Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Negaidita grutnieciba

 
Reitings 83
Reģ: 05.05.2018
Sveiki,
Esam ar draugu kopa menesus un man bija aizkavejusas menesreizes domaju ka nekas traks nav pirma reize.bet kad nebija jau otro menesi aizgaju pie arsta un vina man pavestiju so jauko vesti ka esmu stavokli. Es biju tik apjukusi ka pirma lieta ko es domaju darisu bija aborts.draugam pateicu tikai pec 2dienam ka esmu stavokli vins ari bija soka.sakuma bija priecigs.bet pec tam sakam runat ka neesam tik ilgi kopa ka nebutu isti pareizi paturet berninu.bet sobrid kad nak tuvak ta diena kad man jaiet uz abortu.ta Es vairak velos berninu paturet.bet vins to negrib. Man ir 30gadi un nekad nav bijusi aborti vai berni un manas lielakas bailes ir vai es varesu velreiz palikt stavokli. Manas domas mainas ik pa dienam.es nezinu ko darit. Varbut kads var palidzet ar kadu Labu padomu..
06.05.2018 18:58 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
Tāpat esmu no tām, kuras uzskata, ka, ja vīrietis bērnu negrib, tiec no viņa vaļā un neprasi pat alimentus

Es domāju līdzīgi, ja vīrietis nevēlas uzņemties atbildību es pakaļ neskrietu un sevi nepazemotu. Primāri bērni dzimst , tad kad to grib sieviete.
14.05.2018 19:22 |
 
Reitings 3647
Reģ: 26.12.2009
Tāpat esmu no tām, kuras uzskata, ka, ja vīrietis bērnu negrib, tiec no viņa vaļā un neprasi pat alimentus. Pārtraucot kontaktu ar sev vienu labu draudzeni viens no iemesliem bija, ka viņa savā pamestībā un naudas kārē nu tik gribēja to vīrieti kāst, lai viņš nebūtu laimīgs savās tagadējās attiecībās. Likās tik neatkarīga sieviete, ka tēva vietā bērna dzimšanas apliecībā gribēja likt strīpiņu, bet kad tam uzradās sieviete un izveidojās citas attiecības (pati bija kādā sestā grūtniecības mēnesī) pamodās izteikta naudas kāre. Pretīgi.

Scandinavian, nevarētu būt tā, ka gaidot otru bērnu viņa saprata, ka nevarēs pavilkt finansiāli? Varbūt tagadējās attiecībās šī iemesla dēļ radās problēmas? Tev šķiet, ka tam bērna tēvam nav nekādu pienākumu pret bēru? Viņu tava "draudzene" izvarōja, lai paliktu stāvoklī?
..
PS. Tad jau viņai paveicās, ka tu vairs neesi viņas "draudzene". ;-)
14.05.2018 19:03 |
 
Reitings 1469
Reģ: 01.02.2014
Scandinavian likaas gudraaka, bet nu shis komentaars ir stulbuma augstaakaa pakaape. Divi pieaugushi cilveeki, nodarbojoties ar seksu, apzinaas, ka pat pareizi lietojot kontracepciju, var iestaaties gruutnieciiba. Nemaz nerunaajot par variantiem, kad nelieto neko vai piekopj tautas metodes. Un gruutnieciibas iestaashanaas fakts nenoziime, ka sievietei, ja izveeleejusies dzemdeet, jaakljuust par darba kjeevi un jaaraud spilvenaa, kameer liidzautors uzdziivo un dibina naakamaas "laimigaas attieciibas". Viirieti nevar piespiest nedz beernu gribeet, nedz miileet, bet likumaa noteiktajaa kaartiibaa vinjam jaapiedalaas materiaalos liidzeklju nodroshinaashanaa un aamen.
Un pretiigs ir taas Tavas draudzenes ex-viirietis, kursh nebija speejiigs normaali vienoties par materiaalos liidzeklju sadali un par to, vai naakotnee notiks tikshanaas ar beernu, nevis gruutniece, kura kaut ko pieprasa.
Nekaa personiiga, es autores vietaa izveeleetos abortu nevis ceptu teemas. Tachu taadi komentaari kaa Scandinavian tieshaam ir nozheelojami stulbi. Nabaga zheelojamaas viirieshu parodijas, kuras nedriikst traumeet, pieprasot to, kas pienaakas, un visuvaroshaas, lepnaas darba eerzelenes, kuras velk vezumu lepnaa vientuliibaa. "Quo vadis?"
P.S. Ja kaads viiriesha parodija tik ljoti baidaas "tapt kaasts", tad nu jaapiekopj celibaats vai jasterilizeejas.
14.05.2018 18:41 |
 
Autorizēts lietotājs10 gadiPatīkModerators
Reitings 10497
Reģ: 29.01.2009
Nezinu, cik Tev gadu un kādi ģimenes apstākļi, bet, ja ir vismaz 25+, bērniņu noteikti ieteiktu paturēt. Tāpat esmu no tām, kuras uzskata, ka, ja vīrietis bērnu negrib, tiec no viņa vaļā un neprasi pat alimentus. Pārtraucot kontaktu ar sev vienu labu draudzeni viens no iemesliem bija, ka viņa savā pamestībā un naudas kārē nu tik gribēja to vīrieti kāst, lai viņš nebūtu laimīgs savās tagadējās attiecībās. Likās tik neatkarīga sieviete, ka tēva vietā bērna dzimšanas apliecībā gribēja likt strīpiņu, bet kad tam uzradās sieviete un izveidojās citas attiecības (pati bija kādā sestā grūtniecības mēnesī) pamodās izteikta naudas kāre. Pretīgi.
11.05.2018 21:29 |
 
Reitings 175
Reģ: 21.05.2017
ieteiktu bērnu nepaturēt, ja pirmā doma uzzinot par grūtniecību ir aborts.

Šis nu gan ir muļķīgi! Neplānotas grūtniecības bieži vien nāka ar šoku. Tādēļ vien ka pirmā doma ir nepakļauties apstākļiem un nemainīt savu dzīvi nenozīmē, ka apgremojot domu bērns nebūs gaidīts un mīlēts.
.
Par bioloğiju gan piekrītu.
.
Un tīri manas subjektīvās domas: katru reizi kad redzu uz lielas sievietu ar bērnu, bet nevar saprast vai tā māte vai vecmāmiņa, mani tomēr pārņem prieks, ka par mani šādi jautājumi nerodas. Un es dzemdēju 27 gadu vecumā, kas nemaz nav tiiik agri.
11.05.2018 15:35 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
ieteiktu bērnu nepaturēt, ja pirmā doma uzzinot par grūtniecību ir aborts.

Es gan neieteiktu palauties uz sakuma soka reakciju..
Ja iekseja sirdsbalss saka, ka japatur.. tad japatur.. :)
08.05.2018 19:14 |
 
Reitings 470
Reģ: 26.10.2017
Nevienam ārstam nav šaubu, ka olšūnu kvalitāte samazinās un tās sāk mirt no noteikta vecuma un process sāk notikt arvien ātrāk pēc 30. Kas šitā par tīrākās bioloģijas ignorēšanu. Vecums ir liels faktors sievietes auglībā.
>>
Tas, ka Amerikā vairāki sāk dzemdēt pēc 50, nenozīmē, ka šīm sievietēm nebija grūtības ieņemt bērnu vai bērnam nebija palielināti riski piedzimt ar medicīniskiem defektiem. Jā, medicīna attīstās, ir dažādi veidi kā palīdzēt ar apaugļošanos, bet tas nenozīmē ka riski nepastāv. A te vēl dažas runā par sabiedrības trendiem un "manas kolēģītes pieredzi", lai noraidītu bioloģiskā fakta esamību..
>>
Attiecībā uz autores dilemmu, ieteiktu bērnu nepaturēt, ja pirmā doma uzzinot par grūtniecību ir aborts. Nesaskatu nopietnu dzīves līmeni bērnam + vēl neiepriecina tas, ka tēvs tāds pats kā autore, nezin ko grib 30 gadu vecumā.
Ja plāno audzināt viena, tad vismaz meklē nopietnu vīrieti, kas ir gatavs uzņemties atbildību un audzināt bērnu kā savu (protams tādi kokos nekarājas). Alimenti nav aizvietotājs.
>>
Nepiekrītu arī daļai viedokļu paturēt bērnu un audzināt vienai. Tas sevī atkal ietver lielākus riskus, jo viena dzimuma vecāka neesamība bērna dzīvē negatīvi ietekmē attīstības procesus(un šis nav kaut kāds izdomājums, zinātniskā literatūra nešaubās par šo).
Un nē pretarguments, "mani mamma audzināja viena un paskat cik es labi izaugu" nestrādā fakta apgāšanā.
Un nē, es nesaku, ka māte nevar izdarīt lielisku darbu bērna audzināšanā, bet tas neizdzēš negatīvos aspektus, ja bērnu audzinājis viendzimuma vecāks.
>>
Tie, kas prasīs pierādījumus un pētījumus, es neesmu psihiatrijas, psiholoģijas vai medicīnas zinātnieks, man nav pieejama zinātniskā informācija, uz kuras pamata tiek rakstītas grāmatas, disertācijas vai augstkolās pasniegtas lekcijas.
Maksimums, ko var atrast internetā ir socioloģijas studenta veikta 100 cilvēku aptauja, lai pierādītu cik woke jeb modīga mūsdienu sabiedrība ir.
08.05.2018 18:09 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Un pat LV ir milzums daudz jaunas neaugligas sievietes ari tadas kas velas otro berninu bet alko, narkotikas uj etc, ta sabijaja veselobu ka nevar!!!!!! Ujn ir tadas jaunas kas stav rinad uz valsts apmaksato maksligo apauglosanu. Tema ta ir pilnigi cita.
te runajam jau pre dzemdejuso mati ar mazuli...dazados vecumos,:-P
08.05.2018 15:16 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Bet tās ASV grūtniecības nav iestājušās dabīgā ceļā ;) Un nav jau tā , ka PSRS laikos visas dzemdēja agri, piemēram, mana ome , manu mammu piedzemdēja 39 gados :)
atkal tu par savu neauglibu? Tev ko ta sapiga tema? Atceris sava laika kamer nezinaji vai man ir berni, reeeci un smejies ka esmu neaugliga....:-D:-D
TE,A RUNAJAM PAR TAM AKS IR DZEMDEJUSAS...savu neauglibas temu atver un runa ja tev ats ta interese ka nemitigi par to runa.
08.05.2018 15:12 |
 
Reitings 1164
Reģ: 16.09.2015
Alexxa, teorija interesanta, kam lielā mērā varētu būt kaut kāda taisnība..bet interesanti būtu uzzināt cik ģimenes šis zinātnieks izpētījis? Kā arī, ko nozīmē jauns un vecs vecāks, kur ir tā robeža? Cilvēki ir tik dažādi, var būt jauni vecāki, kuri ātri nogurst; un gados vecāki, kuriem enerģijas ir pārpārēm. Par karjeru runājot, tas, ka vecākiem ir izveidota karjera automātiski nenozīmē, ka viņiem ir vairāk laika ko veltīt bērniem, bieži vien ir otrādi. Būtu interesanti palasīt par šo pētījumu, bet šķiet, ka pētījums ir veikts no zinātnieka redzespunkta ar saviem specifiskiem aizspriedumiem.
08.05.2018 14:54 |
 
Reitings 1
Reģ: 08.05.2018
Paturi bērniņu un neuztraucies par to, ko domā draugs. Draugu var atrast citu.
08.05.2018 10:30 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
Bet tās ASV grūtniecības nav iestājušās dabīgā ceļā ;) Un nav jau tā , ka PSRS laikos visas dzemdēja agri, piemēram, mana ome , manu mammu piedzemdēja 39 gados :)
08.05.2018 10:10 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
bet pusi dzive skarjera un tad sak domat tapec tada tendence.

Tas jau subjektīvi kā katra ģimene to uzskata. Ir piemēri, kam bērns nav traucējis veiksmīgai karjerai, bet tam tiešām vajag pamatīgu atbalsta komandu, kas palīdz ar bērnu, tad var apvienot. Ja nav tādas ģimenes un draugu, kas mazo pieskata tieši, kad vajag, karjerā problēmas ir neizbēgamas.
Pavirināju to Forbes linku, atgādināja interesantu tēzi no viena krievu raidījuma par šo tēmu. Apstiprinājumu nekur tam neesmu atradusi, bet tas krievu zinātnieks, kas bija uzaicināts par šo runāt, teica, ka esot izpētījis, ka bērni, kas dzimuši gados jaunākām mammām, biežāk izvēlas darboties humanitārajā jomā, bet bērni, kas dzimuši sievietēm, kam jau ir karjera utt - eksaktajās. Viņš to saista ar to, ka bērniem, kas dzimuši gados jaunām mammām, bērnība ir tendēta vairāk uz fiziskām aktivitātēm, jo vecākiem tajā vecumā ir vieglāk izskraidīt līdzi un viņiem vairāk attīstās fantāzija, jo, vecāku aizņemtības dēļ, viņiem vairāk laika jāpavada vienatnē rotaļājoties, kā tiem bērniem, kuru vecākiem jau ir karjera un, kam, attiecīgi, ir vairāk laika bērniem. Tāpat šie vecāki vairāk vadā bērnus pa muzejiem un tāda veida aktivitātēm, jo viņi fiziski ātrāk nogurst, tāpēc bērns no bērnības jau pierod pie cita veida dzīvesstila. Tas nav domāts tā, ka vieni nekad uz parku neiet, bet otri nekad uz muzeju, bet tendence esot, ka vecāki, atkarībā no sava vecuma, biežāk izvēlas saviem bērniem tieši šādi aktivitātes. Cik tur taisnības, nezinu, bet teorija interesanta.
08.05.2018 00:44 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
ar šo biju dzirdējusi, bet tas man liekas nedaudz par traku. US vidējais dzīves ilgums ir 78 gadi. Manā subjektīvajā skatījumā, tur jau ir pārāk liels risks, ka bērns var palikt par pilnīgu bāreni vēl nesasniedzis pilngadību. Nu un tas jau bērnam īsti par labu nenāk - tiesas, mētāšanās pa radiem, ja paveicas un tādi ir, ja ne - bāreņu nams. Tāpēc neatbalstu tikai tāpēc, ka risks par lielu. Atgādinu - mans subjektīvais viedoklis.
piekritu, bet pusi dzive skarjera un tad sak domat tapec tada tendence. Kurnu vel ja pieksiata ouro, treso un etc grutniecibu pec 35 gadu vecuma...tadu butu puspasaules domaju..
08.05.2018 00:28 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
Believe it or not, getting pregnant after 50 is a growing trend in the United States.

Par šo biju dzirdējusi, bet tas man liekas nedaudz par traku. US vidējais dzīves ilgums ir 78 gadi. Manā subjektīvajā skatījumā, tur jau ir pārāk liels risks, ka bērns var palikt par pilnīgu bāreni vēl nesasniedzis pilngadību. Nu un tas jau bērnam īsti par labu nenāk - tiesas, mētāšanās pa radiem, ja paveicas un tādi ir, ja ne - bāreņu nams. Tāpēc neatbalstu tikai tāpēc, ka risks par lielu. Atgādinu - mans subjektīvais viedoklis.
08.05.2018 00:23 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Duujaa padomju laiki, kad sieviete, kas dzemdēja pēc 30, jau bija veca dzemdētāja, ir beigušies teju tos pašus 30 gadus atpakaļ, bet, skatos, ka tā laika idejas vēl ar pilnu klapi ir kas aizstāv.
Jā, tajos laikos bija tāda medicīna un bija tāds dzīves līmenis, ka tiešām sievietēm pēc 40 grūtniecība bija smags un riskants process gan pašai, gan mazulim. Ar izņēmumiem, protams, bet vairumam. Tajos laikos cilvēkiem arī dzīves apstākļi, līdz ar ko arī kopējais veselības stāvoklis, daudz atšķīrās no tā, kas ir šodien. Tas vairs nav nekas tik briesmīgs, ja šodien bērnu dzemdē pēc 40. Medicīna ir attīstījusies, var vairāk izsekot gan māmiņas, gan gaidāmā mazuļa veselības stāvoklim, komplikāciju arvien mazāk. Neredzu tajā nekā šausmīga. Ja cilvēks jūtas labi un to fiziski spēj pavilkt, kāpēc ne? Un tikai nevajag tagad te pretdabīguma kārti. Plaušas pārstādīt arī ir pretdabiski, bet tas uzlabo cilvēku dzīves.
simts+ par tam plausam ari labs , ka naglai uz galvas
08.05.2018 00:22 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
http://ren.tv/novosti/2015-03-10/v-evrope-poyavilsya-novyy-trend-rozhat-posle-40-let
В Европе, как и в России, набирает обороты тенденция рожать после 40 лет. При этом в таком возрасте женщины рожают первенцев.
На улицах стало труднее определять, кто ведет ребенка из школы домой, мама или бабушка.
08.05.2018 00:21 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Alexxa, sorry, tava rindkopa pa tukšo, jo runa ir par vispār kaut ko citu.
08.05.2018 00:21 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
3000 sievietes - nav informācija par to, vai bērniņi veseli un kas tas ir par mazu ciparu. 0,0 cik tur procenti, nu arī niecīga daļa. Tāpat par to, cik grūtniecības neizdodas vajadzētu datus. Un pa 5 gadiem vidējais vecums ir pakāpies aptuveni par 3gadiem uz augšu. Šitā visa informācija - gan tā, kas nav no īsti ticamiem avotiem, gan normāliem, vispār nerunā par to, par ko bija radušies jautājumi.

Duujaa padomju laiki, kad sieviete, kas dzemdēja pēc 30, jau bija veca dzemdētāja, ir beigušies teju tos pašus 30 gadus atpakaļ, bet, skatos, ka tā laika idejas vēl ar pilnu klapi ir kas aizstāv.
Jā, tajos laikos bija tāda medicīna un bija tāds dzīves līmenis, ka tiešām sievietēm pēc 40 grūtniecība bija smags un riskants process gan pašai, gan mazulim. Ar izņēmumiem, protams, bet vairumam. Tajos laikos cilvēkiem arī dzīves apstākļi, līdz ar ko arī kopējais veselības stāvoklis, daudz atšķīrās no tā, kas ir šodien. Tas vairs nav nekas tik briesmīgs, ja šodien bērnu dzemdē pēc 40. Medicīna ir attīstījusies, var vairāk izsekot gan māmiņas, gan gaidāmā mazuļa veselības stāvoklim, komplikāciju arvien mazāk. Neredzu tajā nekā šausmīga. Ja cilvēks jūtas labi un to fiziski spēj pavilkt, kāpēc ne? Un tikai nevajag tagad te pretdabīguma kārti. Plaušas pārstādīt arī ir pretdabiski, bet tas uzlabo cilvēku dzīves.
08.05.2018 00:18 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!