Būt kopā un nekrāpt?

 
Reitings 33
Reģ: 22.05.2015
Uzgāju šo rakstu:
http://www.delfi.lv/vina/attiecibas/milestiba-un-sekss/binnija-ir-arkartigi-sarezgiti-nodzivot-monogami-visu-dzivi-kopa.d?id=49422629
Nekas daudz tur nav pateikts, bet aizdomājos tāpat. Vai ticiet, ka var daudzus gadus nodzīvot kopā ar kādu nekrāpjot? Jūsu domas?
08.11.2017 23:14 |
 
Reitings 1267
Reģ: 30.08.2013
Kādam gribas īslaicīgas attiecības, kādam ilglaicīgas, kāds sapņo par ģimeni kopš bērnības, kāds gaida savu īsto, lai veletos veidot savu ģimeni, kāds cita ģimeni vispār nevēlas. Tas ir tik ļoti individuāli, ka visu mālēt melns vai balts gluži nevar. Katram sava galva uz pleciem un savi morāles principi.
Izteikts ģimenes cilvēks, kurš beidzot ir atradis savu otru pusi, diez vai krāps. Tie, kuriem ģimene un tuvākie nav tik svarīgi gan, pieļauju, ka krāps. Briesmīga necieņa, nodevība un spļāviens sejā sev tik ļoti tuvam cilvekam, kurš tev uzticas..
Es divus gadus biju viena, divu gadu laikā ne ar vienu negulēju. Kāpēc lai gulētu ar citu vīrieti attiecību laikā? Man tas nav nepieciešams. Un ne es viena tāda. Un ja vēl krāpts vienas nakts sakarā ar kādu no kluba, vispar nesaprotami. Nevaru iedomāties ka tas ir - gribēt seksu ar kādu, kuru nepazīsti. Kur nu vēl esot attiecībās. :D
10.11.2017 19:34 |
 
Reitings 3521
Reģ: 25.06.2017
Ja racionāli paskatās uz visu to, ka ''man jau nu nevienam no visiem pazīstamajiem nav nekas tāds bijis'', tad tā skaitās attaisnošana un vēl rādītājs, ka pats esi krāpis. :D Tad jau varētu paziņot, ka visi šie izteicēji ir ar aizmālētām acīm un tikai negrib redzēt patiesību, kaut kādi naivie prāti - tas būtu tikpat rēcīgs apgalvojums. :D
Un ja Dionysus esot krāpis, vai sieva, vai kas tur bija, nu tad aizzzzziet, pieķērāmies tikai šim punktam un vairs nespējam izlasīt to, ko viņš raksta. Ģeniāli.
10.11.2017 19:59 |
 
Reitings 4298
Reģ: 29.01.2009
Dionysus, lasu Tavus komentārus un man Tevis tiktiešām ir žēl. :-(
Tas, ka jūs abi ar sievu esiet gājuši pa kreisi un tas jūsu attiecības ir tikai stiprinājis, ir superīgi. Vienmēr esmu uzskatījusi, ka attiecībās robežas jānosaka tikai tiem diviem cilvēkiem, kas veido attiecības, un nevis sabiedrībai.
Taču ja viss tiešām būtu tik labi un skaisti, tad Tu tagad necenstos turpināt savu ironizēšanu par sievietēm, kura tic skaistām un laimīgām attiecībām. Visa tā Tava ironizēšana un krāpēju attaisnošana ir tik nožēlojama un parāda vien to, ka neesi mierā ar sevi, savām attiecībām vai faktu, ka ir pāri, kuri spēj dzīvot bez krāpšanas. Un man žēl ikvienu, kurš savā dzīvē nav atradis tādu cilvēku, kurš norauj jumtu, kuru mīl un ciena līdz sirds dziļumiem un kura dēļ cilvēks pats kļūst par labāku cilvēku, ar kuru kopā kopīgiem spēkiem pārvarēt jenkuru šķērsli un ar kuru būt priekos un bēdās. Tiešām katram novēlu satikt savā dzīvē tādu cilvēku, jo no pieredzes saku - tās ir vienas no visbrīnišķīgākajām sajūtām, kādas cilvēks savā dzīvē var gūt.
10.11.2017 20:17 |
 
Reitings 1
Reģ: 19.08.2011
Es biju diezgan pārliecināta, ka ar neviens no mums nekrāps ( ne es, ne mans draugs), bet visas ilūzijas krita, kad pilnīgi nejauši uzzināju, ka esmu tikusi krāpta. Lai gan vienmē domāju, ka tādā situācijā šķirotos, bet cilvēks no sirds izrādīja, ka tā ir bijusi kļūda. Piedevu. Bet tagad tas vienmēr ir starp mums, traucē līdz galam ticēt.
Arī mans tēvs mammu ir kāpis, pie tam tad, kad bija stāvoklī ar mani, tas, manuprāt, ir nepiedodami.
Bet pozitīvi ir tas, ka zinu pārus, kuri tiešām nekad nav krāpuši un to nedarīs.
Un jā, zinu arī cilvēkus, kuri izskatās tik uzticami un labi partneri, bet īstenībā, mīl šad tad iet pa kreisi.
10.11.2017 20:24 |
 
Reitings 1249
Reģ: 10.08.2015
Jā, ticu, ka tā var dzīvot, neskatoties uz to, ka zināmi vairāki krāpšanas gadījumi tuvās ģimenēs/attiecībās.
10.11.2017 20:59 |
 
Reitings 23
Reģ: 14.05.2017
Pavisam noteikti ticu! Ja cilvēks tiešām mīl, tad neizjauks visu, nenodarīs pāri otram vienkārši seksa dēļ :)
10.11.2017 21:03 |
 
Reitings 3551
Reģ: 23.11.2012
Dionysus, lasu Tavus komentārus un man Tevis tiktiešām ir žēl.

Mūsu dzīve ir tāda kāda tā ir, ar kļūdām un veiksmēm. Mēs esam izgājusi caur grūtībām un problēmām un esam kopa jau vairāk ka 20 gadus.
Ja es agrāk nebiju drošs par attiecībām, tad tagad esmu. Viss kas ar mums ir bijis ir devis savu pieredzi un mācību. Ja mēs būtu bijuši savādāki ( pareizāki), iespējams jau būtu izšķīrušies.
Visa tā Tava ironizēšana un krāpēju attaisnošana ir tik nožēlojama un parāda vien to, ka neesi mierā ar sevi, savām attiecībām vai faktu, ka ir pāri, kuri spēj dzīvot bez krāpšanas.

Man ir forša ģimene, šogad nosvinējām apaļu kāzu jubileju. Mīlu un cienu savu sievu, gandrīz visu savu brīvo laiku pavadām kopā, ir lieli plāni nākotnei.
Es neironizēju, tiešām ticu ka var nodzīvot dzīvi attiecībās bez krāpšnās. Daudzi dzīvo pareizāk nekā mēs, lai izdodas.
10.11.2017 22:40 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
" Vakar, intereses pēc, arī ar savu vīrieti parunājos par šo - viņš uzreiz teica, ka krāpšanu attaisno tikai tie, kas paši krāpuši."
Un ko citu vinam bija teikt sievietei r ko ir kopa? :D Nee, nopietni.
Kad redzi cik sabiedriba paris mils, cubinas, kopigas milbildes, bet laika kad paliku pie viniem uz menesi, es atklausijos, ka virietis draudzeni apsauka bez iemesla, vazajas pa batiem, majas nak velu nakti, ta bilde pa dzivi veidojas pavisma cita. Gan jau kautkur ir kads kurs bus uzticigs lidz kapa malai, bet man ticamaka liekas iespeja ieklut lidmasinas avarija neka tadu sastapt.
11.11.2017 10:39 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
" pats dari, tad jā, šķiet, ka visi pārējie arī dara tāpat. Es, protams, saprotu, ka tas, ka es neesmu informēta par krāpšanas faktu, nenozīmē, ka Anna nekrāpa Jāni, jo varbūt krāpa, bet es to nezinu, bet jābūt taču kaut kādam iemeslam uzskatīt, ka krāpšana ir izplatīta parādība. Kāds ir krāpis savu sievu, guļot ar jums vai kā? Jums ģimenē, rados vai draugos ir bijuši skaļi skandāli krāpšanas sakarā? Vecāki ir viens otru krā"
Tad laikam vienkarsi nemani kas notiek apkart ne tikai draugu un gimenes loka, bet sabiedribaa kopuma.
11.11.2017 10:40 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Esmu vairákus gadus attiecíbás un man nav bijusi vélma krápt 2. pusíti (gan moráli gan fiziski).. Tápéc vien domáju, ka eksisté attiecíbas, kurás partneri ir uzticígi.. galu galá neesmu tik unikála.
Tiesa, piekrítu tam, ka krápsana aktívi norit visapkárt.. cilvéki jau pasi ar informáciju dalás.
11.11.2017 11:02 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Par to.. vai piedotu krápsanu.. 20 gados já, bet tagad domaju, ka tomér ne. Esmu saskarusies pagátné ar neuzticíbu.. pat, ja centies ar to sadzívot, kvalitáti tas krietni pasliktina. Man zél térét savu vienígo dzívi ar cilvéku, uz kuru nevaru palauties..
11.11.2017 11:22 |
 
Reitings 140
Reģ: 01.09.2016
Nekas nav mūžīgs..
11.11.2017 15:50 |
 
Reitings 2062
Reģ: 31.10.2015
Ja grib gulēt ar citu un nav vairs mīlestības , tad kur problēma izšķirties un tad gulēt ar citu ?
Tāpēc jā , es ticu , ka var nekrāpt , jo pāris var mierīgi sarunāt , ka guļ ar citu tikai tad , kad esošās attiecības izirušas .
11.11.2017 15:57 |
 
Reitings 5884
Reģ: 25.08.2013
Man gan šķiet, ka visvieglāk ir aiziet prom krāpšanas gadījumā tieši jaunā vecumā, kad vēl nav bērnu un/vai jūra līdz ceļiem. Bet 30+ gados, ja ir vairāki mazi bērni, kopīgi kredīti un ja vēl vienam vai otram ne pārāk stabils darbs, tad ir grūtāk - ir iespējams otro pusi šantažēt ar bērnu atņemšanu, alimentu piedziņu, kredīta nemaksāšanu un vēl visu ko. Principā tādā situācijā, ja tev nav atbalstošu vecāku, sava īpašuma vai tiešām laba darba, tad sakod zobus un ciet.
11.11.2017 17:06 |
 
Reitings 4298
Reģ: 29.01.2009
Man arī šķiet tāpat kā Daenersys1, 20 gados ir daudz vieglāk aiziet no partnera, kurš ir krāpis, jo tad visticamāk nekas nesaista un gandrīz visa dzīve vēl priekšā. Ja ir kopīga daudzus gadus izlolota māja, bērni, kredīti utt., tad lēmumu par aiziešanu ir daudz grūtāk pieņemt.
Diemžēl arī manā ģimenē tētim ir bijusi cita sieviete un mamma neaizgāja tikai tāpēc, ka visu dzīvi bija veltījusi bērniem, atstājot novārtā savu karjeru un viņai gluži vienkārši nebūtu kur iet un būtu ļoti grūti sākt dzīvi no nulles :-/
11.11.2017 18:14 |
 
Reitings 3897
Reģ: 01.01.2017
Pirmkārt, cik ir nācies dzirdēt, tad tieši vīrieši ir tie, kuri ir galvenie krāpnieki un tā nebūt nav.
Otrkārt, nav īsti saprotama kur ir tā robeža kur sākas krāpšana. OK, fiziski izdrāzt kaimiņieni tiešām skaitīsies ka krāpšana. Bet ja vīrietim ir virtuālais sekss ar sieviete, tad tā arī ir krāpšana? Un ja vīrs pārgūļ ar citu vīrieti vai sieva pārguļ ar citu sieviete, tas arī skaitīsies ka krāpšana? Ja vīrietis pārguļ ar seksa robotu/lelli, tad kā šo te variantu skaitīt?
Treškārt, a ja nu cilvēks biseksuāls un "tusēt" ar abiem dzimumiem viņam ir norma.
Ceturkārt, ja partneris ir tāds:

Tad nevajag brīnīties ka otrs partneris lūkojas pēc citas/-a.
Vakar, intereses pēc, arī ar savu vīrieti parunājos par šo - viņš uzreiz teica, ka krāpšanu attaisno tikai tie, kas paši krāpuši.

Nekad nesaki nekad. Būtu čalis dabūjis kaut reiz sev par partneri "ledus karalieni", sāktu ātri vien dziedāt citu dziesmu. :-D
11.11.2017 18:48 |
 
Reitings 4628
Reģ: 06.07.2013
Praktiski uz to raugoties, protams, 20 gados attiecības pārtraukt vieglāk. Bet tur ir citas vecumam raksturīgās problēmas, parasti no sērijas "BET MAN IR JŪTAS!!!" :D :D
11.11.2017 18:50 |
 
Reitings 4628
Reģ: 06.07.2013
xanax, tev klasisks latviešu vīrieša™ skatījums uz šo lietu - tipa filozofēt riņķī un apkārt, mēģināt izdomāt kaut kādu universālu krāpšanas formulu un vadlīnijas, tikai ne pajautāt savai sievietei, ko viņa par to domā :-D Ar sievieti var sarunāties, un, ja viņai jautā, tad viņa arī pastāsta, kas viņai ir pieņemami un kas nē. Nākamais solis ir ar to rēķināties, ja reiz esi ar viņu attiecībās.
Kas attiecas uz ceturto punktu, varbūt nevajag būt kopā ar sievietēm, ar kurām seksuāli nesaskan? (t)
11.11.2017 18:55 |
 
Reitings 4628
Reģ: 06.07.2013
Un vispār arī seksuālā joma ir tāda, kurā daudz ko var atrisināt ar runāšanos un atklāšanos otram cilvēkam, tikai nez kāpēc reti kurš to mēģina darīt. Tā vietā šļūc pa kreisi, lai atkal uz mirkli sajusto to "saķeršanās" un seksuālās pievilkšanās sajūtu. Bet problēma jau ir krāpējā, kurš nespēj izrunāt un atrast risinājumu problēmām vai arī atmest ar roku, kad nekas vairs nav glābjams. Ne jau tajā, ka kāda pēkšņi ne no šā, ne no tā ir kļuvusi par aukstu zivi, kaut attiecību sākumā tāda nebija.
11.11.2017 19:00 |
 
Reitings 2829
Reģ: 06.07.2010
Var, bet nedomāju, ka tas ir to daudzo gadu garumā viegli. Es nedomāju, laikam, ka "Ja mīl, tad nevar nokrāpt nu nekad". Man liekas, ka mīlestība ir sarežģītāka tēma. Sevišķi, ja abi mīl viens otru un ir kopā 10, 20 vai vairāk gadu. Ne velti ir teiciens "Mīli otru, pat brīžos, kad Tev šķiet, ka Tev otrs nepatīk." Es domāju, ka attiecības pieprasa daudz upuru (ne jau obligāti jākrāpj, bet lai attiecības uzturētu ir daudz jāupurē - savs raksturs jāpamaina, varbūt dzīves vieta jāmaina, vēl kaut kas, vēl kaut kas...) un ik pa laikam var tās krīzes uznākt, kad liekas, ka nav jēgas vairs palikt kopā. Loģiski domājot, kad cilvēks jūtas sūdīgi, ir piem. finansiāla krīze, nu gadās, lai arī cik jocīgi neliktos, ka viņš to pēdējo naudu notriec dzeršanā vai vēl kaut kur izmisumā. Domāju, ka līdzīgi var būt attiecībās tajos krīzes brīžos. Prieks, protams, ja var izturēt tos momentus un noturēties un atkal viss labi, jauki turpinās. Bet dzīve ir dzīve! Es nedomāju, ka mīlestība baaigi atvieglo dzīvi. Ja esi vientuļš - ir savas vientuļnieka problēmas:-D, esi attiecībās - citas, bet attiecību problēmas 100 un viena.:-P
11.11.2017 20:17 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (4)