Attiecības pēc bērna piedzimšanas.

 
Reitings 45
Reģ: 09.03.2010
Sveikas, mammas! Padalieties savā pieredzē, vai attiecības izmanījās pēc mazula piedzimšanas. Bērns pavisam mazs, 4 mēneši. Man patreiz izskatās, ka partnerim citas nodarbes ir svarīgākas un interesantākas kā sava gimene. Nepamet sajūta, ka vinš tagad jūtas ierobežots, ka draugi var sēdēt līdz vēlai naktij un sist klaču, iedzert, tusēt, draugiem bērni nav, īsti pat nav nopietnas attiecības. Esmu vairākkārt par to runājusi, teikusi par dzīves prioritātēm, bet ar sirdi saprotu, ka pret vina gribu neko “neieborēšu.” Gribu dzirdēt stāstus, pieredzes, vai izdevās kaut ko mainīt, varbūt partneris atvēra acis un saprata kas dzīvē ir svarīgs.. Vienā brīdī gribās iespītēties un teikt, lai tad dara ko grib un iet kur grib, ka pašas tiksim kārtībā, varbūt attiecības jābeidz un man izdosies ar laiku atrast partneri, gimenes cilvēku. Otrā brīdī gribas, lai viss ir labi, borēt “divdesmittrešoreizi,” bet saprotu, ka ar varu nevaru neko piespiest.
Uzkalusīšu jebkuru viedokli.
30.08.2018 22:21 |
 
Reitings 1983
Reģ: 13.01.2012
Viss, kas par daudz tas par skādi. Kā saka, katrs pats izvēlas savu "indi". Tev kafija, draugam marihuāna šad tad. Šaubos, ka tā ir problēmas sakne.
31.08.2018 12:40 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Es ceru, ka tu alkoholu nelieto, jo pēc farmakoloģiskajiem efektiem alkohols klasificējas pie smagajām narkotikām, jā, vienā plauktā ar heroīnu, amfetamīniem utt. Marihuāna ir vieglā narkotika. Salīdzinājumam, kofeīnu nevar iedalīt nekur, tāpēc tas ir pa visu smagajām un vieglajām narkotikām.
Katrā ziņā, ja lieto alkoholu, kafiju, esi smēķējusi, un draugam zāģē par zāli, tad tu esi prasta liekule.
Liekas, jocīgi, ka mūsdienās, kad pieejama tik plaša informācija, cilvēki tik aprobežoti domā.

:-D
31.08.2018 12:54 |
 
Reitings 212
Reģ: 26.06.2015
Ir jāsaprot,ka vīrietim daba nav devusi mātes instinktu,līdz ar to bērns viņam ir kā svešais no citas planētas.Viņš nesaprot ko ar viņu darīt.
Vīrietis mīl tikai to,kurā ir ieguldījis savu laiku,enerģiju un līdzekļus.Tā pat kā mašīnā,piemēram.Jo vairāk iegulda,jo vairāk mīl. Tādā veidā aug vērtība viņa acīs.
Tādēļ es ieteiktu pamazām dot rūpēties par bērnu.Nomainīt autiņus,nopirkt kādu mantiņu,izvest pastaigā...Galvenais,lai tas notiek pamazām un svarīgi atcerēties,ka vīrietim viņš ir svešs. Nepārmet viņam,ja dara kaut ko nepareizi un nejaucies!Pamazām un ar UZSLAVĀM par IZDARĪTO pieradināsi viņu rūpēties par bērnu.Uzņemoties atbildību viņš viņu iemīlēs.
Man gan bērnu vēl nav, bet aktīvi gatavojos dzīves periodam,kad viņi būs.Kā arī cenšos izprast vīriešu psiholoģiju.
31.08.2018 13:00 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Vai tiešām tagad jau kafiju pielīdzināsim narkotikām? Tas jau ir solis uz priekšu.
--
Nē, man neliktos normāli, ka vīrietis tusē ar draugiem, lietojot alkoholu un narkotikas. Bet tam nav sakara ar bērnu, iebildumi būtu arī, ja tāda nebūtu.
--
Mūsu attiecības tikai uzlabojās, kad piedzima bērns, jo vīrs ļoti labprāt pavada laiku ar bērnu un piedalās bērna audzināšanā.
31.08.2018 13:02 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Ir jāsaprot,ka vīrietim daba nav devusi mātes instinktu,līdz ar to bērns viņam ir kā svešais no citas planētas.Viņš nesaprot ko ar viņu darīt.

Nu nabadziņi, kas neko nesaprotu, nemāk un nevar. Mammām gan daba dod (īsti ko? zināšanas?) kā mainīt pamperus, barot utt. :D HAHAHA
31.08.2018 13:04 |
 
Reitings 2442
Reģ: 20.04.2014
Mammām gan daba dod (īsti ko? zināšanas?) kā mainīt pamperus, barot utt. HAHAHA

Nuuu vari jau zviegt, bet sievietēm ir tāda lieta kā mātes instinkts. Ne jau pamperu maiņas instrukcija tajā instinktā ir ierakstīta, bet gan tieksme rūpēties, sargāt, audzināt, utml.
Vīriešiem tas ir mazliet citādāk.
31.08.2018 13:10 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Nuuu vari jau zviegt, bet sievietēm ir tāda lieta kā mātes instinkts. Ne jau pamperu maiņas instrukcija tajā instinktā ir ierakstīta, bet gan tieksme rūpēties, sargāt, audzināt, utml.
Vīriešiem tas ir mazliet citādāk.

To mācās ARĪ sieviete! Un arī vīrietis mācās to pašu. Nekādi pliki instinkti (cik nu kurai doti) reālās aprūpes darbībās nepalīdz.
31.08.2018 13:16 |
 
Reitings 477
Reģ: 03.09.2016
Chicachica KO es tikko izlasīju? Bērns vīrietim ir svešs? Paga, tu nopietni? :-O
31.08.2018 13:17 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Galvenais,lai tas notiek pamazām un svarīgi atcerēties,ka vīrietim viņš ir svešs. Nepārmet viņam,ja dara kaut ko nepareizi un nejaucies!Pamazām un ar UZSLAVĀM par IZDARĪTO pieradināsi viņu rūpēties par bērnu.Uzņemoties atbildību viņš viņu iemīlēs.

:D
Un sievieti, kura kaut ko nepareizi dara līdz izdodas labi, kā jāslavē? :D
31.08.2018 13:27 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Un par kafiju un narkotikām vispār bomba. :D
31.08.2018 13:29 |
 
Reitings 212
Reģ: 26.06.2015
Sieviete ar bērnu ir kopā 9 mēnešus ilgāk,nekā vīrietis.Viņa bērnu jūt,jo viņi ir viens vesels.Es domāju par atšķirību ko jūt vīrietis un ko jūt sieviete,kad bērns ienāk ģimenē.Vīrietis bērnu iemīl tikai ar laiku.Tas,protams,ir mans skatijums,bet ir jāsaprot tas vīrietis,ka viņš nejūtas tā pat kā mēs.Ir atšķirība starp vīrieti un sievieti.
31.08.2018 13:33 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Es domāju par atšķirību ko jūt vīrietis un ko jūt sieviete,kad bērns ienāk ģimenē.Vīrietis bērnu iemīl tikai ar laiku.

Nu tad aizdomājies galīgi garām. :D Draugs savu bērnu jau dzemdībās sagaidīja un iemīlēja, labākais un brīnumainākais, kas noticis. Cits, vienkārši labs draugs, stāstīja, ka eiforija un kad atved mājās, tad abi nezināja, kur un kā tagad likt gulēt utt. Tā kā nevajag liet.
31.08.2018 13:37 |
 
Reitings 1983
Reģ: 13.01.2012
Ja cilvēki padomātu plašāk, nevis tikai lasītu delfus, tad varbūt arī uzskati būtu citi. Ja nav zināšanu par atkarību izraisošām vielām, tad nav.
Fascinē, ka alkoholu izdala atsevišķi no narkotikām, kaut gan tas ir tas pats. Tas tikai pierāda to, ka cilvēki padarīti par alkoholiķiem, pat ja tikai glāze vīna šad tad. Tā tāpat ir narkotiku lietošana, lai kā censtos atrunāties. Bet tas nav nekas slikts, ka kāds kko lieto. Vienkārši būtu jāzina kā droši lietot jebkuru vielu, ko diemžēl Austrumeiropā nemāca un nemācīs, kamēr nebūs nomiruši psrs cilvēki un jaunie, kam psrs domāšana lien pa visām vīlēm ārā.
Sakiet ko gribat, bet kofeīnu pieskaita pie narkotikām. Zinātni neapmānīsi, bet tupus cilvēkus gan.
31.08.2018 13:40 |
 
Reitings 477
Reģ: 03.09.2016
Chicachica, nu gluži tā nav. Protams, bērnu mamma izjūt savādāk, bet, ja vien vīrietis sievietei ir blakus grūtniecības laikā, tad vins to bērnu arī jūt un “redz”. Mans virietis runā ar bērnu caur punci daudz vairāk nekā es, piemēram. Ļoti mīl un gaida. Tas tā vairāk no Padomju laikiemtā domāšana, ka ko ta vīrietis, sieviete i piedzemdē, i izaudzina. Tagad vispār skatos, ka lielākoties visi pāri bērna audzināšanā un aprūpē iesaistās 50 uz 50!
31.08.2018 13:44 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Selene, palasi, ko dod kofeīns un ko narkotikas. Tad parunāsi par atšķirībām. :D
31.08.2018 13:45 |
 
Reitings 1937
Reģ: 18.05.2016
Akd, es meedzu lietot alkoholu, bet ja virs izdomatu regulari kuriit zaljo, nu looogiski es butu pret un ne, es neapsvertu domu PILNIBA atteikties no alkohola, lai tikai varetu izteikt pretenzijas pret loti regularu kurisanu :-D Mans virs gan medza agrak uzpipet zali, man pilnigi nekas nebija pret, tapec, ka tas ir reizem, tapat ka alkohols - reizem.
Bet nu ja, diezin vai tu varesi vinu “izaudzinat”, ja pats pie ta nenonaks. To, ka esi pret to, ka draugus un visu parejo joprojam piekopj ari kad majas ir zidainis, nesaprotu kapec sauc par “zagesanu”, nu kas par modi sievietes pretenzijas uzreiz definet ka “zagesanu”, ak nabaga viriesi, ej tu nost, sieviete atlavas nabagam aizradit, ka butu japavada laiks ar vinu un vinu kopigi nesen dzimuso bernu :-D
31.08.2018 13:47 |
 
10 gadi
Reitings 4266
Reģ: 03.08.2009
Saruna ne pa ķeksi aizgājusi pie narkotikām, bet te jau viena meitene labi izteicās. Ar šādu tēva attieksmi noteikti būtu jāiet pie pāru terapeita, citādi neko neizmainīs. Man kaut kā rādās, ka vīrietis nav bijis gatavs bērnam, ja atļaujas šādi izturēties. Man viens radagabals tāds pats. Un nu jau gadi riņķī, pilnīgi nekas nav mainījies.
----------------
Mans vīrs par bērnu rūpejas kopš pirmās dienas, es pirmās 2 nedēļas vispār ne reizi gandrīz pati pamperus nemainīju. Viņš ir tik pat rūpīgs un atbildīgs, cik es, esam pilnīgi līdzvērtīgi vecāki. Bet lēmumu radīt bērnu mēs pieņēmām kopā un nevienu brīdi nav bijusi saruna par to, ka viņam pirmajā vietā būtu draugi un tusiņi.
31.08.2018 13:47 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
nu kas par modi sievietes pretenzijas uzreiz definet ka “zagesanu”, ak nabaga viriesi, ej tu nost, sieviete atlavas nabagam aizradit, ka butu japavada laiks ar vinu un vinu kopigi nesen dzimuso bernu

+
Nu vīrieši ''nezāģējot''! :D
31.08.2018 13:52 |
 
Reitings 502
Reģ: 07.03.2018
Kafija = narkotikas? Tiešām kāds dzīvo ar šādu skatījumu? :D
Un visu mūsu pašu labā iesaku vīriešus sākt nostādīt blakus sievietēm, ne zem, ne sāņus, ne vēl kur citur.
31.08.2018 13:57 |
 
Reitings 1983
Reģ: 13.01.2012
https://simple.wikipedia.org/wiki/Hard_and_soft_drugs
Palasi pati :D Te mazs populārzinātnisks ievads.
Stulbi, ka narkotikas cilvēki saprot, tikai sliktā nozīmē. :D Jums derētu sevi izglītot paklausoties podcastus ar zinātniekiem. (t) Un pārstāt lasīt delfu un skatīties degpunktu 8-)
31.08.2018 14:02 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits