Caur ērkšķiem uz...

 
Reitings 200
Reģ: 11.11.2016
Jauns raidījums STV:-) Kādas domas par šo?
19.10.2017 22:26 |
 
Reitings 30
Reģ: 10.09.2018
LindaLV, Atvaino par tādu jautājumu, bet Tu biji "vīrietis"? Vai arī es esmu kaut ko pārpratusi?:-D
11.10.2018 08:53 |
 
Reitings 36
Reģ: 11.10.2018
Tik jāsēž un jāgaida atkal? HM! Tā es iešu tušet ar tām norkamānme
11.10.2018 01:58 |
 
Reitings 116
Reģ: 30.01.2014
Un jā, nav tā ka es vēlētos izvairīties atbildēt uz man un mani vērstiem jautājumiem.
Bet nu tomēr uz doto momentu iet 2 sezona, kurā esmu tieši tāda pati skatītāja kā visas pārējās. Un komentēju ņemot savu pieredzi kā piemēru. :)
11.10.2018 01:52 |
 
Reitings 116
Reģ: 30.01.2014
Meikaps, pričenes, man nav sveša lieta, bet par to protams var spriest visi, kam nav slinkums paskatīties manas foķenes ( tik gaumes jautājums), jo parasti pati krāsojos un veidoju savu kopējo tēlu, ar ļoti retiem izņēmumiem tur man ir kāda cita cilvēka darbu foto.
Par darbu runājot, negribu skriet pa priekšu notikumiem, pajautājiet pēc mēneša.
Un jā, ir jūtami manāma attieksmes uzlabošanās pret minoritātēm, bet pats galvenais kas tādiem cilvēkiem kā man traucē ieplūst apritē, ir vārda nesaderība dokumentos ar tajos redzamo foto un dzīvē esošo izskatu. Sīkums ar to dzimumu, ja man pasē būtu Linda, lai ar dzimums paliktu "vīrietis", tas neradītu tik daudz neērtu situāciju, gan pazemojuma sajūtu. Un tas arī ir viss lielākais slogs, ja to jānes ikdienā man, gan tas kas manuprāt arī atgrūž darba devējus. Varētu to vārdu nevis kā otro ielikt, bet vienkārši nomainīt, kā minimumu uz to periodu kamēr arī dzen beidzot tiek līdz dzimuma maiņas operācijai, kad ar varētu tad to dzimumu dokumentos nomainīt.
11.10.2018 00:58 |
 
Reitings 340
Reģ: 24.07.2018
Ar visu notiekošo skaistuma industrijā, robežu pārkāpšanu, uzdrikstēšanos būt savādākam, tādiem kā tev ir daudz vairāk iespēju. Tu jau esi sevi parādījusi publiski, tu skaļi pasaki, ka esi savādāka, tev jau ir reklāma. Tev tikai jāatrod savu nišu, kur to izmantot. Skaistumkopšana varētu būt viena no tām. Tikai cits jautājums, vai tev uz to ir talants...

++
Tā ir joma, kas vienmēr būs pieprasīta, un nedomāju, ka tieši šajā jomā kāds baigi skatās, kas Tu esi. Tikai jāsāk, jāmēģina...
10.10.2018 22:44 |
 
Reitings 1531
Reģ: 28.07.2017
bumbumbu - piekrītu, ka neiecietība bija, ir un būs. Tomēr šobrīd liekas, ka sabiedrība kļūst izglītotāka un iecietīgāka pret citādāko. Tepat Latvijā uz ielām var ieraudzīt puišus ar meikapu uz sejas, drag queen, homoseksuāļi nav nekāds retums. Arī transpersonas iziet atklātībā (kaut vai slavenā Stefa). Atļaujos ticēt, ka kopējais tolerances līmenis palielinās. Tikai jāatrod savu nišu, kur realizēties.
10.10.2018 21:16 |
 
Reitings 63
Reģ: 02.10.2017
Es domāju, ka mums Latvijā vēl ir daudz jāaug līdz īstai atšķirīgā pieņemšanai.
Ļoti labi atceros kā agrāk pirms man bija saskarsme ar šādām lietām tuvāk arī likās, ka viss ir skaisti un jauki, BET- mēs jau parasti sev apkārt savācam līdzīgus cilvēkus, tādēļ protams, ka manā paziņu lokā nebija ne homofobi, rasisti utt.
Kad reāli dzīvē nonācu kādā no atšķirīgajām grupām bija iespēja saprast cik milzīga tomēr Latvijā ir neiecietība. Tādēļ ticu Lindai, ka nav viss tik viegli kā no malas liekās. Tiesa jācīnās ir tāpat, jo neviens cits jau neko nemainīs, kā tikai mēs paši. :-)
10.10.2018 19:56 |
 
Reitings 1531
Reģ: 28.07.2017
90tie gadi bija traks laiks, tam es tev piekrītu. Nu labi, miers ar to elektriķa darbu. Tagad es gribētu ticēt, ka ir citi laiki. Ar visu notiekošo skaistuma industrijā, robežu pārkāpšanu, uzdrikstēšanos būt savādākam, tādiem kā tev ir daudz vairāk iespēju. Tu jau esi sevi parādījusi publiski, tu skaļi pasaki, ka esi savādāka, tev jau ir reklāma. Tev tikai jāatrod savu nišu, kur to izmantot. Skaistumkopšana varētu būt viena no tām. Tikai cits jautājums, vai tev uz to ir talants...;-) Manuprāt, pārāk liels uzsvars tiek likts uz transseksuālismu, nevis to, kāds cilvēks esi un ko vari izdarīt. Nu kāda starpība, kas birojā e-pastus apstrādā - Andris vai Linda. Neklātienes klientu apkalpošana ir variants. Protams, ja HR darbinieks ir totāls homofobs, tad nu neko. 8-) Zini, man no malas liekas, ka tev katastrofāli trūkst pašpārliecinātības. Tu daudz vieglāk izdomā, kāpēc tu kaut ko nevari, nevis ej, vari un dari. Pasaki, ja es kļūdos.(t)
10.10.2018 13:51 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Man patīk Alīna.. viņa šķiet piedod odziņu šovam :D
10.10.2018 13:50 |
 
Reitings 116
Reģ: 30.01.2014
7heaven 90 gadi, kolhozu un uzņēmumu brukšana, toties individuālo un ģimeņu uzņēmēju darbības aktīvs sākuma posms. Lūk arī puķu tirgošanās.
Par pārējo, nu pasūti CV, un stādies priekšā kā transseksuāls, tad zināsi, ir vienkārši vai nav.
Bet nu jā, nevaru nepiekrist tavai kritikai. Pati ar reizēm sevi ķeru pie domas, vai nesāku tik atrunāties. Jo ir brīži kad ko mēģinu, un kad vienkārši peldu uz nekurieni, līdz atkal ko sāku.
Paldies tev, vispār sapurināji mani, ja godīgi. :)
10.10.2018 13:25 |
 
Reitings 1531
Reģ: 28.07.2017
Mana darba karjēra ir šāda.
Sāku kā elektriķu mācekle, un beidzu ar 5 kategorijas elektriķa statusu, turklāt pārlecot 6stai un uzkāpu uz automātiķa amata, kas jau krietni sarežģītākas un zinošākas prasmes par vienkāršu elektriķi prasa. tad sāku Matīsu tirgū tirgot puķītes, Un pat Vīja Artmane prika tieši no manis puķu pušķus. Bet savu tirdzniecības karējru beidzu kā tirdzniecības menedžere, nu jā, lai gan tajos laikos vis vīriešu dzimtā, bet nu jā tas bija galapunkts kad sabruku. Bet arī tad tiku klubā "Purvs" sāku kā apkopēja, tad vel dejotāja, turpinājumā vel apvienoju, sekretāre, bārmene, officiante, trauku mazgātāja. Ko tik nepaspēju!! Bet nu jā, tā manā mūžā bija pirmā un vienīgā vieta kur officiāli šeit latvījā strādāju kā sieviete. Un vide kur pret mani adekvāti attiecās.

Šovu neskatos, esmu redzējusi tikai pāris intervijas tvnet.lv. Bet šauj mani nost, es nesaprotu, kā cilvēks ar elektriķa diplomu un lielisku pieredzi nonāk līdz puķu tirgošanai, apkopējai un eskortam. Un nevajag tagad par dzimumu, ja? Ir sievietes elektriķes, metinātājas un automehāniķes. Tāpat ir darbi bez klientu apkalpošanas klātienē. Kaut tas pats telemārketings, zvanu operatori, datu ievades operatori u.tml. Vai tiešām visi darba devēji ir tik aprobežoti? Kaut kā neticās. Patīk sievišķīgas nodarbes? Tak ej mācies par frizieri, manikīri. Gudra, patīkama sieviete izklausies, tikai beidz slīcināties savos kompleksos. Spārnus tev aplauza? Tad lido uz slotas - reāli vieglāk! Respektīvi, tev vajag lielāku krampi un pastāvēt uz savu. Līdz šim šajā diskusijā esmu lasījusi lielākoties atrunas..(t)
10.10.2018 12:19 |
 
Reitings 284
Reģ: 25.07.2012
Raidījumu skatos, bet lielākais vairums dalībnieču nekādu žēlumu neizsauc. Var jau nolikt skatītāju un teikt, ka tas, dzīvodams savā ideālajā pasaulītē, neredz tālāk par savu degungalu, bet par ko būtu jāžēlo 30+ gadīgā sliņķe Solvita, kurai slinkums pacelt savu dibuā un darīt kaut ko vairāk par ēšanu un gulēšanu? Cukura diabēts ir tik smieklīga atruna, ka tur pat nav ko komentēt. Cilvēki ne tikai ar cukura diabētu, bet daudzreiz nopietnākām kaitēm strādā, veido ģimeni, galu galā - dzīvo, nevis veģetē uz mātes rēķina, jo slinkums kaut ko darīt. Nesaprotu, ko viņa vispār tai šovā dara; pati teica, ka viņu nekā nedarīšana ļoti apmierina. Tāpat narkomāne Liene neizsauc it ne mazāko žēlumu. Sūdzas par savu māti, bet tā vietā, lai darītu visu, lai savam bērnam nodrošinātu labāku dzīvi, lieto narkotikas, uztaisa otru bērnu, smēķē grūtniecības laikā... Skumji, ka cilvēkam narkotikas ir svarīgākas par pašas bērnu. Un ar ko viņa ir labāka par savu māti?! Nenoliedzami, cilvēka personības veidošanā ģimenei ir ļoti liela nozīme. Taču kāpēc viens, kurš nāk no nelabvēlīgas ģimenes, spēj mainīt savu dzīvi un dzīvot citādāk, bet cits iet tajās pašās sliedēs? Ja var viens, būtu jāvar arī otram. Protams, ja vien cilvēkam ir patiesa vēlme kaut ko mainīt savā dzīvē. Bet daudziem patiesā tik ļoti patīk tā cietēja loma, ka no tās nemaz negrib atteikties. Bet, kamēr patīk būt cietējam, nekāda progresa arī nebūs. Tas ir tāpat, kā ar bezpajumtniekiem, kuriem uz paplātes vari iedot darbu, sakopt viņu, ierādīt dzīvesvietu, bet viņš pēc mēneša būs atpakaļ uz ielas, jo.. tas dzīvesveids tomēr patīk labāk un ir vieglāks. Aizkustināja Viktorijas un Ineses stāsts.
09.10.2018 15:03 |
 
Reitings 92
Reģ: 08.09.2018
Ak mans DIEVS!!!

Jā, šādi sacīt par Latvijas šoviem ir diezgan ierasta lieta, teicami pateiks.
06.10.2018 11:02 |
 
Reitings 92
Reģ: 08.09.2018
Tāda mēs tauta esam. Lai vai ko rādītu, mūsu LIT uzdevums ir izķengāt visus pa forumu no A līdz Z un atpkaļ iekšā un atkal ārā.
Bet runājot par šiem šoviem un raidījumiem, tad man kaut kā iet pie sirds saimnieks meklē sievu un visādi raidījumi, kas ir lauku varinatā. Vismaz priekš manis tas ir skatāms.
05.10.2018 17:53 |
 
Reitings 740
Reģ: 10.01.2013
tiesam? :-O neeju garam dzemdibu nanam:-D
05.10.2018 17:28 |
 
Reitings 948
Reģ: 18.06.2018
tur viena meitene ir stavokli un pipe?]
par ko tu brīnies? Pie dzemdību nama regulāri stāv ar lieliem vēderiem un cigareti zobos.
05.10.2018 17:25 |
 
Reitings 740
Reģ: 10.01.2013
tur viena meitene ir stavokli un pipe? :-O
05.10.2018 17:22 |
 
Reitings 512
Reģ: 04.03.2016
Manuprāt, - beidzot kaut kas reāls, iz dzīves, kas parāda, kā ir jādzīvo vismaz pusei pasaules, kas patiesībā notiek pasaulē un par ko citi neuzdrošinās runāt. Šīs meitenes vien piesakoties šovam parāda to, cik stipras, drosmīgas viņas ir. Cepuri nost.
05.10.2018 17:14 |
 
Reitings 92
Reģ: 08.09.2018
Televīzija nespēj pat aptvert visu, kā tas realitātē izskatās, tikai pašu mazumiņu apkopo. Sodīt, nozākāt ir viegli, it sevišķi ja slēpies aiz avatāriem, un anonīmiem komentiem. Un kas cits ja pārkāp sev, un izej ar savu problēmu publiski. Un tas viss nomaļ nenozīmē ka tās ir tikai tādas vīzdegunes kuras vēlas paafišēties, lai gan protams kāda tāda ar māk iezagties projektā. Bet nospiedošais vairākums meiteņu piedalās tikai un vienīgi kā pēdējā glābiņa meklējumos, un tiešām vēlas beidzot ko manīt savā dzīvē

Izklausās ļoti pazīstami.
05.10.2018 17:08 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits