Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

pašnāvības

 
Reitings 211
Reģ: 29.11.2015
Ko domājat par pašnāvībām? Vai saprotat cilvēkus, kas tās izdara, vai arī uzskatāt, ka pašnāvības vienmēr ir nepamatotas? Esmu dzirdējusi viedokļus, ka pašnāvības izdara tikai psihiski slimi cilvēki, faktiski pie veselā saprāta esošs, racionāli domājošs cilvēks to nekad nedarītu. Piekrītat, nepiekrītat? Varbūt pārāk personisks jautājums, bet - vai pašas (vai paziņas) kādreiz esat pašnāvību apsvērušas un kādu iemeslu dēļ? Ja esat kategoriski pret pašnāvībām, vai varat iedomāties kādu (reālistisku) scenāriju dzīvē, kura rezultātā jums šādas domas varētu tomēr uzmākties?
31.07.2018 22:22 |
 
Reitings 567
Reģ: 19.09.2017
Godigi sakot, man ir dzili pofigu, vai jus esat dzivi, vai jau nomirat. Jus esat brivi cilveki un varat izdarit izveli starp siem diviem pikantajiem stavokliem. Jus var saprast, veroties uz valdibas, skolotaju, vecaku purniem, nekadas citas domas, iznemot suicidalas, jums prata nevar ienakt. Man vispar nav saprotams, kapec "dazi" ir dzivi. Ta ir atseviska tema... Adventi, padarit sev galu 2018.gada ir tas pats, kas, piemeram, iegut bileti uz visiespaidigako sovu un klusam noslaucities ar to tualete.
09.08.2018 16:36 |
 
Reitings 20
Reģ: 31.07.2018
Esmu saskārusies ar tuva radinieka pašnāvību - nebija pat pilngadīga persona. Bija skumji un - savādi. Nezinu, kādi iekšējie purvi raisīja dvēseles bangas. Pašnāvība nav risinājums.
Man ir bijusi ļoti smaga bērnība, dzīvē 1x esmu domājusi par pašnāvību - jo tieši tajā brīdī visi apstākļi sakrita. Un esmu ļoti laimīga, ka izlēmu dzīvot.
Tu nekad nezini kas ar Tevi notiks rītdien. (l) Vai tiešām nevēlies to uzzināt?? 8-)(l)
09.08.2018 16:21 |
 
Reitings 567
Reģ: 19.09.2017
Pasaule ir pilna ar neracionālo:
Intīcija vai priekšnojauta,
kaut kas nosapņots, pat ja piepildās,
ekstrasensi, pat ja pareģojums ir pareizs
dziednieki kas spēj palīdzēt bez medicīnas
NLO - ko it kā redzējuši simti, bet pierādīt to nevar.
Ir daudz neizskaidrojamu lietu, par kurām var teikt ka tie ir pilnīgi meli.
Un pat kāds cilvēks būtu bijis aizsaulē un atnesis ierakstītu video, tad tos arī nosauktu par montāžu un krāpšnu

Tava komentaru rakstisana non-stop rezima butu atslega taviem berniem uz labaku dzivi. Sieva noteikti ari nav sajusma katru gadu dzemdet.
09.08.2018 16:09 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
Adventi
Un kāda motivācija pašnāvībai? Vai tad dzīve tik slikta?
09.08.2018 00:24 |
 
Reitings 1126
Reģ: 09.04.2016
Esmu apsvērusi pašnāvību un ne vienu reizi vien. Un pavisam nopietni - slepus rakstot atvadu vēstules, plānojot “perfekto” veidu un sadabūjot vajadzīgos materiālus - nedēļām ilgi...
Ir bijusi arī “iesildīšanās” un citas dažādas lietas.
Nu jau vairs nav tik traki.
08.08.2018 23:56 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
Cilvēks, kas cieš fiziskas sāpes un vēlas eitanāziju, ir atsevišķs gadījums, uz to turpmākais neattiecas.
Pašnāvības mērķis ir sodīt līdzcilvēkus, t.i., "es te visu laiku biju, man ir grūti, jums vienalga, nu tad iztieciet bez manis!" Pašnāvības runu mērķis ir akūts uzmanības deficīts. Bet jebkuras pašnāvības pamatā ir vientulības sajūta- objektīva vai subjektīva (nav emocionāla atbalsta).
Cilvēki, kuriem ir emocionāli ļoti tuvas, atbalstošas, iejūtīgas attiecības ar citiem cilvēkiem, ir pietiekams sociālais loks, ar depresijām, veg.distonijām nemēdz slimot. Arī suicidālas domas nemēdz būt.
Kā jau daudzreiz esmu teikusi- cilvēks ir sociāla būtne. Tāpat kā ir dzīvnieki, kas nobeidzas, ja tiek turēti būrī vieni, tāpat arī cilvēks pēc ilgstošas sociālas izolācijas sāk jukt prātā, parādās suicidālas domas. Tāpēc cietumos karceris ir sods.
Internets ne tikai veicina aptaukošanos, bet arī sociāli izolē cilvēkus (kontakti reālajā dzīvē tiek aizstāti ar elektronisku saziņu). No tā arī izriet antidepresantu popularitāte šajā forumā. Manis teikto apstiprina tēmas "meklēju labāko draudzeni".
08.08.2018 18:22 |
 
Reitings 3871
Reģ: 14.09.2015
Apartheid-ja es taa buutu rakstijusi,tad nu gan taa buutu kluuda,jo taa nav...
Saprotu vienu,ka katrs lasa kaa grib,nu tur es nespeeju paliidzeet.Nu sajaa forumaa tas nav nekas jauns jau no 2010 gada.:-D
08.08.2018 17:53 |
 
Reitings 3551
Reģ: 23.11.2012
Un, ja mēs runājam par tevis nosaukto racionālo domāšanu, tad kas tieši racionāls ir tajā, ka tu apgalvo, ka pastāv pēcnāves dzīve, jo neviens nevar pateikt, ka tāda nepastāv? Tad kā, tavuprāt, var pierādīt, ka tāda pastāv, ja neviens tur dzīvais nav bijis?

Pasaule ir pilna ar neracionālo:
Intīcija vai priekšnojauta,
kaut kas nosapņots, pat ja piepildās,
ekstrasensi, pat ja pareģojums ir pareizs
dziednieki kas spēj palīdzēt bez medicīnas
NLO - ko it kā redzējuši simti, bet pierādīt to nevar.
Ir daudz neizskaidrojamu lietu, par kurām var teikt ka tie ir pilnīgi meli.
Un pat kāds cilvēks būtu bijis aizsaulē un atnesis ierakstītu video, tad tos arī nosauktu par montāžu un krāpšnu
08.08.2018 17:47 |
 
Reitings 211
Reģ: 29.11.2015
Dūja, būtībā jau tas nav nepatiesi, ka iebilstu šim tavās acīs augsti inteliģentajam komentāram ''pašnāvības izdara, lai sasniegtu orgasmu'' tādēļ, ka tas neatbilst ''manai domai'' :D Arī ceru, ka tev šī mana atzīšanās liek justies labāk.
08.08.2018 17:42 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Gan ticēšana, gan neticēšana nav pierādāma, tā kā var teikt, ka dārta arī ierindotos starp psihiski slimajiem, ja par to būtu tēma.
Nē, es vienkārši gribu izlasīt vairāk komentāru, kas nav stulbi.

Jo neatbilst tavai domai un pilns ar citiem viedokļiem, pieredzēm apkārt un ārstu domām. Ha-ha-ha!
08.08.2018 17:35 |
 
Reitings 3871
Reģ: 14.09.2015
Apartheid-paldies par tavaam domaam!Es visu sapratu,bet es taa tomeer nemeetaatos ar vaardiem!Tev kaadu nosaukt par "stulbu" ir kaa "divus pirkstus apcuraat"!Ja tev taa vieglaak dziivot,tad uz prieksu!
08.08.2018 17:34 |
 
Reitings 211
Reģ: 29.11.2015
Nē, es vienkārši gribu izlasīt vairāk komentāru, kas nav stulbi.
08.08.2018 17:29 |
 
Reitings 3871
Reģ: 14.09.2015
Es jau izlasiju:-D
Es saprotu ,ka par visu varu gribi dzirdeet to,ka pasnaaviibas taisa veseli cilveeki,kuriem ir loti gruuti dziives apstaakli,daudz dariits paari utt,bet taa nav!
08.08.2018 17:27 |
 
Reitings 211
Reģ: 29.11.2015
Un, ja mēs runājam par tevis nosaukto racionālo domāšanu, tad kas tieši racionāls ir tajā, ka tu apgalvo, ka pastāv pēcnāves dzīve, jo neviens nevar pateikt, ka tāda nepastāv?

Tieši tā. Turklāt, tik pat labi es varu pieņemt, ka visi pašnāvnieki pēcnāves dzīvē tiek augsti atalgoti ar dažādiem labumiem. Šādam uzskatam ir tik pat daudz pamatojuma, cik tam, ka pašnāvnieki tiek kaut kā sodīti, un tam, ka pēcnāves dzīve eksistē, t.i. - necik, tieši 0, brīvs fantāzijas lidojums.
apartheid-smalkaak tas saucaas-erotic asphyxiation.

Tad lūdzu arī iegūglē šo terminu un izlasi, kas tas ir, pirms rakstīt muļķības.
08.08.2018 17:23 |
 
Reitings 3871
Reģ: 14.09.2015
Daarta-es arii ticu "citplaneetiesiem "un "dziivei peec naaves"!:-D
08.08.2018 17:15 |
 
Reitings 1180
Reģ: 21.02.2018
Un, ja mēs runājam par tevis nosaukto racionālo domāšanu, tad kas tieši racionāls ir tajā, ka tu apgalvo, ka pastāv pēcnāves dzīve, jo neviens nevar pateikt, ka tāda nepastāv? Tad kā, tavuprāt, var pierādīt, ka tāda pastāv, ja neviens tur dzīvais nav bijis?
08.08.2018 16:55 |
 
Reitings 1180
Reģ: 21.02.2018
Tas nebija apgalvojums, tas bija retorisks jautājums attiecībā par to, ar kādiem argumentiem cilvēki izsakās, lai pierādītu, ka pašnāvības veic tikai psihiski slimie. Manuprāt, tāds arguments ir metams zemē, jo dievs, paradīze un elle ir pasaka pieaugušajiem.
08.08.2018 16:52 |
 
Reitings 31
Reģ: 03.08.2018
Cik psihiski veseli vispār ir tie cilvēki, kas tic tādām reliģiskām idejām, kā pašnāvība ir grēks, pēcnāves dzīve eksistē utt?

Par to nav tiesības spriest nevienai dzīvai būtnei. :D Nevar pierādīt, ka nav dzīve pēc nāves.
Nevar saukt par psihiski slimiem cilvēkiem, tos kuri tic reliģijai, grēkiem un pēcnāves dzīvei.
Tik pat labi es tagad varētu apgalvot, ka Dārta. ir psihiski slima, jo netic tam.
Cik cilvēku tik viedokļu, mans ir tāds, mums viņi nesakrīt- okey tā mēdz notikt, bet tavs komentārs bija stulbs un bezgala lieks. :)
08.08.2018 16:46 |
 
Reitings 1180
Reģ: 21.02.2018
Dreamkeeper, tu runā nedaudz jocīgi. Vispirms runā par racionālu domāšanu, bet pēc tam piemini pēcnāves dzīvi. Cik racionāli tas ir?
**
Cik psihiski veseli vispār ir tie cilvēki, kas tic tādām reliģiskām idejām, kā pašnāvība ir grēks, pēcnāves dzīve eksistē utt?
08.08.2018 16:40 |
 
10 gadi
Reitings 361
Reģ: 23.03.2013
Vairāk piekrītu, jo pārsvarā lielākā daļa, kas slimo ar depresiju (psihiska saslimšana) izdara pašnāvību.
Esmu par to domājusi, bet šķiet, ka lielākā daļa par to ir kādreiz iedomājušies.
Nekad neizdarītu-jo tas ir grēks.! un nekad nespētu apkārtējiem ko tādu nodarīt un pati sev arī nē.
Vispār ieteiktu pārbaudīt tad D vit un aiziet pie endokrinologa varbūt ar hormoniem nav, kas kārtībā.
08.08.2018 15:11 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits