Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Attiecības ar čali no citas valsts/kultūras/rases ...

 
Reitings 188
Reģ: 08.04.2012
Zinu,ka šādas tēmas jau ir bijušas desmitiem,bet nu jauni cilvēki,jauni uzskati...
Vai jūs varētu,vai jau esat izveidojušas attiecības ar vīrieti no citas valsts? Vai jums netraucētu cita valoda,radi,uzskati,ēdiens utt?
Ir tā,ka šobrīd esmu sākumposma tikšanās frāzē ar puisi no vienas no Āfrikas valstīm. Protams,sākumā viss liekas jauni un saulaini,jauni iespaidi,jauni paziņas utt,bet vai ilgtermiņā nesāks rasties pārāk lielas viedokļu atšķirības utt?
Tas tā,tēma papļāpāšanas pēc.
12.08.2018 20:14 |
 
Reitings 114
Reģ: 30.03.2018
Ja cilvēks iekšēji ir eiropeizēts, tad man galīgi nebūtu iebildumu pret attiecībām ar melnādainu cilvēku. Savā ziņā tas pat būtu forši.
24.08.2018 09:06 |
 
Reitings 3734
Reģ: 09.02.2014
leillu, es ar Tevi nestrīdēšos, jo nav nozīmes. Pateikšu vien to, ka atšķirības mūsu uzskatos tikpat kā nav saistītas ar attieksmi pret citu rasu pārstāvjiem.
..
Pavisam neatkarīgi no iepriekšējā komentāra pakomentēšu komentārus par DieKleineHexe izteikumiem par to, kur viņa brīdina no briesmām, kādas sagaidāmas no nēģeriem. Izskatās, ka neviena no viņiem nav cietusi, tāpēc atreferē visādas saklausītas pseudokulturālas idejas, kas ievazātas no Europas un Amerikas. Kopumā izskatās, ka nēģeri ir daudz lielākā cieņā nekā šeit pat dzīvojošie vīrieši, no kuriem smalkās dāmas ir kapitāli cietušas un kuri tiek nopelti pie pirmās izdevības. Bet man iebildumu nav.
24.08.2018 03:21 |
 
Reitings 594
Reģ: 03.03.2015
Skudrulācis, tavi komentāri šajā diskusijā ir parādījuši, kāds cilvēks tu esi, un, tici man, ne tas, ar kuru vēlētos iesaistīties diskusijās. Es saprotu, ka mēs nedzīvojam Padomju Savienībā, bet, tici man, rasistiski un nievājoši komentāri tiek rediģēti normālās valstis, tapēc ir šokējoši lasīt ko tādu forumā, kas pārstāv vienu no populārākajiem žurnāliem Latvijā. Parasti katrai interneta lapai, ieskaitot forumus, ir noteikumi, kuriem būtu jāseko. Ja kāds lietotājs pārkāpj noteikumus, izsakot apvainojums utt, tad, sorry, tādam komentāram nav vietas, bet izskatās, ka šajā forumā noteikumiem nav vietas, ņemot vēra, kas šeit ir iepriekš noticis, ieskaitot šo diskusiju.
Tu vari izlikties, cik gudrs gribi, bet palasi savus iepriekšejos komentārus un padomā, vai tu tiešām piekrīti raganas komentāriem. Ja tu piekrīti, tad piedod, bet mums nav par ko runāt, jo es tiešām cilvēkus ar tādiem uzskatiem uzskatu par sabiedrības padibenēm un tas nav apvainojums, tas ir mans personiskais viedoklis, kuru, protams, neviens nejautāja, bet es atļāvos izteikt (tavs personiskais viedoklis par mani varbūt ir tāda pats, bet tas man neinteresē).
Es nesaprotu, kā var lietot N vārdu, izsakoties par citu rasi, bet tas laikam ir tāpēc, ka es pietiekami ilgi nedzīvoju Latvijā. Kaut gan, kad dzīvoju Latvijā, es tādus izteicienus nelietoju savā leksikā.
Un tu, skudrulāci, saki, ka te citi apsaukājas, palasi labāk, kā tu sauc citas rases pārstāvjus, bet, protams, tava atbilde būs tava bezjēdzīgā filosofēšana.
Secinājums ir viens - tu piekrīti raganai, jo pa visām varēm centies viņu aizstāvēt, tāpēc mēs esam pilnīgi pretēji cilvēki un mums nav pa ceļam, un no manas puses diskusijai ir pielikts punkts.
23.08.2018 23:04 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Es nesaprotu, vai te tiešām neviens nerediģē, kas notiek diskusijās. Pretīgi lasīt dažus cilvēkus. Es tiešām gribētu redzēt dzīvē šīs sabiedrības padibenes. Tā ragana vispār ir slims cilvēks, kuram vajadzētu aizliegt komentēt internetā savu rasistiski žulti.

:D
23.08.2018 22:56 |
 
Reitings 3734
Reģ: 09.02.2014
Pretīgi lasīt dažus cilvēkus.
Vai varētu uzzināt, kuri ir tie daži?
23.08.2018 22:44 |
 
Reitings 3734
Reģ: 09.02.2014
Es nesaprotu, vai te tiešām neviens nerediģē, kas notiek diskusijās.
Padomju Savienībā rediģēja. Krievijā varbūt arī nerediģē, taču par "nepareizu" textu publicēšanu var nonākt cietumā. Ziemeļķorejā laikam ir vislabākais līmenis.
Pretīgi lasīt dažus cilvēkus. Es tiešām gribētu redzēt dzīvē šīs sabiedrības padibenes. Tā ragana vispār ir slims cilvēks, kuram vajadzētu aizliegt komentēt internetā savu rasistiski žulti.
Laikam "pareizie" texti ir šāda tipa. Vismaz latvijā.
23.08.2018 22:43 |
 
Reitings 594
Reģ: 03.03.2015
Es nesaprotu, vai te tiešām neviens nerediģē, kas notiek diskusijās. Pretīgi lasīt dažus cilvēkus. Es tiešām gribētu redzēt dzīvē šīs sabiedrības padibenes. Tā ragana vispār ir slims cilvēks, kuram vajadzētu aizliegt komentēt internetā savu rasistiski žulti.
23.08.2018 22:34 |
 
Reitings 1817
Reģ: 26.04.2014
No citas valsts- jā, ādas krāsa par dažiem toņiem arī var atšķirties, skaists jau ir tāds viegls brūnums :) Musulmanis gan droši vien nē, bet tieši tāpat kā izteikts kristietis, jo es pati esmu agnostiķe.
23.08.2018 21:30 |
 
Reitings 3734
Reģ: 09.02.2014
Atzīstu, ka tas otrs patiešām arī ir vienīgais komentārs, kurš piederas pie kontexta, uzreiz nepamanīju. Tomēr tas atrodams pēc iztirzājamā komentāra pavisam citā ierakstā, tālab arī šoreiz nav pierādījuma, ka starp abiem komentāriem būtu kāda saistība. Aizdomas nevar kalpot kā pierādījums. Turklāt pati DieKleineHexe neko nav komentējusi viņas virzienā vērstās apsūdzības sakarā. Turklāt apsūdzības autors saucams pie atbildības par cilvēku saukšanu attiecīgi par imbecīli un idiotu, tādējādi šos cilvēkus publiski apmelojot un ceļot to neslavu.
19.08.2018 05:51 |
 
Patīk
Reitings 151
Reģ: 07.02.2013
skudrulacis: Es nevēlos atbildēt cilvēkam, kurš ar vārdiem atbalsta it kā cēlus mērķus, bet tai pat laikā apsaukājas..]

Tu nevēlies atbildēt, jo neatkarīgi no atbildes tu esi zaudējis – vai nu tev ir jāatzīst, ka man ir taisnība un tu esi pieļāvis pamatīgu kļūdu, vai jāriskē izskatīties par tādu pašu imbecīli kā DieKleineHexe.
DieKleineHexe: Melniishu vieta ir tur, kur taa bija liidz verdziibas atcelshanai shtatos

DieKleineHexe: Skumstu par to, ka shatos savulaik atceela verdziibu

skudrulacis: Tā kā kontextā nekas nav teikts par verdzību, tad nav pamata šo izteikumu uztvert kā melnīši ir radīti, lai būtu par vergiem. Ir runa vienīgi par vietu. Par kādu - nav teikts.]

Tu neesi vienkārši idiots, tu esi vājprātīgs idiots, it īpaši, ja tu uzskati, ka ir iespējams izlocīties ar šo apkaunojoši vājo apoloģētismu. Viņa ir skaidri un plaši paskaidrojusi savas izjūtas par verdzību un melnādaino intelektuālo kapacitāti, nevienā momentā nenorādot, ka viņa jokojas vai runā tikai par specifisku melnādaino grupu. Tu arī nevari aizbildināties, ka viņa troļļo, jo arī tas norādītu, ka viņa ar nodomu rakstīja rasistiskus komentus, lai iegūtu reakciju, kas savukārt nesakrīt ar tavu pretreakciju. Beidz melot sev un citiem, ilgtermiņā tas atvieglos dzīvi.
18.08.2018 00:25 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
Runājot par visiem pārējiem DieKleineHexe izteikumiem, var apspriest jautājumu vienīgi par to, vai viņas izteikumi atbilst patiesībai.
O, skudrulacis, ļoti labprāt uzzinātu, kuri atbilst patiesībai un kuri ne.
.
Gaidu no Tevis ar vislielāko nepacietību 'Patieso Izteikumu' vs 'Aplamo Izteikumu' sarakstu.
17.08.2018 23:27 |
 
Reitings 261
Reģ: 01.10.2013
Pēc tā, kā man dzīvē ir gājis - man ir daudz vieglāk atrast kopīgu valodu ar ārzemiekiem, ne latviešiem.
Tādēļ es varu teikt to, ka es pat īsti laikam nevarētu ar latvieti dibināt ģimeni, ja nu patiešām uzplauktu baaigā mīlestība, tad jā, savādāk gan nevaru iedomāties..
Mani tieši vairāk pievelk cita kultūra, ēdiens, u.t.t. Vienīgais, ja reliģijas ir ļoti atšķirīgas, tad gan nē..
17.08.2018 22:07 |
 
Reitings 3734
Reģ: 09.02.2014
vai tu joprojām esi gatavs parakstītities zem tā, ka DieKleineHexe nav izteikusi rasistiskus komentus?
Es nevēlos atbildēt cilvēkam, kurš ar vārdiem atbalsta it kā cēlus mērķus, bet tai pat laikā apsaukājas, tādējādi parādot, kas viņš patiesībā ir. Tā kā jautājums uzdots publiski, atbildēšu pārējiem, ne jautājuma uzdevējam. Strīdēties vēl varētu vienīgi par šo izteikumu:
Melniishu vieta ir tur, kur taa bija liidz verdziibas atcelshanai shtatos

Tā kā kontextā nekas nav teikts par verdzību, tad nav pamata šo izteikumu uztvert kā melnīši ir radīti, lai būtu par vergiem. Ir runa vienīgi par vietu. Par kādu - nav teikts. Līdz verdzības atcelšanai ASV lielākā daļa nēģeru dzīvoja Āfrikā. Tāpēc nav pamata autores citātu tulkot kā manis pieminēto tulkojumu. Šo tulkojumu DieKleineHexei var pielāgot tikai vai nu tāds, kurš pats to atbalsta, vai garīgi atpalicis cilvēks. Runājot par visiem pārējiem DieKleineHexe izteikumiem, var apspriest jautājumu vienīgi par to, vai viņas izteikumi atbilst patiesībai.
17.08.2018 21:54 |
 
Patīk
Reitings 151
Reģ: 07.02.2013
Šis ir secinājums no otras Tavu "ģeniālāko" secinājumu grupas. Tavai zināšanai, ja Tavu neviennozīmīgi noformulēto frāzi pārveido viennozīmīgā formā ".. neatšķirtos no kāda no baltādainās amerikāņu populācijas pārstāvjiem" (noteiktības labad populāciju kopas varam uzskatīt par nediskrētām), tad neatšķirtos ne vien vairāk nekā (nevis kā!) puse, bet gandrīz pilnīgi visi. Un šis pats rezultāts būtu spēkā arī tad, ja Tu to ar lamu vārdu apzīmēto IQ (jo latviski jau runāt vairs nedrīkst) pabīdītu kaut par 80 punktiem.

Tā kā imbecīlei patīk pieminēt štatus, es paņēmu The Bell Curve (C. Murray) analīzi kā vispārīgu piemēru, jo tā nav īpaši draudzīga progresīvo/liberāļu idoeloģijai un apskata IQ rezultātus ASV pēc rases, kas teorētiski izlīdzinātu vides un izglītības faktorus. Rezultātā tika noteikts ka vispārējais mediānais afroamerikāņu IQ ir 15 punktus zemāks par mediāno baltādaino IQ – ja skatās uz šīm distribūcijām, tik un tā vairāk kā puse no melnādaino distribūcijas pārklājas ar baltādaino distribūciju.
---------------------------------------
Ja tev nav ko teikt tad klusē un nemēģini novirzīties no pamattēmas, mēģinot atrast sīkas detaļas, kam piekasīties. Beidz pašapmierināt savu ievainoto ego un atklāti pasaki vienā vārdā, vai tu joprojām esi gatavs parakstītities zem tā, ka DieKleineHexe nav izteikusi rasistiskus komentus?
17.08.2018 09:31 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Bet galvenokārt, negribētu, jo šādi mulato bērni atraida savus baltos vecākus un viņu kultūru.
pērle :-D
17.08.2018 08:02 |
 
Reitings 45
Reģ: 13.08.2018
Es negribētu mulato bērnus ne jau dēļ kaut kāda IQ, bet gan tāpēc, ka pati personīgi pazīstu mulati, kuras tēvs ir āfrikānis un māte angliete. Tas bērns tikai asociē sevi ar savu melno ģimenes pusi un savus baltos radus ienīst. Negribētu bērnu, kurš arī pilnībā neizskatās pēc manis, kurā nevar saskatīt manus latviskos sejas vaibstus. Bet galvenokārt, negribētu, jo šādi mulato bērni atraida savus baltos vecākus un viņu kultūru.
17.08.2018 07:52 |
 
Reitings 3734
Reģ: 09.02.2014
Par 80 varbūt gluži ne (nezinu to visvarbūtīgāko līmeni, es tādas muļķības nepētu), bet par mazliet mazāk nekā šī līmeņa vērtību gan droši.
17.08.2018 07:09 |
 
Reitings 3734
Reģ: 09.02.2014
Pat ja mēs pieņemam ka vidēji melnādaino populācijas vidējais IQ ir par 15 punktiem zemāks nekā baltādanaijeim izslēdzot visus vides faktorus izņemot ģenētiku (kas neatbilstu realitātei), tas joprojām nozīmētu, ka vairāk kā puse no šīs populācijas inteliģences ziņā neatšķirtos no baltādainās amerikāņu populācijas.
Šis ir secinājums no otras Tavu "ģeniālāko" secinājumu grupas. Tavai zināšanai, ja Tavu neviennozīmīgi noformulēto frāzi pārveido viennozīmīgā formā ".. neatšķirtos no kāda no baltādainās amerikāņu populācijas pārstāvjiem" (noteiktības labad populāciju kopas varam uzskatīt par nediskrētām), tad neatšķirtos ne vien vairāk nekā (nevis !) puse, bet gandrīz pilnīgi visi. Un šis pats rezultāts būtu spēkā arī tad, ja Tu to ar lamu vārdu apzīmēto IQ (jo latviski jau runāt vairs nedrīkst) pabīdītu kaut par 80 punktiem.
17.08.2018 06:38 |
 
Reitings 3734
Reģ: 09.02.2014
Skaļi aplausi lietotājam Ghost.
Sen zināms, ka vislielākie taisnības cīnītāji paši ir pēdējie nelieši. Šī diskusija tam ir uzskatāms piemērs, kur nelietība izpaužas attiecīgā cilvēka kultūrā. Un skumji, ka šis taisnības cīnītājs matemātisko loģiku nav spējis attiecināt uz matemātiski neformulējamām lietām. Iedotu šo diskusiju apstrādāt robotam - viņš, droši vien, izdotu tādu pašu atbildi. Bet laikam jau muļķīgi no robotiem prasīt kultūru.
17.08.2018 05:36 |
 
Reitings 3734
Reģ: 09.02.2014
Ghost, žēl, ka Tu par vēlu piedzimi. Tu varētu Ādolfam Hitleram labas runas sastādīt. Bet vēl viss nav zaudēts - Ziemeļkorejas vadonim Tu vari labi noderēt.
17.08.2018 05:19 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!