Uzrunā uz ielas

 
Reitings 772
Reģ: 23.08.2016
Vai jūs nepazīstami vīrieši uzrunā uz ielas, aicinot uz randiņiem? Kā jums tas patīk? Vai esat piekritušas ar svešinieku iedzert kafiju? Mani tas parasti tik ļoti pārsteidz nesagatavotu, ka spēju tikai pateikt - nē, paldies. Pat čali nepagūstu apskatīt. Nezinu, vai esmu tāda vienīgā :-D
06.09.2018 14:05 |
 
Reitings 48
Reģ: 21.04.2018
Forši, ka tāda diskusija ir radusies! Pēdējā laikā aktuāla tēma. Man regulāri nāk klāt uz ielas, regulāri.... Un cik ar tiem cilvēkiem ir vairāk runāts un uzzinātas detaļas, tad skaidrs ir tas, ka 70% no tiem, kas to dara, tas ir treniņš. Tie ir Dating coach ''gudrības'' saklausījušies eksperimentētāji.
Ir arī foršas iepazīšanās tostarp!:-)
08.09.2018 13:19 |
 
Reitings 2520
Reģ: 30.01.2017
Dažas te runā tā, it kā pēc randiņa būtu uzreiz uz baznīcu jāskrien un jāprec nost. Tāpēc jau aicina/piekrīt doties uz randiņu, lai iepazītos un noskaidrotu to, ko izskats nepasaka |-)
08.09.2018 11:47 |
 
Reitings 2288
Reģ: 10.02.2013
Ja tā no statistikas viedokļa - cik tad bieži nāk ar Jums iepazīties uz ielas?
08.09.2018 10:55 |
 
Reitings 1937
Reģ: 18.05.2016
Ir uzrunajusi, atsaku, jo esmu aiznemta, vai kad nebiju, vai nu neintereseja, vai samulsu :-D
Jaa, tas mazais italis ari man piesejas, pec tam kad redzeju atkal, gaju ar likumu, jo lureja virsu vienmer, kaitina, kad ta uzstajigi piesienas.
Bet nu, es viiispar nesaprotu, kas tur tik sausmigs, ja virietis tiri del ta, ka sieviete izraisija simpatijas vizuala tela delj, un tadel virietis velas iepazities. Ta tik vien skiet, ka simpatiskie cilveki ir stulbi un tas vizuali nesimpatiskas uzreiz tik nu interesantas un gudras. Visiem ta vien gribas pieradit, ka ariene neko nenozime, tak pec arienes neizvelas, bet loogiski, ka pirmaja iespaida ariene loti daudz ko izsaka. Pie tam, kas vienam simpatisks otram ne. Jebkuram gribas satikties ar sev fiziski pievilcigu personu, tad jau randina ari saprastu vai ir kas vairak vai ne
08.09.2018 10:38 |
 
Reitings 149
Reģ: 29.01.2009
Man šķiet, ka iepazīšanās uz ielas ir labāks variants nekā iepazīšanās internetā. Uz ielas var jau vairāk saprast - patīk vai nē cilvēks jau sajūtu līmenī. Nedomāju, ka tā ir vērtēšana tikai pēc izskata, jo instinktīvi un zemapziņā ārējais izskats pat nav tik svarīgs. Es neredzu baigo atšķirību starp ielu, bibliotēku vai klubu...
Man laikam ir uztrenēta acs vai kā, bet tamlīdzīgās negaidītās situācijās paspēju "novērtēt" uzrunātāju. Kamēr šis muld, nočekoju visu, kam parasti pievēršu uzmanību :-P
Un man tāda uzrunāšana uz ielas noteikti paceļ pašapziņu. Turklāt, ir izveidojusies arī attiecību pieredze pēc šādām iepazīšanām :-)
07.09.2018 20:10 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
O jā, zinu to origo dīvaini! :D Toreiz kā atkratījos, tā pēc minūtes jau pie citas bija šis klāt un vervelēja kaut ko.
07.09.2018 19:23 |
 
Reitings 951
Reģ: 16.12.2014
Vairākas reizes nedēļā?

Man ir šaubas, vai viņam vispār bija pilns rublis, jo viņs tiešām bija ļooori uzstājīgs un gandrīz vai sadusmojās, kad viņam vairākkārt atteicu dot savu tel.nr. Vienu reizi pat draudēju iet pie apsardzes. Tad atšuvās un nepiesējās vairs nekad pēc tās reizes.
07.09.2018 17:32 |
 
Reitings 491
Reģ: 15.04.2017
Es atceros to itāli, bet bija vēl pāris, par kuriem runāja nedaudz vēlāk. Es domāju, izejot cauri tai apkārtnei, to enerģētiku reizēm var just tādu. Tad nu es arī iztēlojos, kā būtu, ja sāktu šitā visas pēc kārtas uzrunāt, gan jau aizietu tāda pati slikta slava, ja nu vienīgi darīt to dažādās vietās, bet tad tas galīgi liekas laikietilpīgi un nelietderīgi.
07.09.2018 17:30 |
 
Reitings 139
Reģ: 08.08.2018
Kādreiz (bet es runāju tiesam par tādiem laikiem, kas bija pirms 12-15 gadiem) pa Origo blandījās viens maza auguma padzīvojis itālis un burtiski vajāja gados jaunas sievietes, uzrunājos, aicinot kopā iedzert kafiju, ja tika atteikts, tad uzstājīgi prasīja telefonu. Nekautrējās šos uzstājīgos jautājumus uzdot pat vairākas reizes nedēļā sekojot soli solī. Nezinu, vai Estupendo runā par šo dīvaini, bet es šo kadru atceros

haha, arī man šis tips bija sējies klāt :D
07.09.2018 17:17 |
 
Reitings 28
Reģ: 23.07.2018
Vairākas reizes nedēļā? :-O:-D
07.09.2018 17:10 |
 
Reitings 951
Reģ: 16.12.2014
ko dara origo dīvaiņi?

Kādreiz (bet es runāju tiesam par tādiem laikiem, kas bija pirms 12-15 gadiem) pa Origo blandījās viens maza auguma padzīvojis itālis un burtiski vajāja gados jaunas sievietes, uzrunājos, aicinot kopā iedzert kafiju, ja tika atteikts, tad uzstājīgi prasīja telefonu. Nekautrējās šos uzstājīgos jautājumus uzdot pat vairākas reizes nedēļā sekojot soli solī. Nezinu, vai Estupendo runā par šo dīvaini, bet es šo kadru atceros :D
07.09.2018 17:05 |
 
Reitings 28
Reģ: 23.07.2018
Estupendo, ko dara origo dīvaiņi?
07.09.2018 16:59 |
 
Reitings 28
Reģ: 23.07.2018
Visos gadījumos, kad esmu uz ielas uzrunāta, novēroju, ka uzrunātāji jūtas neērti un neveikli. Droši vien, zinot visus šos stereotipus, uzrunāt nav viegli.
07.09.2018 16:58 |
 
Reitings 1663
Reģ: 22.03.2015
Nē, neesmu iepazinusies uz ielas un nesaista tie vīrieši, kuram šāds uzvedības modelis liekas sakarīgs. Neredzu iemeslu uzmākties kādai uz ielas, kad ir miljons iepazīšanās aplikācijas, dating lapas, speed dating utt.
Tāpēc vien, ka kāds liksies vizuāli normāls, uz randiņu neskrietu, man vizuālais ir pašā saraksta apakšgalā aiz personības, rakstura, politiskajiem uzskatiem, manierēm, profesijas, ienākumiem, izglītības.
07.09.2018 16:40 |
 
Reitings 491
Reģ: 15.04.2017
Un meitenēm nez kāpēc liekas, ka, ja tiek uzrunāta viņa, tad tiek uzrunātas visas pēc kārtas. Un vēl brīnās, kāpēc grib iepazīties ar nepazīstamu cilvēku.

Nu ja tas notiktu no brīvās gribas, tad tā arī notiktu, uz ielas praktiski nebūtu nevienas, kuru nebūtu uzrunājuši vairāki, vismaz es ejot pa ielu, 9 no 10 redzu kā pievilcīgas tieši pēc ārējā izskata, līdz ar to, lai pārliecinātos, kura atbilstošāk der pēc rakstura, man būtu visas arī jāuzrunā. Bet tad, visticamāk, ar laiku mani ievērotu arvien vairāk un beigās būtu tā, ka par to runātu jau kā par origo dīvaiņiem. Dzīvē neesmu redzējis, ka kāds tā darītu.
07.09.2018 16:26 |
 
Reitings 567
Reģ: 19.09.2017
Nu paskatīsimies no otras puses. Mani uzrunā svešs vīrietis, uzsāk small talk, nešaujot uzreiz ārā randiņa jautājumu. Bet man nav 12 gadi, es taču redzu, ko viņš grib.

Visa cilveku savstarpejo attiecibu vesture ir seksualas uzmaksanas vesture.
Pēc izskata un pēc ķīmijas. Ja man šis cilvēks neliksies simpātisks, viņš man tur Prustu un Hēgeli var citēt, joku anekdotes stāstīt vai nospēlēt serenādi uz savas mandolīnas - nu neinteresēs viņš! Un jā - tikai paskatoties

Izskats ir acumirkligs, korozejoss jedziens :)
07.09.2018 13:00 |
 
Reitings 951
Reģ: 16.12.2014
Izskats = domāju, arī kustības, smaids utt., ne jau tur dekoltē.

Tieši tā. Jo sevišķi, ja tā aizdomājas - esmu saņēmusi uzmanības apliecinājumus arī dienās, kad pašai šķiet, ka izskatos savā teju sliktākajā kondīcijā, turpretim reizēs, kad pati sev šķieti tāda, ka varētu mierīgi stāvēt paceltu galvu blakus Heidijai Klūmai, neviens šķiet, nepiegirež vērību :D
07.09.2018 12:58 |
 
Reitings 586
Reģ: 03.04.2018
Mūsdienās tā ir un neko tur nepadarīt. :D
07.09.2018 12:55 |
 
Reitings 586
Reģ: 03.04.2018
Un mums nepatīk, ka mūs pēc izskata vērtē. Bet vai tad mēs pēc izskata nenolemjam, teikt viņam jā vai nē? Un tad skatāmies tālāk. Nu tas spēlē vislielāko lomu šādā iepazīšanās situācijā tomēr. Izskats = domāju, arī kustības, smaids utt., ne jau tur dekoltē.
07.09.2018 12:55 |
 
Reitings 951
Reģ: 16.12.2014
Izlasīju visas atbildes un apsvērumus un nospriedu, ka esmu ļooooti tālu no vidējās statistiskās sievietes :D
Laiku pa laikam esmu piedzīvojusi iepazīšanās mēģinājumus "uz ielas". Turklāt, ja tīri statistiski, tad šādu "uz ielas" mēginājumu ir bijis vairāk kā mēģinājumu iepazīties klubos, bāros, kafejnīcās, bibliotēkās, internetā u.t.t. (tas, nebūt nenozīmē, ka esmu saņēmusi kaut kādus nepiedienīgus piedāvājumus vai tamlīdzīgi, lai gan arī tādi gadījumi pāris ir bijuši, kuriem uzreiz arī parādīju savu attieksmi pret šo piedavājumu).
Un, kas "vēl trakāk" - ar vienu no šīm iepazīšanām izveidojās ilgstošas attiecības (tostarp neilga laulība), ar vēl vienu - pāris gadus ilgs "friends with benefits" rakstura sakars. Bet ar to visu ir tā, kā saka Zinas tante - ir bijuši tādi, kuriem momentā gribas teikt, lai staigā pāris mājas tālāk, bet ir tādi, kuru dabiskais pievilcības spēks liek vismaz aiziet nobaudīt kafiju tuvākajā kafejnīcā, lai saprastu, vai tas ir kas vairāk par tikai ārēju fizioloģisku pievilcību. Nu ir cilvēki, kuri vienkārsi rauda kaut kādus nepievilcīgus fluīdus, pat tad, ja vizuālais ir kā no žurnāla vāka (vai vidējā atvēruma)...
07.09.2018 12:52 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits