Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Dzīve bez izklaides, atpūtas

 
Reitings 35
Reģ: 24.08.2018
Sveiki visiem, šajā drēgnajā sestdienas rītā! :)
Gribēju padalīties ar savu situāciju , dzirdēt viedokļus kā situācija izskatās no malas.
Es ar savu vīru esam kopā mazliet vairāk kā 6 gadus un precēti esam 4 gadus :)
Vīrs no praktiskā viedokļa ir zelta gabaliņš un es varu dzīvot kā niere taukos, jo zinu, ka mašīnā varu sēsties un braukt nedomājot par to vai pietiekami degviela, vai tehniskā kārtībā :)
Ikdienā strādājam kopā, sēžam vienā kabinetā.
Šobrīd notiek kapitālais remonts dzīvoklī (sienu pārbūve, logu maiņa utt), vīrs dara visu pats un tā jau dzīvojam 9mēnešus un gan jau vēl gadu dzīvosim :D viss iet ļoti lēnu uz priekšu, jo visu dara viens un atvaļinājumā viņu nelaiž. Bet ne par to ir stāsts :)
Mans vīrs necieš svētkus, izklaides. Mēs kopā nekur neejam, NEKUR neskaitot veikalu. Bet tai pat laikā man neko neliedz varu doties, kur vien vēlos.
Pēdējos mēnešus ir ļoti grūti emocionāli, jo kā jau rakstīju no vienas puses ir zelta gabaliņš, bet no otras puses mūsu kopdzīvē iztrūkst tik būtiskas sastāvdaļas- kā dzīves baudīšana.
Vīrs nav runātājs, bet uz maniem jautājumiem kāpēc neko negrib, vienmēr atbild- vienkārši NEGRIBU un viss.
Un kad iedomājos, ka gribētu citādu dzīvi, jo sajūta, ka nedzīvoju savu dzīvi, bet vienkārši eksistēju, tad liekas diezgan būtu muļķīgi paziņot mēs šķiramies, jo mūsu dzīvē nav izklaides.
Kā jums no malas liekas, ja no praktiskās puses ir viss ok, arī emocijas ir, bet nav dzīves baudīšanas kopā, k ir grūti pieņemt ir iemesls šķirties? vai arī man jāiemācās pieņemt dzīves situāciju?
Lai izprastu sevi un savas emocijas biju domājusi aiziet pie psihoterapeita, kas varbūt palīdzētu tikt skaidrībā pašai ar sevi, bet bailes iztērēt naudu un uzrauties uz tāda, kam tikai interesē nauda un sāktu man teikt vispārīgas lietas. Varbūt varat kādu ieteikt ar ko esat saskārušās?
25.08.2018 11:48 |
 
Reitings 35
Reģ: 24.08.2018
akaroa, nju kā jau te minēja, tas viss ir pašapziņas un pašvērtējuma jautājums, un tās kuras mēs pieļaujam, ka mums blakus esošais vīrietis liekas nezinis, par to ka mūs, kaut kas nepamierina, noteikti neesam ar augstu pašvērtējumu. Un manuprāt, ja sieviete attīstās, maina skatījumu un vīrietis tam visam pavelkas līdzi vai tad ir dreambig variants. Protams pastāv variants, kā es kas gadiem draudzenei gadā pāris reizes uz pleca paraud par to, kas neapmierina un turpina neko nemainīt, tikai čīkstēt :-D
30.08.2018 13:53 |
 
Reitings 576
Reģ: 02.07.2018
tā no malas paskatoties, ir daudz attiecību, kurās vīrietim neko nevajag, nekas neinteresē, viss labi tā pat. un sieviete blakus, kas ar to visu mēģina samierināties. un meklē risinājumu un iet sieviešu kursos un ko tik vēl ne. attīsta sevi. kā tur var būt laba saskaņa, ja sieviete attīstās par diviem, bet vīrietim viss vienalga, viss tā pat labi.
lai vai kā, es ceru, ka tev izdosies, kristchuks.
30.08.2018 13:46 |
 
Reitings 35
Reģ: 24.08.2018
Paldies visiem par sava viedokļa paušanu, lai kāds tas arī būtu :)
Pa šo nedēļu esmu sapratusi, ka ir jāmaina sevi, savs redzējums uz apkārtējiem un tad arī mainīsies man apkārt vide. :)
Tas ko šobrīd daru- pieteicos papildus iegūt izglītību, pieteicos īstenot savu sapni par hobiju, pieteicos sieviešu 3dienu nometnei, kurā būs vairāki speciālisti, tai skaitā psihologs :)
un protams ikdienišķais palicis darbs, sports, mājas dzīve :)
dreambig, malacis, ka spēji sevi nolikt sevi pāri visiem, ceru, ka tagad esi laimīga un piepildītu dzīvi :)
30.08.2018 13:34 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Sakot godīgi, tas ir drausmīgi!
***
Nē, visu var saprast, kad cilvēks ir izpumpēts, noguris un pārstrādājies, pēc darba taisa remontus u.c. Ja tas viss ir īslaicīgi, kaut kāds periods, bet forever and ever darbs-mājas-darbs izklausās drūmi.
***
Protams, forši iet kaut kur arī vienai, ar draugiem, radiniekiem, bet nu.. vienmēr? Pat uz kāzām jādodas vienai - tas ir vairāk nekā skumji, ņemot vērā, ka Tev ir vīrs. Ja uz tādu pasākumu, kā kāzas, otrā puse nevar pārvarēt savu "negribu", nu.... (t)
30.08.2018 10:37 |
 
Reitings 803
Reģ: 21.09.2015
Man ar bijušo draugu tā bija. Viņš arī daudz strādāja, nekur negribēja iet. Viņam interesēja tikai savs sporta veids un mājas. Mani tas sadusmoja ļoti, jo uzskatīju, kāpēc man vienai jāiet uz koncertiem, izstādēm, kafejnīcām, veikaliem. Gribējās to ceļabiedru ar kuru doties piedzīvojumos. Nu katrā ziņā es visur gāju viena. Beigās pieradu. Sāku iet ar draudzenēm un viņu vairs neprasījās pat līdzi. Tā laikā arī ļoti sāku mīlēt sevi un saprast, ka sev esmu svarīgākais cilvēks pasaulē. Attiecību beigās viņš pats sāka prasīties visur līdzi, jo es pārstāju uzstāt. Bet bija jau par vēlu, jo es sapratu, ka man tas ceļabiedrs ir nepieciešams. Un tāds, kas pats nāks, bet lūgšanās un prasīšanas. Tas tā no atkāpes. Autores pārdomās saskatīju kādreizējo sevi ;-)
30.08.2018 09:05 |
 
Reitings 230
Reģ: 26.09.2017
Godīgo sakot, traki ka nav kopīgas izklaides. Tas ar laiku noteikti ir liels robs attiecībās.
Pat kopā strādajat.. varbūt viņš to izjūt kā pabadītu laiku ar tevi arī kopā?
28.08.2018 13:15 |
 
Reitings 948
Reģ: 18.06.2018
Mans vīrs necieš svētkus, izklaides. Mēs kopā nekur neejam, NEKUR neskaitot veikalu. Bet tai pat laikā man neko neliedz varu doties, kur vien vēlos.]
Bet tad kur ir problēma - ej viena. Ja negrib, lai neiet. Ļauj viņam atpūsties kā viņš grib un tu atpūties kā tu gribi.
I
kdienā strādājam kopā, sēžam vienā kabinetā.
takš atpūšaties viens no otra, cik tad var uzturēties nonstopa kopā. Katram cilvēkam ir vajadzīgs personīgais laiks tikai sev.
27.08.2018 22:47 |
 
Reitings 3897
Reģ: 01.01.2017
Attiecības - tie ir DIVI. Un lai tas ilgtermiņā strādātu, uz pilnu jaudu jādzīvo abiem.

57days savā ziņā es te Tev piekrītu. Nesen forumā bija tēma par to ka vīrs ir foršs, bet negrib strādāt. Tagad te, vīrs it kā ir "zelta gabaliņš", bet tusēt negrib. Ir daudzām sievietēm tāds knifs, ka vīrs it kā ir "zelta gabaliņš", tad nāk komats pēc kura nāk "bet" un tālāk vesels penteris. Vienkārši rodas iespaids ka dāmas grib pārāk daudz no saviem vīriešiem tajā pašā laikā aizmirstot ka arī vīriešiem ir savi "bet" attiecībā uz sievietēm.
27.08.2018 22:25 |
 
Reitings 3551
Reģ: 23.11.2012
Tas ka vīrs pats veic remontu ir pozitīvi, jo šādi cilvēki ir praktiski un saimnieciski. Ļoti labas īpašības vīrietim kurš pats prot ar visu tikt galā nevis sauks "speciālistu" dēļ katras sīkuma. Un kosmētiskais remonts nav nekas ārkārtējs.
Protams tas neies ātri. Un pašam pastrādāt savā labā ir ļoti laba atslodze no biroja darba.
Galīgi neiet ārā no mājas gan nav īpaši labi, ja tas ir saistīts ar finansiālo pusi, var izdomāt atpūtu kas neprasa daudz līdzekļu, vasarā tādu iespēju ir daudz.
27.08.2018 08:33 |
 
10 gadi
Reitings 319
Reģ: 17.09.2010
Nelasīju visus komentārus, taču uzskatu,ka
Ikdienā strādājam kopā, sēžam vienā kabinetā.
Šī ir Jūsu galvenā problēma, Jūs strādājat kopā. + vēl vienā kabinetā. Jūs visur esat kopā, pat darbā, līdz ar to nav vēlēšanās pat uz kopīgu atpūtu. Jums pat nav laika noilgoties vienam pēc otra, jo veselu laiku esat kopā.
26.08.2018 14:11 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Saki ka jūties tā, it kā tikai eksistētu, nevis dzīvotu dēļ tā ka nekur neej/netusējies. A Tev nav ienācis prātā ka Tavs vīrs tieši otrādi, dzīvo uz pilnu jaudu, dara to, kas viņam patīk un interesē, nevis staigā pa viņa prāt stulbām izstādēm, restorāniem, teātriem un citiem pasākumiem?

xanax, vram ta viss visdrīzāk ir labi, bez stulbām izstādēm. Bet ir viens BET - tas padara viņa sievu nelaimīgu, attiecīgi, cieš vīra laulības dzīve. Foršā sieviete, kuru viņš apprecēja (pieņemu, ka tādu, kas viņam nešķie forša, viņš nebūtu precējis) caur sakostiem zobiem tēlo labu garastāvokli, agri vai vēlu sāks zāģēt, un, ja tiks pāri bailēm, ka nevienu citu vietā neatradīs, tas iespējams pat no vīra, kurš labi dzīvo bez stulbām izklaidēm, izšķirsies. Pieņemu, ka tas dzīvei uz pilnu jaudu pielies kādu darvas karoti.
.
Attiecības - tie ir DIVI. Un lai tas ilgtermiņā strādātu, uz pilnu jaudu jādzīvo abiem.
26.08.2018 07:55 |
 
Reitings 6299
Reģ: 15.11.2012
Kristchuks, tu kaut kā baigi sevi noniecini, vaino sevi šajā situācijā, sauc sevi par nejēgu utt. Te jūtama pamatīgi zema pašapziņa. Arī tas, ka tu sevi tā kā vaino tajā, ka uzdroašinies gribēt kaut ko vairāk par vīru, kas nedzer, nesit un nekrāpj, ka mēģini pārliecināt sevi, ka dzīvo kā "niere taukos" rutīnā un mūžīgā remonta apstākļos. Es ieteiktu sākt ar pašapziņas celšanu, bet man kaut kā ir aizdomas, ka tas rezultēsies ar "zelta gabaliņa" vīra pamešanu. Jo daudzas sievietes nepaciestu šādu dzīvi, kāda ir tev.
P.S. esmu no tām, kas nesaprot, ko dzīvoklī gadu var remontēt, un turklāt gada laikā nav vēl tikts līdz tādam pamatdarbam kā elektrība. Man ir divi varianti, vai nu naudas tomēr nepietiek, vai arī vīrs ir no tiem, kam "tāpat labi" un dzīvot stroikā ir ok. Pasaki taču viņam, ka nav ok, ka tev tas viss ir līdz kliņķim. Ja budžets ir kopīgs izsauc strādniekus un lai viņi strādā, kamēr vīrs ir mūžīgajā darbā, no kura neesot iespējams paņemt atvaļinājumu.
26.08.2018 05:57 |
 
Reitings 311
Reģ: 21.06.2018
Elektrība un kanalizācija tiešām nav nekāds haiteks praktiskam vīrietim un pat sievietei (tīri no pieredzes), lūk monolīta betona sienas pārbūvēt, tas ir jāmāk!
26.08.2018 00:57 |
 
Reitings 3897
Reģ: 01.01.2017
Vīrs no praktiskā viedokļa ir zelta gabaliņš un es varu dzīvot kā niere taukos, jo zinu, ka mašīnā varu sēsties un braukt nedomājot par to vai pietiekami degviela, vai tehniskā kārtībā

Mans vīrs necieš svētkus, izklaides. Mēs kopā nekur neejam, NEKUR neskaitot veikalu. Bet tai pat laikā man neko neliedz varu doties, kur vien vēlos.

Un kad iedomājos, ka gribētu citādu dzīvi, jo sajūta, ka nedzīvoju savu dzīvi, bet vienkārši eksistēju

Uz brīdi pat aizdomājos vai es gadījumā neesmu Tavs vīrs, jo aprakstītājs ir kaut kas līdzīgs man. :-D Saki ka jūties tā, it kā tikai eksistētu, nevis dzīvotu dēļ tā ka nekur neej/netusējies. A Tev nav ienācis prātā ka Tavs vīrs tieši otrādi, dzīvo uz pilnu jaudu, dara to, kas viņam patīk un interesē, nevis staigā pa viņa prāt stulbām izstādēm, restorāniem, teātriem un citiem pasākumiem? Piemēram iespējams Tavs vīrs reāli kaifo no remonta veikšanas procesa, tikmēr Tu domā ka tas ir garlaicīgs pasākums. Bet tā, ko darīt šajā situācijā nevarēšu ieteikt, bet kā saka jebkuru cilvēku āgri vai vēlu izlabos "koka Makintošs".
25.08.2018 23:34 |
 
Reitings 6750
Reģ: 16.01.2011
Es atvainojos, es izlasīju tikai diskusijas pieteikumu, komentāri cauri neeju. Tomēr gribu dalīties ar to, kā situāciju redzu es.
Jā, arī man svētki (dzimšanas un vārda dienas, Jāņi, Lieldienas, Ziemassvētki, utml) nepatīk. Tas ir saistīts ar manu pagātni un tam, kam esmu gājusi cauri. Ar šo pieredzi sāpīgi ir dalīties pat ar savu draugu, tāpēc publiski par to nerunāšu. Es cenšos svētkus maksimāli nesvinēt - esmu ņēmusi darba dienas Vecgada vakarā, pēdējā laikā svētkos vienkārši dodos ceļojumos - gan tuvāk, gan tālāk.
Draugs līdz šim nav protestējis - šovasar Jāņus pavadījām Gruzijā, bet manu dzimšanas dienu svinējām izbraucienā pa Latgali. Viņš manus iemeslus zina un saprot, kā arī atbalsta.
Ko es ar šo gribu teikt - iespējams ir kāds dziļāks iemesls, kāpēc draugs atsakās no aktivitātēm, svinībām vai kā cita. Iespējams, jāatrod, kas jums abiem patiešām patīk un sagādā baudu, ne zobusāpes.
25.08.2018 22:34 |
 
Reitings 745
Reģ: 22.07.2018
Tas mans ģimenes loceklis ir vājprātīgā stresā, ja jāaicina ciemiņi vai ja jābrauc kaut kur ciemos.

Tāda sajūta, ka apraksta mani! :D Esmu izteikta vienpate, līdz ar to mani arī pārņem nenormāls stress, ja jābrauc ciemos vai ja jāuzņem viesi. Tiesa gan, to jau sen nedaru tieši tā iemesla dēļ, ka man tas sagādā diskomfortu, rada stresu. Daudz labprātāk laiku pavadu mājās vai arī tuvāko cilvēku sabiedrībā, ar nosacījumu, ka nedodamies atpūsties ļaužu pārpildītās vietās, jo masu pasākumi ļoti nepatīk.
Neuzskatu, ka būtu jāšķiras ar visādi citādi labu vīrieti tikai tapēc, ka šajā jautājumā nesaskan domas. Es tādā situācijā priecātos, ka vīram nav nekas pret to, ka atpūšos ar draudzenēm. Tai pat laikā caur sarunām censtos rast kompromisu un norunāt, ka, piemēram, reizi mēnesi vai divos tādā un tādā dienā ieplānojam atpūtu ārpus mājas, ar norunu, ka izvēlētais izklaides veids ir pa prātam abiem. Pārējā laikā, zinot, ka cilvēkam izklaides neiet pa prātam, izklaidētos ar draudzenēm. Manuprāt, tas būtu zelta vidusceļš. Tiesa gan, gadījumā, ja vīrietis noraidītu pat tādu ideju, tomēr aizdomātos par to, cik svarīga esmu otram cilvēkam. Uzskatu, ka attiecībās ir svarīgi vienam otru sadzirdēt, rast kompromisus, piekāpties. Tas tā nestrādā, ja nepārtraukti piekāpjas tikai viens, jo, lai viss izdotos, pie tā jāstrādā abiem.
25.08.2018 21:54 |
 
Reitings 1912
Reģ: 13.05.2016
Man liekas te vienkārši vajadzīga pareizā saruna. Liekot uzsvaru uz to ka tev tas ir svarīgi un svarīgi tieši kopā ar viņu nevis ar kkadam draudzenēm vai vienai, tāpat jādara viņam zināmu ka tā īsti laimīga nejūties. Vai tiešām viņam tik ļoti uzspļaut uz tevi un viņš ir tik liels egoists ka kaut vai 1x mēnesī nevar ar tevi iziet no mājas padarīt kaut ko ko vēlies tu...? Gan jau nav tik traki. Nepadodies :D
25.08.2018 21:40 |
 
Reitings 35
Reģ: 24.08.2018
nu būs vēlreiz jāpamēģina parunāt
25.08.2018 21:04 |
 
Reitings 1164
Reģ: 16.09.2015
Manuprāt, tas nav iemesls, lai atstātu citādi labu vīru :-)
Tavā vietā aicinātu vīru uz sarunu un izskaidrotu, ka Tev laiku pa laikam kopējas izklaides ir svarīgas, Tev ir nepieciešams laiku pavadīt izklaidējoties kopā, jo tas Tev liek justies laimīgai, piepildītai un tādā veidā Tu attiecībās justos daudz labāk. Galvenais necenties manipulēt vai runāt ar aizvainojumu.
Varbūt jūs varat nonākt pie kompromisa, teiksim, 1x-2x mēnesī kaut ko kopēji padarīt?
Normāli izrunājoties, nedomāju, ka cilvēks atteiktos no izklaidēm vismaz 1 x mēnesī.
25.08.2018 20:55 |
 
Reitings 35
Reģ: 24.08.2018
NightSky, paldies par sapratni ;)
tieši tā, ka ne jau vienkārši atpūta, bet kopā atpūsties, baudīt dzīvi :)
es jau esmu man liekas, ka visu izmēģinājusi, uz sponsorēšanu atbild, ka mums tak reāli viens budžets.
viņš tiešām negrib un man tas jāmācās pieņemt, bet kā...
25.08.2018 20:49 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits