Caur ērkšķiem uz...

 
Reitings 200
Reģ: 11.11.2016
Jauns raidījums STV:-) Kādas domas par šo?
19.10.2017 22:26 |
 
Reitings 80
Reģ: 12.06.2014
Skatos, Liene vienkārši šausmīgi pretīgs cilvēks. Nebiju domājusi, ka tā par kādu varētu teikt, bet ceru, ka viņai neviens jaunus zobus utt neliks, nav pelnījusi nemaz.
24.10.2018 23:04 |
 
Reitings 116
Reģ: 30.01.2014
Scandinavian Manuprāt Solvitai ļoti labi izdevās, prezentējot sevi kā bezdarbnieci, ar deputātu algu. Šo divu nosaukumu vienādojumu reprezentēja ideāli. kā vieni tā otri principā un ar pēc esošā mūsu stāvokļa neko nedara, tik atalgojums, vieniem centi, otriem ar 5 nulēm. Bet nu jā, Ja Solvita būtu deputāts, un viņai līdzīgi, viņi būtu par sliku lai sev aglgas un kompensācijas celtu tiklīdz vēlēšanas klāt, un arī dzen nodoķļus neceltu, lai savus pielikumus kompensētu. :D :D :D
22.10.2018 03:15 |
 
Autorizēts lietotājs10 gadiPatīkModerators
Reitings 10495
Reģ: 29.01.2009
Jā, "darba interviju" meitenes šoreiz ļoti nenopietni uztvēra. Iepriekšējā sezonā gan meitenes bija centušās. Sliņķes, kuras slēpjas aiz priekškara "man ir bijis tā un tā, Tev to nesaprast"..
20.10.2018 17:23 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
nu padirst kursus , dzīvokli un etc.ir jāmāk . dīvokli soci uz paplātees klāt nesa,pakal skrēja slinkei po.. kursus loti daudz frizieru kavēja, neko nepierakstija, praksi pameta,uz navesenu iešot strādāt po uz profesiju. Piedāvāja praksi un darbu apvienot, tā studenti dara..vinai par smagu,
un vēl sapinās ar divem pusmūža onkām,, ka mūk melo, jo ir dāmas kas pašaas nezin kas tēvs kad paliek stāvoklī.. TADA tiešām mazāk citus mācītu. Daža cita ar..bārā ar alko strādās..kā tad ātri nodzērās!Bārmeņi nedzer darbā
19.10.2018 22:12 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Skatījos šovu "Caur ērkšķiem uz.." šoks par darba intervetajiem. LV standarta darba stundas esot 140. mēn.Es šokā! Pirmkārt pēc grāmatveža kalendāra tas ir katru menesi citādi videji168 st. Un vispār LV daudzi strādā 180-240 st.menesi. Tas tiešām daudziem kāds noslēpums? Nopietni? Tas par vakardie
19.10.2018 22:01 |
 
Reitings 116
Reģ: 30.01.2014
Opss, atvainojos, pārāk ātri uzdrukāt vēlējos. pirksti tomēr netika līdz pareizrakstībai. :)
19.10.2018 21:56 |
 
Reitings 116
Reģ: 30.01.2014
Mjā, Noskatījos, Fascinēja Sintijas un Lolitas epizode. Sintija tik gudri mācija savu mammu. Tad atminējos ka pati viņai tamlīdzīgu morāli lasīju kādu mēnesi ar kapeikām atpakaļ.
Padomālu pati par sevi, un kārtējo reizi nonācu pie sevinājuma.
Jā, viegli ir mācīt citu. Ti daudz gudru padomu spēju dot. Žēl tik ka pašai ar sevi pieklibo, lai visu to gudrību realizētu.
19.10.2018 21:54 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Šodien noskatījos pēdējo sēriju jaunāko..man patika ta resna krievietite..nu kā cilvēks tāda feina izklausas
13.10.2018 22:45 |
 
Reitings 689
Reģ: 05.08.2017
Pēdējā sērijā bija debīlas tās izklaides ar kontrolpunktiem. Tiešām nevarēja izdomāt ko interesantāku vai meiteņu iekšējai pasaulei vērtīgāku? Un tas, ka puišiem bija jālaiza Monika... nu fui. Būsim godīgas, viņa nav nekāds seksīgais zaķis, lai tas varētu likties kolorīti.
Liene manās acīs ir pārāk agresīva. Interesanti būs redzēt, kā viņa izskatīsies, kad ieliks zobus. Seja tagad šķiet diezgan iekritusi, tāpēc efekts būs jūtams.
Man sākumā ļoti iepatikās meitene ar sarkanajiem matiem, aizmirsu vārdu, bet tagad viņa šķiet tik pasīva, tik mentāli nogurusi. Jauna sieviete, bet iekšā nav tā dzīvesprieka. Labi, 'sātans' tad jau vispār knapi muti virina kā izdzisusi...
Katrā ziņā šajā sezonā meitenes izskatās daudz vecākas par saviem gadiem, nekā pirmajā. Grūti noticēt, ka daudzām ir nedaudz virs 25, turklāt vēl tas liekais svars..
13.10.2018 21:58 |
 
Autorizēts lietotājs10 gadiPatīkModerators
Reitings 10495
Reģ: 29.01.2009
Vispār jāatzīst, ka pēdējā sērija bija diezgan pretīga. Kāpēc atrakcijā nevarēja iedot kostīmus un maskas? Kādēļ jau tā pabriesmīga paskata meitenes kaut kādās parpalās jāvazā pa pilsētu? (t)
Un Vecpuišu ballītes rīkošana otrai komandai bija nu.. ak..!! Gandrīz apvēmos, kad puisim bija jālaiza Monika.. tak nevar zināt, kas uz tās ādas viņai salipis vai kā.. Apbrīnoju, ka viņš to varēja. Gan jau pēc tam ar vodku dezinficējās.
13.10.2018 21:39 |
 
Autorizēts lietotājs10 gadiPatīkModerators
Reitings 10495
Reģ: 29.01.2009
Nuuu, nedaudz aizdomīgi bija tas, ka Inese ar aizsietām acīm nebija vairs tik droša staigājot un darot lietas. Bet nu varbūt tas ir skaidrojams ar uztraukumu, pazemojumu un vēl, nav jau ka viņa redz tumsu. Viņa redz necaurspīdīgu miglu, līdz ar to kaut kādas figūru aprises redz.

Man nekas aizdomīgs nelikās. Nav tak viņa akla, bet ar stipru vājredzību. Liene saprot to, ka viņai nav augšzobu, bet nespēj saprast citas kaites, kas nerodas savas nolaidības dēļ. Es brīnos, ka pārējās meitenes neaizstāvēja Inesi, es to būtu darīji. Jo nu.. pretīgi tā izrīkoties.. nav viņai nevienam nekas jāpierāda. Cepšanās par bērna nešanu lejā pa trepēm arī bija nevienā. Ja jau viņa tik ļoti netic, ka Inesei ir redzes problēmas, tad ko psihoja.. (t)
Piesaka kā neredzīgo, lai citām rastos šaubas, būtu diskusijas, ķīviņi un būtu šovs.

Štrunts kā piesaka, bet pati taču vienai no viņām pirmajā (vai otrajā?) tikšanās dienā teica, ka ir migla un, ja ir spilgta saules gaisma, tad var neredzēt neko.
Es tā bišķiņ nesapratu, ko vakarā Solvita tik dirsīga palika?? Ikdienā tik klejo, a te pēķšņi tā brūķēja muti..
Par Lolitu.. normāla sieviete.. vecums nenāk viens, bet viņas meita Sintija ir kaka.
LindaLV, neesi domāju, ka varētu lūgt ziedojumus dzimumu maiņas operācijai? Domāju, ka būtu arī atbalsts un nauda savāktos.
13.10.2018 21:25 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Trakākas tur Solvita un Liene brīžam liekas pilnīgi slimais..bet Sintija mammai nav patiesība ne vaina! Nekas redzēsim tagad kādā Sintija pati būs "ideāla" māte!!!!
13.10.2018 17:15 |
 
Reitings 2573
Reģ: 14.08.2013
neredzīgi cilvēki aprod ar savu trūkumu un pastiprinās citas maņas, bet likās aizdomīgi ka pa māju iet skrienot sienās un ar galvu pret trepēm triecās,

Nu diezin vai kāds spētu normāli, dabīgi izturēties,ja justu,ka kāds visu laiku elpo pakausī, repektīvi - kameras čaļi vai tā Liene. Mēs taču arī spējam orienteties savā vidē, kaut naktī tenterējot uz tualeti pa tumšo gaiteni.
Man arī patīk Alīna, viņai ar attieksmi viss kārtībā un viss sanāks pēc šova!
12.10.2018 16:37 |
 
Reitings 268
Reģ: 22.07.2014
Nē nu tas ir skaidrs, ka ar redzi viņai ir švaki, tāpēc jau nebūtu visas tās palīgierīces, suņi un pārējais. Notēlot aklumu ir neiespējami, jo tomēr acis neapzināti reaģē un darbībām un lietām. Mediji mums un organizatori viņām Inesi pasniedz kā neredzīgo, nevis vājredzīgo. Piesaka kā neredzīgo, lai citām rastos šaubas, būtu diskusijas, ķīviņi un būtu šovs. Un cilvēks ar veselības problēmām neies un nevienam neko nepierādīs.
Un tā glūņa Solvita.... saprotu to, ka viņai ir nopietnas veselības problēmas, bet visu to - man to nevajag, šis nepatīk, tas stulbs. Kāpēc tad viņa ir šovā? Viņa arī būs viena no pirmajām kas aizies. Neiesaistās nekur, tikai glūņo apkārt. Un vēl tie bērna gājieni ar majonēzi.
Alīnā ir kaut kas, kas mani piesaista, es pat nezinu kas. :-D
12.10.2018 11:01 |
 
Reitings 284
Reģ: 25.07.2012
Varbūt kaut ko esmu palaidusi garām, bet šķiet, ka Inese ir vājredzīga, nevis neredzīga. Starp šiem diviem jēdzieniem tomēr ir atšķirība. Mediji jau ir tie, kas viņu piesaka kā "neredzīgo Inesi", taču tas nenozīmē, ka viņa patiešām ir pilnībā akla. Sižetā par Inesi rādīja, ka viņai mājās ir speciāla ierīce, ar kuras palīdzību viņa lasa, raksta braila rakstā. Priekš kam lai viņa tādu pirktu un mācītos braila rakstu, ja jau viņa redz...(t)
12.10.2018 10:36 |
 
Reitings 268
Reģ: 22.07.2014
Nuuu, nedaudz aizdomīgi bija tas, ka Inese ar aizsietām acīm nebija vairs tik droša staigājot un darot lietas. Bet nu varbūt tas ir skaidrojams ar uztraukumu, pazemojumu un vēl, nav jau ka viņa redz tumsu. Viņa redz necaurspīdīgu miglu, līdz ar to kaut kādas figūru aprises redz. Sākumā likās ka Liene ir muļķe, ka nesaprot, ka neredzīgi cilvēki aprod ar savu trūkumu un pastiprinās citas maņas, bet likās aizdomīgi ka pa māju iet skrienot sienās un ar galvu pret trepēm triecās, tajā pašā laikā pa ielu iet palēkdamies. Es arī nebūtu sajūsmā ar faktu, ka neredzīgs cilvēks nes lejā pa trepēm manu bērnu. Bet nu to varēja atrisināt citā veidā.:-/
12.10.2018 10:15 |
 
Reitings 268
Reģ: 22.07.2014
Nuuu, nedaudz aizdomīgi bija tas, ka Inese ar aizsietām acīm nebija vairs tik droša staigājot un darot lietas. Bet nu varbūt tas ir skaidrojams ar uztraukumu, pazemojumu un vēl, nav jau ka viņa redz tumsu. Viņa redz necaurspīdīgu miglu, līdz ar to kaut kādas figūru aprises redz. Sākumā likās ka Liene ir muļķe, ka nesaprot, ka neredzīgi cilvēki aprod ar savu trūkumu un pastiprinās citas maņas, bet likās aizdomīgi ka pa māju iet skrienot sienās un ar galvu pret trepēm triecās, tajā pašā laikā pa ielu iet palēkdamies. Es arī nebūtu sajūsmā ar faktu, ka neredzīgs cilvēks nes lejā pa trepēm manu bērnu. Bet nu to varēja atrisināt citā veidā.:-/
12.10.2018 10:15 |
 
Reitings 1531
Reģ: 28.07.2017
15tk nav maz, bet nav arī kosmoss. Reāls mērķis, uz ko tiekties.;-)
11.10.2018 14:34 |
 
Reitings 116
Reģ: 30.01.2014
Kireeva_ Jā, visu esi pareizi sapratusi. :)
7heaven 15 000 eu Te pat Latvijā pie Juršēvica.
Un jā, es nekrāmēju pārāk daudz, bet arī ne bez meikapa kur eju, izņēmumi tik bija tieši uz šiem diviem pārvērtību pasākumiem, kur neko nebiju ne likusi, ne kārtojusi.
Un arī atšķirās meikapa likšana ja to lieku tādai kā es, vai ģenētiskai sievietei. Tādām daudz vienkāršāk, viss jau ir uz sejas, tik akcentus uzlikt, nevis ko mākslīgi radīt. :)
Bet nu labi, šovakar 3 sērija, tā ka'shorkuts man nav maksas, tad ātrāk ar nevaru noskatīties. :)
11.10.2018 13:31 |
 
Reitings 1531
Reģ: 28.07.2017
Meikaps, pričenes, man nav sveša lieta, bet par to protams var spriest visi, kam nav slinkums paskatīties manas foķenes ( tik gaumes jautājums), jo parasti pati krāsojos un veidoju savu kopējo tēlu, ar ļoti retiem izņēmumiem tur man ir kāda cita cilvēka darbu foto

Es redzēju Spices pārvērtību šovu ar Žannu un pāris galerijas tvnetā. Tavs pluss manās acīs ir klasiskais stils, tu nekrāmē sev virsū full glam vai drag meikapu, nenēsā milzīgas parūkas vai ko tik traku. Kā sievietei parastajai man, piemēram, būtu nedaudz bail iet pie Dāvja kā friziera, baidoties no avangarda uz savas galvas. Mācīties vienmēr ir ko, turpini augt un attīstīties! Par pasi, jā tas (pieļauju) rada mulsinošu pirmo iespaidu. Tavu pašapziņu un pašpārliecinātību arī tas grauj. Piedod manu ziņkārību, cik tagad maksā tāda operācija?
11.10.2018 09:47 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits