Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Plusi un mīnusi paliekot attiecībās ar vīrieti pēc krāpšanas

 
Reitings 268
Reģ: 22.07.2014
Sveikas!
Esmu ceļā uz piedošanu, jo cilvēks stipri nožēlo un es gribu sākt visu no jauna, taču man ir jāsaliek plusi un mīnusi paliekot kopā. Tā kā esmu dziļās sāpēs, plusi un mīnusi nebirst kā pupas. Gribu jūsu palīdzību meitenes. Varbūt kāda ir gājusi cauri kam līdzīgam. Nenosodiet mani par to,ka gribu piedot cilvēkam, jo dzīve balstās uz sapratni, vienošanos un kopību.
Piemēram, plusi +, kopīgas bijušās atmiņas, kopīgas nākotnes atmiņas, bērni, māja, nākotne kopā.
Mīnusi, neuzticība, sāpes u.t.t.(t)
13.07.2018 12:14 |
 
Reitings 1445
Reģ: 26.09.2017
Nelasīju visus komentārus bet saku savu pieredzi. Tev jāvadās pēc savām sajūtām. Plusu nav. Pilnībā nekādu! Ir tikkai neuzticēšanās,naids,dusmas un asaru pielieti spilveni.
Viss atkarīgs arī no tā,kā viņš uzvedās ikdienā. Pavēro,ko dara. Kā runā ar tevi. Vai ir līdzjūtīgs tikkai tad,kad runājat par to,vai arī ikdienā cenšas tev to likt sajust.
Es pēc krāpšanas paliku kā dēmons. Kā pūķis kas spļauj uguni. Un nu ir pagājis gandrīz gads. Mēs esam vel kopā,jo mana mīlestība ir stiprāka par viņa nodarītajām sāpēm. Bet joprojām tā pilnībā tikts garām tam nav. Tas ik pa laikam atbalsojas. Domās. Par to,ko viņš dara,kad neesmu mājās? Kas viņam tikko uzrakstīja? Vai viņš tiešām aizbrauca uz laukiem?
Ne vienmēr. Dažreiz. Bet tas pastiprinas tad,kad atkal pieķeru melos. Tad atkal visa paranoja sākas no jauna.
Apdomā. Sajūti sevi un izdari lēmumu.
25.07.2018 21:06 |
 
10 gadi
Reitings 2230
Reģ: 11.03.2010
Nelasīju visus komentārus, bet varu teikt no savas pieredzes:
"Once a Cheater, Always a Cheater."
Toreiz , Es biju muļķe. Gribēju tādam toreiz piedot, loloju lielas cerības, ka viņš spēs novērtēt to, ka esmu gatava aizmirst nodarīto un dzīvot tālāk. Fantastiska ilūzija, nederīga mūsdienām.
Toreiz zaudētāja visā biju Es - zaudēta pašcieņa, zaudēta uzticība, zaudēta mīlestība un pazaudēts veselais saprāts.
Ja otrs, mīļotais cilvēks , pārkāpj pāri jebkādām normām , kas būtu pašsaprotamas esot attiecībās un sāpināt otru, tad , manuprāt, tas ir lemts iziršanai. Kā viens no "end up" posmiem procesā.
Pastāv ,protams varbūtība, ka viss pēc sānsoļa varētu mainīties , bet pēc manas rūgtās pieredzes, Es vairs neticu šādai varbūtībai.
Vai , nu Tu cieni un mīli otru, vai nē! Āmen.
23.07.2018 11:48 |
 
Reitings 3551
Reģ: 23.11.2012
Dionysus, tā ir vienkārši fiziska vajadzība, kā klāsti, tad pastāv iespēja noraut ķepā, ne krāpt ar citu. Un cik tik bieži vajag. Iebrauci pretrunā

Protams var.
Ne jau tikai nolaiaišana ir vienīgasi ko gribas vīrietim. Arī attiecības, flirts, pavedināšanu, tas bieži vien dod lielāku baudījjumu nekā gala rezultāts.
(Šis komentāts ir vispārinājums, neattiecās uz visiem)
23.07.2018 08:53 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Dionysus, tā ir vienkārši fiziska vajadzība, kā klāsti, tad pastāv iespēja noraut ķepā, ne krāpt ar citu. Un cik tik bieži vajag. :D Iebrauci pretrunās.
20.07.2018 18:00 |
 
Reitings 3551
Reģ: 23.11.2012
Vismaz tomēr atzini, ka būtu nepatīkami, citādi vairs neticētu nevienam Tavam vārdam.

Būtu nepatīkami ka tas ir aizgājis tik tālu un slepus. Attiecībās ja kaut kas ir jāslēpj vienam no otra tad tas jau norāda uz problēmām.
Man paziņu lokā ir precēts pāris, kuri dievina seksu trijatā vai četratā un to arī regulāri piekopj. Taču viņiem vienam pirms otra bija daudz dažādu partneru, ar kuriem nekas nesanāca, jo gluži vienkārši atšķīrās ļoti būtiski dzīves, attiecību un seksuālās dzīves uzskati. Ilgs laiks pagāja, kamēr šis pāris atrada viens otru un burtiski kusa no laimes, ka ir spējuši atrast otru cilvēku, ar kuru sakrīt seksuālās fantāzijas, jo tas nebūt nebija viegli. Un man tiešām prieks viņiem.

Mēs arī bijām nobrieduši kaut ko amizantu pamēģināt, bijā uz dažādiem erotiskiem pasākumiem. Pēc tam uz dažiem "slēgtajiem pāru pasākumiem". Tā kā organizators bija pazīstams cilvēks, tad zinājām kur ejam. Tā ir liela uzticēšanās un paļaušanās vienam uz otru, citādi nevajadzētu tur iet.
Izklausās ka arī Tev ar sievu sakrīt uzskati par visu šo krāpšanas padarīšanu un to, ka gulēt ar citu sporta pēc joprojām nozīmē cienīt savu partneri utt. Un tas patiesībā ir vissvarīgākais - ka partneriem sakrīt uzskati svarīgos jautājumos par dzīvi, attiecībām un seksu. Jums ir labi. Savukārt citiem ir labi, dzīvojot monogāmā laulībā! Jo vairāk būs saskanīgu pāru, jo stiprākas būs Latvijas ģimenes, noturigākas laulības un visi laimīgāki!

Nav jau tā ka krāpšana tiek uzskatīta par normālu lietu. Viss kas notiek aiz otra muguras, slēpjoties var teikt ka ir krāpšana. Ja, piemēram, abi jūt ka grib vairāk nekā viens otru, tad to var izdarīt, un ne obligāti kaut kādos svinga pasākumos. Var arī divatā, bez citu dalības, iegūt sajūtas un emocijas kādas dod seksuālā brīvība.
Mēs vairāk atbalstam monogāmiju, jo ir jau piedzīvots daudz kas un zināms kas ir kas
20.07.2018 14:02 |
 
Reitings 4298
Reģ: 29.01.2009
lai arī man tas būtu nepatīkami

Vismaz tomēr atzini, ka būtu nepatīkami, citādi vairs neticētu nevienam Tavam vārdam.
Man paziņu lokā ir precēts pāris, kuri dievina seksu trijatā vai četratā un to arī regulāri piekopj. Taču viņiem vienam pirms otra bija daudz dažādu partneru, ar kuriem nekas nesanāca, jo gluži vienkārši atšķīrās ļoti būtiski dzīves, attiecību un seksuālās dzīves uzskati. Ilgs laiks pagāja, kamēr šis pāris atrada viens otru un burtiski kusa no laimes, ka ir spējuši atrast otru cilvēku, ar kuru sakrīt seksuālās fantāzijas, jo tas nebūt nebija viegli. Un man tiešām prieks viņiem.
Izklausās ka arī Tev ar sievu sakrīt uzskati par visu šo krāpšanas padarīšanu un to, ka gulēt ar citu sporta pēc joprojām nozīmē cienīt savu partneri utt. Un tas patiesībā ir vissvarīgākais - ka partneriem sakrīt uzskati svarīgos jautājumos par dzīvi, attiecībām un seksu. Jums ir labi. Savukārt citiem ir labi, dzīvojot monogāmā laulībā! :-) Jo vairāk būs saskanīgu pāru, jo stiprākas būs Latvijas ģimenes, noturigākas laulības un visi laimīgāki! :)
20.07.2018 13:32 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
:-D
20.07.2018 12:08 |
 
Reitings 3551
Reģ: 23.11.2012
Un ko vīrietis teiks, ka sieviete šādi skries pa kreisi, gulēs ar citiem vīriešiem, bez jūtām un emocijām - tikai labs sekss, kādu vīrietis nespēj sniegt? Dzīvos tālāk tā, it kā nekas nebūtu bijis? Ko Tu teiktu, ja Tava sieva laistu pa labi un pa kreisi tikai sporta pēc, adrenalīna pēc un labāka seksa, nekā Tu spēj sniegt, pēc?

Sievietei tāpat kā vīrietim ir vēlmes un vajadzības.
Ja man sieva tā rīkotos, lai arī man tas būtu nepatīkami, es atzīstu, ka esmu viņai esmu izrādījis pārāk maz uzmanības un nevaru viņu apmierināt.
Tad tā ir ielaista problēma arī no manas puses, jo attiecībās tikai viens nevar būt vainīgs.
Nekad nepadomātu vai nenosauktu viņu par m@uku, jo seksualitāte ir dabas dāvana un ja attiecībās viens viens otru šādos gadījumos nespēj saprast, tad jau ir problēmas.
20.07.2018 08:28 |
 
Reitings 4298
Reģ: 29.01.2009
Ja vīrietis uzskata ( vispārinājums, neattiecas uz visiem un uz mani ), ka noskriet pa kreisi ir tikai fizisks kontakts bez sekām, un tas neattiecas ne uz viņa jūtām, ne attieksmi pret cieņu un ģimeni, tad nesaprot kāpēc sievietei tā ir katastrofa.

Un ko vīrietis teiks, ka sieviete šādi skries pa kreisi, gulēs ar citiem vīriešiem, bez jūtām un emocijām - tikai labs sekss, kādu vīrietis nespēj sniegt? Dzīvos tālāk tā, it kā nekas nebūtu bijis? Ko Tu teiktu, ja Tava sieva laistu pa labi un pa kreisi tikai sporta pēc, adrenalīna pēc un labāka seksa, nekā Tu spēj sniegt, pēc?
19.07.2018 21:41 |
 
Reitings 3551
Reģ: 23.11.2012
Dionysus, brīžiem liktenīgo soli sper viena puse, tā arī ir vainīga par izvēlēto. Tāpat kā tu daudzās vietās novel vainu uz vienu pusi gan. Un vēl amizantāk - tu apgalvo, ka esam nu tik dažādi domāšanā, ka mums jau vīrieti nesaprast. Tad varbūt neizsaki to, kā sieviete reaģēs, ko darīs un ko domās, ja jau varbūt arī vīriešiem nav dots izprast otru dzimumu vai tas strādā tikai tev izdevīgajā virzienā.

Protams dzimumi ir atšķirīgi, domāšana arī atšķiras.
Ja vīrietis uzskata ( vispārinājums, neattiecas uz visiem un uz mani ), ka noskriet pa kreisi ir tikai fizisks kontakts bez sekām, un tas neattiecas ne uz viņa jūtām, ne attieksmi pret cieņu un ģimeni, tad nesaprot kāpēc sievietei tā ir katastrofa.
Un sieviete nesaprot, kā vīrietis kas kaut ko tadu ir nodarījs spēj mierīgi dzīvot ar viņu tāpāk, it kā nekas nebūtu bijis.
Ta ir tikai piemērs. (iespējams ar galējībām)
Bet ja labi pacenšas var saprast gan vienu, gan otru. Saprast - nenozīmē ka tā ir bijusi pareiza rīcība.
19.07.2018 15:05 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Dionysus, brīžiem liktenīgo soli sper viena puse, tā arī ir vainīga par izvēlēto. Tāpat kā tu daudzās vietās novel vainu uz vienu pusi gan. Un vēl amizantāk - tu apgalvo, ka esam nu tik dažādi domāšanā, ka mums jau vīrieti nesaprast. Tad varbūt neizsaki to, kā sieviete reaģēs, ko darīs un ko domās, ja jau varbūt arī vīriešiem nav dots izprast otru dzimumu vai tas strādā tikai tev izdevīgajā virzienā.
19.07.2018 14:35 |
 
Reitings 3551
Reģ: 23.11.2012
Dionysus, tad jau šis forums jāklapē ciet, jo te ļoti bieži izskan viedoklis par citiem foruma dalībniekiem. Un es tajā neredzu problēmu - ja nepatīk kāda viedoklis, var nelasīt, var nobloķēt. Ja nepatīk vairuma viedoklis - var taču dzēsties ārā un forumu nelietot. Ja Tuvam cilvēkam par Tevi radies nepareizs priekšstats, tad saprotu, ka tas var būt sāpīgi un nepatīkami, bet te ir publisks forums, kurā katrs raksta, ko vēlas. Kādēļ Tevi tas tā uztrauc? Es nevienu brīdi neesmu centusies kādam iestāstīt, ka mans viedoklis ir vienīgā dzīves patiesība, kas visiem bez ierunām jāpieņem. Vairākkārt esmu uzsvērusi, ka tas ir mans subjektīvs viedoklis, mans redzējums par situāciju, lietām un cilvēkiem, spriežot pēc tā informācijas daudzuma, kas man ir pieejams.
Vismaz mani absolūti nesatrauc tas, ko par mani domā sveši cilvēki. Un tici man - tā ir vieglāk dzīvot!

Forums ir OK, Diskusijas ir OK
Ja forumā ir pilnīga visatļautība, lai tā būtu. Tikai tad sāku saņemt pārmetumus, kāpēc uzbraucu kādai, kāpēc meklēju kašķi
Un kāpēc tu pats maini vārdus uz uzbrauc freya, ka viņai jau nav mīlestība, ja nav marasms kā tev?

Dionysus, man kašķis nebija pat prātā. Ja Tu oponēšanu Tavam viedoklim uztver kā kašķi, tad varbūt padomā, vai tomēr problēma nebūs Tavā uztverē.

Ja te var brīvi paust savi viedokli, bez robežām, tad nav ko apvainoties par uzbraucieniem un kašķim
Tas ir mans subjektīvais viedoklis un es varu to izteikt. Tu uzrakstīji savu viedokli par mani, es savu par tevi.
Varam turpināt bez robežām un pārmetumiem, neņemot vērā korektumu un pieklājību.
19.07.2018 12:19 |
 
Reitings 4298
Reģ: 29.01.2009
Dionysus, tad jau šis forums jāklapē ciet, jo te ļoti bieži izskan viedoklis par citiem foruma dalībniekiem. Un es tajā neredzu problēmu - ja nepatīk kāda viedoklis, var nelasīt, var nobloķēt. Ja nepatīk vairuma viedoklis - var taču dzēsties ārā un forumu nelietot. Ja Tuvam cilvēkam par Tevi radies nepareizs priekšstats, tad saprotu, ka tas var būt sāpīgi un nepatīkami, bet te ir publisks forums, kurā katrs raksta, ko vēlas. Kādēļ Tevi tas tā uztrauc? Es nevienu brīdi neesmu centusies kādam iestāstīt, ka mans viedoklis ir vienīgā dzīves patiesība, kas visiem bez ierunām jāpieņem. Vairākkārt esmu uzsvērusi, ka tas ir mans subjektīvs viedoklis, mans redzējums par situāciju, lietām un cilvēkiem, spriežot pēc tā informācijas daudzuma, kas man ir pieejams.
Vismaz mani absolūti nesatrauc tas, ko par mani domā sveši cilvēki. Un tici man - tā ir vieglāk dzīvot! ;-)
19.07.2018 12:04 |
 
Reitings 3551
Reģ: 23.11.2012
Dionysus, man kašķis nebija pat prātā. Ja Tu oponēšanu Tavam viedoklim uztver kā kašķi, tad varbūt padomā, vai tomēr problēma nebūs Tavā uztverē.

Var jau būt ka viss nebija domāts.
Es savos komentāros vienmēr cenšos ieturēt toleranci un neuzvelt visu vainu vienai pusei. Kā arī neaizskart kādu personiski. Jā tas gadās, tad tikai kā konkrēta atbilde, kaut kam.
Visticamāk ka var atrast kādu frāzi, kas norāda pretēji un saprast kā pamatdomu, bet uz visas diskusijas kopuma, tas galīgi nav tā domāts.
Šis teksts tomēr norāda tieši uz mani un manu ģimeni:
Dionysus, no Tevis rakstītā izriet, ka Tava sieva ir histēriķe. Iespējams, ka arī visas pārējās sievietes, kas bijušas Tavā dzīvē... Acīmredzot Tu neesi saticis sievieti, kas spēj konstruktīvi risināt strīdus un kura ir ieinteresēta būt ar Tevi kopā tik ļoti, ka ir ieinteresēta risināt vai vismaz mēģināt risināt jebkāda veida attiecību problēmas

Un šajā brīdī man pat Tevis žēl - žēl par to, ka Tev ir tik rūgta pieredze un slikts priekšstats par sievietēm, attiecībām un problēmu risināšanu. Žēl par to, ka Tu, acīmredzot, neesi iepazinis tādu mīlestību, kurai neviena jūra nebūs par dziļu. Jo tā ir fantastiska sajūta - mīlet, cienīt, būt mīlētam un cienītam.

Šādus pārsteidzīgus un uz kādu vērstus personiskus pieņēmumus tomēr nevajadzētu rakstīt.
19.07.2018 11:56 |
 
Reitings 4298
Reģ: 29.01.2009
Dionysus, man kašķis nebija pat prātā. Ja Tu oponēšanu Tavam viedoklim uztver kā kašķi, tad varbūt padomā, vai tomēr problēma nebūs Tavā uztverē. ;-)
19.07.2018 11:26 |
 
Reitings 4227
Reģ: 31.03.2017
Dionysus nu re kā sanāca, vienam otru pārprast:-D, bet nu jauki, ka viss nokārtojās:-)
19.07.2018 11:16 |
 
Reitings 3551
Reģ: 23.11.2012
Lūk pēdējais teikums,man lika noprast,ka es nezinu kādēļ tavuprāt, meklēju kašķi,lai gan tā nebūt nebija

Tas par to kašķa meklēšanu bija vairāk domāts Feijas komentāriem, no kuriem viņa secināja ka es uzskatu ""vīrietis = dievs un sieviete = verdzene"
Ja tas bija arī zem tava komentāra, atvaino, nebija tā domāts
19.07.2018 10:20 |
 
Reitings 4227
Reģ: 31.03.2017
Dionysus
Lūk mans komentārs:
Piebildīšu, ka visu grūtniecības laiku draugs nāca uz usg un pats bij' klāt, kad daktere bij' teikusi ko var un ko nevar darīt grūtniecības laikā un līdz ar to viņš saprata, ka negribu nav, bet reāli nevar!
Un lūk tava atbilde manam komentāram:
Mana sieva ir mediķis un pa lielam jau pati zin daudz, kad un ko var un ko nevar.
Grūtniecība ir svēta lieta un dēļ var daudz ko paciest un izturēt otam par labu.
Ja vēlies, paķidā manus tekstus vēl, varbūt atradīsi vēl kādu kašķa graudu

Lūk pēdējais teikums,man lika noprast,ka es nezinu kādēļ tavuprāt, meklēju kašķi,lai gan tā nebūt nebija:-);-)
19.07.2018 09:21 |
 
Reitings 3551
Reģ: 23.11.2012
Noup. Te forumā esmu lasījusi viedokļus, kas nesakrīt ar manējo, bet tie neizsauc nekādas negatīvas emocijas, tie nav provokatīvi, jo ir svarīgi ne tikai KO stāsta, bet arī KĀ to pastāsta.

Tā ir tava subjektīva versija
Ja mans viedoklis kādam izsauc negatīvas emocijas, tas ir provokatīvs viedoklis ?
Tas nozīmē ja tev nepatīk mans viedoklis, tad tas ir provokatīvs.
Negatīvas emocijas var izraisīt, praktiski jebkas, kā šajā diskusijā redzams, jebkurš viedoklis kurš atšķiras no vairākuma.
Par jebkuru sev nepieņemamu viedokli var pateikt - tas ir provokatīvs.
Noup. Tie ir pieņēmumi un secinājumi (esi laipni aicināts tos apgāzt), kas radušies, analizējot Tavus komentārus šajā diskusijā - to, ko un kā tie stāsta, kā Tu atbildi citiem diskusijas dalībniekiem un arī man, protams.

Vēl viens subjektīvs pieņēmums
Man nav provokatīva viedokļa, es varu pateikt tāpat. Mans viedoklis ir radies izvērtējot, komentārus un atbildes, kas ir provokatīvas man, pie tam ar personiskiem uzbraucieniem (no citiem dalībniekiem)
Dionysus,mans komentārs nebūt nebija vērsts pret tevi, pat doma nebija tāda,es tik pastāstīju kā bija man.Ja tas tevi aizskara atvaino.

Es to uztvēru vispārināti, ne sev adresētu, tāpat kā rakstu komentārus un atbildes.
19.07.2018 08:33 |
 
Reitings 4227
Reģ: 31.03.2017
Dionysus,mans komentārs nebūt nebija vērsts pret tevi, pat doma nebija tāda,es tik pastāstīju kā bija man.:-)Ja tas tevi aizskara atvaino.;-)
18.07.2018 19:47 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!