Plusi un mīnusi paliekot attiecībās ar vīrieti pēc krāpšanas

 
Reitings 268
Reģ: 22.07.2014
Sveikas!
Esmu ceļā uz piedošanu, jo cilvēks stipri nožēlo un es gribu sākt visu no jauna, taču man ir jāsaliek plusi un mīnusi paliekot kopā. Tā kā esmu dziļās sāpēs, plusi un mīnusi nebirst kā pupas. Gribu jūsu palīdzību meitenes. Varbūt kāda ir gājusi cauri kam līdzīgam. Nenosodiet mani par to,ka gribu piedot cilvēkam, jo dzīve balstās uz sapratni, vienošanos un kopību.
Piemēram, plusi +, kopīgas bijušās atmiņas, kopīgas nākotnes atmiņas, bērni, māja, nākotne kopā.
Mīnusi, neuzticība, sāpes u.t.t.(t)
13.07.2018 12:14 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Rakstīji konkrēti, ka viņa nav piedzīvojusi. Viņa izteica žēlumu par to, ko raksti.
18.07.2018 13:53 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Jā man nav soc, kultu atkarības un mana dzīve un attiecības ir piepildītas ar mīlestību un interesantākām nodarbībām, nekā publiskot mūsu privāto dzīvi tur.
Un mums nevienam nav nekas ne jāparāda, ne jāpierāda.

Un ko tad šeit dari lapu lapām, kā mēģini gūt atzinību, ka jā, nu esi super un esat super. Pierādīt, cik jūs stipri, jo piedzīvojat marasmu. Un pierādīt, pierādīt un vēl 15x to mēģini pierādīt, ielaižoties neauglīgā ''diskusijā'', ja to tā vispār var nosaukt.
18.07.2018 13:52 |
 
Reitings 3551
Reģ: 23.11.2012
Civilizēta šķiršanās arī ir strīda atrisinājums. Arī šķiršanās ir kopīgs risinājums un kompromiss.

var saukt arī tā. Būtībā jau attiecību problēma netiek atrisināta, jo pašas attiecības beidz pastāvēt.
Savā gribuļa uzstādīšana par primāro, nesublimējot savu seksualitāti neseksuālās izpausmēs, ir neizpratne, nevēlēšanās vai nevarība saprast sevi un savu dzimumu.

Tas nav ne primārais ne pēdējais, bet nozīmīga dzīves sastāvdaļa gan. Seksuālais dzinulis ir diezgan specīgs, it īpaši jaunībā. Ar risinājumu - atrodi sev neseksuālu mērķi un viss būs atrisināts, nebūt nav tik vienkārši.
Un kāpēc tu pats maini vārdus uz uzbrauc freya, ka viņai jau nav mīlestība, ja nav marasms kā tev?

Kādus vārdus es mainu ? Nosauc tos lai es arī zinātu
Par mīlestību runājos: Ko Freija zin par manu mīlestību ja raksta "Žēl par to, ka Tu, acīmredzot, neesi iepazinis tādu mīlestību, kurai neviena jūra nebūs par dziļu. Jo tā ir fantastiska sajūta - mīlet, cienīt, būt mīlētam un cienītam''
Kāpēc viņa man uzbrauc ?
Un šito var pielīdzināt tavam nīstajam fb, ig kultam, uz katra stūra šo atkārtot - ka tik nenoskauž, kā teici

Jā man nav soc, kultu atkarības un mana dzīve un attiecības ir piepildītas ar mīlestību un interesantākām nodarbībām, nekā publiskot mūsu privāto dzīvi tur.
Un mums nevienam nav nekas ne jāparāda, ne jāpierāda.
18.07.2018 13:46 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Man tiešām ir tevis žēl, ka nesaproti kas ir īsta mīletība, pēc tādas pieredzes un pārdzīvojumiem.

Un kāpēc tu pats maini vārdus uz uzbrauc freya, ka viņai jau nav mīlestība, ja nav marasms kā tev? :D
Mūsu attiecības ir stipras, pat stiprākas nekā agrāk, jo nekas mūs vairs nespēj ne atraut, izjaukt

Un šito var pielīdzināt tavam nīstajam fb, ig kultam, uz katra stūra šo atkārtot - ka tik nenoskauž, kā teici. :D
18.07.2018 12:32 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
Tas nav strīda atrisinājums. Katrs paliek pie sava un konstruktīvs dialogs ir, kā runāt pret sienu. Strīds vai konflikts ir atrisināts, ja abi nonāk pie kopīga risinājuma. Tas ir loģiski, ja abas puse nepastāv tikai pie sava, bet prot arī rast kompromisu, kaut ko mainot vai piekāpjoties savos sākotnējos lēmumos. 
Civilizēta šķiršanās arī ir strīda atrisinājums. Arī šķiršanās ir kopīgs risinājums un kompromiss.
.
Vīrietis un sieviete atšķiras fizoloģiski un arī seksualitātes izpausmes nav vienādas. Tā ir neizpratne vai negribēšana saprast otru dzimumu. Es atrodu neseksuālus mērķus, man ar seksuālās enerģijas sublimācija viss ir ok. Kāpēc tu nevari ? Jāsaprot taču atšķirība ir ne tikai fiziska, bet garīga
Savā gribuļa uzstādīšana par primāro, nesublimējot savu seksualitāti neseksuālās izpausmēs, ir neizpratne, nevēlēšanās vai nevarība saprast sevi un savu dzimumu.
18.07.2018 12:23 |
 
Reitings 3551
Reģ: 23.11.2012
Neesam mēs tik citplanētiski atšķirīgas būtnes - esi dzīvojis maldos. Tāpat visas citas lietas, ko raksti. Tā ir tava pieredze varbūt, kas gan īsti netop skaidra, kāpēc tev ir tik noniecinoša interpretācija pret to. Bet laikam tad tikai tev tā ir, kas nedod tiesības to šoreiz vispārināt, apgalvojot, ''kā būtu''

Es tikai tāds esmu :-D:-D:-D
18.07.2018 12:18 |
 
Reitings 3551
Reģ: 23.11.2012
Dionysus, no Tevis rakstītā izriet, ka Tava sieva ir histēriķe. Iespējams, ka arī visas pārējās sievietes, kas bijušas Tavā dzīvē... Acīmredzot Tu neesi saticis sievieti, kas spēj konstruktīvi risināt strīdus un kura ir ieinteresēta būt ar Tevi kopā tik ļoti, ka ir ieinteresēta risināt vai vismaz mēģināt risināt jebkāda veida attiecību problēmas (jā, arī tādas, kad vīram gribas citas emocijas seksā, kuras, kā viņš domā, var sniegt tikai cita sieviete).

Mana sieva ir mīļa un saprotoša, arī emociāla. Vispārinājumus par histērijām es rādīju kā piemērus no šā foruma diskusijām. Te to ir pa pilnam. Arī to ka lasot tekstu izfiltrē dažus vārdus un sacer savas versijas par tēmu kopumā.
Es jau visu laiku cenšos pierādīt ka risināt strīdus vajag un var konstruktīvi, bez emocijām un histērijām, bet tas laikam tik tālu nav aizgājis.
Bet te ir patstāvīgi, var kaut eseju uzrakstīt, tāpat visu apgriež otrādi, pēc sava prāta.
Parasti viedoklis cilvēkam veidojas no savas pieredzes, reizēm nedaudz klāt paķerot viedokli, kas veidojas no līdzcilvēku pieredzes un sabiedrībā valdošiem stereotipiem.

Parasti viedoklis cilvēkam veidojas no savas pieredzes, reizēm nedaudz klāt paķerot viedokli, kas veidojas no līdzcilvēku pieredzes un sabiedrībā valdošiem stereotipiem.
Un šajā brīdī man pat Tevis žēl - žēl par to, ka Tev ir tik rūgta pieredze un slikts priekšstats par sievietēm, attiecībām un problēmu risināšanu. Žēl par to, ka Tu, acīmredzot, neesi iepazinis tādu mīlestību, kurai neviena jūra nebūs par dziļu. Jo tā ir fantastiska sajūta - mīlet, cienīt, būt mīlētam un cienītam.

Man tiešām ir tevis žēl, ka nesaproti kas ir īsta mīletība, pēc tādas pieredzes un pārdzīvojumiem. Es patiesi mīlu cilvēku ar kuru kopā esam jau tik daudz gadus.
Mūsu attiecības ir stipras, pat stiprākas nekā agrāk, jo nekas mūs vairs nespēj ne atraut, izjaukt
18.07.2018 12:13 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Vīrietis un sieviete atšķiras fizoloģiski un arī seksualitātes izpausmes nav vienādas. Tā ir neizpratne vai negribēšana saprast otru dzimumu.

Neesam mēs tik citplanētiski atšķirīgas būtnes - esi dzīvojis maldos. Tāpat visas citas lietas, ko raksti. Tā ir tava pieredze varbūt, kas gan īsti netop skaidra, kāpēc tev ir tik noniecinoša interpretācija pret to. Bet laikam tad tikai tev tā ir, kas nedod tiesības to šoreiz vispārināt, apgalvojot, ''kā būtu''.
18.07.2018 12:07 |
 
Reitings 3551
Reģ: 23.11.2012
Konstruktīva strīda atrisinājums pārim var būt arī tāds, ka secina - kopējais ceļš partnerattiecībās beidzies un civilizēti izšķiras.

Tas nav strīda atrisinājums. Katrs paliek pie sava un konstruktīvs dialogs ir, kā runāt pret sienu. Strīds vai konflikts ir atrisināts, ja abi nonāk pie kopīga risinājuma. Tas ir loģiski, ja abas puse nepastāv tikai pie sava, bet prot arī rast kompromisu, kaut ko mainot vai piekāpjoties savos sākotnējos lēmumos.
Seksuālās enerģijas sublimācija darbojas abiem dzimumiem.

Vīrietis un sieviete atšķiras fizoloģiski un arī seksualitātes izpausmes nav vienādas. Tā ir neizpratne vai negribēšana saprast otru dzimumu. Es atrodu neseksuālus mērķus, man ar seksuālās enerģijas sublimācija viss ir ok. Kāpēc tu nevari ? Jāsaprot taču atšķirība ir ne tikai fiziska, bet garīga
18.07.2018 11:58 |
 
Reitings 4298
Reģ: 29.01.2009
Dionysus, no Tevis rakstītā izriet, ka Tava sieva ir histēriķe. Iespējams, ka arī visas pārējās sievietes, kas bijušas Tavā dzīvē... Acīmredzot Tu neesi saticis sievieti, kas spēj konstruktīvi risināt strīdus un kura ir ieinteresēta būt ar Tevi kopā tik ļoti, ka ir ieinteresēta risināt vai vismaz mēģināt risināt jebkāda veida attiecību problēmas (jā, arī tādas, kad vīram gribas citas emocijas seksā, kuras, kā viņš domā, var sniegt tikai cita sieviete).
Parasti viedoklis cilvēkam veidojas no savas pieredzes, reizēm nedaudz klāt paķerot viedokli, kas veidojas no līdzcilvēku pieredzes un sabiedrībā valdošiem stereotipiem. Un šajā brīdī man pat Tevis žēl - žēl par to, ka Tev ir tik rūgta pieredze un slikts priekšstats par sievietēm, attiecībām un problēmu risināšanu. Žēl par to, ka Tu, acīmredzot, neesi iepazinis tādu mīlestību, kurai neviena jūra nebūs par dziļu. Jo tā ir fantastiska sajūta - mīlet, cienīt, būt mīlētam un cienītam.
18.07.2018 11:23 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
Ja katrs paliek pie sava un nepiekāpjoties, kāds var būt kompromiss ? Abiem pieņemama mērķa nebūs un diskusija, strīds vai konflikts paliks neatrisināts. Katrs pieliek pie sava un apvainojas uz otru kāpēc tas nepiekrīt.
Konstruktīva strīda atrisinājums pārim var būt arī tāds, ka secina - kopējais ceļš partnerattiecībās beidzies un civilizēti izšķiras.
.
Novirzīt neseksuālam mērķis - iespējams sievietēm tas darbojas, bet vīriešiem tas būtu diezgan sarežģīti. Ja gribās un prasās vienu - aizvieto to ar citu. Varbūt teorētiski tas izklausās vienkārši, bet dzīvē tā viss nebūs. Var jau nodarbināt sevi ar citu mērķi, bet tāpat tās domas lien prātā.
Seksuālās enerģijas sublimācija darbojas abiem dzimumiem.
18.07.2018 11:09 |
 
Reitings 3551
Reģ: 23.11.2012
Konstruktīvs dialogs nenozīmē pretīmnākšanu, atkāpšanos no saviem uzskatiem, viedokļa un principiem vai piekāpšanos. Konstruktīva saruna ved pie abiem pieņemama mērķa, kur neviens nav zaudētājs, pat daļēji nē

Ja katrs paliek pie sava un nepiekāpjoties, kāds var būt kompromiss ? Abiem pieņemama mērķa nebūs un diskusija, strīds vai konflikts paliks neatrisināts. Katrs pieliek pie sava un apvainojas uz otru kāpēc tas nepiekrīt.
Tāpēc pastāv apzināta seksualitātes sublimēšana, lai tad, ja gribās, bet nav ar ko / dzīvesbiedrs nevar, neviens nebūtu uz seksu jāpiespiež vai jāapvārdo, bet sev un citiem par prieku novirzīt to citam, neseksuālam mērķim.

Novirzīt neseksuālam mērķis - iespējams sievietēm tas darbojas, bet vīriešiem tas būtu diezgan sarežģīti. Ja gribās un prasās vienu - aizvieto to ar citu. Varbūt teorētiski tas izklausās vienkārši, bet dzīvē tā viss nebūs. Var jau nodarbināt sevi ar citu mērķi, bet tāpat tās domas lien prātā.
18.07.2018 08:43 |
 
Reitings 2
Reģ: 18.07.2018
Sveiki.es mīlu savu otro pusīti bet daži cilvēki mums jauc ģimeni.mans draugs itkā dzīvo ar mani bet viņš neliekas neziņas pa manam jūtām un sāpēm .viņam svarīgāki ir draugi kas jauc mūsu attiecības.un viņa draugi visu iespējamo dara laim mums būtu jāstrida dēļ viņiem.un mums visiem iet uz to sliktāko pusi tik tāpēc ka es savam draugam saku ka viņu tik draugi izmanto jo viņš viņiem visu pērk un dod naudu.bet ģimenei savai nepalīdz ja ir grūti.pasam ar bērniem bet to viņš nesaprot ka ģimenei vaigu vairāk nekā kaimiņiem un draugiem .:-(:-(:-(
18.07.2018 02:34 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
Jā, katrai pusei būtu jāveic pretīmnākšana un no kādiem saviem uzskatiem un principiem jāatkāpjas par labu kopīgam risinājumam. Ja tie ir kategoriski uzskati, tad parasti ļoti grūti ir piekāpties. Piekāpties tas ir ļoti pozitīvi, tikai tad vajag pārkāpt pāri sev. Piekāpšanos var uztvert arī kā pakļaušanos, kā zaudētām, vismaz daļēji. 
Šādas diskusijas labi noderētu tēmās par attiecībām / uzticība / neuzticība, jo daudzi kas ar to ir saskārušies, vai uzskata savu viedokli par pareizo un vienīgo, diez vai būs labi kostruktīvi diskutētāji.
Konstruktīvs dialogs nenozīmē pretīmnākšanu, atkāpšanos no saviem uzskatiem, viedokļa un principiem vai piekāpšanos. Konstruktīva saruna ved pie abiem pieņemama mērķa, kur neviens nav zaudētājs, pat daļēji nē.
Partnerattiecību gadījumā tā var būt arī miermīlīga izšķiršanās, sadalot kopīpašumu un atbildību par bērnu audzināšanu un uzturēšanu (ja tādi ir), ja sarunājoties kļūst skaidrs, ka nav vairs pa ceļam un tālāk, ļoti ticams, notiek vienam otra mocīšana un mocīšanās.
.
Protams mērķi dod savu efektu, tas novērš domas, labāk nekā gulēt dīvānā un domā kur un kā varētu. 
Bet lai tas būtu tiešām efektīvi vajadzētu piepildīt dienu gandrīz no a-z, jo atpūta un atslodze, visu noliks pa vietām. Jo tas gribulis, nostāvējies būs malā tikai gaida savu kārtu
Tāpēc pastāv apzināta seksualitātes sublimēšana, lai tad, ja gribās, bet nav ar ko / dzīvesbiedrs nevar, neviens nebūtu uz seksu jāpiespiež vai jāapvārdo, bet sev un citiem par prieku novirzīt to citam, neseksuālam mērķim.
17.07.2018 18:29 |
 
Reitings 3551
Reģ: 23.11.2012
Spalvas pa gaisu iet tad, ja katrs pastāv uz savu, ne meklē kopīgu risinājumu, proti, diskutē konstruktīvi.

Jā, katrai pusei būtu jāveic pretīmnākšana un no kādiem saviem uzskatiem un principiem jāatkāpjas par labu kopīgam risinājumam. Ja tie ir kategoriski uzskati, tad parasti ļoti grūti ir piekāpties. Piekāpties tas ir ļoti pozitīvi, tikai tad vajag pārkāpt pāri sev. Piekāpšanos var uztvert arī kā pakļaušanos, kā zaudētām, vismaz daļēji.
Šādas diskusijas labi noderētu tēmās par attiecībām / uzticība / neuzticība, jo daudzi kas ar to ir saskārušies, vai uzskata savu viedokli par pareizo un vienīgo, diez vai būs labi kostruktīvi diskutētāji.
Ikviens neseksuālais (arī garīgais u.c.) mērķis ir seksualitātes sublimācija - apzināti vai ne, bet tā ir katram. Labāk jau apzināti, jo tad vieglāk dzīvot, ne vienaldzīgā bezjēgā plūst pa straumi, uz labu vai sliktu galu.

Protams mērķi dod savu efektu, tas novērš domas, labāk nekā gulēt dīvānā un domā kur un kā varētu.
Bet lai tas būtu tiešām efektīvi vajadzētu piepildīt dienu gandrīz no a-z, jo atpūta un atslodze, visu noliks pa vietām. Jo tas gribulis, nostāvējies būs malā tikai gaida savu kārtu
17.07.2018 18:00 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
Jā teorijā tas darbojas. Praktiski - kad vienam sāk pietrūkt sakarīgu argumentu, tad aiziet spalvas pa gaisu. 
Spalvas pa gaisu iet tad, ja katrs pastāv uz savu, ne meklē kopīgu risinājumu, proti, diskutē konstruktīvi.
.
Neseksuāli mērķi ir pilna dzīve, tikai kāds tiem sakars ar seksualitāti. Ja tas ir domāts, ka daudz citu mērķu un seksualitāte būs ievirzīta citā gultnē ? Garīgie mērķi jau neatbrīvo fizoloģiskām vajadzībām. Tie būs paralēli viens otram. Var jau izdomāt un atrast ūber aizraušanos, bet tas darbosies uz laiku.
Ikviens neseksuālais (arī garīgais u.c.) mērķis ir seksualitātes sublimācija - apzināti vai ne, bet tā ir katram. Labāk jau apzināti, jo tad vieglāk dzīvot, ne vienaldzīgā bezjēgā plūst pa straumi, uz labu vai sliktu galu.
17.07.2018 17:33 |
 
Reitings 3551
Reģ: 23.11.2012
Konstruktīvs dialogs ir izteikt savas domas, viedokli, argumentus, arī citādāku un pretēju nekā sarunu biedram, bet neaizvainojot, neapvainojot un neaizskarot - tad arī nebūs negatīvu emociju izprovocēšana otrā.

Jā teorijā tas darbojas. Praktiski - kad vienam sāk pietrūkt sakarīgu argumentu, tad aiziet spalvas pa gaisu.
Kad šībrīža neseksuālais mērķis piepildīts, nu, tad salūko jaunu, kurā sublimēt savu lielo gribuli, lai ne pašam mocības, ne dzīvesbiedram liekas klapatas.

Neseksuāli mērķi ir pilna dzīve, tikai kāds tiem sakars ar seksualitāti. Ja tas ir domāts, ka daudz citu mērķu un seksualitāte būs ievirzīta citā gultnē ? Garīgie mērķi jau neatbrīvo fizoloģiskām vajadzībām. Tie būs paralēli viens otram. Var jau izdomāt un atrast ūber aizraušanos, bet tas darbosies uz laiku.
17.07.2018 17:12 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
Neizprovocēt - tas ir domāts, neteikt savas domas un piekrist otram ? Tad noteikti sanāks harmoniska diskusija.
Ko nozīmē provokācija ? Ja diskusija ir konstruktīva un uz visiem argumentiem ir pretargument, tad nebūs nekāda provocēšana.
Ja kāds uzskata sevi par izprovocētu, tā ir taisnošanās, kad argumenti ir beigušies un palikušas tikai emocijas
Konstruktīvs dialogs ir izteikt savas domas, viedokli, argumentus, arī citādāku un pretēju nekā sarunu biedram, bet neaizvainojot, neapvainojot un neaizskarot - tad arī nebūs negatīvu emociju izprovocēšana otrā.
.
Kas ir neseksuāls mērķis ? Kurš darbojas ilgstoši.
Kad šībrīža neseksuālais mērķis piepildīts, nu, tad salūko jaunu, kurā sublimēt savu lielo gribuli, lai ne pašam mocības, ne dzīvesbiedram liekas klapatas.
17.07.2018 14:03 |
 
Reitings 3551
Reģ: 23.11.2012
Konstruktīvs dialogs nozīmē arī to, ka ne vien valda pār savām, bet arī neprovocē sarunu partnera negatīvās emoci

Neizprovocēt - tas ir domāts, neteikt savas domas un piekrist otram ? Tad noteikti sanāks harmoniska diskusija.
Ko nozīmē provokācija ? Ja diskusija ir konstruktīva un uz visiem argumentiem ir pretargument, tad nebūs nekāda provocēšana.
Ja kāds uzskata sevi par izprovocētu, tā ir taisnošanās, kad argumenti ir beigušies un palikušas tikai emocijas
Toreiz armijā 'negribējās', jo visa enerģija neviļus aizgāja mērķim 'izdzīvot krasajās dzīves pārmaiņās un augstajā garīgajā un fiziskajā slodzē'. Kad tas bija apgūts un pierasts pie režīma, bet cita neseksuāla mērķa vairs nebija, gribulis atkal lika pār sevi manīt.

Kas ir neseksuāls mērķis ? Kurš darbojas ilgstoši.
17.07.2018 13:32 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
Jā vēsu prātu, noturēti un nepaceļot balsi. Ar stipriem nerviem un bez emocijām. Tas jau būtu ideāli.
Pat te, forumā, cilvēki sespēj noturēt sevi rokās, reizēm aizejot līdz personiskiem apvainojumiem.
Konstruktīvi, harmoniska diskusija būtu ja abas puses mēģina saprast viena otru, iemeslus, rīcību un sekas. Tas arī risinājums būtu atrodams vieglāk .
Bet te vairāk ir tāda kā nomētāšana ar akmeņiem.
Konstruktīvs dialogs nozīmē arī to, ka ne vien valda pār savām, bet arī neprovocē sarunu partnera negatīvās emocijas.
.
Kāda ir neseksuāla sevis realizēšana ? Vai aizņemt un noslogot sevi garīgi, ja tas neietver ilgu fizisku attturēšanos. Citādi galvā domas lien iekšā tikai par vienu tēmu un biksēs spiež.
No savas pieredzes varu teikt, ka tā pa īstam "negribējās" kad biju armijā. Krasas dzīves izmaiņas (Garīgas un fiziskas) un slodze, tas dod savu. Bet tikai uz laiku, kad pierod pie režīma un slodzes, tad viss pamazām nāk atpakaļ.
Toreiz armijā 'negribējās', jo visa enerģija neviļus aizgāja mērķim 'izdzīvot krasajās dzīves pārmaiņās un augstajā garīgajā un fiziskajā slodzē'. Kad tas bija apgūts un pierasts pie režīma, bet cita neseksuāla mērķa vairs nebija, gribulis atkal lika pār sevi manīt.
17.07.2018 13:07 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits