Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

sociālos tīklos

 
Reitings 186
Reģ: 25.03.2014
Nesen kāda mana draudzene pajautāja, kad es vispār pēdējo reizi kaut kur atpūtos? Izstāstīju par pēdējā laika spilgtākiem brīžiem, pāris ceļojumiem, un viņa bija pārsteigta. Kā izradās, ja tu to neatspoguļo sociālos tīklos, tad tas varētu teikt nav noticis. Šis man lika pārdomāt, kāpēc vispār cilvēki dalās ar šiem mirkļiem, kas ir īpaši viņiem, ar tiem cilvēkiem, kuriem tāpat nospļauties vai jutīsies slikti, kas redzēs kārtējo ceļojumu bildi darba dienā:-D. Protams, ne visi tādi ir, bet es nezinu, vai jūs esat uzdevušas jautājumu sev, kāpēc dalos ar saviem iespaidiem? Starp citu, nesen sanāca runāt ar vienu cilvēku no tūrisma sfēras, un pēdējos gadus arvien vairāk cilvēki izvēlas galamērķi, kas ir vizuāli pievilcīgs, lai varētu uzņemt skaistas bildes, un lielu lomu spēlē instagram mārketings.(t)
30.07.2018 15:54 |
 
Autorizēts lietotājs10 gadiPatīkModerators
Reitings 10496
Reģ: 29.01.2009
Bet jautajums autorei kads biezi izvelas celojunu kur nav ko redzet un apkart viss nesmuki?

Kas kuram "ir ko redzēt", turklāt Indijā apkārt viss nesmuki, bet nu cilvēki tur brauc un brauks.
23.08.2018 19:40 |
 
Reitings 430
Reģ: 21.06.2013
es vispār neesmu nevienā sociālajā tīklā, izņemot kkādu vecu profilu draugiem.lv, kur ieskatos varbūt reizi 3 mēnešos un noteikti dzēsīšu arī to profilu. Tas cilvēkus nez kāpēc šokē - ja tevis nav soc.tīklos un neliec nekur nekādas bildes, tu neeksistē vispār

Ar mani ir tāpat, jūtos pašpietiekami. Un draugos esmu tikai tāpēc, lai nezustu kontakts ar saviem bijušajiem klasesbiedriem un kursabiedriem. Visi cilvēki, kas man skaitās kā draugi ir arī reāli pazīstami.
23.08.2018 19:17 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Bet jautajums autorei kads biezi izvelas celojunu kur nav ko redzet un apkart viss nesmuki?
23.08.2018 18:50 |
 
Reitings 3871
Reģ: 14.09.2015
Man patiik viss-skaisti cilveeki,dzivnieki,interesanti ieraksti ar humora pieskanu-iisi sakot ,viss kas saistaas ar pozitiivu auru.Sevi lieku reti,bet nu kaadreiz paraadu,lai radinieki un draugi zin,ka esmu veel dziiva ,un lai buutu apmeeram nojausma ar ko satiksies ,kad iebrauksu Latvijaa:-D
31.07.2018 17:13 |
 
Autorizēts lietotājs10 gadiPatīkModerators
Reitings 10496
Reģ: 29.01.2009
Es soctīklos dalos ar iespaidiem, jo gribas. Ja ir skaisti, kāpēc, lai nepadalītos? Tāpat nedalos pilnā apmērā, daudz kas paliek aiz kadra, bet bonusā man ļoti reti ir arī kāda šņurkstēšana. Man nav tā, ka ceļoju un eju uz vietām, kur var noķert smukus kadrus. Pamatā tas ir priekš baudas sev. Ir tie mirkļi, kad nodomāju - o, šis būtu labs kadrs vai arī jāieliek bilde no tusiņa, jo bija tiiiik forši. Es nelaikoju mākslīgas, filtrētas bildes, jo man patīk, ka var redzēt īstumu.
Laikam jau mūsdienās sanāk, ka, ja neesi publicējis visu dzīvi soc. tīklos, tad Tu nedzīvo

Piekrītu, kaut kā tā tas arī tiek uztverts. Bija atvaļinājumā un nav bilžu? Njaaa.., gan jau dīvānā sēdēja.. Tā ir, diemžēl :D
31.07.2018 16:55 |
 
Reitings 1761
Reģ: 29.01.2009
Man patik skaistas bildes,skaistas vietas, skaisti cilveki. Vispar patik art of photography.
Pati daudz celoju un pedeja laika , pirms izvelos viesnicu, ieskatos postos IG, lai redzetu viesu ne-marketinga nolukos uznemtos kadrus.
Pati postoju to, kas patik. Bez dzilakas domas par to,ko citi padomas.
Par ikdienas notikumiem nemedzu atskaitities: edienu, dzerienu, noietos km nepubliceju :)
Ari savu privato dzivi socialos tiklos neizlieku t.i. virieti , attiecibas u.tml. , tadel uzskatu, ka cilveku parsteigums par to, ka kads apprecejies, jo , luk, nav posta, ir gluzi vienkarsi stulbs. Ne pielikt, ne atnemt.
31.07.2018 16:21 |
 
Reitings 3897
Reģ: 01.01.2017
vai jūs esat uzdevušas jautājumu sev, kāpēc dalos ar saviem iespaidiem?

Nē, šāda tipa jautājumus nekad sev neesmu uzdevis. Es vispār neko nelieku publiskai apskatei, jo tam vienkārši neredzu jēgu.
30.07.2018 22:16 |
 
Reitings 3533
Reģ: 27.01.2014
Labprāt skatos un priecājos par citu cilvēku ieliktajiem foto, vienalga, ceļojums vai kāzas, kaut vai mājdzīvnieks.
Pati ceļojuma foto nepublicēju, tāpat kāzu foto arī nē. Daudzi draugi pat nezina, ka esmu precēta. :-P
30.07.2018 21:55 |
 
Reitings 1330
Reģ: 29.10.2014
man patīk skatīties citu bildes, storijus un patīk arī savas likt. ēdienu gluži nelieku, bet gan ceļojumu bildes gan arī ikdienas bildes lieku. kautvai vnk peldi ezerā, vai šašlika cepšanu ielieku instagram storijā. draugs saka ka stulbums tas man, bet man vienalga, jo patīk tā darīt.
30.07.2018 19:27 |
 
Reitings 4628
Reģ: 06.07.2013
Man patīk paskatīties skaistas bildes - ceļojumus, dzīves notikumus, kaut vai to pašu pusdienu šķīvi, par ko tik daudz īd, ja vien ir smuki nofotografēts :D Bet pati reti tādas lietas kaut kur lieku. Kad izbaudu kādu brīdi, kaut kā neiedomājos vilkt laukā telefonu.
30.07.2018 19:13 |
 
Reitings 200
Reģ: 11.11.2016
Nu bet tas taču ir forši, ka māki baudīt ceļojumu, koncertu vai da jebko citu, nesēžot telefonā un netērējot laiku taisot instagr am storijus;-)
Tomēr man arī nav iebildumu par ceļojumu bilžu publicēšanu - varu noskatīt kādu vietu, kur pati varētu aizbraukt:-)
Vairāk kaitina fb Dievietes un citu tāda veida lapu citātu šērošana vai arī kārtējais ieraksts: "Kāpēc visi mani sāpina!" un uz jautājumu "kas noticis?" atbild ar "nevēlos par to runāt.." Lūk, tas ir lielāks kliedziens pēc uzmanības, nevis bilde ar meiteni Itālijā:-D
30.07.2018 18:50 |
 
Reitings 745
Reģ: 22.07.2018
Peekaboo1, jā, to es sapratu. Savā komentārā atbildēju uz autores uzdoto jautājumu:
vai jūs esat uzdevušas jautājumu sev, kāpēc dalos ar saviem iespaidiem?

Tā kā man pašai ir pieredze tieši ar ceļojumu blogiem, atbildēju saistībā ar to. :)
30.07.2018 17:44 |
 
Reitings 9998
Reģ: 19.11.2014
Man patīk skatīties citu cilvēku ceļojumu, kāzu, citu svētku un pasākumu bildes. Apbrīnoju to spēju visu forši saknipsēt īstajā brīdī un laikā. Es ar tā gribētu mācēt.
Īstenībā man tāpat kā posta autorei. Sociālojos tīklos neko daudz no ikdienas neatspoguļoju.. vienkārši man nesanāk instagram cienīgas bildes un man patīk vienkārši baudīt brīdi. Reti, kad iedomājos kaut ko iemūžināt. Man tādā ziņā ar vīrieti paveicies.. viņš parasti to izdara manā vietā, bet sociālajos tīklos tāpat reti kad ko publicē.
Viena no labākajām draudzenēm, kura dzīvo otrā Latvijas galā satiekoties uzreiz paprasa manu telefonu. Tad viņa iziet cauri galerijai pati, jo man neesot jēgas jautāt.. tāpat daudz ko aizmirstot pastāstīt.:-D Tādā ziņā viņa pati gan ir instagram karaliene, vienmēr visu safočē kur bijusi, ar ko bijusi, ko darījusi, ko ēdusi, ko redzējusi. Tā kā es vienmēr zinu ko viņa dara un kā viņai iet un man tas patīk. :-D
Pa cik man fb vai instagramā nav tādu pilnīgu svešinieku, tad pa lielam man neviena bildes nebesī.. katrs dara kā grib! (l)
30.07.2018 17:43 |
 
Reitings 1912
Reģ: 13.05.2016
Kaya, man gan liekas ka autore vairāk domāja par to, ja savā fb neatskaities paziņām un draugiem kur esi ceļojis, vai esi aprecējies utt tad daži bezmazvai uzskata ka tevis nav un tu neko nedari, sēdi 4 sienās.
Blogi jau ir bišk cita opera...
30.07.2018 17:37 |
 
Reitings 745
Reģ: 22.07.2018
Ja runā par ceļojumu bildēm, tad jāsaka, ka pati sekoju ļoti daudziem ceļojumu blogiem tieši tā iemesla dēļ, ka mani iedvesmo skaistas vietas un arī manis pašas Instagram profils sastāv tikai un vienīgi no ceļojumu bildēm. Kāpēc dalos ar saviem iespaidiem? Jo mans profils ir kā mana virtuālā dienasgrāmata. Katra ievietotā fotogrāfija nav tikai plika fotogrāfija. Pie katras ir ievietoti apraksti par konkrētajā vietā piedzīvoto, sniegta informācija par to, ko esmu redzējusi, kur labi paēdusi vai kur nakšņojusi, kādu transportu esmu izmantojusi, kādus dokumentus taisījusi, cik dārgas/lētas bijušas izmaksas, ko man prasījis tas, lai nokļūtu konkrētajā vietā. Zinu, ka ir cilvēki, kurus šīs fotogrāfijas iedvesmojušas, apraksti palīdzējuši saplānot savus ceļojumu galamērķus, kādam vienkārši ir interesanti sekot līdzi tam, ko rakstu un publicēju, tāpēc ar šiem mirkļiem dalos, izejot no loģikas, ka, ja citu cilvēku ceļojumu blogi spējuši iedvesmot mani, tad man ir prieks, ka ar to, ko publicēju es, varu iedvesmot kādu citu. Visos laikos bijuši cilvēki, kuriem interesējis lasīt ceļojumu aprakstus. Uzskatu, ka Instagram profils, kurš sastāv no informācijas, kura ir līdzvērtīga ceļojumu aprakstiem veltītajās grāmatās, ir tāds pats iedvesmas un informācijas avots kā jau pieminētās grāmatas un ceļveži.
Protams, ir ļoti daudz lietu, kuras man nepatīk. Nekad nesekošu tukšiem, neko neizsakošiem blogiem, kuri sastāv no selfijiem ar suņa ausīm vai uz poda sēdošiem zīdaiņiem. Nesajūsmināšos par sliktas kvalitātes bildēm vai profila, kurā nav vienots stils un katra bilde izskatās kā pagrābta no citas sērijas. Taču ir ļoti daudz skaistu, gaumīgu, iedvesmojošu blogu, tāpēc man šķiet dīvaini apgalvot, ka cilvēki, kuri atrodas sociālajos tīklos, ir nelaimīgi, nav veiksmīgi, ka alkst pēc uzmanības vai cieš no nepilnvērtības sajūtas. Neapstrīdu, ka tādi arī ir, taču teikt, ka laimīgu cilvēku sociālajos tīklos ir ļoti maz, man šķiet par skaļu teikts. Lasot tādus apgalvojumus, nereti rodas sajūta, ka cilvēki, kuri neizmanto sociālos tīklus, uzskata, ka ir kaut kādā ziņā pilnvērtīgāki, laimīgāki, īpašāki par tiem, kuri izmanto. Un tādi cilvēki, kuri sevi kaut kādā jomā nostāda augstāk par citiem, man defaultā neizraisa simpātijas un nerada sajūtu, ka ir pārāk laimīgi, ja reiz citus nostāda zemāk par sevi.
30.07.2018 17:07 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Titars? Neesmu redzejusi. Un instagram ari neesmu, slinkums.
30.07.2018 16:52 |
 
Reitings 3871
Reģ: 14.09.2015
Riidziniece-tad tev mans tiitars nepatika,cik saprotu!:-D
30.07.2018 16:39 |
 
Reitings 3551
Reģ: 23.11.2012
Sociālajos tīklos ir ļoti maz laimīgu un veiksmīgu cilvēku.
Tādi cilvēki ir pašpietiekami un nepavada brīvo laiku pludinot iekšā tūkstošiem bildes vai komentējot citas.
Atkarība, uzmanības trūkums, sociālā vientulība, nepilnvērtības sajūta - un lūk, sākās uzmanības medības, visa dzīve izlikta kā grāmatas, + 300 virtuālie "draugi"
30.07.2018 16:39 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Ziniet kas ir reali idiotiski? Cepties sita par citu bildem, UN TAI PAT LAIKA BUT INSTAGRAMA...nu ir tad pilnigi atsaldetam jabut:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
30.07.2018 16:27 |
 
10 gadi
Reitings 350
Reģ: 26.05.2013
Man arī ļoti patīk skatīties bildes, tāpēc man ir instagram :-D Pašai arī patīk likt bildes, man patīk visu saskaņot, ka mans feed izskatās pievilcīgi (par ko man gan ir teikuši, cik stulbi saskaņot utt, kāda jēga.. bet man patīk). Es pat nezinu, varbūt sava veida atkarība man ir, bet nu patīk sociālie tīkli :-D
30.07.2018 16:20 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!