Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Uzrunā uz ielas

 
Reitings 772
Reģ: 23.08.2016
Vai jūs nepazīstami vīrieši uzrunā uz ielas, aicinot uz randiņiem? Kā jums tas patīk? Vai esat piekritušas ar svešinieku iedzert kafiju? Mani tas parasti tik ļoti pārsteidz nesagatavotu, ka spēju tikai pateikt - nē, paldies. Pat čali nepagūstu apskatīt. Nezinu, vai esmu tāda vienīgā :-D
06.09.2018 14:05 |
 
Reitings 92
Reģ: 08.09.2018
Nez, drošvien izsauktu policiju, lai iedzer kafiju, tiem tak arī vajag mazliet paņemt pauzi, sanāktu lieliska saruna trijatā, ar, iespējams, pozitīvu rezultātu, kas zin. Bet ja nopietni, tad iedzer kafiju drošvien būtu iespējams, vajag atrast pareizo paņēmienu, kā. Nav ko daudz tur vāvuļot un izstāstīt pusi dzīves...
30.09.2018 11:53 |
 
Reitings 242
Reģ: 15.07.2018
10 Hours of Walking in Riga as a Woman:
https://www.youtube.com/watch?v=nnZsH4kNyLI
Kvalitāte ir svarīgāka par kvantitāti. Manuprāt, riteņa zvaniņš ir foršāks nekā "Ej, čau".
22.09.2018 22:27 |
 
Reitings 232
Reģ: 08.04.2018
Es ignorētu. Bet ja būtu smuks un jauns, tad domātu, ka mani kāds izjoko :-D
22.09.2018 17:59 |
 
Reitings 174
Reģ: 15.08.2018
Lai staigā tālāk :-D:-D
22.09.2018 16:24 |
 
Reitings 50
Reģ: 03.02.2010
Samērā bieži. Reizi mēnesī, vidēji ņemot. Daudzreiz vienkārši tiek izteikts kāds kompliments, citreiz uzsākuši sarunu pie šeit jau minētajiem stendiem lielveikalos.
Nekad neesmu ielaidusies sarunās, kur nu vēl devusies uz randiņiem vai devusi Nr, bet vienkārši patīkamām atmiņām - ok.
Vienmēr šie gadījumi bijuši pozitīvi un ar cieņu, ne uzbāzīgi, reizēm arī smieklīgi un neveikli. Noteikti domāju, ka šie vīrieši ir pelnījuši pretī smaidu un cieņpilnu atbildi - “Paldies un lai jums jauka diena” piem., jo katrā ziņā, manuprāt, nemaz tik viegli nav uzrunāt tāpat svešu cilvēku, kas iepaticies, atrast īstos vārdus.
22.09.2018 15:39 |
 
Reitings 143
Reģ: 29.06.2015
Heh, mani reiz uzrunāja viens vīrietis Rīgā. Mēs gan kārtīgu stundu parunājām par viskautko, kamēr gaidīju vilcienu. Likās tīri sakarīgs, patīkams vīrietis. Apmainījāmies ar telefona numuriem. Aizbraucu mājās, šis jau raksta īsziņas, ka nevar beigt par mani domāt, utt., un heart-eye emoji ielicis beigās. Likās diezgan dīvaini, ka uzreiz sirsniņas utt., liek. Aicināja uz randiņu tajā pašā nedēļā, bet atteicu beigās, jo dīvaini sajutos, ka uzreiz tādas īsziņas raksta. :-D:-D
22.09.2018 15:20 |
 
Reitings 802
Reģ: 15.12.2015
Šad tad sanāk, ka uzrunā uz ielas. Tieši vakar stāvēju rimi un ļoti neapdomīgi un ilgi pētīju burciņas, pienāca vīrietis un ieteica, ka tas un tas ir ļoti garšīgs un viņš vēlētos mani uzaicinàt uz tēju. Vīrietis ļoti solīds, pieklājīgs, droši vien būtu piekritusi, ja man nebūtu ilglaicīgu attiecību :D es to visu tveru kaut kā viegli, ka mani tā uz ielas uzrunā un tas paceļ pašapziņu :D
11.09.2018 15:28 |
 
Reitings 969
Reģ: 21.08.2016
Kad dzivoju Latvija, nekad neviens nav nacis iepazities, tacu sobrid dzivojot starp italiem, tas notiek vismaz reizi nedela. :D Randiniem nepiekritu, jo esmu aiznemta, bet ir bijis ta, ka kads kafejnica grib pievienoties un tad gan es nemaku atteikt. Ir satikti gan divaini, gan normali viriesi.
11.09.2018 15:11 |
 
Reitings 1663
Reģ: 22.03.2015
Varēji nemaz nepūlēties izlikties un sarakstīt tik daudz "īpšību" būtu pieticis ar izceltajiem

Nu vispār nē, jo pasaulē ir ļoti daudz cilvēku, kuri naudu ir mantojuši. Profesija 'uzņēmējs' negarantē mega intelektu.
Tāpat ir daudz veiksmīgu vīriešu, ar kuriem man izpratne par uzvedību un intereses nesakritīs. Piemēram, man nebūs pa ceļam ar ļoti sabiedrisku cilvēku, kurš gribēs ballītes nedēļas nogalēs, neatkarīgi no maka biezuma un profesijas.
11.09.2018 15:11 |
 
10 gadi
Reitings 361
Reģ: 23.03.2013
Ir nākuši klāt diez gan bieži un ir sanācis arī nedaudz pakomunicet, bet pārsvarā jau nāk klāt dīvaiņi. :D
Tā pat kā autore vienmēr uzreiz atraidu, bet nu, ja vīrietis māk parunāt un ieinteresēt, tad nav tā, ka esmu kategoriski pret.
Tas man šķiet daudz foršāks veids kā iepazīties nekā internetā raksta darba intervijas jautājumus. :-D
Man ir žēl, ka pirms kādiem 3mēnešiem vienā publiskā vietā es ļoti steidzos, bet sanāca saskatīties ar vieņu ļoti harizmātisku vīrieti... viņš stāvēja....un te pekšņi es dzirdu aiz muguras, ka kāds mēģina mani sasaukt- VIŅŠ nāk man no mugurpuses un smaidīgs prasa vai varam aiziet uz tēju. Tagad nozēloju, bet toreiz tā arī pateicu nē, jo 1) man ir puisis :D , samulsu un ļoti steidzos. Bet nezinu kāpēc kaut kā viņš man palika prātā....
11.09.2018 15:03 |
 
Reitings 2056
Reģ: 31.07.2010
Labāk, lai uz ielas nāk klāt nekā sabiedriskajā mēğina iepazities, tad ir vēl neērtāk
09.09.2018 13:56 |
 
Reitings 772
Reģ: 23.08.2016
Nav tā, ka regulāri uzrunā katru nedēļu. Ziemā gandrīz vispār ne, bet, piemēram, pēdējās nedēļas laikā 3x. Esmu ievērojusi, ka vairāk uzrunā siltā laikā, tas droši vien saistīts ar apģērbu (jāpiebilst, ka nēģerbjos piedauzīgi, man patīk sievišķīga klasika). Kad esmu satuntulējusies biezā mētelī, šallē un cepurē, tad neviens klāt nav nācis. Kur aicina? Uz ielas, arī lielveikalā ir nācis klāt, bija ievērojis mani, kamēr laikoju kurpes :-D Viens speciāli izkāpa ar mani vienā pieturā, lai nebūtu jārunā ar mani tramvajā. Un nav tā, ka velkos pa ielu. Ātra solī eju un jūtu, ka kāds gandrīz skriešus pienāk klāt un sāk iet blakus. Viens kadrs no aizmugures izleca priekšā, apturot mani. Un tas vienmēr notiek tikai Rīgā, vismaz ar mani.
09.09.2018 12:48 |
 
Reitings 1912
Reģ: 13.05.2016
Ja tā no statistikas viedokļa - cik tad bieži nāk ar Jums iepazīties uz ielas?

Man arī tas interesētu. Ir gadijies vairākas reizes dzīves laikā, bet ne regulāri vai bieži kā te dažas runā :D
Un kur jūs tā regulāri uzrunā? Es piem pa ielu lēni nepastaigājos, lai kādam vispār butu laiks novertet baigi mani, iet klāt vai nē, tad būtu jāskrien man pakaļ :D
Ar sabiedrisko ar nebraucu un pieturās nestāvu. Un tādas situācijas gaišā dienas laikā ir bijušas tik tīņu vecuma pieturā stāvot, vai kkur vnk stāvot un kādu gaidot ilgāku brīdi. Nakti, vakaros, pasākumos utt jau cita lieta.
09.09.2018 11:36 |
 
Reitings 365
Reģ: 28.06.2014
Man arī laikam jāsecina, ka esmu vizuāli nepievilcīga, jo mani uz ielas neviens nekad nav uzrunājis. (t)
09.09.2018 09:36 |
 
Reitings 3897
Reģ: 01.01.2017
Manuprāt, tā dara kaut kādi babņiki un cik meitenes viņi šitā ir nocopējuši jau?

A kā uzvedās ne babņiķi? Kur viņi iepazīstās?
.
OK dāmas. A ja nu puisis pienāk uz ielas, cenšas iepazīties, paprasa kontaktus, teiksim to pašu FB, lai no sākuma vienkārši parunātos, nevis uzreiz piedāvā iet uz randiņu? Kā jums šāds variants?
08.09.2018 23:47 |
 
Reitings 1224
Reģ: 17.08.2015
Es laikam esmu neglīta, mani uz ielas neviens neuzrunā :) tikai bomži un dzērāji naudu prasa, jo “jātiek mājās” :D
08.09.2018 23:45 |
 
Reitings 470
Reģ: 04.08.2017
Un viens pie datora vai uz poda ar telefonu rokās, tad gan baigā uzticība?

+
Nu kā, caur datoru un telefonu, var just un novērtēt visas vīrieša rakstura īpāsības, tajā skaitā, manieres, mīmiku, ķermeņa valodu, komunikācijas spējas utt + mūsdienu jaunajiem telefoniem ir babņiku sensors, ja burti sarakstē paliek sarkani, tad 100% babņiks, ja zaļi, tad droši ar tādu uz randiņu var iet :-D
man vizuālais ir pašā saraksta apakšgalā aiz personības, rakstura, politiskajiem uzskatiem, manierēm, profesijas, ienākumiem, izglītības.

Varēji nemaz nepūlēties izlikties un sarakstīt tik daudz "īpšību" būtu pieticis ar izceltajiem :-P
Kā arī, ja arī sanāktu iepazīties uz ielas un izveidot attiecības, nekad nebūtu uzticības, ka tikko kā viens uz ielas, atkal neskries citām pakaļ iepazīties.. fui

Bet ja izveidotos attiecības ar kādu, kurš būs tevi uzrunājis bibliotēkā vai teātrī, tad būs uzticība, ka viņš neuzrunās nevienu citu, tad kad nākošreiz ies uz iepriekš minētajām iestādēm?
08.09.2018 19:25 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Un viens pie datora vai uz poda ar telefonu rokās, tad gan baigā uzticība? :D
08.09.2018 18:35 |
 
Reitings 648
Reģ: 18.01.2010
Kā arī, ja arī sanāktu iepazīties uz ielas un izveidot attiecības, nekad nebūtu uzticības, ka tikko kā viens uz ielas, atkal neskries citām pakaļ iepazīties.. fui :-D
08.09.2018 16:54 |
 
Reitings 648
Reģ: 18.01.2010
Ir pāris reizes gadījies, ka mēģina uzrunāt, jau pa gabalu jūtams kādiem nolūkiem. Vienmēr ignorēju, neko neatbildu un eju tālāk. Tādas iepazīšanās nav priekš manis. Ja arī būtu brīva sieviete, tāpat nē. Manuprāt, tā dara kaut kādi babņiki un cik meitenes viņi šitā ir nocopējuši jau? :-O:-D
08.09.2018 16:53 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits