Attiecības ar čali no citas valsts/kultūras/rases ...

 
Reitings 188
Reģ: 08.04.2012
Zinu,ka šādas tēmas jau ir bijušas desmitiem,bet nu jauni cilvēki,jauni uzskati...
Vai jūs varētu,vai jau esat izveidojušas attiecības ar vīrieti no citas valsts? Vai jums netraucētu cita valoda,radi,uzskati,ēdiens utt?
Ir tā,ka šobrīd esmu sākumposma tikšanās frāzē ar puisi no vienas no Āfrikas valstīm. Protams,sākumā viss liekas jauni un saulaini,jauni iespaidi,jauni paziņas utt,bet vai ilgtermiņā nesāks rasties pārāk lielas viedokļu atšķirības utt?
Tas tā,tēma papļāpāšanas pēc.
12.08.2018 20:14 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Pekuci, par to nav runa. :) Es to minēju tādā sakarā, ka pati saka, ka nevar nolikt tos, kuri aizbrauc prom, jo viņi labiņi. Un vispār nav labi nolikt cilvēkus - atsevišķus cilvēkus un gadījumus, ne kopainu! Un tad paņem un smalki noliek citu latviešu daļu. :-)
16.08.2018 15:51 |
 
Reitings 1912
Reģ: 13.05.2016
Un es teikšu, ka tas ir tavs vēlamais tulkojums tam, kas notika.

Un tev dūja noteikti ir ļoti loģisks skaidrojums kāpēc kāds bērnu ratiņos liktu sūdus :D gan jau te daži vēl varētu pateikt ka pati māte vainīga :)
16.08.2018 15:50 |
 
Reitings 3871
Reģ: 14.09.2015
Es esmu dzirdeejusi tikai taas labaakaas atsauksmes par letiniem-vienmeer cilveeki censas atcereeties muusu slaveniibas,saka ,ka loti laba gaume,smuki cilveeki ,loti straadiigi utt
Nu ir arii izneemumi ,kaa vienmeer.
Es nevareetu ar citas ticiibas cilveeku (uzsveeru -musulmanu ticibu),jo tur ir tik daudz nee visaa,ka man buutu loti gruuti pielaagoties.Vienmer atceros to gadijumu,kad mana koleege bija ciemos un vina nevareeja pat sarokoties ar manu viiru,jo nebija neviena liecinieka no vinas gimenes.Te nav nekaada runa par peldeesanos okeaanaa,nu ja vieniigi pilnaa apgeerbaa...Man nebuutu iespeeja iedzert to vienu Prosecco glaazi!Sameejos tagad-kas buutu gruutaak -neiet peldeet,vai taa prosecco glaaze.Traki arii ar to kosmeetiku.Es nelietoju daudz ,bet nu tomeer mazliet gribaas uzprisinaaties ,un tiesi ejot cilveekos.Bet tur ie otraadi-maajaas viiram jaa,cilveekos nee .Tas aatrumaa ienaaca praataa.
16.08.2018 15:45 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Te kāda izteicās, ka latviešu lauķi, kuri strādā Īrijā un Anglijā, noteikti radījuši lieliskus stereotipus par valsti. Nē, man gribas teikt, ka ir tieši pretēji. Ne reizi vien dzirdēts, ka tie latviešu lauķi ārzemēs nereti tiek slavēti kā strādīgi, čakli darbinieki. Lūk, tieši palikušie, mūžīgi īgnie, ar dzīvi neapmierinātie tautieši, kuri ir gatavi bērna ratos ielikt mēslus tikai tāpēc, ka kaut kādā veidā gribas uz āru izgrūzt savu rasismu un naidu, ir tie, kuri lieliski parāda kāda ir daļa sabiedrības.

Un es teikšu, ka tas ir tavs vēlamais tulkojums tam, kas notika. ;-)
16.08.2018 15:27 |
 
Reitings 745
Reģ: 22.07.2018
Pēc tā, ka mana bērna ratos tika ielikti suņa sūdi, pieņēmām lēmumu pamest šo valsti un atpakaļ neskatīties.

Man vienkārši nav ko teikt...
Te kāda izteicās, ka latviešu lauķi, kuri strādā Īrijā un Anglijā, noteikti radījuši lieliskus stereotipus par valsti. Nē, man gribas teikt, ka ir tieši pretēji. Ne reizi vien dzirdēts, ka tie latviešu lauķi ārzemēs nereti tiek slavēti kā strādīgi, čakli darbinieki. Lūk, tieši palikušie, mūžīgi īgnie, ar dzīvi neapmierinātie tautieši, kuri ir gatavi bērna ratos ielikt mēslus tikai tāpēc, ka kaut kādā veidā gribas uz āru izgrūzt savu rasismu un naidu, ir tie, kuri lieliski parāda kāda ir daļa sabiedrības.
16.08.2018 15:02 |
 
Reitings 741
Reģ: 11.08.2015
Es arī nedzīvoju Latvijā, un vienmēr tikko satiktiem cilvēkiem uzsveru, ka esmu latviete nevis krieviete, kura dzīvo Latvijā. Tīri tāpēc, lai izglītotu cilvēkus, ka USSR vairs sen kā nepastāv :-D Cilvēkiem pat Eiropā bieži vien ar to ir problēmas..
16.08.2018 13:37 |
 
10 gadi
Reitings 2326
Reģ: 14.07.2011
Es nedzīvoju Latvijā, bet pat te ir pa pilno smēķējošas krieveņu alkoholiķes.
16.08.2018 13:30 |
 
Reitings 741
Reģ: 11.08.2015
Ai, nu nesāksim atkal krievu-latviešu karu! Nezinu daudz krievu ģimenes, pietiek, ka zinu skumjus gadījumus latviešu ģimenēs..
16.08.2018 12:47 |
 
10 gadi
Reitings 2326
Reģ: 14.07.2011
Nevienu latviešu alkoholiķi nezinu, krievu alkoholiķes ir gandrīz katrā krievu ģimenē!
16.08.2018 12:43 |
 
Reitings 741
Reģ: 11.08.2015
Iedomājaties, ja kāda nācija šādā pat veidā iztirzātu attiecības ar latviešu sievietēm. Vieni saka, ka tās ir labākās sievas pasaulē, citiem tik vien iespaids, kā zeltraces, palaistuves un alkoholiķes. Mēs taču pašas saprotam un redzam šeit pat forumā, ka esam tik dažādas!
16.08.2018 12:40 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Pēc tā, ka mana bērna ratos tika ielikti suņa sūdi, pieņēmām lēmumu pamest šo valsti un atpakaļ neskatīties.

Drausmas! :'-(
16.08.2018 08:12 |
 
Reitings 63
Reģ: 02.10.2017
Esmu precējusies ar āfrikāni ar kuru kopā nu jau audzinam bērnus.
Ir nelielas atšķirības kultūras ziņā, bet tās neesam izjutuši nozīmīgās lietās. Viņš ir kristietis, lai gan neteiktu, ka man tam ir nozīme (neesmu reliğioza).
Jāsaka gan, ka svarīgākās lietās esmu ievērojusi, ka viņa uzskati ir viņa ğimenes vides formēti, ne tik ļoti valsts. Viņš ļoti atbalsta manu karjeru, jo arī viņa ğimenē tēvs ļoti atbalstīja mātes izglītību.
Bērnu audzināšanā viņš piedalās vairāk kā liela daļa latviešu vīriešu. Labāku tēvu kā viņu būtu ar uguni jāmeklē.
Protams ir strīdi un konflikti- bet nekad tie nav kultūras izraisīti. Konfliktējam tāpat kā jebkurš cits pāris. Esam normālās attiecībās ar savām problēmām un plusiem.
Latvijā gan nespējām izturēt dzīvot- mūžīgā cilvēku lamāšanās, glūnēšana. Bērnu apsaukāšana. Mūžīgā spriedelēšana, ka viss jau vīzu dēļ no cilvēkiem, kam nav ne jausmas par to kā vispār notiek uzturēšanās atļauju utt izsniegšana. Nav vēl Latvija izaugusi līdz normālam tolerances līmenim. Pēc tā, ka mana bērna ratos tika ielikti suņa sūdi, pieņēmām lēmumu pamest šo valsti un atpakaļ neskatīties. :-D
P.S. Valodai gan ir liela nozīme, to esmu novērojusi citu līdzīgu pāru attiecībās. Vissakarīgākās attiecības ir pāriem, kur sievietēm ir laba angļu valoda (nu tā, cik nu no malas var pa kāda attiecībām spriest). Ja valoda nav ļoti labā līmenī, ir grūti izveidot nopietnas attiecības.
16.08.2018 06:54 |
 
Reitings 3734
Reģ: 09.02.2014
Daļa no latviešu lauķiem aizbraucējiem,kas strādā primitīvos darbus Anglijā, Īrijā un vēl kur var ir noteikti radījuši “lieliskus” stereotipus par mūsu kultūru.
Vismaz pasaulei lika saprast, kā ir patiesībā, lai tā nedzīvotu ilūzijās.
16.08.2018 01:01 |
 
Reitings 610
Reģ: 04.03.2017
Skumstu par to, ka shatos savulaik atceela verdziibu

Un par šito citātu vispār nav ko teikt. Kāpēc lai kādam būtu jābūt vergam tikai savas ādas krāsas dēļ?
15.08.2018 19:45 |
 
Reitings 610
Reģ: 04.03.2017
Katrs lai dara kā vēlas, bet rasistiskus kometārus lasīt tiešām pretīgi un skumji.
15.08.2018 19:43 |
 
Reitings 318
Reģ: 19.07.2017
Man reiz bija attiecības ar turku izcelsmes puisi. Pāris mēnešus ļoti vairījos no viņa, jo bija bail, likās "ak dievs, viņiem taču ir musulmanisms, gan jau nebūšu viņam vienīgā, sitīs mani utt.", tad vēl draudzenes visu dramatizēja... :-D Bet. Kad beigās iepazināmies nevienu sliktu vārdu nevaru teikt. Likās, ka blakus tiešām ir ļoti stiprs plecs uz kura balstīties, ļoti rūpējās pilnīgi par visu līdz pēdējam sīkumam (piebildīšu, ka nedzīvojām kopā). Tādas ļoti harmoniskas un mīlošas attiecības izveidojās, nebija strīdu, ļoti viegli bija saprasties. Viņu reliģijā bija savi principi, kurus viņi pārkāpt nevarēja, bet mani tie netraucēja uz to momentu. Lai gan viens mīnuss gan bija-ļoti prīvātīpašniecisks gan bija, nedod dies redzēja kādu paskatāmies uz mani ilgāk par sekundi. :-D Katrā ziņā nenožēloju, ka satiku viņu.
15.08.2018 18:49 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
Man kādreiz bija daudz aizspriedumu pret melnajiem , man šķita ,ka tie nu galīgi nav cilvēki, trakāk nekā kaut kādi korejieši u.c , līdz brīdim kamēr dzīve mani saveda kopā ar nu jau manu labāko draudzeni. Viņai mamma ir krieviete , bet tēvs no ļoti mazpazīstamas Āfrikas valsts. Kad vēl eksistēja padomju savienība , viņš atbrauca uz šejieni studēt, iepazinās ar manas draudzenes mammu , uzplauka lielā mīla , kā rezultātā piedzima mana draudzene. Sākoties varas maiņai viņš pieņēma lēmumu doties atpakaļ , viņa atteicās pamest savas mājās un ģimeni. Mammas asinis viņas izskatā vispār neatradīsi, nu īsts nēģeru meitēns, bet nu tāds pats cilvēks , brīvi runā 3 valodās , strādā labu ofisa darbu...
Ko es ar to visu gribēju teikt? Pamatā cilvēka uzvedību veido audzināšana un sabiedrība. Cilvēks taču nevar ietekmēt ādas krāsu , tas taču nav resnums ,kas ir paša nolaidība. Par tradīcijām , esmu tīra latviete audzināta latviskā garā, bet man nav problēmu , drīzāk pat ir interesanti, uzcept pankūkas masļenicā vai nosvinēt Ziemassvētkus 2x. Kādreiz svinējuši arī spāņu svētkus un piekopu dažas to tradīcijas. Man nav problēmu izkāpt ārā no savas mucas un palūkoties apkārt. Protams katrā nācijā ir pa kādam idiotam , apšaubu ka mūsu viesstrādnieki ir izglītotības paraugs , bet vai tad tāpēc visi latvieši ir tādi?
15.08.2018 10:43 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Diekleinehexe ir prasta, stulba vecene. Kā saka, ka laukus no cilvēka grūti izdzīt. Meitene piedzima savā Zilupveidīgā ciemā un attīstības ziņā tā arī tur palika.

Dārta aprakstīja laikam sevi, ja jau pati tik prasti un stulbi var izteikties par indivīdu.
15.08.2018 10:18 |
 
Reitings 138
Reģ: 10.05.2018
Ne ilgu laiku tikos ar niggēru, bija interesanti jā un viss likās jauns, bet man pagadījās ļoti seksuāls, pieskaroties uzbudinājās, varēja nodarboties ar seksu jebkad un jebkur, skūpstoties vien ir beidzis, man tas liekas par traku :-D
15.08.2018 00:50 |
 
Reitings 45
Reģ: 13.08.2018
akjelcikvar, man pie vienas vietas, ko kāds neglīts, zema IQ anglis domā, viņi pat kartē 99% valstu nevar parādīt, nemaz nerunājot par kādas citas valodas apguvi izņemot angļu, tik notrullināta ir UK izglītības sistēma!
Jā, latviešu saknes. Varbūt esi kārtējas neapmierinātais krievtatārs, kas te atkal diršas, vai arī pasaules klaidonis. Tādā gadījumā sēdi ārzemēs, atsūkā saviem šķībzobainajiem angļiem un nesmirdini te LV gaisu! ;-)
14.08.2018 23:57 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!