītēs, kas bija, tad kad interneta vēl nebija. Uz vienas rokas pirkstiem varēja saskaitīt aptaukojošos bērnus gan savā, gan paralēra klasēs, bet tagad paskatoties apkārt uz mazajiem, vnk galva jāsaķer. Jatdzīst, tad kad datora un interneta mājās nebija, tad vienīgais ko mazie darija, bija skrēja ar saviem vienaudžiem pa lauku, kur var teikt, visas dienas garumā bija fiziskas aktivitātes. Pašam arī kad mājās parādījās pirmai dators, tad ārā iešana vispār nebija aktuāla, bet visa diena pārsvarā tika pavadīta internetā. Tādā ziņā, es personīgi nedaudz vainoju modernās tehnaloģijas pie tā, ka tik daudz cilvēku ir palikuši neaktīvi, ko novēroju arī bērnībā no tā laika saviem vienaudžiem.
12.09.2018 14:09 |
 
Reitings 1937
Reģ: 18.05.2016
nightberriKadiem vel kaulu kambariem? Resnums nepatik kaulu kambariem? Es neesmu kaulu kambaris, man ir tieksme uz apalumu, tapec es ieturos un needu visu pec kartas, attaisnojoties, ka jamil sevi tadu kada esmu. Nav man ne plakana dirsa ne krutis :-D Es censos ietureties lidz 60kg robezas, jo neuzskatu ka resnums butu kaut kas apsveicams.
Donata tu laikam nepareizi saprati manu komentaru...
12.09.2018 14:10 |
 
Reitings 969
Reģ: 21.08.2016
Mums katram ir savi skaistuma standarti, tacu problemas rodas, kad tos sakam uzspiest apkartejiem. No pieredzes, esmu bijusi +20 kg, kad neviens man neko neaizradina, bet, kad beidzot no tiem atbrivijos, tad gan visiem bija viedoklis (vairak gan no vecakiem cilvekiem vai damam ar lieko svaru). Protams, pasmaidu, kad kada apalaka kundzite savus taukus noraksta uz sexy curves, bet vairak censos veltit uzmanibu pati sev. Ja man nav neka laba, ko pateikt, es labak pakluseju :)
12.09.2018 14:31 |
 
Reitings 2185
Reģ: 22.01.2018
naktsogai kaut kāda personiska traģēdija laikam ar zosīm ar plakanām puišu dirsām...
12.09.2018 14:56 |
 
Reitings 648
Reģ: 18.01.2010
Nezinu vai atbalstu resnuma kultu, īpaši par to nedomāju, kaut pašai ir +20kg liekā svara. Apzinos, ka drusku par daudz, bet patīk labi paēst un padzert.. ja nu dzīvojam vienreiz, tad kāpēc kārtīgi neizēsties kamēr vēl var :-D Vairāk domāju par savu pašsajūtu - kā es jūtos, ne kā es izskatos :-) Ar veselību problēmas pagaidām vēl nav. 10kg gan gribētos nomest... Par Cosmo vāka modeli - domāju, ka tas nav veselīgi un izskatās par traku..
12.09.2018 15:04 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
Kāds varētu arī konkrēti pateikt, tieši kā slavina?

Es ļoti labi saprotu šo jautājumu - slavināšana, mode, kults - es personīgi arī neesmu nekādu slavināšanu vai modi manījusi, tāpēc liekas diezgan loģiska apvaicāšanās, kā tieši tas izpaužas. Jā, esmu manījusi, ka cilvēki ar lieko svaru ‘atļaujas’ (iedomājieties tik (t)) iebilst pret verbālu agresiju vērstu pret sevi, kā arī pateikt publiski, ka viņi apmierināti ar savu dzīvi, bet, manuprāt, tā nav ne slavināšana, ne mode. Ja kāds saka, ka liekais svars ir tas, uz ko jātiecas, tad varbūt ir jēdzīgāk runāt par konkrēto gadījumu? Piem., cik saprotu, šoreiz diskusija būtu par tēmu vai cilvēkam ar lieko svaru jābūt uz žurnāla vāka, nevis izmantot vienu situāciju, lai atkal (!!! - cik jau nav bijušas vispārīgas diskusijas par cilvēkiem, ar lieko svaru) uzbruktu cilvēku grupai, kurai ir viena kopīga fiziska pazīme (lai mani atvaino, bet, nu, neticu, ka esmu retā/vienīgā persona, kura ir satikusi dažāda rakstura, attieksmes, uzvedības cilvēkus, kuriem svars ir virs normas).
12.09.2018 15:36 |
 
Reitings 3871
Reģ: 14.09.2015
Man liekaas,ka biezi tie cilveeki ,kuri ir tiesaam loti resni ir "uzdevusi ciinu "ar savu resnumu!Viniem ir vieglaak sadziivot ar to -es miilu sevi kaada ,kaads esmu,nevis ielikt lielu darbu ,lai uzlabotu savu izskatu,arii veseliibu.
12.09.2018 16:08 |
 
Reitings 1761
Reģ: 29.01.2009
Mani kaitina, ja liekais svars tiek tisi izradits t.s. "es bez kompleksiem, milu sevi kada esmu" forma: riepa velas pari un resnas ciskas tiek iespiletas skinny jeans varianta...
Nekad nevienam publiski neesmu aizradijusi un nedomaju, bet pie sevis nosausminos.
Un ja, berni un pusaudzi paliek arvien resnaki un druknaki un tas nav ne skaisti, ne veseligi. Plus size pasniegsanu par absolutu normu noteikti neatbalstu (nerunaju par cilvekiem ar veselibas problemam).
12.09.2018 16:17 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits