Caur ērkšķiem uz...

 
Reitings 200
Reģ: 11.11.2016
Jauns raidījums STV:-) Kādas domas par šo?
19.10.2017 22:26 |
 
Reitings 77
Reģ: 05.11.2017
Anetes stāsts šausmīgs.... Par Lieni arī skumji palika.
05.10.2018 14:17 |
 
Reitings 116
Reģ: 30.01.2014
Bet labi, es esmu izņēmuma gadījums no visām meitenēm, un grūti pielāgojama, un izprotama.
Bet Runājot par pārējām meitenēm. Es noteikti nederētu Ērkšķiem, un mani tur neviens nepiedāvātu piedalīties, ja es lūk nebūtu transseksuāls. Man ģimenē nekādu problēmu, narkotikas neesmu lietojusi, un pat trakākā dzēruma pakāpē mani nepierunāsi pat zālīti uzpīpēt.
MEITENĒS!!!! Es jum tiešām saku, viens ir redzēt ekrānā, un kas cits saskarties dzīvē ar meitenēm, kurām bērnība traģiski izvērsusies. to nevar aptvert, to nevar iedomāties un saprast ar parastu standarta saprātu, ja esi augusi normālā ģimenē.
Es visu nesagremoju no man dotā, lai gan intelektuāli es neesmu no vājām personām, jel pretējā gadījumā manis sen jau nebūtu. Jo vājie transeksuāli viennozīmīgi beidz dzīvi ar pašnāvību, jo nespēj dzīvot. Skumji bet fakts. Bet es pat apbrīnoju meitenes ar kurām es piedalījos pirmos ērkšķos, tagad daudzas zinu arī no 2 ērkšķiem, kur vēl traģiskāki stāsti daudzām.
Un to es jums rakstu, ar domu. Nevērtējiet visu pēc savas skalas. Televīzija nespēj pat aptvert visu, kā tas realitātē izskatās, tikai pašu mazumiņu apkopo. Sodīt, nozākāt ir viegli, it sevišķi ja slēpies aiz avatāriem, un anonīmiem komentiem. Un kas cits ja pārkāp sev, un izej ar savu problēmu publiski. Un tas viss nomaļ nenozīmē ka tās ir tikai tādas vīzdegunes kuras vēlas paafišēties, lai gan protams kāda tāda ar māk iezagties projektā. Bet nospiedošais vairākums meiteņu piedalās tikai un vienīgi kā pēdējā glābiņa meklējumos, un tiešām vēlas beidzot ko manīt savā dzīvē
Un es protams saprotu, ka no malas skatoties, var daudz gudru padomu dot, un nozākāt, ka oo jeee, slinka, nevēlas. bet atvaino, viņas pasaule krietni atšķīrās no tavas. Un uztvere protams. Nevar salīdzināt to, ar jebkuru, kura ir augusi normālā ģimenē. Nu un protams ir izņēmumi, ir kuras mācējušas izrauties ar saviem spēkiem no visa šī. Bet tur jau tas joks. Mēs neesam ražoti fabrikā. Un pasauli mēs neuztveram vienādi kā roboti!!!
Un starp citu, ja kāda domā ( stapr citu kā man ir minējuši arī dzen) Ka es te iestājos, jo man jel kā maksā, vai esmu uzpirkta.
Haaa, man jums jaunumi. Ja kas es esmu viena no tām, kura ir pat apvainojusies pie sevis uz to, ka dažādas iespējas tiek piedāvātas visām citām meitenēm, bet ne man. Lai gan man pat ir kādas jau esošas iemaņas piedāvātos darbos. Un es pat esmu viss labākā kandidatūra. Bet nē, piedāvā un vel kādu , kurai ne interese, nedz zināšanu kādu. Oi kā tas vienkārši besī laukā!! Bet tai pašā laikā, pamēģiniet tik pieskarītes Aijai vai Santai, apēdīšu bez sāls, un piedevām.
lai vai kā redzamā veidā man nav nekas ko es varētu parādīt un ar ko lepoties. Un lai jūs varētu pateikt ka jā, Linda ir ko guvusi redzami no projekta.
Bet ir fakts, ja es pirms ērkšķiem sevi situ, visādi morāli iznīcināju. Tad tagad ar tādām muļķībām pēc projekta es vairs nenodarbojos, pat kad man spārnus apgrieza februāra vidū, es nokritu, bet tas nebijā tā, kas būtu noticis ar to mani kāda es bīju iepriekš.
Es vienkārši iestājos šī projekta pusē, jo es labi apzinos, ka ja kaut 1 no meitenēm tiek uz kājām. Tas ir daudz vairāk kā jel kurš Latvijā veidotais projekts, uz doto momentu spēj dot nelaimē nonākušām sievietēm. šeit viss ir reāli, nevis tik uz papīra, birokrātiskās rindas kārtībā.
02.10.2018 02:02 |
 
Reitings 116
Reģ: 30.01.2014
Nu jā, par manīm lai pateitku, sanāks pārāk gari rakstīt, nogursiet. Bet nu jā, es esmu dikti neapmierināta par sevi, bet kā minēju, pārāk gari jāapraksta. Nevainoju nevienu citu, jo pati vel nesaprotu, vai nu tiešām es esmu ko palaidusi garām, un vel neizprotu pareizi, vai tomēr attieksme tāda amizanta pret tādām kā es. Jo šis gads man iesākās tiešam spārnos lidojumā, bet tos man apgrieza februāra vidū, un principā jā, sabruku, un tik tagad sāku attapties. Bet tas šā vai tā nav attaisnojums man. Laikam man vajadzētu vel vienus ērkšķus. :D Bet nu visnotaļ, tur tiešām daudz un ļoti daudz ko sabāž galvā, tik saspiestā laikā, atkarīgs tikai cik spēsi apstrādāt, un vai vēlies to darīt.
Bet nu kā te viena minēja par anketām un CV.
Mana darba karjēra ir šāda.
Sāku kā elektriķu mācekle, un beidzu ar 5 kategorijas elektriķa statusu, turklāt pārlecot 6stai un uzkāpu uz automātiķa amata, kas jau krietni sarežģītākas un zinošākas prasmes par vienkāršu elektriķi prasa. tad sāku Matīsu tirgū tirgot puķītes, Un pat Vīja Artmane prika tieši no manis puķu pušķus. Bet savu tirdzniecības karējru beidzu kā tirdzniecības menedžere, nu jā, lai gan tajos laikos vis vīriešu dzimtā, bet nu jā tas bija galapunkts kad sabruku. Bet arī tad tiku klubā "Purvs" sāku kā apkopēja, tad vel dejotāja, turpinājumā vel apvienoju, sekretāre, bārmene, officiante, trauku mazgātāja. Ko tik nepaspēju!! Bet nu jā, tā manā mūžā bija pirmā un vienīgā vieta kur officiāli šeit latvījā strādāju kā sieviete. Un vide kur pret mani adekvāti attiecās. Neskatoties uz visiem maniem kompleksiem, man tur un tikai tur nebija bail, bet neliekuļošu. Es noteikti neatļāvos atklāti pateikt ka esmu transseksuāls arī tad un tur, klubā visiem.
Un seksa partnerus jebkura dzimuma es varēju saskaitīt uz vienas rokas pirkstiem vel savos 45 gados. lai gan šova laikā paziņoju ka es saskaitīt nevaru, lai gan ar eskortu nodarbojos toreiz tikai nepilnus 2 gadus.
Tad ko, no anketu viedokļa, viss, es vairs neesmu cilvēks, intelekts zem katras kritikas, vārdu sakot, nekam nederīga un norakstāma, neadekvāta pie sienas liekama!?
Oi cik gari finālā sanāca. :D
02.10.2018 01:17 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Domai piekritu, man ar tu simpatize!! Bet uz dazqm citam tur dusma..ka var laost Inga spejas garam..Sintiju visipar nolamat vajadzetu..bet lai paliek
dzive to izdaris labak par mums
8-)
02.10.2018 00:51 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Par yevi ta pat neiedomajoa, jo neko jau nemainiji
Allai maja gab ar jau ba daks ka vienmer..par sintiju
Nu zin tik daudzi visu vinai dod uz paplates bet redz par grutu vinai. Vinas vieta nevar cits iet un darit!
02.10.2018 00:49 |
 
Reitings 116
Reģ: 30.01.2014
Sapratru! :) Super, un godīgi sakot, pat loti gribētos ar tevi iezīties reāli. :D
Interesants cilvēks esi. :)
Bet nu tomēr kopsummā, izsaki savu domu, par ko iepriekš rakstīju. Piekrīti tomēr man, vai nē, ja apdomā? :)
02.10.2018 00:48 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Bet man tads darbs! Un ir lietas ko zinu bet nestastu jo nu nevar! Zinu pat smalkak
Bet. skalii labak ne.......
02.10.2018 00:44 |
 
Reitings 116
Reģ: 30.01.2014
Rīdzeniece !!! Man fascinē tava spēja uzzināt tik daudz. Tiešām apbrīnoju tevi!! :)
Es pat nezinu tik daudz kā tu, lai gan pēc būtības es uzskatu ka esmu pietiekami informēta par visām 1 ērkšķu meitenēm. Bet šad tad uzrauju ka pat tu zini vairāk par mani. :D
Bet lai nu kā, es tomēr gribu oponēt tev. Esi vīlusies šova dalībniecēs? Nu jā, es pati sevī ar esmu vīlusies, bet, tomēr viens bet. Man tāds jautājums tev.
Kas labāk, nebūtu šī šova bijis, visas desmit būtu tur pat kur bija, vai tomēr pateicoties šim šovam vismaz kāda visnotaļ ar ļoti redzamiem panākumiem. Viss mazāk par kuru dzirdēts, Alla, beidzot sapratusi ka ir cilvēks, nevis tikai darba mašīna, atradusi darbu ar normāliem darba laikiem, plus visam tam, uzfilmējusies, pie tam galvenajā lomā mākslas filmā. Un cik zinu, tad tas tikai iesākums, un pirmā filma.
Vai tad tas neko tiešām tavuprāt nenozīmē, un nebija tā vērts, ka pat viena tik krasi varēja mainīt savu dzīvi? Tiešām būtu bijis labāk ja tāda šova nebūtu, un viņa joprojām būtu kūlusies kā iepriekš.
Vai tiešām pat ja tikai viņa tika uz ceļa, šovam nulle vērtības?
Oki, Laima otra. Bez Ērkšķiem kur būtu tur arī atrastos, bet par to jau tā pat daudz zināms. Tevis nopeltā Sintija, skaidrā būtu labi ja mēnesi gadā, nevis kā tagad daudz maz jau sabalansētāka statiska. Un kādi mēģinājumi ko uzsākt, jā protams, nesanāk, klūp. Bet tomēr kaut kas meitenes dzīvē notiek, un nav nekur iekalts, ka nekas nemainīsies viņas dzīvē. Vienkārši viņai pierāpo lēnāk. Un tā varu turpināt, par citām meitenēm, un jā, citām protams vairāk kritumu, bet nevienai nav tas pats kas bīja pirms šova. Kurai iespaidīgākas, kurai mazākas, bet izmaiņas un dzīves uztvere mainījusies vismaz kā minimums 80% meitenēm.
Vienkārši mēs esam redzamākas, jo esam atļāvušās maskas nomest, un atklāti pateikt ko par sevi. Mēs neslēpjamies aiz avatāriem, vai anonīmiem komentāriem. Domāju jūs visas šeit esat Delfi komentārus lasījušas. Neesat pamanījušas faktu, ka vieni 70% komentētāji vispār savā domāšanā un izteicienos ir daudz daudz pagrimušāki un pat nespēj turēt līdz viss vājākam Erkšķu posmam.
02.10.2018 00:30 |
 
Reitings 77
Reģ: 05.11.2017
Rīdziniece, pasaki konkrētāk. Interesē par kuru, kurām tu runā.
30.09.2018 16:23 |
 
Autorizēts lietotājs10 gadiPatīkModerators
Reitings 10495
Reģ: 29.01.2009
Nē, nu protams, labāk savu nevēlēšanos strādāt attaisnot ar slimību, kas netraucē strādāt, un saņemot pabalstus sēdēt ar vietējo šlaku uz soliņa, pļumpejot kārtējo aliņu (kas kā par brīnumu diabētam galīgi netraucē) un dziedāt, ka viss slikti.

Jaestades, ar vietējo šlaku uz soliņa sēdēja Viktorija, nevis meitene, kurai diabēts. Tā sēdēja zālītē un ar zāles kumšķiem baroja vistas (t)
Es īsti nesapratu, kas par bēdu bija vecākajai no skaistās uzvarētāju trijotnes.
30.09.2018 14:46 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Lv ir maza. Kursu pasniedzeja laba pazina sadarbijas ari ar socialo darbonieci bet ja civeks pats ozlemj nemacities,un pazaudet dzivokla rindu nu tad neko..to ka ozmeta no darba citu par dzersanu redzeju..:-P
30.09.2018 13:57 |
 
Reitings 77
Reģ: 05.11.2017
Kā Tu tik labi zini, kā pagājušā gada dalībniecēm iet?
30.09.2018 13:51 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
http://www.nva.gov.lv/index.php?cid=446&mid=619 personām ar invaliditāti no 2018. gada 30.augusta līdz 14.septembrim jāpiesakās NVA filiālē, aizpildot pieteikumu.
ir ari nva kursi,maksā stipendiju ES fondi
bet vieglak cikstet
30.09.2018 13:37 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Makslas muzejs nesen gan vel joprijam mekle zales uzraugus. Alga maza bet stabila. Fiziski viegli. Un gan vel daudz tadu darbu...
30.09.2018 13:05 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Bet viena sova dazas Val ces virs tacu macija ka iegut pabalstus un ka ta jadara..un stradat ta ari ta danq neaizgaja attaianojumu atrada. Kad vinneja otra sova naudu puemais ko ar tuksu ledusskapi vecis izdara GRIBU TETOVEJUMUUUUUU..
30.09.2018 13:00 |
 
Reitings 948
Reģ: 18.06.2018
un gaidit kad pasnieva uz paplates un slinkot! Pat sevo cilvecigi sakopt slinkas
Tieši tā, izvēlas vieglāko ceļu - nekā nedarīšanu, atkarības un nedomāšanu.
30.09.2018 12:59 |
 
Reitings 948
Reģ: 18.06.2018
Nav attiecīgu piedāvājumu un nestrādā.
Te nav Ļeņina laikmets, piespiedu darbs EU netiek atbalstīts]
Nē, nu protams, labāk savu nevēlēšanos strādāt attaisnot ar slimību, kas netraucē strādāt, un saņemot pabalstus sēdēt ar vietējo šlaku uz soliņa, pļumpejot kārtējo aliņu (kas kā par brīnumu diabētam galīgi netraucē) un dziedāt, ka viss slikti.
Un vispār jau nevis darbam ir jāskrien pakaļ cilvēkam, bet cilvēkam ir jāmeklē darbs.
P. S. Un vispār jau tā nekā nedarīšana un nedomāšana tieši nāk no Padomju laikiem.
30.09.2018 12:57 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Un vel vinam visam tendence vainot visu pasauli ne sevi..un gaidit kad pasnieva uz paplates un slinkot! Pat sevo cilvecigi sakopt slinkas
30.09.2018 12:43 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Neskatos..lielaka dala ta ari neko nemainija dzive pagajisa sova damas. Daza bastoja kursus, neizgajaa prajsi un lidz ar to kursu vadiba atskaitija un profesiju neapguva. Dzivokla rindu pakasa..redz pofigs. Tagad stavokli un ]krizes centra atkal gaida ka citu iz paplates visu pasniegs. Otra fzetsabss del pakas darbu. Un tada stila..bezjedzigi
30.09.2018 12:41 |
 
Reitings 1093
Reģ: 05.09.2018
Jestades, manuprāt tu pati murgo, iedomājoties, ka šis forums ir Tavs privātīpašums.
Otrkārt, komunisms sen ir pagājis.
Kapitālismā darba iespējas nosaka Darba Tirgus pieprasījums un piedāvājums.
Nav attiecīgu piedāvājumu un nestrādā.:-)
Te nav Ļeņina laikmets, piespiedu darbs EU netiek atbalstīts.
30.09.2018 12:40 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (1)