Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Aicinu darbā online kazino

 
Reitings 237
Reģ: 17.03.2018
Strādāju 9 gadus nu jau labi zinājamā online kazino Euro Live Technologies. Man šeit ļoti patīk. Protams, ir šādi tādi sīkumi, kuriem var piekasīties, bet kopumā nevaru iedomāties, kurā darba vietā vēl ir tik lieliska darba vide. Šobrīd mums tiek rīkots potenciālo jauno dīleru cv vākšanas konkurss.
Tātad. Aicinu meitenes, kuras vēlētos pamēģināt savus spēkus šajā sfērā, droši sazināties ar mani. Varu visu apspriest arī šeit publiski, jo, kā jau teicu, viss ir super. Konkursa jēga? Ja atnesīšu daudz cv, tikšu pie bonusa. Ja reāli nostrādāsiet vismaz 3 mēnešus un vairāk, tikšu pie bonusa.
Kādēļ siltu iesaku tieši sevi? Jo reti kuram dīlerim ir tik liela darba pieredze un zināšanas par šo darbu. Ja iesniegsiet tieši šī konkursa ietvaros, tieši caur mani, tad tiksiet pie papildus 100€ bonusa pēc pirmā nostrādātā mēneša. Ja iesniegsiet cv tieši caur mani, tad garantēju visu iespējamo palīdzību kādu vien varu sniegt, gan sekojot līdzi jūsu darbam, palīdzot nepieļaut klasiskas kļūdas, palīdzot iejusties darba vidē un saprast, kas ir kas. Vienmēr atbildēšu uz jautājumiem facebook vai darbā, ja uzrunāsiet mani kādā pauzē.
Kādas ir prasības? Vēlme strādāt. Punktualitāte, disciplīna un precizitāte. Angļu valodas zināšanas tādā līmenī, lai jūs spētu brīvi komentēt spēli, skaidrot noteikumus un sarunāties par ikdienišķām lietām. Tev jābūt meitenei/sievietei. Vismaz 18 gadus vecai. Pievilcīgs ārējais izskats. Drīkst būt tetovējumi.
Gaidīšu jūsu jautājumus šeit vai uz manu epastu [email protected]. Cv jāiesūta līdz 19.aprīlim man uz epastu.
Šī būtu manuprāt leiliska iespēja meitenēm, kas vēlas darbu savienot ar studijām. Sakarā ar paredzamo lielo saņemto cv skaitu, pieļauju, ka aptuvenais darba uzsākšanas laiks būtu maijs vai jūnijs. Tātad lieliska iespēja iestrādāties vasarā un rudenī, ja ir vēlme, strādāt pus slodzi, vai tikai darbadienās, ja studējat sestdienā u.tml. Darba grafiks ir salīdzinoši elastīgs, ar laiku var izvirzīt prioritātes un studentiem tiek nākts pretī.
19.03.2018 04:07 |
 
Reitings 5
Reģ: 29.11.2022
Piedājāju darbu kādā no šiem https://linktr.ee/midej24
29.11.2022 09:20 |
 
Reitings 237
Reģ: 17.03.2018
meksikanka, bet arī drug dealer klienti teorētiski varētu būt stāvējuši veikalā blakus jebkurai no mums, bijis slimnīcå (pat ļoti ticami:-D), bijis kādas bankas kasieres klients, atjanojot bankas karti, ēdis pusdienas pie blakus galdiņa. Tas nevienu no darbiniekiem nepadara sliktāku vai labāku. Labāks būs tas darbinieks, kurš labāk pasniegs savu pakalpojumu pakalpojuma pircējam. Pat, ja tas ir suteners. :-D
24.05.2018 13:35 |
 
Reitings 1912
Reģ: 13.05.2016
Vienkārši mazāk vajag skatīties ugunsgrēku un svešo seju :D
24.05.2018 13:27 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
A vot man šķiet, ka VM, runājot par dīleriem, domāja drug dīlerus, jo parasti tiem ir darīšana ar sabiedrības padibeņiem :D
24.05.2018 13:09 |
 
Reitings 237
Reģ: 17.03.2018
Un šis "arguments"...
Kazino dīleris ir vienā kategorijā ar sutenera, striptīzdejotāju profesijām, jo pamatā darbs ar sabiedrības pagrīdes slāni. Dīleris ir cilvēks, kura sociālais loks ir visādas padibenes.

Varētu padomāt, ka veikalu kasieri, sanitāri, viesmīļi u.c. veida apkalpojošās sfēras darbinieki var izvēlēties un strādā tikai ar sabiedrības krējumu. Kāds nu pretī stāv un komunicē, tādam attiecīgais produkts jāpārdod. Online kazino vismaz nav jākomunicē "aci pret aci" un jebkurš normāls kazino - gan landbased, gan online, pacentīsies pamanīt patiesi slimus kientus un bloķēs pieeju saviem pakalpojumiem.
24.05.2018 13:03 |
 
Reitings 207
Reģ: 04.01.2018
Uz kuru gan amatu pretendētu gan ex-Maximas/Rimi kasieris, gan ex-kazino dīleris?
Varbūt vecāka gada gājuma cilvēkiem kazino liekas “netīra” vieta, bet ļoti šaubos, ka mūsdienu darba devējam liksies tāpat.
24.05.2018 12:44 |
 
Reitings 237
Reģ: 17.03.2018
viedā minka, darba devėjs ar tik šauru skatījumu drīkst droši izvēlēties ex Maximas pārdevējas. Nemūžam negribētu pie tāda strādāt. Par laimi, vairums cilvēlu Latvijā nu jau ir izkāpuši no tās informācijas vakuuma bedres, kas liek šķirot potencionālos jaunos darbiniekus, izdarot spriedumus par viņu bijušajām darbības sfērām, absolūti tās nepārzinot.
24.05.2018 12:38 |
 
Reitings 477
Reģ: 03.09.2016
Jā, citreiz Viedās Minkas komentāri tiešām noderīgi un gudri, bet citreiz uzreiz skaidrs, ka datoram otrā pusē aizspriedumaina ome..(t)
24.05.2018 12:01 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Maximas kasieres amatā (un jebkurā citā, piemēram, sanitāres) var apgūt tieši tās pašas prasmes.

Ok.. tikai starpība atalgojumā ir milzīga. Un es labāk izvēlētos kazino, ne Maximu (pret pārdevēju un sanitāru darbiem man nekā nav, kā pret jebkuru citu - cienu visus darbud)..
***
Dažreiz mani izbrīna Viedās Minkas inteliģences gap... bieži vien niks atbilst padomiem - gudri, nosvērti un forši.. bet brīžiem (kā, piemēram, šajā diskusijā) pārsteidz ne tajā labākajā nozīmē... Un ja DD online kazino darbiniekus nepieņems, jo tie ir līdzīgi sutenieriem, tad man nav ko teikt.. Tikai to, ka tie NAV normāli DD...
24.05.2018 10:24 |
 
Reitings 1912
Reģ: 13.05.2016
Viedā minka tu kazino vispār esi bijusi? Kārtējā "gudrā" diršana par tēmu kur zināšanas 0 līmenī.
24.05.2018 10:07 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
Pieredze dīlere amatā (vienalga īstajā vai online kazino) = augsta stresa noturība, spēja brīvi komunicēt ar klientiem vismaz 3 valodās (ja ne vairāk), spēja ātri atrisināt konfliktsituācijas, spēja ilgstoši koncentrēties, spēja strādāt komandā, spēja ļoti ātri pieņemt ļoti atbildīgus uzdevumus.

Maximas kasieres amatā (un jebkurā citā, piemēram, sanitāres) var apgūt tieši tās pašas prasmes.
Neviens normāls uzņēmums vai iestāde ar vismaz divu kandidātu izvēli, kazino darbinieku neizvēlēsies, jo tas grauj iestādes/uzņēmuma reputāciju.
Kazino dīleris ir vienā kategorijā ar sutenera, striptīzdejotāju profesijām, jo pamatā darbs ar sabiedrības pagrīdes slāni. Dīleris ir cilvēks, kura sociālais loks ir visādas padibenes.
24.05.2018 09:23 |
 
Reitings 237
Reģ: 17.03.2018
Ja nu kāds potenciāli labs šīs vakances kandidāts vēl nav pamanījis šo opciju un šo uzņēmumu - paceļu diskusiju. Varat droši visu par un ap jautāt man, rakstot vēstuli...
P. M. Kam neinteresē un jau piegriezies šī ieraksta virsrakts - nemaz neveriet vaļā. Plānoju šādi turpināt vēl gadiem. :-D
24.05.2018 03:16 |
 
Reitings 237
Reģ: 17.03.2018
Parastsdze, es pārstāvu Euro Live Technologies, nevis Evolution. Big difference. Uuun diskusijas sākumā jau tika atbildēts, kāpēc meklëjam daudz un nepārtraukti jaunus dalībniekus. Lai nodrošīnātu opciju nepārtrauktai darbības paplašināšanai, neuzliekot papildus slodzi jau esošajiem darbiniekiem. Tas ir, vadība dara visu iespējamo, lai šis būtu "saldais darbs". (l)
17.04.2018 23:28 |
 
Reitings 199
Reģ: 24.12.2017
Ja reiz viss tik skaisti, tad kādēl šis evolušns pastajana meklē darbiniekus? Tas vien jau pierāda ka nekāds saldais darbs tas nav :-D
17.04.2018 21:49 |
 
Reitings 237
Reģ: 17.03.2018
Varbūt vēl kāda? Mmm? ;-)
17.04.2018 19:43 |
 
Reitings 237
Reģ: 17.03.2018
Up! Visizdevīgak šai vakancei cv sūtīt līdz 20.aprīlim.
10.04.2018 19:22 |
 
Reitings 237
Reģ: 17.03.2018
Nu es no pieredzes taču stāstu. Iepriekšējā forma bija balts krekls ar pusgarām rokām un pirms tam ar garām rokām. Man riktīgi traucēja. Es svīdu. Pēc katras maiņas mazgāju to kreklu. Tagad izbaudu dalīt bez piedurknēm, bet palīdz arī rozā Adidas rullītis. :-D
05.04.2018 03:19 |
 
Reitings 2746
Reģ: 03.02.2015
Hmm, man jau liekas, ka tie tērpi ar katru gadu ar vien atkailinātāki paliek ( dzeltenās korsetes vai knapi dibenu piesedzošās violetās kleitas).
Par slapjām padusēm - smieklīgi :-D
04.04.2018 11:19 |
 
Reitings 237
Reģ: 17.03.2018
Vēl visa Latvija nav laikam lasījusi šo ierakstu. Paceļu tēmu un gaidu cv. 8-)
03.04.2018 13:46 |
 
Reitings 237
Reģ: 17.03.2018
Jā, kleitas mēdz būt knapas, ļoti puretāniskām meitenēm nepatiktu. BET. Tam auduma knapumam ir arī diezgan praktiska nozīme. Dalot diezgan daudz jākustas, jāvicinās ar rokām - ir karsti un ļoti svīst paduses. Kā no sporta. Gadiem dalot šeit un visur citur esmu sapratusi, ka dalît komfortabli ir iespējams tikai ar atsegtām padusēm. Turklāt formas šobrīd ir daudz un dažādas, mēdz būt diezgan slēgtas. JO. Nu jau lavu laiku vairs nav svarîgi, cik dīlere ir vai izskatās seksīgi. Klientu atsauksmes šajā jautājumā vairs neko ne dod, ne ietekmē.
30.03.2018 22:51 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits