Aicinu darbā online kazino

 
Reitings 237
Reģ: 17.03.2018
Strādāju 9 gadus nu jau labi zinājamā online kazino Euro Live Technologies. Man šeit ļoti patīk. Protams, ir šādi tādi sīkumi, kuriem var piekasīties, bet kopumā nevaru iedomāties, kurā darba vietā vēl ir tik lieliska darba vide. Šobrīd mums tiek rīkots potenciālo jauno dīleru cv vākšanas konkurss.
Tātad. Aicinu meitenes, kuras vēlētos pamēģināt savus spēkus šajā sfērā, droši sazināties ar mani. Varu visu apspriest arī šeit publiski, jo, kā jau teicu, viss ir super. Konkursa jēga? Ja atnesīšu daudz cv, tikšu pie bonusa. Ja reāli nostrādāsiet vismaz 3 mēnešus un vairāk, tikšu pie bonusa.
Kādēļ siltu iesaku tieši sevi? Jo reti kuram dīlerim ir tik liela darba pieredze un zināšanas par šo darbu. Ja iesniegsiet tieši šī konkursa ietvaros, tieši caur mani, tad tiksiet pie papildus 100€ bonusa pēc pirmā nostrādātā mēneša. Ja iesniegsiet cv tieši caur mani, tad garantēju visu iespējamo palīdzību kādu vien varu sniegt, gan sekojot līdzi jūsu darbam, palīdzot nepieļaut klasiskas kļūdas, palīdzot iejusties darba vidē un saprast, kas ir kas. Vienmēr atbildēšu uz jautājumiem facebook vai darbā, ja uzrunāsiet mani kādā pauzē.
Kādas ir prasības? Vēlme strādāt. Punktualitāte, disciplīna un precizitāte. Angļu valodas zināšanas tādā līmenī, lai jūs spētu brīvi komentēt spēli, skaidrot noteikumus un sarunāties par ikdienišķām lietām. Tev jābūt meitenei/sievietei. Vismaz 18 gadus vecai. Pievilcīgs ārējais izskats. Drīkst būt tetovējumi.
Gaidīšu jūsu jautājumus šeit vai uz manu epastu [email protected]. Cv jāiesūta līdz 19.aprīlim man uz epastu.
Šī būtu manuprāt leiliska iespēja meitenēm, kas vēlas darbu savienot ar studijām. Sakarā ar paredzamo lielo saņemto cv skaitu, pieļauju, ka aptuvenais darba uzsākšanas laiks būtu maijs vai jūnijs. Tātad lieliska iespēja iestrādāties vasarā un rudenī, ja ir vēlme, strādāt pus slodzi, vai tikai darbadienās, ja studējat sestdienā u.tml. Darba grafiks ir salīdzinoši elastīgs, ar laiku var izvirzīt prioritātes un studentiem tiek nākts pretī.
19.03.2018 04:07 |
 
Reitings 237
Reģ: 17.03.2018
Jā, pie lielākajiem mīnusiem varu pieminēt to, ka ir putekļains un dažkārt traki karsts un bez gaisa. Bet ir tā, ka man liekas karts, bet visām citām 5ām meitenēm patīkami silts un viņas ir pret kondiškām un ventilatoriem. Tādās dienās pieciešu. Citreiz arī nepieciešu un uzstāju, ka vajag vēsāku, tad vadību šo tur šur tur saslēdz un ir ok.
Par resnumu, sabojātu muguru un redzi gan sasmējos. Tas jau būtu jebkurā sēdošā darbā, kur ir farbs ar datoru. Starp citu, ne ar vienu no minētājām kaitēm nesirgstu, kaut gan man ir liels stāžs. Vnk sekoju sev līdzi, vingroju, pareizi sēžu.
21.03.2018 23:25 |
 
Reitings 775
Reģ: 14.03.2014
Vasja
Tev PM. :)
21.03.2018 23:40 |
 
Reitings 610
Reģ: 01.05.2011
Arī es tur savlaik strādāju. Un tā tiešām ir. Tās kas gudri dirš un iekšā pat nav bijušas,lūdzu nolaizhaties uz zemes. Otrkārt. sūdīga reklāma? tikai tapēc ka cilvēks ir starā? es vairs nekur citur stradajot neesmu sanjēmusi tādus darba apstākļus kā tur. Tiršām viss tur forši. veljovairaak. pastrada pusotru stundu. puse briiva,pusotra,puse briiva. un taada ir taa Tava 8h mainja. Nnu darbs tieshām nelauž kaulus. Tas nav nrkads mauku kantoris,tas nav nrkads apchakaretaju kantoris. Milzigs starptauutisks,stiligs uznjemums kas megjina veicinaat darba razhiiibu.
Es neaizstavu ne meiteni,ne uznjemumu. Man vienkarshi izbesija ka gudri dirš,es atvainojos,par to ko vispar nezina.
22.03.2018 00:25 |
 
Reitings 237
Reģ: 17.03.2018
Njā. Es arī nesapratu, kã pozitīvas atsauksmes par potenciālu darba vietu un reālu vakanci var tikt uzskatīta par antireklāmu.
22.03.2018 00:53 |
 
Reitings 120
Reģ: 27.02.2018
Man vienkarshi izbesija ka gudri dirš,es atvainojos,par to ko vispar nezina.

Man nav nekāda sakara ne ar šo uzņēmumu, ne darbu tajā, taču šim piekrītu. Parasti visskaļāk bļauj tās, kurām ar konkrēto darba vietu nav pilnīgi nekāda sakara. Goda vārds, atgādina kaut kādas vistas, kuras, pat ja neko nezina ne par algu, ne darba apstākļiem, bļauj skaļāk par visām. Jo daudzu uztverē strādāt par minimālo algu Maximā ir prestižāk kā strādāt kazino... Par laimi, esmu redzējusi pasauli un man ir draugi, kuri nedzīvo Latvijā no algas līdz algai. Ir draugi, kuri ASV kazino dienā nopelna daudz vairāk kā viens cilveciņš Latvijā mēnesī, tā ka... neuzskatu, ka darbs kazino būtu īstais par kuru ņirgāties, ņemot vērā to, ka tas nav nekāds darbs par kuru būtu jākaunas. Latvijā gan jau, ka jā, pa cik tur dzīvo tikai pareizā, tikumīgā sabiedrības daļa.
22.03.2018 00:54 |
 
Reitings 237
Reģ: 17.03.2018
Visiem uz pm, atbildēju. Visi ir welcome. Pat puiši. Vnk meitenes ir prioritāte, tādēļ par puišiem man nemaksātu bonusu. Bet tāpat ar lielu prieku palīdzētu iestrādāties.
Pievilcīga āriene = kopta. Tīri mati, normāli nagi, divas uzacis (nevis viena kopā saaugusi). Pa lielam jebkura būs gana smuka, ja mācēs sevi pasniegt.
22.03.2018 00:56 |
 
Reitings 237
Reģ: 17.03.2018
Vēl. Par spīti skeptiskajām vēl vienu faktu pieminu. Pēc nostrādāta gada (kurš palido, ja darbs iepatīkas), tiek piešķirta kruta veselības apdrošināšana ar iekļautu atlaidi zobārstniecības pakalpojumiem 75% apmērā. Manuprāt, ļoti reti sastopama extra Latvijā. ;-)
22.03.2018 05:17 |
 
Reitings 6
Reģ: 09.03.2018
Es esmu tur strādājusi un zinu ko runāju. Darbs ātri apnīk un cilvēki, kuri tur ilgi sēž nav īpaši gudri un neko citu kā dalīt kārtis nespēj.
Otrs, ar šādu darbu var loti pabojāt reputāciju, jo ir daudzi darba devēji, tai skaitā valsts iestādes, kuri nenem darbiniekus no online kazino, tāpēc nākas to ierakstu dzēst no cv.
22.03.2018 08:35 |
 
Reitings 790
Reģ: 05.01.2016
brightcrystal komunikācija jau vien rada "labu" iespaidu par darbiniekiem un uzņēmumu. Iesaku atcerēties, ka šādā tēmā mēs (uzņēmuma darbinieki un bijušie darbinieki) tomēr arī radām uzņēmuma tēlu, nu un ja tā darbinieks komunicē...
Tēmas autorei lai veicas! :-)
22.03.2018 09:22 |
 
Reitings 304
Reģ: 09.01.2018
Pirms daudziem gadiem strādāju online kazino. Algas labas un tiešām varat nešaubīties, ka ir visi šie labie apstākļi nodrošināti. Tas tādēļ, ka kazino paplašinās un viņiem nepārtraukti vajag jaunus darbiniekus, kā arī to, lai vecie paliek. Protams, darbs ir darbs, un, esot kameras priekšā, Tev ir jābūt labā garastāvoklī (kaut vai notēlotā) un vakara grimmā. Ar to ir jārēķinās. Bet piekritīšu, ka pēc tam dabūt darbu, piemēram, bankā ar CV ierakstu "online kazino" varat necerēt. Es izbaudīju šo laiku kazino, saņemot labu algu, bet pēc tam, kad sāku meklēt darbu ofisā, šo vietu CV nerakstīju.
22.03.2018 16:15 |
 
Reitings 2520
Reģ: 30.01.2017
novirzoties no tēmas - ko darba devēji saka par šādiem tukšumiem CV? Uz vietas, pārrunās taču atklājat, ka gluži mājās dibenu kasot, nesēdējāt?
22.03.2018 16:54 |
 
Reitings 304
Reģ: 09.01.2018
Zitas tante
Es toreiz studēju un pretendēju uz salīdzinoši vienkāršu ofisa darbu, līdz ar to varēju būt bez darba pieredzes (kaut kad jau cilvēks sāk ar tukšu CV). Bet man paveicās, ka kādu periodu atsevišķās dienās biju praktizējusies citā uzņēmumā, un CV man gluži tukšs nebija. Bet principā šo kazino darbu iesaku tikai studentiem un uz salīdzinoši īsu laiku, jo vēlākos gados tiešām būs grūti nomainīt darba jomu ar ierakstu "online kazino" vai paskaidrot "CV tukšumus". Cits gadījums, protams, ja kāds grib visu mūžu strādāt izklaides industrijā vai arī sāk savu biznesu, kur nevienam nav jāatskaitās, kur esi strādājis.
22.03.2018 19:21 |
 
Reitings 237
Reģ: 17.03.2018
Nemācēšu komentēt par opcijām tikt kaut kādos valsts darbos, jo tiešām neesmu pamanījusi vai dzirdējusi, ka kāds cilvēks, kas strādā șeit uz tādu tēmē. Latvijā man liekas vispār mazliet pastrādājot labā kompānijā privātā sektorā, valsts darba vieta galīgi neiedvesmo. :-)
Beeeet ir miljons darba vietas, kur ieteiktu nevis neiekļaut cv darba pieredzi šrit, bet pat izcelt. Pašam cilvēkam jāprot protenciālajam darba devējam pasniegt šīs pieredzes plusus. Pieredze dīlere amatā (vienalga īstajā vai online kazino) = augsta stresa noturība, spēja brīvi komunicēt ar klientiem vismaz 3 valodās (ja ne vairāk), spēja ātri atrisināt konfliktsituācijas, spēja ilgstoši koncentrēties, spēja strādāt komandā, spēja ļoti ātri pieņemt ļoti atbildīgus uzdevumus. Katrs, kurš dīlera amatu saprot kā "tikai dalīt kārtis", acīmredzeot kaut ko lîdz galam nav sapratis. :-O
Piemēram, man zināms puisis nostrādāja 6 gadus kazino. Izlēma pamainīt darba profilu. Tagad viņš ir tehniskais operators plaša profila konsultāciju birojā. Kad meklēja darbu, viņu sauca uz 3 pārrunām, visās 3 vietās viņš lika uzsvaru uz spējām, ko iepriekš pieminēju, visas 3 vietas gribēja viņu algot. Ja cilvēks nemāk sevi pareizi "pārdot", tad neviens cv pielāgojums sabiedrības acij nepalīdzēs.
23.03.2018 11:50 |
 
Reitings 237
Reģ: 17.03.2018
Viktorija Nice, tu mani tikkos nosaucu par "ne îpašu gudru"?! Heheh, gribi pamērīties? 2 augstākăs, 5 valodas, mēneša alga (ieskaitot ELT) €1000-1500. Es nez. Es drīzāk teiktu, ka pārāk mīlu sevi, lai kaut kādu sabiedrības šķērso standartu un steriotipi dēļ, atteiktos no darba, kurš man tik labi padodas un joprojām sagādā prieku, nevis garlaiko. Iepriekš strādăju īstajā kazino. Mans elastīgais grafiks atļauj man ārpus darba nodarboties ar savu biznesu - pasākumu organizēšanu kazino stilā, ko arî daru ar aizrautību. Plus man ir tiiiik daudz brīvā laika, ka varu ļoti daudz laika veltīt ģimenei, draugiem un saviem hobijiem. Es neesmu gudra jo neizvēlos standartu? Well, lai jau būtu.
23.03.2018 11:59 |
 
Reitings 88
Reģ: 18.09.2017
Jau sen esmu pārgājusi uz gēla nagiem, jo savi nagi prasa ļoti daudz laika un pūļu, BET, kādreiz kad vēl centos savus nagus izaudzēt garus man palīdzēja nagu turēšana sālsūdenī un pēc sālsūdens smērēju nagus ar jodu. darīju to katru vakaru mēneša laikā. ĻOTI labi, stipri nadziņi bija :)
24.03.2018 12:12 |
 
Reitings 88
Reģ: 18.09.2017
bļins, ne šajā diskusijā :D
24.03.2018 12:12 |
 
Reitings 2152
Reģ: 08.05.2014
Heheh, gribi pamērīties? 2 augstākăs, 5 valodas, mēneša alga (ieskaitot ELT) €1000-1500.

Ja tās ir sakarīgas augstākās normālās augstskolās un 5 valodas pārzini labi, nevis tikai "mani sauc Una", tad 1000-1500 noteikti nav nekāds kosmoss, bet drīzāk jau pamaz...
Par pašu tēmu kopumā nav komentāru :D Neredzu iemeslu, kāpēc darbs kazino skaitītos kaut kas, ko nerakstīt CV, kas topošajiem darba devējiem varētu nepatikt. Darbs ir darbs.
24.03.2018 12:58 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
darbs kazino skaitītos kaut kas, ko nerakstīt CV, kas topošajiem darba devējiem varētu nepatikt. Darbs ir darbs.

Tā jau nu gan gluži nav, manuprāt.
24.03.2018 14:54 |
 
Reitings 2152
Reģ: 08.05.2014
Darbs online kazino taču nav prostitūcija vai narkotiku izplatīšana :-D Ja pretendē kādā uzņēmumā par standarta zaldātiņu, nevis uzņēmuma seju, ir izglītība un citas prasmes, kur problēma, ka ir šāda pieredze?
24.03.2018 14:59 |
 
Reitings 237
Reģ: 17.03.2018
Tik žēl, ka šeit nav aizķēries kāds darba tirgus eksperts, kas var objektīvi un argumentēti komentēt. Visi "man šķiet" un "man teica" ir tīri nezinātāju spriedelējumi pie kafijas...
24.03.2018 16:17 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits