Kā?

 
Reitings 6
Reģ: 22.12.2017
Kā sākt novērtēt labās lietas savā dzīvē? Kad es redzu, ka maniem draugiem iet viss labāk kā agrāk, viņi dodas atpūsties, ir bieži kopā ar savām otrajām pusītēm, spēj izskatīties lieliski, un šķiet, ka vienmēr ir labs garastāvoklis, ka nekas slikts nenotiek, man paliek skumji no sevis. Skumji, ka es nenovērtēju ne sevi, ne to, kas notiek apkārt man. Manā dzīvē ir tāds posms, ka viss liekas ļoti drūms. Tāpat paskoties instagramā uz tām meitenēm, viņām arī viss ir ideāli, un man šķiet, ka neesmu nekas. Tāpat ir problēmas ar radiem (brālēni, māsīca), viņi dzīvo netālu, bet ar manu draudzeni viņi visi ir labos draugos, jo viņa dzīvo pie viņu ģimenes,bet es tajā laikā neesmu nekas, un tas viss dēļ tā, ka mūsu ģimene ir nabadzīga. Un nabadzība visu mūžu ir ietekmējusi slikti, jo cilvēki uzskata, ka es neesmu kā citi. Sāku mācīties citā skolā ar stipendiju, un iepirku sev drēbes, lai izskatītos labāk, un tas nedaudz atviegloja manu dzīvi citur. Bet tas neatvieglo manu pašsajūtu. Joprojām esmu zemākā starp citiem. Kā mainīt savu domāšanu? Kā iemīlēt dzīvi?
06.01.2018 18:27 |
 
Reitings 73
Reģ: 04.07.2016
Nesen lasits teksts, dikti vienkārši, bet labi par skaudību.
Ņemts no Facebook - Womenly Wise
Izjūti skaudību?! Vai arī redzi, ka citiem skauž?!- vai mēs varam parunāt par lietām, kuras cilvēkiem liek sarkt, mulst, un kuras gribās noliegt vai noklusēt?!
Dalīšos ar savu pieredzi un secinājumiem!
06.01.2018 19:04 |
 
Reitings 668
Reģ: 04.05.2009
Ne jau dzīvi jāiemīl, bet sevi. Tu pati sevi noroc. Ir daudz grāmatas par šo tēmu, vari palasīt, tā vietā, lai sistu galvu sienā par to, ka kaimiņam labākas bikses nekā tev :-O:-(:'-(
06.01.2018 18:45 |
 
Reitings 241
Reģ: 24.08.2016
Lai tiktu no tā ārā, pirmais, kas jāizdara - jābeidz sevi salīdzināt ar citiem. Salīdzināšana ir visu problēmu cēlonis. Un otrais svarīgākais punkts - jāzina patiesi, ko gribi darīt, kas sagādās prieku un jāvirzās uz to, apejot visādas grūtības un šķēršļus, kas radīsies ceļā. Jo vairāk mēs skatamies uz citiem, jo sliktāk kļūst pašiem, jo vienmēr kāds būs veiksmīgāks, bagātāks, skaistāks utt. Tas ir destruktīvi, ja vien netiek lūkotas citu dzīves caur iedvesmas prizmu.
06.01.2018 18:39 |
 
Reitings 6
Reģ: 22.12.2017
Un vēl mana sliktā īpašība ir raudulība, es varu viegli apraudāties. Un es nezinu kā tikt arī ar šo galā. Liekas, ka citi jaunieši savos 18 ir pieaugušāki. Gan uzvedībā,gan pat izskatā. Es savukārt izskatos uz 13, 14. Tas man arī nepatīk. :D
06.01.2018 18:34 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!