Vai iepazīšanās saitos ir arī normāli džeki?

 
Reitings 75
Reģ: 25.04.2016
Labdien visām!
Iepazīšanās portālos (tādos kā otrpuse.lv) reģistrējusies neesmu. Visu laiku ir vēlme piereģistrēties, bet viens man ļoti tuvs cilvēks (arī brīva sieviete ap 30) teica par tiem tikai to sliktāko, ka tur vīrieši reģistrējas ne jau aiz labas dzīves, ka tur 95% ir vai nu ar nodzertu purnu (sorry, ja te ir kāds literāts un es neizvēlos izteicienus), vai nu alimentu maksātājs ar mazu algu. Profilus tie uztur gadiem, kā tik kāda vispār viņus paņem - vismaz būs bezmaksas sekss + palīgs komunālos nomaksāt...
Kura tur ir (bijusi) reģistrējusies, padalās ar pieredzi! :)
07.08.2018 12:09 |
 
Reitings 245
Reģ: 29.05.2018
autore, tu izklausies ļoti negatīvi noskaņota. manuprāt, tava ļoti tuvā cilvēka pieredze nav tas pēc kā objektīvi spriest par visiem otras puses vīriešiem, ja tu pati nemaz neesi tur reģistrējusies. pašai nav pieredzes, bet mana paziņa jau kādus 3 gadus ir kopā ar pilnīgi normālu, sakarīgu vīrieti no otras puses.
07.08.2018 14:03 |
 
Reitings 245
Reģ: 29.05.2018
bet vispār, man arī šķiet, ka tinderis ir labāks
07.08.2018 14:05 |
 
Reitings 2520
Reģ: 30.01.2017
Nu tad ar to arī bija jāsāk, ka laukos. Nav tā, ka neesmu bijusi, tikai es gudrā dirsēja uz tiem laukiem ar savu pilsētas vīrieti kopā braucu :-P
07.08.2018 14:12 |
 
Reitings 75
Reģ: 25.04.2016
reflection, nu, ir tāda lieta, ka esmu negatīvi noskaņota, atzīstu. :) + vēl te daži indivīdi pāriet uz personālijām, lai gan es te nevienu neaizvainoju, tikai prasīju viedokli. Kā saka, bezmaksas siers ir tikai peļu slazdā. Tāpat arī šeit - vai jēdzīgs mana vecuma (ap 30) džeks sēdēs tādos portālos?
Es nesaku, ka iepazīšanās saiti ir mēsls pēdējais, vnk kaut kā līdz šim neesmu dzirdējusi tikai negatīvās atsauksmes (ok, nav jau daudz paziņu, kas tur tusē).
Piekrītu, varbūt vajag reģistrēties un pārbaudīt pašai vismaz tās pašas 4 dienas, nevis baroties no citu stāstiem... Vnk 30 gados patiešām nav viegli iepazīties. Iet uz klubiem, kur apdzērusies 18-22 g jaunatne? Absurds. Darbā man sieviešu kolektīvs + pāris precētie vīrieši. Uz ielas iepazīties liekas dumji (+ tagad vairs nav Padomju laiki, kaut kā tagad mazāk džeki raujas tagad uz ielas ar meitenēm iepazīties), trenažieru zālē, kuru apmeklēju, aizņemtie tusē... Atliek Internets. Laikam klausīšu un apgūšu Tinder. :)
07.08.2018 14:14 |
 
Reitings 75
Reģ: 25.04.2016
Nu tad ar to arī bija jāsāk, ka laukos. Nav tā, ka neesmu bijusi, tikai es gudrā dirsēja uz tiem laukiem ar savu pilsētas vīrieti kopā braucu

Skaidrs. :) Nē, šobrīd laukos nedzīvoju, bet līdz 9. klasei mācījos lauku skolā gan, pirms aizgāju uz profeni (un vēlāk augstskolu) pilsētā, bet pāris klasesbiederenes + māsīca vēl joprojām dzīvo tur. Līdz ar to zinu, kā tur tagad ir.
Tur (laukos, ciematos) par jēdzīgiem vīriešiem cīņa lielāka nekā Rīgā. Zinu, ko runāju. Pat nenormālos izķer, brīvi tur tikai pēdējie salašņas staigā. un vispār, lauki izmirst. Jaunatne tur ir, tikai apciemot vecākus, bet paši atraduši darbus pilsētās. Skumji pat paliek, braucot garām.. Tik daudz tukšu māju... Labi, ne par to diskusija. :)
07.08.2018 14:19 |
 
Reitings 2520
Reģ: 30.01.2017
Nu par laukiem šaubu nav - tur ir vai nu aizbraukušie (kuri tur nav :D ), vai dzērāji, vai tiešām aizņemtie, kam ģimene un bizness vai saimniecība. Labāk meklēties pa pilsētu un atrast kādu, ar kuru līdzīgs dzīves redzējums, ja lauki sauc atpakaļ.
Un pilsētā labu kandidātu ir pa pilnam! :-)
07.08.2018 14:23 |
 
Reitings 2185
Reģ: 22.01.2018
trīs pāri, 2 laulāti. visi otrapuse. tiesa, tas bija vēl pirms tindera. tieši tā, ir visādi (ne jau 99% dīvaiņu vai lūzeru). jā, tās anketas jau kaut ko pasaka. un pirmā vēstule - idiotus tak var vienkārši ignorēt. un, protams, var paiet laiks, ne jau pirmā dienā sapņu princis garantēti uzrakstīs. reālajā dzīvē taču arī neviens katru dienu neiepazīstas ar 10 sapņu prinčiem/princesēm.
07.08.2018 14:28 |
 
Reitings 3734
Reģ: 09.02.2014
Interesanti, ka "mudacisms" tiek viennozīmīgi sasaistīts ar mazu algu un alimentu maksāšanu. Un vēl, pēc komentāriem spriežot, normāli vīrieši tiekot izķerti dzīvē. Necentīšos atspēkot jūsu pārliecību, taču ar šādu attieksmi pie normāla jūs patiešām netiksiet.
07.08.2018 15:21 |
 
Reitings 312
Reģ: 24.09.2015
Man šķiet, ka autore stipri pārspīlē par laukiem un izķeršanu. Pati arī nāku no laukiem un man nav tādu novērojumu. Es drīzāk tiktu, ka tāds tādu atrod- "mudaks" atrod tādu pašu "mudacieni". Un tad ļaudis brīnās, kā tāds "mudaks" atrada sievu, bet tas jau ir podiņš ar vāciņu.
Par autores attieksmi- staro ārā pārākais negatīvisms, visi vīrieši ir pēdējie draņki. Ar tādu attieksmi diez vai kāds gribēs uzsākt saraksti vai aicināt uz randiņu. Maini attieksmi vai aizmirsti par iepazīšanos.
Par iepazīšanās portāliem- biju tur kādu laiku atpakaļ, protams, ir daudz dīvaiņu, bet kas tev traucē viņus vienkārši noignorēt un neatbildēt? Viennozīmīgi Tinder ir labāks, satiku daudz jauku cilvēku un arī savu visjaukāko cilvēku :)
07.08.2018 15:37 |
 
Reitings 3734
Reģ: 09.02.2014
Iepazīšanās portālos džeku nav. Tur ir tikai friči. :D Nu, varbūt vēl viens otrs ganss. :D
07.08.2018 16:04 |
 
Reitings 3616
Reģ: 06.05.2014
Otrā pusē jau viss no tevis atkarīgs - kā tu sevi pasniegsi. Manai draudzenei normāli vīrieši trāpījās, man kaut kādi dīvaiņi un perversie :D It kā jau neliku nekādas atkailinātas bildes, bet, jā, tur man nekas nesanāca. Ir arī normāli puiši tur, tik reti. Labāk Tinder vai badoo (kaut kā tā bija?).
07.08.2018 16:53 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
Loģiski secinot, tā draudzene pati ir tāda, kas piesaista konkrēto kontingentu. Normālie vīrieši var būt arī iepazīšanās portālā, taču naivi domāt, ka normālie paši negrib normālās. Ja tu esi tāda, kas ir šī te "normālā" vērta, tad arī tev atrakstīs.
07.08.2018 17:06 |
 
Reitings 133
Reģ: 14.11.2015
Par puišiem runājot - gan, gan.
-
Nemācēšu pateikt par otrapuse.lv, bet esmu dzirdējusi vairākus veiksmīgus tinder stāstus. Pati satikos ar tinder čali kādus divus mēnešus, līdz sapratu, ka viņam prātiņš pa īsu un galvā citas domas.
-
Ir vēl tāda aplikācija MINT. Manuprāt kaut kādā ziņā labāka par tinderi. Tur man gadījās veiksmes stāsts, kas diemžēl ilga tikai gadu, bet šoreiz ne par to. Satikos ar puisi, kuram bija 26 gadi, man 21 un viņš vēl dzīvoja pie vecākiem un pelnīja minimālo. Kaut arī sākumā domāju, ka tas nav nekas, par cik neesmu uz naudu tēmēta, dzīvošana pie vecākiem daudz ko nosaka. Gluži memmesdēliņš viņš nebija, bet nu uz to pusi.
-
Pašlaik esmu brīva meitene un ir nežēlīgi bail reģistrēties atkal kāda no tiem portāliem. Varbūt tāpēc, ka mans iedomātais veiksmes stāsts pārvērtās par sirdssāpi nu jau pusgada garumā un ir bail uzkāpt uz tā paša grābekļa.
-
Bet jā, kā jau teicu - gan,gan :-D
07.08.2018 18:25 |
 
Reitings 164
Reģ: 18.08.2013
Esmu bijusi gan tinder, gan otrapuse. Tinder, ja sakrīt, pašais būs vien jāraksta pirmajai, jo reti kurš puisis uzrakstīs. Viss labāk man patīk Badoo, bet tur arī daudz vienas nakts meklētāju. Pārsvarā vieni un tie paši sēž šajos portālos.
07.08.2018 21:42 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
Vismaz viens ir, bet drīz no tiem pazudīs, jo viņam sāk likties, ka tādos saitos nav normālu sieviešu.
07.08.2018 21:59 |
 
Reitings 3897
Reģ: 01.01.2017
Kamēr cosmo čikses spriedelē kurā iepazīšanas portālā var izzvejot labu, sakarīgu, uz attiecībām tendētu puisi, tikmēr es varu padalīties ar savu vīrieša pieredzi. Eksperimenta pēc ir sanācis pabūt visādos flirts.lv, otrapuse.lv, Inbox.lv Dating, Tinder, Badoo. Ārēji un iekšēji neesmu apdalīts un pārsvarā kotējos sieviešu acīs. Visos iepazīšanas servisos ir mēģināts likt visādas bildes un rakstīt visādas iepazīšanas vēstules. Brīnumaini vai nē, bet diezgan liela meiteņu daļa ignorē uzrakstīto, pat "Ej Tu nah ..." neraksta, kāpēc tā notiek man nav ne jausmas(to iespējams jūs meičas labāk varat izskaidrot). Protams ir neadekvātas dāmas, kuras arī raksta pilnīgu trešu un dara to ka pēdējie analfabēti. Ir "naktstauriņi", kuri piedāvā savus pakalpojumus ar visām cenām. Tāpēc man no sava vīrieša skata punkta arī liekas ka sakarīgu sieviešu iepazīšanas servisos nav pārāk daudz. Secināju ka uz ielas iepazīstoties man ir daudz lielākas iespējas, nekā kādā no iepazīšanās servisiem. 8-)
.
Un par tiem večiem, kuri jau tika minēti un kuri gadiem sēž iepazīšanas portālos gadiem. Ir man viens paziņa, kurš reizi pusgadā apmeklē kādu no iepazīšanas portāliem/aplikācijām un saka ka katru reizi redz tur vienas un tās pašas atsevišķas sievietes/meitenes. Lūk tā, ne tikai veči sēž gadiem tajos iepazīšanas servisos.
07.08.2018 23:04 |
 
Reitings 368
Reģ: 31.12.2017
Eksperimenta pēc

:-D:-D
Bet nepiemetot savus 2 centus, piekrītu visam ko uzrakstiji.
07.08.2018 23:10 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Savulaik atrados vairākos iepazīšanās portālos. Protams, gadās dīvaināki puiši.. bet ir arī sakarīgi vīrieši.. gluži kā klubos, uz ielas utt.
07.08.2018 23:11 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
Iepazīšanās portālos var atrat labus vīriešus, bet ne visām noveicas.
07.08.2018 23:24 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
diezgan liela meiteņu daļa ignorē uzrakstīto, pat "Ej Tu nah ..." neraksta, kāpēc tā notiek man nav ne jausmas(to iespējams jūs meičas labāk varat izskaidrot)
Jo vēstuļu ir pietiekami daudz, lai būtu izvēlīgas.
.
Vēstule meitenei 'ej Tu nah...' nenozīmē 'iekšēji neesmu apdalīts'. Ir otrādi.
08.08.2018 00:18 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits