Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Caur ērkšķiem uz...

 
Reitings 200
Reģ: 11.11.2016
Jauns raidījums STV:-) Kādas domas par šo?
19.10.2017 22:26 |
 
Reitings 82
Reģ: 11.10.2019
Šī trešā sezona tik ļoti nenotur interesi kā otrā sezona. Otrajai sezonai pielipu jau pēc pirmajām minūtēm. Dalībnieces nav tik kolorītas šoreiz, trūkst tādas kā Alīna, Una, Liene.
22.10.2019 21:25 |
 
Reitings 686
Reģ: 06.02.2016
bet vismaz viena ir stradajusi eskorta no dalibniecem
22.10.2019 16:24 |
 
Reitings 40
Reģ: 22.10.2019
Man nepatīk šī sezona. Noskatījos garām ejot trīs sērijas, vairs neskatos. Nezinu kāpēc nepatīk. Nepatīk un viss. Kautkā sajūta kā jebkuru citu prastāko šovu skatoties. Kaut kas emocionāli nepavelk nemaz. Es pat nevaru saprast kas man nelatīk.
22.10.2019 15:38 |
 
Reitings 2
Reģ: 15.11.2018
Man vairak besi liela Laila
22.10.2019 14:53 |
 
Reitings 471
Reģ: 17.12.2012
Nu nereāli kaitina abas Lailas
22.10.2019 10:38 |
 
Reitings 2
Reģ: 15.11.2018
Sveiki. Ka jums 3 sezona?
15.10.2019 11:43 |
 
Reitings 2520
Reģ: 30.01.2017
No visas sezonas šovu skatījos apmēram pusotru sēriju, tāpēc detaļās grūti spriest, tomēr mani aizķēra te pieminētie Bukuma komentāri par socdienestiem.
Atnāk jau kuro reizi mamzele uz dienestu un gaida, ka viņu ar atplestām rokām gaidīs kā vecu draudzeni? Pareizi sapratu? Ko tādu var pielīdzināt ātro izsaukšanai, lai tie atved slimnieciņam ibumetīnu. (t) Uzskatu, ka šie dienesti ir domāti ārkārtas situācijām, nevis ikdienas vizītēm priekš dīkdieņām.
30.12.2018 12:49 |
 
Reitings 842
Reģ: 17.12.2018
Man pēdējā sērija izraisīja vilšanos
Man gan nē, jau no paša sākuma varēja redzēt, ka ne jau problēmas un atkarības vainīgas, bet pašu slinkums un nevēlēšanās kaut ko darīt. Tur lielākā daļa it kā ir pieaugušas sievietes, bet uzvedās kā tīņi. Visas tās izdarības tajā mājā un bērnišķīgā riebšana viena otrai neliecina par nobriedušām personībām.
30.12.2018 10:42 |
 
10 gadi
Reitings 1207
Reģ: 29.01.2009
Es būtu laimīga par ceļojumu, par darbu pie Mūrnieces. Viss tiek ielikts rokās, bet to nenovērtē. Zinu arī vienu sievieti kurai ir vieglāk sēdēt mājās, žēloties, bet neizmantot iespēju, kad viņai palīdz, lai viņa varētu uzlabot savu dzīvi. Gaida, kad ieliks ar karotīti. Tāpēc arī skatoties pēdējo sēriju biju vīlusies. Turklāt man arī nav gājis viegli dzīvē. Piedzīvota vardarbība, vecāku alkoholisms. Bet es ļoti novērtēju, ka neesmu nekāda atkarīgā. Man ir izglītība, turpinu vēl izglītoties. Man dažāda darba pieredze un man ir superīgs vīrs. Es ļoti novērtēju to, kas mani un ko varu sasniegt. Varbūt dažreiz gribas vēl labāk. Bet arī tagad ir ļoti labi. Kādreiz es klausījos, ka mana mamma būs zem tilta, bet es būšu ielene. Man ļoti paveicās, ka spēju novilkt vecās kurpes. No malas neviens ne pateiktu ka dzīvojusi esmu badā un t.t.
30.12.2018 09:48 |
 
Reitings 689
Reģ: 05.08.2017
P.S.Un kas tas par sviestu, ka raidījumā tik konkrēts un izcelts moments tika atvēlēts Bukuma naidīgajiem un sulīgajiem izteicieniem pret sociālo dienestu attiecībā uz to, ka Monika kā 3 bērnu māte ir šī dienesta regulārā uzraudzībā?? Nešaubos, ka viņa savā būtībā ir labs cilvēks, mīl savus bērnus tāpat kā daudzi narkomāni. Bet tev tiešām šķiet, ka mātei, kura ''sēž'' uz smagajām narkotikām, lai aizmirstos un dzīvo kopā ar mazgadīgiem bērniem, kuri paši par sevi nevar parūpēties (jo ir garīgi invalīdi), nebūtu jāatrodas socdienesta redzeslokā?
30.12.2018 02:07 |
 
Reitings 689
Reģ: 05.08.2017
Man pēdējā sērija izraisīja vilšanos. Negribu izklausīties pārāk negatīva, bet laikam nesanāks. Līdz tam ar interesi sekoju līdzi šovam, turēju īkšķus par šīm sievietēm - tīri cilvēcīgi un arī tāpēc, ka mani vienmēr interesējušas sociālas problēmas un neviendabības sabiedrībā.
Bet tad, kad sapratu, ka neviena no viņām īsti nav pakustinājusi savu paka*u, lai izmantotu balvas, kuras viņām nolika uz paplātes... Ok, bezmaksas lielie bonusi - jauni zobi un redze bija cieņā, bet pārējās balvas, kas bija kā makšķere, lai uzsāktu veiksmīgu dzīvi ilgtermiņā, tika necienīgi izmestas mēslainē. Monikai pat uzdāvināja automašīnas tiesības, kurām daudzi studenti ar grūtībām krāj naudu, bet tās arī viņa pat nejaudāja nolikt? Tas pats ar Minesotas programmu, kas LV netiek visiem apmaksāta, un daudzi atkarīgie Monikas vietā būtu pateicīgi par šo iespēju. Viņai vienalga. Unai piedāvāja garantētu darbu iecerētajā profesijā, bet viņa pirmajā dienā aizskrēja prom. Laikam neviens to nefilmēja, tāpēc džusei nebija motivācijas saņemties un rīkoties kā pieaugušam, saprātīgam cilvēkam. Labāk turpināt sēdēt mājās un ēst čipsus.
Un Viktorija arī... 3 dienas pastrādāja un aizskrēja prom. Laikam domāja, ka darbs veco ļaužu mājā nozīmē sēdēt krēslā kājas gaisā pacēlušai un algu pelnīt par savu skaisto smaidu. Vai tos fotokursus vispār izgāja?
Kopumā nebija nekā iedvesmojoša. Ok, neapšaubu, ka šova producenti un vadītāji projekta laikā ļoti sadraudzējās ar šīm sievietēm, redzēja, kā viņas atveras, kā sāk vairāk iemīlēt sevi, UN tāpēc vairs neredz objektīvu ainu, BET galu galā... kas viņu dzīvēs apzināti pašattīstošs notika realitātē pēc tam, kad filmēšanas kameras pavisam tika izslēgtas, un dzīve atgriezās ierastajās sliedēs?
Un tas Viktorijas un Monikas ceļojums 1000 euro vērtībā, ko viņām uzdāvināja... tik neapmierinātas, tik nepateicīgas, un pat smagi sastrīdējās. Daudzi cilvēki Latvijā būtu pārlaimīgi par šādu iespēju.
Un kāpēc neparādīja, kā viņas izmantojušas daudzās citas balvas? Un pat ja tās nav pārdotas, ieķīlātas vai atdotas, tikuntā škiet dīvaini no raidījuma producēšanas un montāžas viedokļa. Ok, tas neattiecas uz Aneti, kura izņēma Alīnas kursus. Malacis. Un arī Alīnai žetons par to, ka iet strādāt un kaut ko dara!
Kopumā neatstāj sajūta, ka šis viss tomēr ir bezjēdzīgi. Ne kāda no viņām īsti strādāt grib, ne cīnīties un attīstīties. Vieglāk ir sēdēt mājās, kunkstēt par savu nelaimīgo dzīvi un kompleksiem, un bonusā vēl sociālo dienestu redzeslokā būt. Bet tie kompleksi un sūdīgā dzīve jau sāk uzlaboties tieši tad, kad pats pieceļ savu dibenu no dīvāna, ej cilvēkos, daries, pierādi sevi, audz kā personība... Pēdējā sērijā tādu velēšanos vairs nenolasīju.
30.12.2018 01:42 |
 
Reitings 842
Reģ: 17.12.2018
kapec gan nevaretu tur iet
Tāpēc, ka tur jāstrādā. :-D
30.12.2018 00:15 |
 
10 gadi
Reitings 2341
Reģ: 05.08.2010
es ari biju soketa par Viku. Tac maxima un rimi vienmer vajag pardevejas, kapec gan nevaretu tur iet
29.12.2018 22:03 |
 
10 gadi
Reitings 40
Reģ: 23.03.2011
Noskatījos pēdējo sēriju un pārņem divējādas sajūtas. No vienas puses, prieks, ka visas smuki sapucētas, bet no otras puses katrai kāda atruna un iemesli, kāpēc nemaina dzīvi attiecībā uz darbu. Te visu ielika rokās, vajadzēja tikai saņemties un darīt. Vislielākais sarūgtinājums par Viku. Iemetu acis FB profilā un redzēju, ka meklē darbu, bet tad tas neder, šis neder utt. Skumji.
Linda, Tu gan esi zelta cilvēks, nopietni! Es ceru, ka Tu kaut vai ar savu klātbūtni palīdzēsi Vikai nostāties uz kājām! Sapurini viņu! Lai Tev pašai arī veicas!
29.12.2018 20:22 |
 
Reitings 18
Reģ: 02.01.2018
Noskatījos pēdējo sēriju, nedaudz skumji, ka smukas jau visas sataisītas, bet reāli neko īsti nedara. Aizgāju 1 dienu uz darbu, apbimbājos. Aizgāju 3 dienas uz darbu, nepatika. Ok, Alīna strādā, malacis. Anete ķer visu, ko var, arī ok, kaut kas jau noderēs dzīvē. Biš šoks bij par "tālo" braucienu no Tukuma uz Rīgu...wtf, citi uz darbu katru dienu tālāk braukā gadiem!!! Bet nu jebkurā gadījumā forši, ka ir tāda Linda, kur piemesties ;) ak jā, vēl pozitīvais, ka uz Rīgu pārcēlušās dažas,tomēr lielākas iespējas un vides maiņa.
Atradu Daigu fb, lai paskatītos jaunākās bildes, bet pārsteigta biju par ko citu - uzdāviniet man skaistu smaidu ziemīšos! Uzdāviniet! Man nez kāpēc ir pašai jākopj zobi un jāstrādā, lai samaksātu zobārstam, bet te - uzdāviniet! Jā, Ziemassvētki ir dāvināšanas laiks, bet šis posts kaut kā vairāk sadusmoja, nevis radīja vēlmi palīdzēt.
29.12.2018 15:22 |
 
Reitings 116
Reģ: 30.01.2014
Beidzot noskatījos 14 sērīju!!! Nu jā, otrā sezona!! Beidzās!? Tika ātri!!!?
Ārprāts, kā laiks lido!!!
Scandinavian izlasiju tavu komentu aptuveni pusstundu pirms ceturtdien sākās 14 sērijas pirmizrāde. Pie sevis nosmējos. Redz kā viņai zemapziņa strādā, nu kā juzdama ka arī mēs no pirmiem ērkšķiem bījām uzaicinātas. Protams visas diemžēl ierasties nevarēja, bet nu jā, mums tas pašām bija pārsteigums, ka mūs uzaicināja. Un vel jo vairāk bijām, mēs bijām vienkārši pārsteigtas, ka mūs pat sapucēja, gan meikaps, un frizūras!! Kārtējo reiz paldies UnaStyle study. Mani jau protams grūti pārsteigt, jo kā likums, tādu kā es smuki sapucēt, hmmm..... ja godīgi, reti kad izdodas. Bet WOW!!! Man patika!!
Man vienmēr ir paticis vienkārši dot sevi meistara lidojumam, neiejaucoties, jo pretēji, ja es komentēšu kā es gribu, un ko, tad neko nekad jaunu es sevī neieraudzīšu, un jums mīļās meitenes. Ja tiekat speciālistu rokās, nu nebaidāties atdoties viņu redzējumam. Jā tas var būt sveši tev, toties tu redzēsi, ka tu vel vari izskatīties. :) Bet nu tas ir tik tā, mana rekomendācija. Jo es sevi arī dzen uzskatu, un ne reizi jau esmu pierādījusi sev, un netikai, proti gan iepriekš šaur
akā un ne publiski, ka meitenes kuram uztaisu meik-up uz kādiem pasākumiem, tai skaitā arī pat Elitāriem, man atsauksmes ir bijušas tikai pozitīvas, un viņas par meik-up ir saņēmušas tikai komplimentus, un jautājumus, kurā salonā ko tādu ir veikušas. :) Nu jā, biku palielījos. Bet kas gan kaķim asti cels ja ne pats kaķis :D Bet šis ir arī liels kompliments UnaStyle Study. Jo redziet cik augstās domās esmu par sevi, bet mani tur pārsteidza. :) Lūk vispār jau tas reālais, ko vēlējos izteikt. :)
Alina!!! Atvaino, bet ja neesi informēta pietiekami. Tad lūk, Daigai meikapu, pričeni un pat fotogrāfēju es, turklāt tad mums vel nebīja iegādāts attiecīgs apgaismojums, tikai un vienīgi Vikas fotoaparāts, no kura es neko, nesapratu, un es personīgi fotografēju. Jo jā, toreiz mēs steidzāmies, jo gribējām piedalīties Somijas un Latvijas kopražojuma māksla filmas masu skatu scēnā, filmā kura bija ar tematisku raksturu, un proti, BDSM. Kurā starp citu mēs ari izgājām castingu un piedaljamies. Ļoti emocionāli bagāta, un jauki pavadīta diena, neskatoties uz šādiem tādiem neierastiem skatiem. Baroja mūs ideali 3x dienā, plus 40 eu honorārs, jo fimēšana notika no 9 rītā līdz 9 vakarā. Salīdzzinot ar manu vasaras pieredzi A. Gaujas filmā "Nekas Mūs Neapturēs" kur man bija pirmā pieredze masu skatu filmēšanā. Nu jā honorars 0,- un ēšana tik kad reāla filmēšana. :D Labi jokojos, bet nu tuvu tam. Lai gan atmiņas man viss patīkamākās, jo tiešām bija forši, tur pat vai kā barikāžu laikos, visi draudzīgi, smaidoši, un optimisma pilni. Vārdu sakot Alina mana mīļā saulīt, atvaino, tu matus apgriezi, tapēc kā modele tu zaudēji interesi, tāpēc mēs abas izvēlējāmies Initu. Bet lai vai kā. Galu galā Ziemassvētki, un gadu mija, tāpēc šai laikā vēl viens otram tikai labu. Tāpēc tev noteikti novēlu tavu personīgo sapņu piepildīšanos, attiecībā par sevi. Noteikti ceru un vēlu tev, tavu fanu pulkam pievienoties ne tikai "TV piiii" cienītājiem, bet arī dzen citu interešu pūļiem. Un nākošo gad kad satiksi mani, būtu super ja dzirdētu kaut ko tādu, kā no 80 gadu anekdotes. Čau Lindočķa мая розачка, шас как тебе занарцисую, так осеренещся!!! Un mēs abas paņirgism labi!! :)
Monikā!!! apsveicu tevi ar pirmo vietu, bet atceries. Show ower, begining real life!!! Nesapinies sauļuk, un visu to jaukāko tev. :)
Liene, visu cieņu, pēc 14 sērijas es beidzot spēju atkal uz tevi palūkoties ar siltu smaidu, nevis šermuļiem pār kauliem. Un WOW, tu skatījies, turklāt secinājumus esi veikusi. Man preiks par tevi!! Visu cieņu tev!!! Un protams visu to labāko tev un tavai tiko nākušai pasaulē atvasītei!!! :)
Meitenes, Otrie ērkšķi!! es atvainojos ka katrai ko neizteicu personīgu, bet es jau tā esmu pārāk daiļrunīga, un pa garu. Bet es jums visām novēlu Laimīgu jauno gadu, sapnīšu piepildīšanos, un visu to labāko, un protams aizmirsīsim visu slikto, atstāsim to visu pagātnē, gluži kā 2018 gadu, kas bijis tas bijis, to vairs nemainīt, toties nākotni mēs savu manīt varam varam.
Un protams, saldā ēdienā es atstāju visas un visus fanus. Paldies Jums !!! Priecīgi un jautri pavadīt veco gadu, un protams laimīgu jauno gadu!! Lai viss notiek Jūsu dzīvē tā ka sapņojiet par to, bet ar piebildi, tikai labie sapnīši. :)
Nu un nobeigumā kā ekšenam. un intirigai, jo kas ir ērkšķu meitenes ja nekasīsies. :D Pirms kas jel mainījies tā nemanot, un protams ja tik tā nav mana iedoma. Bet attiecībā par šo ļoti saldo un lipīgo dziesmiņu, kas tapusi 2 ērkšķu projekta ietvaros.
Man kā pirmo ērkšķu pārstāvei ir ļoti skumji, un es jel kā izvairos popularizēt šo dziesmu kā ērkšķu titula dziesmu, vai kā himnu. Jo piedodiet, atvainojiet, šis nav Barbiju šovs, kura postos uz balli.
Jānā Bukuma "Ziemeļu Dievi" pat nesarakstīti speciāli šim šovam, atbilst gan vārdos, gan melodijā un ir vairāk kā atbilstoši lai kā bija, tā arī paliktu šī šova logo, vai himnas dziesma. Kuru nespēj un nespēs aizvietot nekāda cita dziesma, īpaši ar tik saldu melodīju, kāda ir šai... Kafija ar pienu..Barbija sāk jaunu dienu...
29.12.2018 03:38 |
 
Autorizēts lietotājs10 gadiPatīkModerators
Reitings 10481
Reģ: 29.01.2009
Balvas labas. Visas dabūja visu, ko gribēja. Tikai.. man kaut kā šķiet, ka tās meitenes, kas piedalās lielākoties ir slinkas un piedalās dēļ dāvanām, jo " viņām ir tā, Tev nesaprast, visi ir ko parādā". Vismaz, ja salīdzina, cik kāri visas atrakcijas ķēra 1.sezonas meitenes, tad šajā sezonā pat celties nevīžoja..
Būtu interesanti redzēt arī kā 1.sezonas meitenēm tagad iet, jo nu pēc tādas apdāvināšanas jau nav problēmu pāris mēnešus noturēties uz veiksmes viļņa, bet tikai ilgtermiņā iespējams redzēt, kas ir kas.
Pēdējā sērijā Liene atkal izbesija, lai cik maz viņu rādīja, it kā pieaugusi sieviete, bet karina tik to mēli ārā

:D tas tāds stils, rādīt karekļus - kam nabā, kam mēlē.. seksīgi taču!
Alīna kā tāda liela melna akmens čupa visu fināla sēriju, jūtami skaudība līda ārā un nemācēja/negribēja priecāties. Gan jau nožēloja, ka ko vairāk nevēlējās. :-D
27.12.2018 10:02 |
 
Reitings 842
Reģ: 17.12.2018
bet karina tik to mēli ārā
Viņa varbūt tā atvēsinās - kā sunītis. :-P
21.12.2018 20:42 |
 
Reitings 18
Reģ: 02.01.2018
No finālā tikušajām jau visas bij vienādi uzvarētājas, tas arī man patika, ka balvu ziņā līdzīgi. Cerams izmantos ar prātu, nevis "atdos lombardā". Man prieks par katru, kas grib un cenšas dzīvot labāk.
Vika smuka, cerams sakārtos galvu un dzīvē izsitīsies. Jo man liekas, ka bik par maz speciālisti uz māju nāca, vai varbūt mums visu neparādīja.
Monikai arī cerams viss būs ok, un tiks ar atkarībām galā!
Pēdējā sērijā Liene atkal izbesija, lai cik maz viņu rādīja, it kā pieaugusi sieviete, bet karina tik to mēli ārā (t)
Īkšķi lai VISĀM izdodas!
21.12.2018 19:19 |
 
Reitings 77
Reģ: 05.11.2017
Jā, kaut kas tāds nav redzēts. Es arī ļoti ceru, ka meitenes novērtēs un pienācīgi izmantos viņām doto.
21.12.2018 13:19 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits