Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Vai iepazīšanās saitos ir arī normāli džeki?

 
Reitings 75
Reģ: 25.04.2016
Labdien visām!
Iepazīšanās portālos (tādos kā otrpuse.lv) reģistrējusies neesmu. Visu laiku ir vēlme piereģistrēties, bet viens man ļoti tuvs cilvēks (arī brīva sieviete ap 30) teica par tiem tikai to sliktāko, ka tur vīrieši reģistrējas ne jau aiz labas dzīves, ka tur 95% ir vai nu ar nodzertu purnu (sorry, ja te ir kāds literāts un es neizvēlos izteicienus), vai nu alimentu maksātājs ar mazu algu. Profilus tie uztur gadiem, kā tik kāda vispār viņus paņem - vismaz būs bezmaksas sekss + palīgs komunālos nomaksāt...
Kura tur ir (bijusi) reģistrējusies, padalās ar pieredzi! :)
07.08.2018 12:09 |
 
Reitings 365
Reģ: 28.06.2014
Haha, palasot šo diskusiju radās secinājums, ka šeit pat Cosmo nepieciešams izveidot veselu diskusiju, kur meitenes visā krāšņumā varēs iepazīstināt savus normālos un "normālos" draugus un paziņas šejienes normālajām un "normālajām" dāmām, lai atvieglotu iepazīšanos :D Savādāk, visas tik stāsta, ka man tādi forši paziņas, tāpēc sveci zem pūra turēt nevajag un aiziet :D (l)
09.08.2018 10:41 |
 
Reitings 31
Reģ: 03.08.2018
Aizmirsu piebilst, ka no Tinder esmu ieguvusi 2 superīgus draugus, kuri kā vīrieši ir superīgi, taču ne mans tips.
08.08.2018 15:01 |
 
Reitings 31
Reģ: 03.08.2018
Man ar iepazīšanās portāliem ir nepārāk laba pieredze.
Bildē ir okey, raksta okey, bet dzīvē pilnīgi cits cilvēks vai arī ir tikai nogribējušies tēviņi, tipiņi ar jokainiem uzskatiem,mammas puikas vai cietumā esoši noziedzinieki. :D
Protams 100% ir arī normāli džeki, bet neesmu sastapusi tādus.
Man labāk patīk iepazīties dzīvē, sliktākajā gadījumā facebook vai instagram.
Bet ja vajadzētu ieteikt kādu iepazīšanās portālu tad Tinder būtu TOP 1
08.08.2018 14:58 |
 
Reitings 6037
Reģ: 30.10.2010
Esmu laimīgi precējusies ar vīrieti, ko satiku Tinder. :-)
08.08.2018 14:12 |
 
Reitings 948
Reģ: 18.06.2018
A kā tu to iedomājies - ja jau tev "normālai" meitenei ienāca prātā piereģistrēties, tad "normālam" puisim neienāks? Sanāk, ka tad ja tur piereģistrējas, tad automātiski kļūst par "nenormālu"? Kur loģika? :-D
08.08.2018 13:17 |
 
Reitings 10987
Reģ: 12.07.2010
pamegini badoo aplikaciju lai gan tur pilns ar idiotiem , bet ir ari saturigi cilveki. pati ieguvu labas pazinas sadaa veidaa.
08.08.2018 11:35 |
 
10 gadi
Reitings 1647
Reģ: 29.01.2009
Nu, nu, ir arī daudz sakarīgu vīriešu otrapuse.lv, vajag tik mācēt viņus atšifrēt un uzdot pareizos jautājumus, pirms vispār izlem satikties dzīvē un tērēt savu dārgo laiku.
Savā laikā komunicēju ar tur satiktajiem vīriešiem - tie bija ar karjeru aizņemti, nodrošināti, pieklājīgi un forši cilvēki. Jebkurā gadījumā bija interesanti satikties arī tad, ja nekas tālāk neizveidojās. Ilgāku laiku sarakstījos ar vienu precētu vīrieti, kaut bija skaidrs, ka nekad ar viņu netikšos dzīvē, jo precētos ignorēju, bet viņš man atvēra acis uz daudzām lietām labā nozīmē no vīrieša skatu punkta, tā ka arī šo kuminikāciju neuzskatu par velti pavadītu laiku. Viss atkarīgs no attieksmes un cieņas vienam pret otru un veltīto laiku. :-)
08.08.2018 10:25 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
diezgan liela meiteņu daļa ignorē uzrakstīto, pat "Ej Tu nah ..." neraksta, kāpēc tā notiek man nav ne jausmas(to iespējams jūs meičas labāk varat izskaidrot)
Jo vēstuļu ir pietiekami daudz, lai būtu izvēlīgas.
.
Vēstule meitenei 'ej Tu nah...' nenozīmē 'iekšēji neesmu apdalīts'. Ir otrādi.
08.08.2018 00:18 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
Iepazīšanās portālos var atrat labus vīriešus, bet ne visām noveicas.
07.08.2018 23:24 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Savulaik atrados vairākos iepazīšanās portālos. Protams, gadās dīvaināki puiši.. bet ir arī sakarīgi vīrieši.. gluži kā klubos, uz ielas utt.
07.08.2018 23:11 |
 
Reitings 368
Reģ: 31.12.2017
Eksperimenta pēc

:-D:-D
Bet nepiemetot savus 2 centus, piekrītu visam ko uzrakstiji.
07.08.2018 23:10 |
 
Reitings 3897
Reģ: 01.01.2017
Kamēr cosmo čikses spriedelē kurā iepazīšanas portālā var izzvejot labu, sakarīgu, uz attiecībām tendētu puisi, tikmēr es varu padalīties ar savu vīrieša pieredzi. Eksperimenta pēc ir sanācis pabūt visādos flirts.lv, otrapuse.lv, Inbox.lv Dating, Tinder, Badoo. Ārēji un iekšēji neesmu apdalīts un pārsvarā kotējos sieviešu acīs. Visos iepazīšanas servisos ir mēģināts likt visādas bildes un rakstīt visādas iepazīšanas vēstules. Brīnumaini vai nē, bet diezgan liela meiteņu daļa ignorē uzrakstīto, pat "Ej Tu nah ..." neraksta, kāpēc tā notiek man nav ne jausmas(to iespējams jūs meičas labāk varat izskaidrot). Protams ir neadekvātas dāmas, kuras arī raksta pilnīgu trešu un dara to ka pēdējie analfabēti. Ir "naktstauriņi", kuri piedāvā savus pakalpojumus ar visām cenām. Tāpēc man no sava vīrieša skata punkta arī liekas ka sakarīgu sieviešu iepazīšanas servisos nav pārāk daudz. Secināju ka uz ielas iepazīstoties man ir daudz lielākas iespējas, nekā kādā no iepazīšanās servisiem. 8-)
.
Un par tiem večiem, kuri jau tika minēti un kuri gadiem sēž iepazīšanas portālos gadiem. Ir man viens paziņa, kurš reizi pusgadā apmeklē kādu no iepazīšanas portāliem/aplikācijām un saka ka katru reizi redz tur vienas un tās pašas atsevišķas sievietes/meitenes. Lūk tā, ne tikai veči sēž gadiem tajos iepazīšanas servisos.
07.08.2018 23:04 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
Vismaz viens ir, bet drīz no tiem pazudīs, jo viņam sāk likties, ka tādos saitos nav normālu sieviešu.
07.08.2018 21:59 |
 
Reitings 164
Reģ: 18.08.2013
Esmu bijusi gan tinder, gan otrapuse. Tinder, ja sakrīt, pašais būs vien jāraksta pirmajai, jo reti kurš puisis uzrakstīs. Viss labāk man patīk Badoo, bet tur arī daudz vienas nakts meklētāju. Pārsvarā vieni un tie paši sēž šajos portālos.
07.08.2018 21:42 |
 
Reitings 133
Reģ: 14.11.2015
Par puišiem runājot - gan, gan.
-
Nemācēšu pateikt par otrapuse.lv, bet esmu dzirdējusi vairākus veiksmīgus tinder stāstus. Pati satikos ar tinder čali kādus divus mēnešus, līdz sapratu, ka viņam prātiņš pa īsu un galvā citas domas.
-
Ir vēl tāda aplikācija MINT. Manuprāt kaut kādā ziņā labāka par tinderi. Tur man gadījās veiksmes stāsts, kas diemžēl ilga tikai gadu, bet šoreiz ne par to. Satikos ar puisi, kuram bija 26 gadi, man 21 un viņš vēl dzīvoja pie vecākiem un pelnīja minimālo. Kaut arī sākumā domāju, ka tas nav nekas, par cik neesmu uz naudu tēmēta, dzīvošana pie vecākiem daudz ko nosaka. Gluži memmesdēliņš viņš nebija, bet nu uz to pusi.
-
Pašlaik esmu brīva meitene un ir nežēlīgi bail reģistrēties atkal kāda no tiem portāliem. Varbūt tāpēc, ka mans iedomātais veiksmes stāsts pārvērtās par sirdssāpi nu jau pusgada garumā un ir bail uzkāpt uz tā paša grābekļa.
-
Bet jā, kā jau teicu - gan,gan :-D
07.08.2018 18:25 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
Loģiski secinot, tā draudzene pati ir tāda, kas piesaista konkrēto kontingentu. Normālie vīrieši var būt arī iepazīšanās portālā, taču naivi domāt, ka normālie paši negrib normālās. Ja tu esi tāda, kas ir šī te "normālā" vērta, tad arī tev atrakstīs.
07.08.2018 17:06 |
 
Reitings 3617
Reģ: 06.05.2014
Otrā pusē jau viss no tevis atkarīgs - kā tu sevi pasniegsi. Manai draudzenei normāli vīrieši trāpījās, man kaut kādi dīvaiņi un perversie :D It kā jau neliku nekādas atkailinātas bildes, bet, jā, tur man nekas nesanāca. Ir arī normāli puiši tur, tik reti. Labāk Tinder vai badoo (kaut kā tā bija?).
07.08.2018 16:53 |
 
Reitings 3734
Reģ: 09.02.2014
Iepazīšanās portālos džeku nav. Tur ir tikai friči. :D Nu, varbūt vēl viens otrs ganss. :D
07.08.2018 16:04 |
 
Reitings 312
Reģ: 24.09.2015
Man šķiet, ka autore stipri pārspīlē par laukiem un izķeršanu. Pati arī nāku no laukiem un man nav tādu novērojumu. Es drīzāk tiktu, ka tāds tādu atrod- "mudaks" atrod tādu pašu "mudacieni". Un tad ļaudis brīnās, kā tāds "mudaks" atrada sievu, bet tas jau ir podiņš ar vāciņu.
Par autores attieksmi- staro ārā pārākais negatīvisms, visi vīrieši ir pēdējie draņki. Ar tādu attieksmi diez vai kāds gribēs uzsākt saraksti vai aicināt uz randiņu. Maini attieksmi vai aizmirsti par iepazīšanos.
Par iepazīšanās portāliem- biju tur kādu laiku atpakaļ, protams, ir daudz dīvaiņu, bet kas tev traucē viņus vienkārši noignorēt un neatbildēt? Viennozīmīgi Tinder ir labāks, satiku daudz jauku cilvēku un arī savu visjaukāko cilvēku :)
07.08.2018 15:37 |
 
Reitings 3734
Reģ: 09.02.2014
Interesanti, ka "mudacisms" tiek viennozīmīgi sasaistīts ar mazu algu un alimentu maksāšanu. Un vēl, pēc komentāriem spriežot, normāli vīrieši tiekot izķerti dzīvē. Necentīšos atspēkot jūsu pārliecību, taču ar šādu attieksmi pie normāla jūs patiešām netiksiet.
07.08.2018 15:21 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits