Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Apalītes pret tievajām.

 
Reitings 762
Reģ: 13.12.2017
Sveikas dāmas. Ilgi domāju vai vajag ar Jums padiskutēt, bet nu labi, lai jau iet.
Tātad esmu sākusi strādāt jaunā darba vietā, kur ir paliels kolektīvs un vairākums ir sieviešu.
Viss jau būtu jauki, bet nācās novērot vienu lietu-tās kolēģes, kas ir apalītes(kā, lai maigāk pasaka) ir ļoti ar dzīvi neapmierinātas. Pārējās ir foršas, par sevi pārliecinātas, simpātiskas un ļoti draudzīgas, bet tās apaļās, konkrēti ir divas, tieši savā veidā mani kā jauniņo ignorēja un vēl veltīja pāris naidīgus acu skatienus. Tāda sajūta radās it kā būtu kaut ko ļaunu izdarījusi vai būtu kaut ko viņām parādā. Vārdu sakot nepatīkami.
No manas puses izrādu kā pret kolēģēm cieņu un pati sveicinu un apjautājos kā iet, bet no viņām nekādu pretreakciju nesagaidu.
Un tas arī visvairāk krīt acīs, tieši tā attieksme no viņu puses, jo ar pārējiem nekādu "problēmu" nav. Lieku pēdiņās, jo it kā jau man ar viņām nav jādzīvo kopā, bet patīkami nav, kad iekrīt vienā darba laikā strādāt.
Tad nu no citu sarunām un kā viņas kontaktējas ar citiem var redzēt, ka ir visu laiku tāds kā negatīvisms un būtībā arī vairāk kontaktējas ar vīrieškārtas kolēģiem nevis sieviešu.
Labi man ar lieko svaru nekad nav bijušas problēmas un pati es nevaru spriest, kāda ir sajūta, kad ir liels liekais svars un vai tiešām, tad visa pasaule apkārt liekas nebaudāma.
Vēl atceros kopmītnes laikus, kad pie mums istabā ielika ļoti apaļu meiteni un viņa burtiski uzvedās, kā vīrietis. Visām, kas dzīvoja vienā istabiņā bija ļoti labas attiecības un gāja jautri. Bet viņas attieksme pret pārējām gan bija ļoti negatīva un vienmēr izteica kādas ļaunas piezīmes. Un pārējie baidījās no viņas. Mēs vēl centāmies viņai palīdzēt tievēt, jo viņa pati teica, ka nav apmierināta ar svaru, bet viss beigās izvērtās ar torti un divām lielajām čipsu pakām guļot gultā. Ja ir tā, ka neesi apmierināta ar savu izskatu un, ja vēl ir tā, ka dēļ tā cieš apkārtējie, vai nevar tomēr mēģināt savest sevi kārtībā? Vai vismaz uz doto momentu censties paturēt sevī to negatīvismu.
Vai Jūs esiet ievērojušas, ka tieši tās apaļās zem 30 parasti ir naidīgi noskaņotas pret citām sievietēm?
Un vai vispār ir nācies kaut ko tādu pamanīt, vai arī pašām ir bijis liels liekais svars un, tad var padalīties kā tad īsti jutāties.
Brīva vieta izpausties :-)
10.02.2018 18:06 |
 
Reitings 23
Reģ: 10.11.2017
Pieminēšu ka cilvēka izskats katru var ietekmēt savādāk, ne visiem šī sāpe izpaužās ļaunumā pret citiem
11.02.2018 19:08 |
 
Reitings 4227
Reģ: 31.03.2017
Nezinu vai svars nosaka, to vai cilvēkam būs labs vai slikts raksturs, neesmu to novērojusi. Bet mans klases biedrs,kas uz apaļām nemaz neskatījās, tikai uz tievajam, tagad ir precējies ar meiteni kas apaļīga., takā ari tādām meitenēm pievērš uzmanību.
Drīzāk domāju,ka tas atkarīgs no cilvēka paša, ja cilvēks ir pozitīvs, smaidīgs pēc rakstura,tad tāds arī būs,un otrādi. Iespējams,ka tievajam meitenēm ir pašpārliecinātība lielāka,bet tik pat labi var būt otrādi.
11.02.2018 18:51 |
 
Reitings 610
Reģ: 01.05.2011
Piekriitu stellai!
Varu jau iedomāties kā visdrīzāk pati izturies vai nosmīkņā par kautko. Tad ar ko viņaam Tev atbildēt? Dievināt Tevi slaido kā karalieni?
11.02.2018 17:29 |
 
Reitings 23
Reģ: 10.11.2017
Tām kuras te brēc par seklumu ieteiktu palasīt grāmatas par cilvēku psiholoģiju, ne vienmēr bet lielākoties cilvēka izskats ietekmē viņa raksturu (ir ļoti daudz faktoru kapēc tā ir un man slinkums tagad tik daudz rasktīt, pietam visus noteikti nevaru atcerēties). Daudzas/daudzi to māk labi slēpt.
11.02.2018 17:11 |
 
Reitings 77
Reģ: 23.01.2018
Ko es tikko izlasīju!? Tikai tāpēc, ka Tev tā dzīvē sagadījies, ka 3 apaļīgas sievietes pret Tevi slikti izturējušās, tas automātiski nozīmē, ka viņas ir sliktas tikai tāpēc, ka apaļas, un, ja viņas ir apaļas, tad tas automātiski nozīmē, ka dusmīgas tāpēc, ka citas ir slaidas!? Nopietni? Man drīzāk gribētos domāt, ka pati uz tām sievietēm skaties no augšas, tāpēc nav brīnums, ka pretī saņem tādu attieksmi, kādu esi pelnījusi.
11.02.2018 16:43 |
 
Reitings 511
Reģ: 13.06.2015
nē, nu diskusijas autore nav īsti normāla. viņas spriedumi, kas tiek izdarīti,izraujot kaut ko vienu no visa konteksta, liek brīnīties ar katru diskusiju ar vien vairāk, sākot no gaļas diskusijas, beidzot ar šo, kurā kā izrādās resnie cilvēki ir nejauki pēc rakstura.
11.02.2018 14:33 |
 
Reitings 2196
Reģ: 19.10.2012
Ishi, a kāda esi tu pati attieksmē pret citām sievietēm?

Laikam pārprati, nerakstīju, ka es esmu kādreiz bijusi tā, pret kuru visas ir uzēdušās, rakstīju, ka man ir viena sieviete, kurai es nepatīku :D Bet esmu redzējusi tādas situācijas vienā, priekš manis, sezonas darbā un es nezinu, es tad normāli komunicēju ar "abām pusēm", lai gan draudzenes tur neatradu, tas gan :D
Bet ja tevi interesē, kāda es esmu pret citām sievietēm- pārsvarā neitrāla, ja neesam tur baigās draudzenes vai nav kkāda liela nepatika, bet jā, man ir draudzenes, arī labas draudzenes, neesmu es sieviešu nīdēja :D
11.02.2018 08:01 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Kāda nez būs nākamā tēma.. “krūts barošana sabiedriskā vietā” vai “viendzimuma attiecības”? :-D
11.02.2018 01:12 |
 
Reitings 91
Reģ: 06.02.2018
Tur jau jābūt slimai ar galvu, lai izdomātu, ka cilvēka svars nosaka, kāds viņš būs pēc rakstura. Tas nozīmē, ka visi resnie cilvēki pēc svara nomešanas uzreiz pilnībā izmainās arī raksturā? Nedomāju gan
11.02.2018 00:23 |
 
Reitings 477
Reģ: 03.09.2016
Ishi, a kāda esi tu pati attieksmē pret citām sievietēm? Parasti jau tas lielākās čūskas ir tās, kas nespēj draudzēties ar citam sievietēm savu tarakānu dēļ.. Parasti jau mēs cilvēkus vērtējam pēc sevis. Nekad neesmu sapratusi šo sieviešu aprunāšanu no pašām sievietēm.. Es, piemēram, esmu strādājusi daudz un dažādos kolektīvos un nekad neesmu novērojusi nekādas skaudības un aprunāšanas. Protams, mazāka vai lielāka mērā kaut kas tāds būs vienmēr, bet ne jau masveida, pie tam vīrieši mēdz būt daudz skaudigāki un pļāpīgāki par sievietēm...(t)
11.02.2018 00:22 |
 
Reitings 2264
Reģ: 21.01.2013
Stereotipi. Es pazīstu gan reāli foršas apaļas meitenes, gan arī esmu saskārusies ar augstprātīgām un naidīgām apaļām meitenēm. Tāpat ir arī draudzīgas un jaukas slaidas meitenes, bet zinu arī slaidas un iedomīgas meitenes. Ir muļķīgi ārējo izskatu piesaistīt personībai. Katra cilvēka svars ir viņa paša darīšana. Es gan nesaku, ka liekais svars ir forši un labi, bet gan to, ka ir sekli svaru tieši sasaistīt ar komunikācijas problēmām.
11.02.2018 00:22 |
 
Reitings 3521
Reģ: 25.06.2017
DieKleineHexe, ieraudzīju, ka komentē, iztēlojos garāku un daiļrunīgāku tekstu, par kuru ierēkt. :D
11.02.2018 00:07 |
 
Reitings 1469
Reģ: 01.02.2014
Nu kas par murgu :-D
11.02.2018 00:04 |
 
Reitings 802
Reģ: 15.12.2015
Manuprāt, tās kas aprunā, viņām pašām nav kaut kas kārtībā, tāpēc norāda uz citu trūkumiem, lai pašas justos labāk. Otrs variants, ka ir kāda īpašā izlecēja, kura provocē visas pārējās, un pēc tam sūdzas, ka viņu aprunā, vai visas citas skaudīgas utt.. drīzāk jāpadomā vai viņai pašai ir pilns rublis.
10.02.2018 21:18 |
 
Reitings 2196
Reģ: 19.10.2012
Es šaubos, ka viss ir tikai par svaru, es vispār nesasaistītu šo uzvedību tieši ar svaru, bet jā, sievietes ir tādas, viņas, īpaši, ja nav par sevi pārliecinātas, ir skaudīgas uz uzmanību, kas tiek kādai citai vairāk nekā viņai, vispār būt nepārliecinātai sievietei ir grūti, gan ar 50, gan ar 100 kg. Tāpēc man nepatīk sieviešu kolektīvi, esmu saskārusies ar tik daudz problemātiskām sievietēm, savā starpā viņas parasti saprotas labi un vienmēr atrod kādu, ko knābāt :D Pati es strādāju vīriešu kolektīvā un man labākie draugi darbā ir vīrieši, ir tur dažas sievietes, ar viņām cenšamies ok komunicēt, kaut gan ir momenti, kas parāda, ka vismaz vienai no viņai ir antipātijas pret mani :D Bet nu mani tas nesatrauc, visi vīrieši darbā pārāk labi pret mani attiecas, lai viņa varētu izrādīt savu nepatiku, un vīrieši tur ir kādi 80% no visiem darbiniekiem, tad nu jauki viena otrai sejā smaidam, lai gan man daži kolēģi ir jautājuši, kas mūsu starpā ir, kāpēc viņa tā... ne pārāk pozitīvi uzvedas citreiz :D Bet nu tur viss skaidrs, viņa vnk bija pieradusi, ka bija tur uzmanības centrā vienmēr, līdz atnācu es, tad nu tagad ir tāds passive aggressive :D
Bet tā tas būs vienmēr, sievietes vienkārši ir.. sievietes. Skaudība, sāncensība, visas tās tipiskās lietas, maz ir patiešām ar sevi un savu dzīvi laimīgu cilvēku, kas var iztikt bez visa šī. Un jā, laimi nenosaka svars, cik esmu redzējusi skaistas, bet acīmredzami ar dzīvi neapmierinātas sievietes.. Bet es gan pieļauju, ka lielākā daļa sievietes ar lieko svaru tomēr nav ar sevi apmierinātas, tad nu nāk ārā negatīvisms.
10.02.2018 21:13 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Skaistās ir stulbas kuces, tievās ēd tikai salātlapas un aiz bada ienīst visu pasauli, resnās riebjas vīriešiem un no naida skauž tievās, neglītajām ir fantastiski dziļa iekšējā pasaulē, tikai apkārtējiem tas ir pie pakaļas. Kas vēl?
10.02.2018 20:48 |
 
Reitings 704
Reģ: 29.01.2009
Wow, kas par viedokli :D
Iespējams, ka es arī kādam šķietu neglītā, skaudīgā kolēģe/paziņa, taču, piemēram, es ļoti lēni atveros cilvēkiem. Esmu pieklājīga, bet atturīga. Taču, man ir seja, kura nespēj noslēpt nevienas emocijas. Man pašai bija kolēģe, ar kuru man nebija pa ceļam, jo sākot no pirmās dienas viņa bija pārāk draudzīga, pārāk ieinteresēta un pārāk ķiķinoša, kas robežojās ar mākslīgu uzvedību. Es arī izvairījos no komunikācijas ar viņu, jo zināju, ka mums īsti nav pa ceļam.
Nesaku, ka vaina ir autorē. Ir dažādi cilvēki, t.sk garastāvokła un arī tādi, kuri barojas no citiem cilvēkiem un negatīvām emocijām. Vai pavisam vienkārši- jums nav pa ceļam. Bet saistīt ar to, ka sievietes līdz 30 un ar lieko svaru ir tādas un šitādas?! Smieklīgi. Ja viss ir tikai un vienīgi saistīts ar ārējo izskatu, tad jau var turpināt galejības un apgalvot, ka glītās vienmēr nav gudras, blondās vieglas uzvedības, vai rižās līdz 28 viiiispār tādas un šitādas :D
10.02.2018 20:36 |
 
Reitings 54
Reģ: 13.01.2018
Kas tieši sieviešu aprunāšana vai? :-D Man vairāk agrāk strādājot sieviešu kolektīvā bija interesanti paklausīties baumas par sevi ne tik cik apspriest..
Nu ja nu vienīgi tiešām kas šokējošs, tad man arī interesanti ( :-O
10.02.2018 20:31 |
 
Reitings 3521
Reģ: 25.06.2017
Pixie, redzi to tik daudz un atkārto citās diskusijās, jo pašai tik ļoti patīk?
10.02.2018 20:26 |
 
Reitings 54
Reģ: 13.01.2018
Cik gan daudz labāka būtu šī pasaule, ja cilvēki izbeigtu knābāt cits citu par tievumu/resnumu.

Bet kā tad ar sieviešu galeno īpašību tā saucamo - deguns citu darīšanās ? Tas ir jau man liekas vēsturiski, ka otra jāpaknābā un jāaprunā lai nodzītu spriedzi..
*
*
*
Cik daudz sievietes ir dzirdētas sakam "man ir tik daudz darīšanu un interesanta sava dzīve, lai nelīstu svešā" un tad citu vakaru pie vīna glāzes sākas "nu bet tak Ieva iet uz sport zāli kaut ko tur ņemās, bet kad bijām ēstuvē tad tik stūma iekšā kartupelīšus ceptus ar vistu, nu šausmas"
Un lai met ar akmeni jebkura, kura nav bijusi virspusēja/sekla un ne reizi nav neko sliktu nodomājusi vai pateikusi par otru izskata dēļ jo īpaši satiekot cilvēku pirmo reizi un neko nezinot par šo cilvēku :-P
10.02.2018 20:23 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits