Cienasts

 
Reitings 2715
Reģ: 13.12.2013
Čau!:)
.
Šoreiz tēma no manis nedaudz jautrāka. Pēc mēneša (aptuveni) man būs vārda diena, kolektīvā šos svētkus ir pieņemts svinēt ar bagātīgi klātiem galdiem vismaz uz 50 eur.
.
Tāpēc aizdomājos, ko jūs svētkos nesat kolēğiem kā cienestu?:-) Varbūt varat piedāvāt arī mazbudžeta idejas (15-20 cilvēki), kas neliktos neērti uz bagātīgo galdu fona.:-/ Negribu es stiept klinğerus, uzkodas, salātus utt..:-D
26.07.2018 19:22 |
 
Reitings 2264
Reģ: 21.01.2013
Ja man kā bosam mazais darbinieku kolektīvs uzdāvinātu dāvanu par 300€, nospriestu, ka šogad var iztikt bez 13. algas vai algu paaugstināšanas, jo rādās, ka darbiniekiem tāpat tīri labi iet
Es nekaunētos pasūtīt malku cirst to dāsno kolēģi, kam šāda ģeniāla ideja iešāvusies prātā. Mans priekšnieks ir tikai priekšnieks un absolūti vienalga, cik viņš smalks, tāds vai šitāds - tā ir viņa privātā darīšana, gar ko man, kā darbiniekam nav nekādas daļas

+++ :-D:-D:-D
27.07.2018 14:26 |
 
Reitings 4298
Reģ: 29.01.2009
Vispār interesanti, ka tik daudzas noraidoši attiecas pret jebkādu jubileju pasēdēšanu darbā - jums tiešām tik nedraudzīgi kolektīvi? (t) Es savās dzimšanas dienās darbā jūtos daudz īpašāk kā mājās, jo vīrs man tāds praktiskas dabas cilvēks un nav tendēts uz kaut kādu pārsteigumu organizēšanu uz jubilejām, bet kolēģi gan prot pārsteigt. Un ne jau mēs visu dienu darbā tāpēc dzeram un tusējam, bet pusttundiņu/stundiņu sanākam kopā un drusku atpūšamies no darbiem, iepazīstam viens otru tuvāk utt.
27.07.2018 14:34 |
 
Reitings 2264
Reģ: 21.01.2013
Vispār interesanti, ka tik daudzas noraidoši attiecas pret jebkādu jubileju pasēdēšanu darbā - jums tiešām tik nedraudzīgi kolektīvi?

Kolektīvi ir dažādi, un cilvēki ir dažādi. Mēdz būt arī tā, ka cilvēks savā kolektīvā neizveido draudzīgas attiecības un nemaz negrib to darīt vai arī, ja cilvēks strādā savā darba vietā neilgi, tad tādās pasēdēšanās var justies neveikli. Citur atkal nemaz neatbalsta čupošanos darbavietā - piemēram, ja nepārtraukti nāk klienti... Savulaik strādāju ļoti lielā kolektīvā, kurā pat savas nodaļas ietvaros tā gada laikā pat nesanāca iepazīties ar lielāko daļu kolēģu - bet jubilejas svinējām tikai sava kabineta ietvaros - tas ir, trīs cilvēki.
27.07.2018 14:42 |
 
Reitings 1164
Reģ: 16.09.2015
Atnestu kūku vai divas (atkarībā no kolēģu skaita), zemenes, ķiršus un dzirkstošo vīnu. Apšaubu, ka kāds sēdēs un rēķinās “Zane uzsauca galdu par x summu, bet vajadzēja vismaz uz 50”, manuprāt tu pati sarežģī savu dzīvi ar pārāk lielu prātuļošanu.
27.07.2018 14:43 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits