Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pirmskāzu pārdomas

 
Reitings 996
Reģ: 07.05.2011
Šovasar precos, palikušas mazāk kā 2 nedēļas. Viss noorganizēts, viesi ielūgti, gredzeni nopirkti un kleita stāv skapī.
Ar draugu esam kopā ļoti ilgi- 8 gadus, dzīvojam kopā jau vairākus gadus, viņš ir mans pirmais un vienīgais. Attiecīgi- man 27, viņam 28. Satiekam ļoti labi, praktiski nestrīdamies, viens otru smīdinām, atbalstām utt. Tiešām varu teikt, ka tieši viņš mani pazīst vislabāk, jo daudz kam esam izgājuši cauri kopā. Šo gadu laikā mana ģimene ir viņējā (un otrādi), mani draugi ir viņa (un otrādi). Viņš šo gadu laikā ir daudz ko mainījis sevī, lai kļūtu labāks priekš manis, daudz kam piekāpies manis dēļ. Zinu, ka viņš būs ideāls tēvs un vīrs. Nekad neesmu viņu krāpusi, viņš man arī nē, cik nu zinu. Agrāk sapņoju par kāzām, bērniem un ģimeni, bet, kad viss ir rokas stiepiena attālumā - uznāk bailes.
Tiešām varētu teikt, ka mums ir ideālas attiecības, taču ir viens bet. Es jūtu, ka man dzīvē piektrūkst piedzīvojumu vai kaisles, nezinu, kā to labāk saukt... Iezogas domas, ka neesmu izbaudījusi, kā tas ir - būt brīvai meitenei, dzīvot vienai, iet uz randiņiem, spontāni aizbraukt ceļojumā vai padzīvot citā valstī. Liekas, ka dzīvoju pārāk normāli... Neteikšu, ka sekss mums būtu kaut kāds woow, ja godīgi orgasmu seksa laikā nekad neesmu sasniegusi.
Jau iepriekš ir bijušas domas par to, bet kaut kā tas tika nogludināts un aizmirsts. Es gribētu ar draugu nobāzēties tā, lai viņš ir mans pēdējais, jo viņš tiešām ir ļoti labs cilvēks. Šobrīd žēl to lietu, ko dzīvē neesmu piedzīvojusi. Nevaru saprast, vai tas ir pirmskāzu stress, vai tiešām tur apakšā ir kaut kas vairāk.
Jūsu domas, ieteikumi, pieredze par šo situāciju? Cik normāli ir tā justies?
24.07.2018 10:50 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
Pasadena, savu personīgo dzīvi tiešām nesaistu ar šo tēmu. :) Vai kādu citu tēmu, ko forumā apspriežu. :)
.
Man nav problēmu nodalīt personisko dzīvi no sava viedokļa par šo vai citu tēmu.:)
27.07.2018 00:43 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
*visu var darīt .....
26.07.2018 23:40 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
Kāds sakars šai konkrētajai tēmai ar to vai Nerātnā tagad ir attiecībās vai nav? Iespējams viņai ir bijusi līdzīga attiecību pieredze vai viņa vienkārši nesaista savu personīgo dzīvi ar diskusijas tēmu - autores konkrēto problēmu, bet jautājumus uzdod tīri lai izprastu autori (to jau nedara tikai viņa)?
26.07.2018 23:37 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
Nu tā kā esmu patstāvīgās attiecībās ar vienu un to pašu vīrieti no 17 gadu vecuma, tad droši varu apgalvot ,ka pēdējo 13 gadu laikā neesmu , bet pirms tam 100 %,ka atradīsies kāds , lai vai mani tas galīgi nemulsina. Var darīt un atļauties kad tev ir 16 :)))
26.07.2018 23:17 |
 
Reitings 2185
Reģ: 22.01.2018
wee, tu tiešām esi tik droša, ka nekad neesi bijusi apspriesta babene? bet vispār ir pretīgi, kā Tu iedomājies sevi par kaut ko augstāku par babenēm (kas tas vispār par vārdu?)
26.07.2018 22:59 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
wee, man nav ne slinkums drukāt, ne lasīt, atšķirībā no Tevis.
.
Un pasaule negriežas ap Tevi, Tavu dzīvi un Tavu mega svarīgo personu, Mis Pasaules Naba 2018.
.
Visi komentāri šajā diskusijā, kas nav adresēti kādam citam - izņēmuma gadījumos tas taču tiek individuāli uzrunāts, ibio rio! - ir domāti autorei un viņas individuālajai situācijai, tēmai, problēmai, ne attiecināmi uz Tevi, mani vai jebkuru citu ārpus tā visa, džīzas.
.
Tas, ka Tu uz pasauli skaties no savas pažobeles un piemēro tai tikai sev vien zināmos likumus un tikumus, nenozīmē, ka arī visi pārējie tikai tā vien māk vai tikai tā vien vēlas darīt.
26.07.2018 22:53 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
nerātnā atkal izpildās ar saviem murgojumiem.
26.07.2018 22:34 |
 
Reitings 1180
Reģ: 21.02.2018
Domāju, atbilde uz wee jautājumu par attiecībām tagad visiem ir skaidra.
26.07.2018 22:24 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
Sazvērestības teorijas ir tava vājība vai stiprās puses?
26.07.2018 22:24 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
PSC , tev nebija slinkums , drukāt?
26.07.2018 22:23 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
wee
1) mani un autores komunikācijas misēkļi ir mani un autores komunikācijas misēkļi. Tie risināmi un atrisināmi tikai ar autores un manu vien līdzdalību.
.
2) pat tad, ja tēmas autore Tev privāti ir prasījusi palīdzību tikšanā galā ar mani (dīvaini gan, jo nesaprotu, par ko gan tā - priecātos to no viņas uzzināt, kaut privāti, ja ne publiski), joprojām neredzu nekādu vajadzību iesaistīt trešo mūsu sarunā - tāda nostāja ved tikai pie vēl lielākiem pārpratumiem un misēkļiem.
.
3) ja iesaisties uz savu galvu, Tavi klaču bābieša paņēmieni ir zemiski. Bet kurai rūdītai baumotājai gan tādi nav.
.
4) esmu arī pamanījusi, ka Tev krietni derētu piestrādāt pie tā, lai tas, ko Tu gribi uzrakstīt, būtu pēc iespējas tuvāk tam, ko Tu patiesībā uzraksti. Tad būs mazāk pārpratumu un kašķu forumā ap Tavu rakstīto. Tie, kas Tevi un Tavu komunikācijas stilu pazīst, vai tie, kam tas ir tuvs un saprotams aiz piederības tam pašam sociālajam slānim, kam piederi Tu, tiem, protams, ar to mazāk problēmu, bet tas, kas pirmoreiz sastopjas ar Tavu rakstīto (vai teikto), to krietni pārprot, nesaprot vai apjūk.
.
5) mana atbilde uz Tavu nekaunīgi ziņkārīgo jautājumu
'tu esi attiecībās un ja , jā, tad cik ilgi?'
ir paplašinātā versija atbildei
'nav Tava darīšana.'
Kaut kā neesmu manījusi, ka forumā čīkstu vai prasu padomu par savu privāto dzīvi, tāpēc tāda tipa jautājums ir galīgi nevietā jebkurā tēmā, kur piedalos. Un aizkulišu klačas par šo tēmu ko nelāgu liecina par tās dalībniekiem.
.
.
.
Dārta, verī spešl fõr jū - neuzskatu par vajadzību apspriest savu privāto dzīvi arī tad, ja diskutēju kādā attiecību problēmdiskusijā + autorei nepārmetu, ka viņa neatbild uz maniem jautājumiem. Ne jau man tās atbildes vajag - lai autore atbild kaut vai klusām sev/savā dienasgrāmatā/terapeita kabinetā/vienalga kur.
26.07.2018 22:12 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Dārta, tas ir kā tajā teicienā “kurpnieks bez kurpēm” :-D
26.07.2018 22:06 |
 
Reitings 1180
Reģ: 21.02.2018
Man tomēr ļoti iekrita acīs tas, cik daudz nerātnā filozofē par citu attiecībām un izdod spriedumus, un uzdod varbūt pat pārāk privātus jautājumus, un norāda, ka autore uz tiem neatbild, savukārt par savu attiecību statusu ļoti skaisti neatbildēja.
Domāju tāpēc, ka atbilde ir, ka nerātnā ir brīva vai skumjās attiecībās, citādi nebūtu problēmas ar atbildi "jā, esmu, un?"
26.07.2018 21:51 |
 
Reitings 3127
Reģ: 02.06.2016
Iebrauksi dziļi rudzu laukā ar šīm attiecībām. Nē, jau esi iebraukusi. Un atbildība jums abiem tikai augs, bet problēmas gāzīsies pāri, ka diez vai tu kā mamma viņam vairs tiksi galā. Būtu kāds, kas aizrauj, būtu gatava lekt jaunā posmā, bet te, nu es stipri apdomātu, vai tagad tev to vajag un vai uz pilnu klapi to visu nevarētu dabūt, esot brīvai un atrodot pēc tam savu īsto sirds cilvēku.
26.07.2018 21:35 |
 
Reitings 8
Reģ: 26.07.2018
Patiess kompliments odettai par atklāto, asprātīgo komentāru, kas teicami iederas blakus šim paštaisno viedokļu duelim. Ņemot vērā, ka daļa taisnības varētu būt gan nerātnajai, gan wee.
26.07.2018 21:29 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
Nē, tas jautājums un atbilde nav adresēts tev. Tavu atbildi uz jautājumu ,kuru uzdevu,nerātnā,es zinu:-D
26.07.2018 21:18 |
 
Reitings 3871
Reģ: 14.09.2015
wee-ideaalaa minku tante buutu domaata es?!:-D
Es atceros savas pirmaas kaazas,kad 10 dienas pirms kaazaam ,peeksni aizdomaajos ,vai daru pareizi,varbuut nevajag tomeer utt.Es vienmeer esmu teikusi,ka mans viirs bija loti labs viirs,teetis ,bet vai es vinu loti miileeju?Nodziivojaam labu laiku kopaa,saticiigi,labi,bet es neteiktu ka taa bija miila,kad tirpas iet paar kauliem,kad pieskaraas,taureni veederaa utt.
Vienmeer esmu apskaudusi sos cilveekus,kuriem taa ir!
26.07.2018 21:01 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
Nē, man ir interesanti vai tu savu loģiku un nostāju piekop esot ilgstošās attiecībās jeb tā ir ideālās kaķu tantes dzīves filozofija.....? Un kā tādu palagu rakstītāja ,kura moralizē autorei par to , ka tā ne tā atbildējusi uz viņas jautājumu, kur galā taču ir ? zīme, pati nav spējīga atbildēt ar jā/nē/nav tava darīšana !
26.07.2018 20:54 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
Nerātnā, tu esi attiecībās un ja , jā, tad cik ilgi?
wee, kas tad nu - Tev aptrūcies ikrīta klaču materiāla, jo Taviem vīrieškārtas draugiem aiz vecuma nevarības pēdējā laikā neiet ar babenēm, līdz ar to nav vairs jaunāko nakts pikanto piedzīvojumu likstu, par ko ierēkt, tāpēc lūko jaunas baumas un svaigas asinis, ko savā lokā apspriest, ko, a?
26.07.2018 20:37 |
 
Reitings 567
Reģ: 19.09.2017
Kazas galvenais ir atributi- ziedi, plivurs un slipse. Kazas ir divu kailu pertiku savieniba. Man apkaunojosi primatu rituali neizraisa simpatijas :)
26.07.2018 20:26 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (1)