Ieberzusies līgava

 
Reitings 25
Reģ: 24.02.2017
Labdien, meitenes! :-D
Īpaši neesmu aktīva forumos, bet tā kā manas draudzenes neko normālu ieteikt nevar, tad vēršos pie jums ar pamatīgu problēmu!
Ar draugu esam kopā 3 gadus. Vasarā viņš mani bildināja un nu tagad ir palikuši divi mēneši līdz mūsu kāzām. 3 gadi pavadīti laimē un priekos. Protams, bija arî strīdi, bet par sīkumiem un jau pēc 5 minūtēm atkal bučojāmies un viss bija pa vecam.
Tagad strīdu ir vairāk. Nesaprotu kāpēc viņam parādījās agresija un runā vienmēr ar mani paaugstinātā tonī. Nesen bija gadījums, kad draugs bija iedzēris pa daudz alkohola un gājām gulēt - uzsitu viņam nedaudz pa plecu, lai pateiktu, ka būtu jāiet gulēt un tur nu sākās - pacēla pret mani roku, lidināja mani pa visu istabu un vēl atsita manu galvu pret gultas apmali. No rīta pamodos un, protams, tur jau ir zilumi pa visu roku un jāmelo visiem, ka esmu atsitusies pret durvīm. (t)
Ir vēl viņā, kas tāds, kas man nepatīk - gribam pārvākties drīz uz citu valsti un teicu, ka vajag veidot iekrājumus. Strādā viņš labi apmaksātā darbā, bet naudu tērē turp un šurp visādiem krāmiem un spēlītēm. Atbildības sajūta ir tikai kā aiziet uz darbu, bet par kaut ko citu - nav. Katrā strīdā apvaino mani kaut es nebiju tā, kura to strīdu iesāka. Skrien vienmēr prom pie draugiem vai jebkur citur un izvairās kaut ko sarunāt un problēmas izrisināt.
Tagad man nav ne jausmas ko domāt un ko darīt... :-|
Kāzas ir drīz un es to cilvēku ļoti stipri mīlu, bet es baidos no tā, kas varētu būt nākotnē. (t)
Ceru par saprati, jo šo rakstot biju emocionāla :-D
01.04.2018 17:48 |
 
Reitings 665
Reģ: 17.08.2017
Tu esi stipri laikam atsitusi galvu, kad viņš tevi mētāja. Kā vispār ienāk prātā taisnoties, ka viņš jau mīl un ir labs, ja tevi sit! Nu kā? Kāda nozīme, ka tu esi mazāka un viņš lielāks - tad bērniņš jums būs pavisam mazs, raudās, ārdīsies, niķosies, pēc tam dipinās pa istabu un viņam atkal saies uz īso - tu saproti, ka bērnam tās var būt beigas vai labākajā gadījumā slimnīca un psihiska trauma uz mūžu? Un teksts, ka dusmās jau gadās un daudz ko var izdarīt - nu piedod atvaino, neviens nepaceļ roku pret otru cilvēku un kur nu vēl vīrietis (tavs mīļotais) pret savu mīļoto (vai jebkuru citu) sievieti. Tu vispār apjēdz, ko tu raksti? Savāc savas pekeles, kamēr viņš nav mājās, jo citādi sapsihosies un atkal tev bliezīs, un laidies lapās. Pasaki, ka žēl kaut vai, bet nu šādu soli uz kāzām nevari spert un viss. Te jau izklausās, ka viņam tā ir norma, ka nav jau pirmā pirksta pieduršanas un dusmu uzplūdu reize, gandrīz vai ārstēties jāiet. Nekad un nevienam nav tiesības pacelt pret tevi roku! Pat ienaidniekam. Un tu gribi dzīvot mūžu kopā ar kādu, kas uzvedas trakāk par ienaidnieku?
01.04.2018 20:47 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
nesaprotu kas tevi tik ļoti uzjautrina. Nenovēlu tev kaut ko tādu piedzīvot.
Tad ko Tu vēl gaidi - pagriezies un ej prom no tām BDSM attiecībām. :D
01.04.2018 20:43 |
 
Reitings 25
Reģ: 24.02.2017
nerātnā - nesaprotu kas tevi tik ļoti uzjautrina. Nenovēlu tev kaut ko tādu piedzīvot.
01.04.2018 20:38 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
Ārpus gultas,protams, ka tas ir savādāk, kad atļaujas saņemt aiz rokām vai lidināt un sist.

Starp citu, ja Tevi pirmajā reizē tā piekāva, laiks līdz reanimācijai (Tas ir veiksmīgākais gadījums, bet, laikam būtu tomēr jāpiemin arī morgs) ir daudz īsāks, kā tām, kam viss sākas ar vienu sitienu.
01.04.2018 20:27 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
brunetex
A Tu nākamreiz, kad viņš Tevi lidina pa istabu, nosauc jūsu BDSM 'drošības vārdu'. :D
01.04.2018 20:25 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
man patīk BDSM lietas, bet tas arī paliek tikai gultā. Ārpus gultas,protams, ka tas ir savādāk, kad atļaujas saņemt aiz rokām vai lidināt un sist.
parastsdzeks, Tu man vārdus no mutes izrāvi. :D :D
01.04.2018 20:24 |
 
Reitings 199
Reģ: 24.12.2017
nu re, puisim droši vien liekas ja izbaudi BDSM gultā, tev noteikti patīk to izbaudīt arī ārpus tās :-D
01.04.2018 20:22 |
 
Reitings 25
Reģ: 24.02.2017
nerātnā - Ja tevi tas tik ļoti interesē, tad man nav problēmas par to izstāstīt. Seksā man patīk BDSM lietas, bet tas arī paliek tikai gultā. Ārpus gultas,protams, ka tas ir savādāk, kad atļaujas saņemt aiz rokām vai lidināt un sist.
01.04.2018 20:18 |
 
Reitings 352
Reģ: 23.07.2016
Tikko bija gadījums ziņās, kur vīrs savai 2 bērnu mātei (noteikti bija pinīgi atkarīga no viņa) nocirta abas rokas, un vēlāk vēl lūdza piedošanu (wtf?), padomā cik tālu pati atļausi viņam iet, jo šo sievieti arī viņš jau sen sita, bet tagad vēl padarīja par invalīdu. Es vnk būtu bailēs par savu dzīvību, jo redz nevar zināt cik tālu tas širmis katram aizbrauc un cik tālu tas var aiziet ar vēl visādām atkarībām (alkohols, zālīte utt.). Es būtu reālās bailēs dzīvojot ikdienā ar tādu kopā. Nu kā var nodarīt fiziskas ciešanas otram cilvēkam ar kuru vēlas būt kopā, tās tak ir slimas attiecības.
01.04.2018 20:18 |
 
Reitings 2290
Reģ: 19.10.2013
Tas, ka Tu melo apkārtējiem, lai aizstāvētu viņu, nu nepavisam nav labi.
01.04.2018 20:16 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
brunetex
Un kāds viņš ir seksā?
01.04.2018 20:11 |
 
Reitings 25
Reģ: 24.02.2017
Parastsdzeks - nu dusmās jau cilvēks var daudz ko izdarīt. Viņš ir kā skapis priekš manis, bet es esmu miniatūra sieviete tomēr.
01.04.2018 20:04 |
 
Reitings 1330
Reģ: 29.10.2014
Pamet kamēr nav pienākusi nākamā reize.
01.04.2018 19:55 |
 
Reitings 43
Reģ: 12.03.2018
Kad atkal būs 100% drošs, ka esi "piesieta", viss var atsākties no jauna.
01.04.2018 19:55 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
Šis tikai saka, ka nožēlo, ko ir izdarījis, bet tās pašas dienas vakarā var atkal uz mani uzbļaut un uzvesties kā vecene, kurai ir PMS.

Kā no grāmatas. Beigsies ar to, ka Tu apprecēsies, viņš pajutīs, ka nekur Tev vairs nesprukt un tad laika jautājums, kad ar Tevi notiks tas pats, kas ar visām citām - lūzumi, reanimācijas un apmēram 5 sievietes gadā Latvija nogalina viņu dzīvesbiedri savās agresijas lēkmēs.
Tu tur neko nevari darīt. Tu nevari likt viņam mainīties, mānīt sevi ar to, ka tas var notikt, ir muļķīgi. Pat, ja pierunāsi viņu iet pie ārstiem, lai noskaidrotu agresijas iemeslus, tas neko nemainīs - viņš aizies formāli, lai Tu beidz ārdīties un draudēt, ka aiziesi no viņa, bet tas neko nedos - cilvēku, kas nav ieinteresēts ārstēties, piespiest nevar.
Katrā strīdā apvaino mani kaut es nebiju tā, kura to strīdu iesāka. Skrien vienmēr prom pie draugiem vai jebkur citur un izvairās kaut ko sarunāt un problēmas izrisināt.

Zini, kāpēc viņš ta dara? Tāpēc, ka viņam ar draugiem jau ieplānots un, lai Tu neteiktu, ka viņš pārāk bieži staigā apkārt, viņš izraisa strīdu, tad iziet pa durvīm, bet patiesībā viņam tas strīds pie vienas vietas - draugi svarīgi. Atnāk atpakaļ un vaino Tevi, lai Tu nevainotu viņu un viņam nebūtu jāmainās.
Strādā viņš labi apmaksātā darbā, bet naudu tērē turp un šurp visādiem krāmiem un spēlītēm.

Vēl viens pierādījums tam, ka viņu interesē tikai viņš pats. Pērk, ko pašam gribās, jo viņam kaut kāda jūsu kopīgā nākotne ir kaķim zem astes. Kāzas? Es varu saderēt, ka bildinājums nāca vai nu pēc kaut kādiem iepriekšējiem pamatīgiem izgājieniem, vai arī tas nebija pārsteigums, jo jūs (Tu) par to runājāt un runājāt un runājāt... Tu viņam esi ērta - kāpēc ne? Mājās viss ir, kāpēc kaut ko mainīt? Iedomājies, kas būs, kad jums būs bērni? Kad bērnam būs kolikas, vai nāks zobi un viņš visu laiku čīkstēs, bet Tavējais tā vietā, lai palīdzētu Tev, aizcirtīs durvis un kaut kur aizskries? Piedzersies un gribēs gulēt, bērns čīkstēs un Tu atkal zilumos. Nevajag teikt, ka ar Tevi tas nenotiks. Visām sievietēm, kam tas ir noticis, stāsts sākās tāpat, kā Tavs un visas domāja, ka ar viņām tas nenotiks. Bet visas tur arī nonāca. Tā ir tā lieta, kas visām ir vienāda.
.
Nekad vairs nevienam nemelo par to, kur dabūji zilumu. Pēc pirmā sitiena vienmēr seko otrais un Tev šo cilvēku draudzība un palīdzība var būt nepieciešama, taču, ja stāstīsi melus tur, kur acīm redzami ir zilumi no kā cita, viņiem, cilvēkiem, kas ir Tavi draugi, nepatiks, ka Tu viņiem melo un daļa Tev var atteikties palīdzēt, jo viņiem būs nepieņemams tas, ka Tu meloji.
01.04.2018 19:53 |
 
Reitings 43
Reģ: 12.03.2018
Elizabete pareizi pateica. Pie tam nav izslēgts, ka tagad viņš nožēlo izdarīto, jo uztvēris tavas šaubas, to, ka pašlaik vairs neesi pārliecināta par kāzām (= ne tik "piesieta" kā brīdi pirms sišanas)
01.04.2018 19:53 |
 
Reitings 199
Reģ: 24.12.2017
:-D:-D:-D ldināja pa istabu, viņš tev ko kāds halks vai? :-D:-D
01.04.2018 19:53 |
 
Reitings 25
Reģ: 24.02.2017
Es neatrodu attaisnojumus. Es tikai rakstu atbildes par tām pašām rūpēm, ko pieminēja.
01.04.2018 19:51 |
 
Reitings 1164
Reģ: 16.09.2015
Redzu, ka tu saproti kā jārīkojās, bet centies ar prātu viņu attaisnot. Sišanai attaisnojuma nav, lai kā viņš to nožēlotu, kas izdarīts, izdarīts, vakadzēja domāt pirms sišanas un lidināšanas. Mūc prom un priecājies, ka šis ir atklājies tagad, nevis pēc kāzām.
01.04.2018 19:51 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
Tāpēc arī rakstīju šeit, lai citi cilvēki no malas uz to paskatās.
:D :D :D Tev taču šeit neviens viedoklis no malas neinteresē. :D Visiem atrodi attaisnojumus. :D
01.04.2018 19:48 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits