Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Ieberzusies līgava

 
Reitings 25
Reģ: 24.02.2017
Labdien, meitenes! :-D
Īpaši neesmu aktīva forumos, bet tā kā manas draudzenes neko normālu ieteikt nevar, tad vēršos pie jums ar pamatīgu problēmu!
Ar draugu esam kopā 3 gadus. Vasarā viņš mani bildināja un nu tagad ir palikuši divi mēneši līdz mūsu kāzām. 3 gadi pavadīti laimē un priekos. Protams, bija arî strīdi, bet par sīkumiem un jau pēc 5 minūtēm atkal bučojāmies un viss bija pa vecam.
Tagad strīdu ir vairāk. Nesaprotu kāpēc viņam parādījās agresija un runā vienmēr ar mani paaugstinātā tonī. Nesen bija gadījums, kad draugs bija iedzēris pa daudz alkohola un gājām gulēt - uzsitu viņam nedaudz pa plecu, lai pateiktu, ka būtu jāiet gulēt un tur nu sākās - pacēla pret mani roku, lidināja mani pa visu istabu un vēl atsita manu galvu pret gultas apmali. No rīta pamodos un, protams, tur jau ir zilumi pa visu roku un jāmelo visiem, ka esmu atsitusies pret durvīm. (t)
Ir vēl viņā, kas tāds, kas man nepatīk - gribam pārvākties drīz uz citu valsti un teicu, ka vajag veidot iekrājumus. Strādā viņš labi apmaksātā darbā, bet naudu tērē turp un šurp visādiem krāmiem un spēlītēm. Atbildības sajūta ir tikai kā aiziet uz darbu, bet par kaut ko citu - nav. Katrā strīdā apvaino mani kaut es nebiju tā, kura to strīdu iesāka. Skrien vienmēr prom pie draugiem vai jebkur citur un izvairās kaut ko sarunāt un problēmas izrisināt.
Tagad man nav ne jausmas ko domāt un ko darīt... :-|
Kāzas ir drīz un es to cilvēku ļoti stipri mīlu, bet es baidos no tā, kas varētu būt nākotnē. (t)
Ceru par saprati, jo šo rakstot biju emocionāla :-D
01.04.2018 17:48 |
 
Reitings 2215
Reģ: 26.01.2011
Es ceru, ka tas līgavainis vēl vismaz vienu reizi tā kārtīgi atskaldīs autori. Lai smedzenes nostājas vietā un spētu pieņemt vienīgo pareizo lēmumu - mukt prom no varmākas
26.11.2018 19:09 |
 
Reitings 2816
Reģ: 19.01.2015
Autore nav bijusi mēnešiem online, vai nu aizbēga, vai lidinās pa istabu. Nedaudz melnā humora (t)
25.11.2018 18:51 |
 
Reitings 665
Reģ: 17.08.2017
Rezultāts?
25.11.2018 17:49 |
 
Reitings 4227
Reģ: 31.03.2017
Cerams,ka autore nākusi ir pie prāta un nedomā savu dzīvi saistīt ar vīrieti,kas mētā viņu pa istabu:-|
06.04.2018 17:53 |
 
Reitings 15
Reģ: 10.04.2017
Es esmu šokā, ka vēlprojām mēs sievietes spējam pēc fiziska pāri darījuma kaut uz brīdi apsvert domu ar šo vīrieti veidot dzīvi kopā!
Tas nav un nebūs normāli! Pasargā sevi un savus nākotnes bērnus! Laulība ir tikai sākums, padomā kas nāks ārā no viņa pēc pāris gadiem !
06.04.2018 17:13 |
 
Reitings 1469
Reģ: 01.02.2014
Kaarteejaa stulbene.
Sieviete ar smadzeneem ne tikai policiju izsauktu un izvaaktos, bet veel nokaartotu, ka pats varonis dabuutu kaadu trauminju paarsteet :-D Savukaart bezsmadzenju paklaajinji ljerkst par lielo miilu.
03.04.2018 16:02 |
 
Reitings 939
Reģ: 14.09.2012
Rūpes var būt un kad nervi uz īso, tad cilvēks fiziski iespaido. Bet ļoti maza iespēja ka cilvēks tiks ar to galā. Tici man. Ja viņam kas tāds ir tad leks ik pa laikam arā - fiziska iespaidošana.
Ja spēj aiziet, ej tagad, jo pēctam būs vel grūtāk aiziet. Laulība daudz liek pārdomāt katreiz kad gribas šķirties.
Pirmslaulības periods arī ir tāds emocionāls, jo domā kā tas viss būs.... Viņam ir spriedze galvā..... Un tapēc tas kontakts tagad tāds neapzināti sanāk.
Bet fiziski Tu no viņa cietīsi vel, to es no pieredzes saku.
03.04.2018 11:37 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Quickyy, haha, lūdzu. :D
Starp citu, ja draugiem sameloji par šo zilumu, tas viņa smadzenēs ir signāls, ka tev ir kauns, palīdzību neprasīsi, nestāstīsi, kas notika, un slēpsi. Tā kā var dusmās maukt atkal, nedomāt līdzi un maukt atkal.
03.04.2018 11:06 |
 
Reitings 613
Reģ: 20.11.2017
Ja Tu tagad neko neiesāksi, atstāsi to, kā tas ir bijis, tad vīrietis sapratīs, ka Tu viņu un viņa rīcību pieņem un akceptē, jo Tu taču ar viņu paliki kopā, nevis pameti un aizvācies projām. Tātad sišana arī turpmāk ir pieņemama. Pārbauda robežas, cik tālu var iet un cik tālu Tu to pacietīsi. Šito pacieti, aha, tātad var turpināt.
03.04.2018 08:45 |
 
Reitings 88
Reģ: 16.11.2017
Duujaa es Tik ilgi mekleju to filmu, nevarēju atcerēties kā sauca. :-D
02.04.2018 20:22 |
 
Reitings 88
Reģ: 16.11.2017
Es teiktu bye, bye, Ja vīrietis spēj pacelt roku pret sievieti vienreiz, tad spēs to izdarīt vēlreiz. Cieni sevi un savus topošos bērnus. :-)
02.04.2018 19:47 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Vēl bija filma ''addicted'', ja nemaldos. Cita situācija, bet arī beidzās ar vardarbību starp cilvēkiem. Ja nejaucu filmas.
02.04.2018 18:22 |
 
Reitings 1164
Reģ: 16.09.2015
Iesaku noskatīties seriālu Big Little Lies. Tur Nikolas Kidmenas attēlotajai varonei ir tieši tāds vīriņš. Pēc strīda (ar kautiņu) vienmēr dievinājās vairāk tā nedarīt...līdz kārtējajai nākamajai reizei. Protams, šī sieviete savus zilumus ļoti labi slēpa zem tonālā kārtas un apkārtējie domāja cik viņi lielisks pāris. Vēlāk abi sāka apmeklēt pāra konsultācijas..kā tas beidzās skaties pati :-P
02.04.2018 16:50 |
 
Reitings 4227
Reģ: 31.03.2017
Man atkal rodas iespaids,ka autore jūtas parādā tam savam "vīrietim",viņš tak mani bildināja,tad jau var ar mani visu ko darīt,tai skaitā arī lidināt pa istabu(t). Es nesaprotu,vai tiešām ir grūti ieklausīties ko te citas meitene raksta? Nu solīs viņš tev 1000 un 1reizi ka tas vairāk neatkārtosies,bet tas notiks vēl un vēl. Starpcitu man dabā tādi ;tas vairāk neatkārtosies" mēdz ārstēties-te vīrs pirkstus salauza sievai,te roku salauza, te piekāva. Gribi būt vēl viena sieva kas vīra vardarbības dēļ slimnīcā būs biežs pacients:-/
02.04.2018 16:37 |
 
Reitings 43
Reģ: 12.03.2018
Nesen bija gadījums, kad draugs bija iedzēris pa daudz alkohola un gājām gulēt - uzsitu viņam nedaudz pa plecu, lai pateiktu, ka būtu jāiet gulēt

Izskatās, ka jau tajā brīdī tevī gruzdēja nepatika pret viņa attieksmi pa dzīvi. Nevaino sevi par to, tev veicies, ka problēma nākusi gaismā.
02.04.2018 15:53 |
 
10 gadi
Reitings 2496
Reģ: 29.01.2009
Tevi nemīl ne viņš, ne arī Tu pati, tas ir skaidri redzams, nu kāda gan nākotne var būt tādām attiecībām? Tiešām it nemaz sevi necieni? Man būtu kauns pašai no sevis, ja es pieļautu kaut vienu pļauku no sava vīrieša, kur nu vēl precēties!
02.04.2018 15:40 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
Autore mīl līgavaini vardarbības dēļ. Viņi, acīmredzot, ir saderīgi- autorei upura sindroms, līgavainim- varmākas. Ja autorei piedāvātu pieklājīgu, iejūtīgu līgavaini, viņa to atraidītu kā garlaicīgu, nepiesaistošu un neinteresantu cilvēku (nebūtu "dzirkstelīte", "tā īstā sajūta"). Ja man nebūtu taisnība, te tādas tēmas nebūtu. Autore ar prātu saprot, ka būt par boksa maisu nav ok, bet ar sirdi jūt, ka viņai tas patīk. No mums autore gaida apstiprinājumu, ka viņas jūtas ir akceptējamas un ka tas nav nekas slikts būt par boksa maisu.
Es iesaku atcelt kāzas, saviem radiem izsūtīt bildes ar zilumiem ar norādi, kur un kā to ieguvusi- nevienam vairs nekādu jautājumu vai komentāru ala "man jau nopirkta kleita" nebūs.
Pati aizej pie psihologa, lai tev palīdz atbrīvoties no upura sindroma. Ja to nedarīsi, nākamais līgavainis izrādīsies tāds pats. Ielāgo, ka tie, kas sit sievietes, sit arī bērnus.
02.04.2018 15:34 |
 
10 gadi
Reitings 2496
Reģ: 29.01.2009
brunettexx, izskatās, ka diskusiju šeit izveidoji tādēļ, ka cerēji gūt apstiprinājumu tam, ka nekas traks jau tas nav, ka Tevi piekāva un, ja reiz saka, ka tas vairs neatkārtosies, tad arī neatkārtosies. Jo reālo patiesību - ka viņš tevi sitīs vēl un vēl (un tas ir 100%) - Tu dzirdēt negribi. Tu jau esi izlēmusi, ka no viņa prom neiesi, tāpēc nekādus citādus viedokļus nepieņem. Nu nekas, apprecēsies, izšķiedīsi veltīgi dažus savas jaunības gadus un tad sapratīsi, cik ļoti esi ieberzusies. Vienīgi tad Tu būsi nelaimīga šķirtene, kura regulāri tikusi sista un pazemota, iespējams, ar bērniem, tad būs daudz grūtāk atrast vīrieti skaistām, cieņpilnām attiecībām, tā vietā, lai darītu to jau tagad.
02.04.2018 15:29 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
BĒDZ KAMĒR NAV PAR VĒLU!

.
Tak jau par vēlu, visi radi uz kāzām uzaicināti, omei kleita jau nopirkta... Tagad jāprecas (lai nav kauns) un jāļauj bērniem skatīties, kā tētis ar mammu spēlē lidmašīnītes.
.
lai bērni skatās kā tētis mamminju pa istabu lidina

.
Ja bez stulbībām, tad gribas citēt Tīnu Tērneri: "Whats Love Got To Do With It?" Tas, ka tu viņu mīli, nav īsti arguments, jo tā vien šķiet, ka viņš tevi nemīl. Starp citu, ir filma, kas ir balstīta uz Tīnas Tērneres biogrāfiju, saucas tāpat, kā šī viņas slavenā dziesma. Noskaties! Tieši par tavu situāciju.
02.04.2018 15:07 |
 
Reitings 2715
Reģ: 13.12.2013
Es nesaprotu vienu, vai tev nemaz nav bailes par savu veselību, dzīvību un drošību? BĒDZ KAMĒR NAV PAR VĒLU! Tagad aiziet ir vieglāk nekā tad, kad būs saistības.
02.04.2018 14:41 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits