Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Draugs ārzemēs ar vairākām meitenēm

 
Reitings 2
Reģ: 15.07.2016
Sveiki visiem, mana bēda ir tāda, ka esmu diezgan greizsirdīgs cilvēks. Pirms pāris dienām draugs /dzīvesbiedrs devās semināra uz ārzemēm un kopā ar viņu devās kādas 10 meitenes, no darba vietas. Viena no tām meitenēm ir ļoti tuva draudzene viņam. Tagad izrādās, ka tur viņam ir atsevišķa istabiņa kopā ar to vienu meiteni kas viņam ir laba draudzene, gultas gandrīz blakus, virtuves zona un viena vannasistaba. Katru vakaru sazvanamies, bet nav laika privātai sarunai, jo viņa visu laiku ir blakus un kaut ko runā fonā. Viņai it kā esot draugs pašai, bet nekad neesmu dzirdējusi, ka viņa par viņu ieminas, vai pazvana vai vispār izliekas ka viņš eksistē. Vakar viņi esot pēc garās darbadienas gājuši uz kafejnīcu un vakarā skatījušies filmu. Manas smadzenes vairs nespēj ne par ko citu padomāt, ka tikai par to ka viņi pliki vārtās pa gultu. Neesmu 3 dienas normāli gulējusi, ēdusi un spēju tikai padomāt par to, ka viņš mani krāpj. Lai gan viņš man zvērēja, ka tā nesot un ja viņš gribētu mani krāpt sen jau to būtu izdarījis (mēs kopā esam 4 gadus).
Vai tā ir vienkārša parasta greizsirdība, vai intuīcija kas saka, ka viņš man kaut ko nestāsta?
Vēl vesels mēnesis priekšā, tak daudz kas var notikt. Negribu arī pārvērsties par to trako, psihopātiski greizsirdīgo draudzeni. (t)
19.03.2018 10:38 |
 
Reitings 1022
Reģ: 04.11.2017
++++ freya un Think
.
Esmu pārāk temperamentīga. Ja es būtu šādā situācijā, sakravātu savas mantas kamēr viņš ir prom un dotos prom.
Ja tas ir būtu mans dzīvoklis, izliktu viņa mantas pie durvīm.
21.03.2018 13:48 |
 
Reitings 304
Reģ: 09.01.2018
viņš man zvērēja, ka tā nesot un ja viņš gribētu mani krāpt sen jau to būtu izdarījis

Wow. Tātad, ja pēc kāda laika gribēs krāpt, tad to izdarīs?
Normāls vīrietis būtu pieprasījis atsevišķu istabu. Neizklausās, ka viņš kaut pirkstu pakustinātu, lai Tev būtu vieglāka šī situācija. Turklāt vakariņošana un filmu skatīšanās ar to meiteni? Es saprastu, ja viss kolektīvs to kopā darītu, bet divatā...
Nesaku, ka viņš Tevi krāpj, bet viņa attieksme parāda, ka viņam ir vienalga par Tavām jūtām.
21.03.2018 12:21 |
 
Reitings 4298
Reģ: 29.01.2009
Pirmkārt, neticu, ka šāda situācija vispār var būt īsta.
Otrkārt, ja tomēr pieņemam, ka ir īsta, mani izbrīna fakts, ka vīrietim ir mēnesi garas apmācības jaunā darba vietā, kurā strādā viņam ļoti tuvā sievieškārtas draudzene. Un diez vai šī draudzība ir pāris dienās izveidojusies. Tas nozīmē, ka abi ir apzināti uzsākuši strādāt vienā darba vietā. Jautājums - kāpēc?
Treškārt, ja jaunais darba devējs jau pirmajās dienās ir parādījis, ka viņam neeksistē nekādas darba ētikas normas, tad pat negribas zināt - kādi būs turpmākie gājieni no viņa puses.
Rezumējot - situācija ir pilnīgi nenormāla, lai neteiktu vairāk. Man tas būtu absolūti nepieņemami un, ja manam vīrietim tas šķistu OK - tad viņš vairs nebūtu mans vīrietis.
20.03.2018 21:17 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
So what?
20.03.2018 15:15 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
Katrai viesnīcai ir mājaslapa vai arī to var atrast booking.com. Atrodi, paskaties bildēs iekštelpu iekārtojumu. Ja nav skaidrs, aizraksti e-pastu administrācijai- vēlies rezervēt viesnīcu grupai, vai pieejamas 12 gultasvietas un vai visas gultas atrodas vienā telpā. Es domāju, ka pirmajā stāvā ir 10 gultas, otrajā-2.
20.03.2018 15:00 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Bet darba devējs sanāk noīrēja to dzīvokli, zinot, ka vīrietis gulēs starp visām darba kolēģēm? :D Un paveicās, ka tieši divas gultas bija mistiskajā otrajā stāvā? :D
20.03.2018 14:03 |
 
10 gadi
Reitings 2496
Reģ: 29.01.2009
Es uzskatu, ka tas nav normāli. Man arī ir labi draugi vīrieši, bet visam ir savas robežas. Es tādā situācijā, ja mani saliktu vienā istabiņā ar kolēģi vīrieti, kategoriski atteiktos un pieprasītu atsevišķu numuriņu. Ja tādā situācijā nonāktu mans vīrs un neiebilstu, tad viņš vairs nebūtu mans vīrs. Un pilnīgi vienalga, ja pat starp viņiem nav it nekādu simpātiju, vai viņi pat nesarunājas, vai riebjas viens otram, tas man nav pieņemami.
Ja viņi pavada laiku kopā, guļ gandrīz kopā, iespējams starp viņiem pat izveidojusies emocionāla saikne, tad tā ir gandrīz vai krāpšana. Nē nu, ja kādai tas ir ok, tad viss kārtībā, bet man gan nebūtu.
20.03.2018 13:54 |
 
Reitings 175
Reģ: 21.05.2017
Kas tas par kaktu kantori, kas saviem darbiniekiem vispār liek dalīt guļamtelpu neatkarīgi no dzimuma? :D Visas reizes, kad man vai draugam ir bijusi izbraukuma konference/seminārs darba vietas ir garantējušas individuālas istabiņas. Man ir ļoti grūti iztēloties, ka es justos pilnīgi komfortabli guļot blakusgultā kolēģim vīrietim, lai cik labi draugi arī mēs nebūtu.
20.03.2018 13:01 |
 
Reitings 6037
Reģ: 30.10.2010
Un kāpēc jums divatā vispār pa nakti filmas jāskatās? Draudzene netiek aicināta nemaz? Cik jums gadi...15?
Nopietni tāds sviests izklausās. Normāli tādas lietas dara ar otro pusīti, nevis džeks tagad uz nakti iet prom no mājām lai ar citu čiksi pastītos filmu un pa gultu pavārtītos (bez tuvības ka tu saki)
Te jau pat nav runa par kkādu krāpšanu, vienkārši situācija pieaugušiem normāliem cilvēkiem liktos absurda

Vai ne?! Man arī ir draugi vīrieši, bet kaut kā nav ienācis prātā iet pie viņiem uz dzīvokli naktī filmas skatīties. :D Ja manam vīram pēkšņi uzrastos draudzene, ar kuru kopā naktīs filmas skatīties divatā, tad atpakaļ varētu arī nenākt. Viņš arī nebūtu laimīgs, ja es tā darītu! :D
20.03.2018 12:43 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Piebildīšu - nav runa par bērnības draugiem visā manā tekstā, bet vispār par principu, norunu un normālu saskarsmi.
20.03.2018 11:39 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Pēc teiktā fakts jau tāds, ka viņi nav ''oij bērnības tuvie draudziņi, mēs zinām, ka šādas vīr/siev attiecības var pastāvēt'', bet to, ka tā dāma plijas virsū. Un vēl bez tā, kurš normāls vecis staigātu diendienā apkārt ar to špidrilku, vakaros skatītos filmas vienā gultā? :D Un vēl bez šī, nevarētu iziet ārā parunāt vai atmest to filmu un pusi tās laiku nopļāpāt ar savu meiteni? Unnnnn vēl bez visa tā labi zinot, ka mājās meitene, ar kuru normāli neparunā un kura uztraucas, ka šis uz mēnesi kaut kur aizjājies? Un normāli tur vīrietim vienam tiktu atstātas kaut divas gultas otrā stāvā un tā viena papildus saorganizēta lejā pie pārējām, nu sviests tas ir nevis teksti ''a es ticu nevainīgai draudzībai'' un kaut kāda aizstāvība vispār.
20.03.2018 11:38 |
 
Reitings 1912
Reģ: 13.05.2016
Pat ja ir ieplānots, ka ar savu labāko draugu pavadīšu kopā nakti, jo skatīsimies, piemēram, American Horror Story, ne no manas otras pusītes, ne mana labākā drauga otras pusītes netiek veltīti ne aizliegumu, ne aizdomu pilni teksti, jo esam visi savā starpā tik ļoti labi pazīstami, ka man nav bažas savu draugu aizsūtīt pavadīt filmu nakti ar viņa labāko draudzeni,

Un kāpēc jums divatā vispār pa nakti filmas jāskatās? Draudzene netiek aicināta nemaz? Cik jums gadi...15? :D
Nopietni tāds sviests izklausās. Normāli tādas lietas dara ar otro pusīti, nevis džeks tagad uz nakti iet prom no mājām lai ar citu čiksi pastītos filmu un pa gultu pavārtītos (bez tuvības ka tu saki)
Te jau pat nav runa par kkādu krāpšanu, vienkārši situācija pieaugušiem normāliem cilvēkiem liktos absurda :)
20.03.2018 10:39 |
 
Reitings 2520
Reģ: 30.01.2017
Nu kā, nu kāaaaa var darba devējs salikt vīrieti un sievieti vienā numuriņā uz vairākām nedēļām? Man darba devējs pat ir pircis prāmim atsevišķas kajītes man un draugam (par mūsu attiecībām darba devējs zināja) un tas ir transports un tas ir uz vienu nakti. Bet te... Es spertu uguņus gaisā, lai arī draugs vadību uzvelk, jo tas nav normāli. Gan manā, gan drauga darbā, atliek tikai ieminēties, ka family to vai šito, un viss tiek pakārtots. Te nvar atrast atsevišķu istabiņu vai viesnīcu tuvumā? Bullšits!
20.03.2018 10:16 |
 
Reitings 806
Reģ: 18.01.2018
Varianti:
1) Tavs dzīvesbiedrs ir ļoti slīpēts un pieredzējis vīrietis - atklājot 70% patiesības, cilvēks uztvers to kā 100% patiesību un piekritīs, ka viņš nevar krāpt, jo itkā, ja jau krāpj, tad šādas detaļas tak nestāstītu, bet klusām tajā numuriņā krāptu, sakot, ka dzīvo viens pats;
2) Tavs dzīvesbiedrs ir patiešām ļoti labos draugos ar šo meiteni un viņš ir tik naivs, ka viņš nesaskata iemeslu būt Tev greizsirdīgai, jo viņš tak tikai draudzējas, bez nekādiem zemtekstiem ar gultas scēnām;
3) Tavs dzīvesbiedrs ir tik dumjš, ka pat nemāk noslēpt to, ka krāpj, un iekrita jau pirmajā vakarā, ka guļ vienā istabā ar šo meiteni. Bet tagad mēģina iestāstīt, ka nekā nav, tikai ēd, skatās filmas un neko vairāk, cerot, ka noticēsi;
4) Darbā patiešām notika neveikla situācija un administrators (vai šefs) pasūtīja nepareizu skaitu numuriņu, un par cik viņš ir labos draugos ar minēto dāmu, tad labāk dzīvot vienā telpā ar viņu, nevis kādu čūsku ar ko kašķēsies.
5).....da jebkāda atruna var būt patiesība. Pašai jāsaprot, kas ir Tavs vecis un kāds viņš ir. Ja Jūsu starpā nav pilnīga uzticība, tad Jūsu attiecības ir tikpat nestabilas.
20.03.2018 08:24 |
 
Reitings 120
Reģ: 27.02.2018
Man pašai ir 5 labākie draugi-vīrieši. Nekad mūžā mūsu starpā nav bijis ne mazākais mēģinājums kļūt tuviem! Nekad! Lai gan ir gan kopā gulēts vienā gultā, gan kopā lietots alkohols (jo nereti tas ir iemesls kādēļ cilvēki satuvinās). Man ir mīļotais cilvēks (tiesa gan, viņš ir tālu, taču - ir!). Maniem draugiem ir savas otrās pusītes ar kurām esmu pazīstama. Pat ja ir ieplānots, ka ar savu labāko draugu pavadīšu kopā nakti, jo skatīsimies, piemēram, American Horror Story, ne no manas otras pusītes, ne mana labākā drauga otras pusītes netiek veltīti ne aizliegumu, ne aizdomu pilni teksti, jo esam visi savā starpā tik ļoti labi pazīstami, ka man nav bažas savu draugu aizsūtīt pavadīt filmu nakti ar viņa labāko draudzeni, tāpat kā man ir prieks, ka mans draugs ir tikpat mierīgs, kad dodos uz restorānu kopā ar savu labāko draugu. Attiecības, kurās pastāvētu nepārtraukta greizsirdība un aizliegumi kontaktēties ar pretējā dzimuma draugiem, manā gadījumā beigtos tikpat ātri kā sākušās.
20.03.2018 01:39 |
 
Reitings 120
Reģ: 27.02.2018
uzskatu ka puisis ar meiteni nevar būt tikai labi draugi

Tas, ka Tu tā uzskati, nenozīmē, ka tā nevar būt!
20.03.2018 01:29 |
 
10 gadi
Reitings 10604
Reģ: 16.07.2009
Galvenais pa to mēnesi (3 nedēļām?) nesaej sviestā! :/
20.03.2018 00:06 |
 
Reitings 2
Reģ: 15.07.2016
Visiem tiem kas par to semināra ilgumu - mēnesis, jo jaunā darbavietā ticis, tur nopietnas apmācības (negribu izpaust personīgu info), runājām ar video zvanu katru vakaru, tā kā zinu 100% ka viņš ir tur. Par tām meitenēm ir tā, ka viņiem ir iedots kojas /dzīvoklis ar 2staviem 2 stāvā ir 2gultas 1stava visas pārējās, viņš savā darbā ir vienīgais vīrietis kas tika aizsūtīts uz turieni, tā kā viņu salika kopā ar meitenēm jo speciāli nemeklēs atsevišķi kur gulēt vienam cilvēkam. Tēma vairāk ir par to meiteni, viņa ir ļoti labos draugos ar manu puisi un es nezinu, bet uzskatu ka puisis ar meiteni nevar būt tikai labi draugi. Mēģināšu ar viņu kārtīgi runāt kad viņš atbrauks. Tad jau redzēs. :-)
19.03.2018 23:59 |
 
Reitings 169
Reģ: 23.02.2018
Eliise ++++
19.03.2018 23:54 |
 
Reitings 120
Reģ: 27.02.2018
Serēna,
+++
Pati arī nekad lieki nekaitinātu otru pusīti, īpaši, ja zinātu,ka cilvēks ir no greizsirdīgajiem. Periodā, kad nebiju attiecībās, esmu arī gulējusi ar labāko draugu vienā gultā, jo aizmigām, skatoties filmas. Esot attiecībās, protams, to nedarītu, jo gluži vienkārši justos dīvaini, esot tik tuva ar vīrieti, kurš nav mans draugs.
Taču piekrītu Tev, ka situācija izklausās pārspīlēta vai arī tiešām izdomāta. Bet, ja tomēr viss ir tieši tā, kā raksta autore, tad jāsaka, ka abi labi - viņa pārdzīvo, nezinot vai čalis krāpj vai nē, savukārt, viņš, zinot, ka draudzene ir no greizsirdīgajām, daloties ar detaļām par kopā pavadīto laiku ar kolēģi, dod vēl vairāk iemeslu greizsirdībai. (t)
19.03.2018 23:03 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits